Reklam
Temiz Magazin
26 Kasım 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 12 Haziran haftasının ve 12 Haziran haftasında burcunuzun yorumları.

Astroloji
11 Haziran 2017
Astrolog Sema Sidar'dan 12 Haziran haftasının ve 12 Haziran haftasında burcunuzun yorumları.

Merhaba sevgili okuyucularım, kendi içinde dengesini oturtmuş bir hafta bizi bekliyor.

Geçtiğimiz haftalardaki gezegenlerin pozitif enerjisi devam ediyor ve bu haftayı daha rahat geçirmemize yardımcı olacak.

Haftanın başroldeki gezegeni Merkür!

Bizim tüm kurduğumuz  iletişimlerimizden, teknolojik aletlerimizden, basından yayından, kısa yolculuklarımızdan sorumlu kendisi, yaptığı açılarla da bize yön verecek.

Merkür hafta başında Jüpiter bolluk,bereket gezegeni ile olumlu, hafta ortası Neptün hayal ve hayal kırıklıklarını temsil eden gezegen ile zorlu ve hafta sonu ise Güneş ile kavuşum açısı gerçekleştirecek.

 

 

Doğru ve stratejik hamleler yapmak adına çok olumlu etki oluşacak.

İletişim yeteneklerimiz üst düzeyde olacak, gerçekten güzel ve bize iyi gelen durumlar söz konusu.

Zeka kapasitemiz ve yaratıcılığımız  dialoglarımıza yansıyacak ve  pozitif bağlantılara  dönecek bir hafta diyebilirim.

Dikkat etmemiz gereken nokta ise  Neptün'ün işin içinde olması, eğer ayaklarımız yere basmaz ise, beklentilerimiz gerçekçi olmaz ve hayal dünyasında kalırsak; elde etmek istediklerimizde hayal kırıklıkları ile karşılaşabiliriz.  

Bunun dışında çok büyük iş fırsatları, kariyerle ilgili planlamalarda, eğitim alanlarında, ikili ilişkilerde, aşkta istediklerimizi  konuşmak için fırsatlar oluşturabileceğiz.

Büyük projeleri ve  sunumu olan takipçilerim bu hafta gerçekten olumlu etkiler var. Çok rahatlıkla yaratıcılık, tasarım isteyen işlerde ilham perileri ile  kolay sonuç alacaksınız.

Diğer yandan "bağlılık" ve "bağımlılık" terimlerini ayırmanız çok önemli, bağımlılıklara dikkat edip, sevdiğimiz bağlı olduğumuz konulara yönelmek bizi bir tık yukarı çıkartacak.

Hayatınıza aynı noktadan bakıp bir yerde takılı kalmayın,  sıkıntı yaşayabilirsiniz, bu da bize fırsatların gelmesine engel olabilir. Dediğim ayrımı gerçekleştirirseniz, fırsatlarla dolu bir hafta diyebilirim.

Haftanın dikkat etmeniz gereken oluşumu ise Satürn ve Güneş arasında gerçekleşecek karşıt açı, bizi zorlayan bir etki iken, yaşça büyük erkek figürleri, otorite figürleri ile problem yaşayabileceğiz.

Hayatımızda kalıcılık isteyen konularda daha fazla efor sarf etmemiz gerekecek.

Özgürlük alanımız kısıtlanabilir, başkalarına bağımlı projeler yapmak için çok ideal bir hafta değil. Kendinizin karar vermesi gerekiyor.

Bir de en büyük engel içinizde, "yapamam  bunu" diye  kendinizi kısıtlayacağınız enerjiler olabilir! 

Bunu bir kenara bıraktığınız  zaman çok rahatlıkla sonuç alabilirsiniz. Destek alacağınız işlerde aksama olabilir,  kısıtlanacağınız durumlar oluşabilir.

 

HAFTANIN BURÇLARA ETKİSİ:

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, bu hafta ikili  ilişkiler, evlilik ve   ortaklıklar adına harika bir hafta, özellikle bu konuda yakın çevrenizin desteğini alabileceğiniz gibi,  ekstra bir yol durumunuz oluşup, partneriniz ile  tatil fırsatı yakalayabilirsiniz.

Diğer yandan zaman geçmişteki korkularınızla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz, bu  sizi sıkıntıya sokabilir. Geçmişi bırakıp önünüze  bakmanız fayda sağlayacak.

Yolculuklarda dikkat etmeniz gereken durumlar söz konusu, toplu taşıma kullanan Koç burçları, yolculuk  yapacağınız insanlarla  gerginlik yaşabilirsiniz. Sizin için haftanın  önemli konusu iletişim yeteneğinizin güçlü olması, bu size  yeni projeler ve başlangıçlar getirebilir.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, maddi konularda harika bir hafta; çalışma düzeninde  yapacağınız değişikliklerle beraber ve çalışma ortamından gelecek yeni fırsatlar size maddi getiri olarak da  yansıyacak ve gelirlerinizi arttıra bileceksiniz.

Zorlanacağınız konu ise kalabalık ortamlardaki iletişim problemleri, sosyal ortamlarda kandırılma durumunuz olabilir. Güvenmediğiniz insanlara hem sırrınızı hem de paranızı vermeyin. Bu alanda hayal kırıklığı yaşabilirsiniz.  

Diğer yandan borç ve alacak durumlarını da netleştirmeniz önemli, gelirlerinizi bir düzene koyup aile fertlerinin maddi yükünü alabilirsiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler,  burcunuzda ki iletişim gezegeni Merkür'ün  Jüpiter ile yapacağı olumlu açıdan kaynaklı olarak aşk, ilişkiler, kendinizi ifade ettiğiniz her alanda harika fırsatlar sizi bekliyor.

Fakat burada ince bir çizgi var, çok yüzeysel ilişkiler yaşayıp hayatın  eğlence tarafında kalıp, kariyerdeki sorumluluklarınızı ihmal edebilirsiniz.

Kariyerle ilgili sıkıntı yaşama durumunuz oluşabilir buna dikkat edin. İş dünyasında ayaklarınızın yere basması gerecek.

Diğer yandan ikili ilişkilerde birtakım sıkıntılar yaşayabilirsiniz, bunun sebebi de yukarı bahsetmeye çalıştığım gibi, daha yüzeysel olmanız, ilişkilerde sorumluluk almazsanız sıkıntı yaşanır.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, iletişim gezegeni Merkür  sizi biraz zor bir konularda etkileyecek, korkularınızı, ertelediğiniz sorunları çözümlemek zorunda kalacaksınız.

Burada en büyük desteği size aileniz verirken, ev ve yuva kavramlarına önem vermek sizi  rahatlatan enerjiler arasında olacak.

Diğer yandan uzun yolculuklarda eşya kaybınız olabilir,  tüm kontrollerinizi yolculuğa çıkmadan gerçekleştirin.

Bu hafta sizin için biraz zorlu geçebilir. 

Sağlık problemlerinden kaynaklı iş ortamında sıkıntı yaşayabilirsiniz, enfeksiyon hastalıklarına dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda sakin ve size iyi gelen insanlar ve iş yapmanız sizi enerji olarak daha yukarı çıkartacak ve tekrar söylüyorum size en iyi gelen yer eviniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar,  bu hafta sosyal çevreniz, katılacağınız kalabalık ortamlardan fırsat elde etme açısından sizin için gayet uygun enerjiler mevcut.

Yine kardeşleriniz , kuzenleriniz ile  yapacağınız kısa yolculuklarda sosyalleşmek için  ekstra destek verecek.

Yalnız dikkat etmeniz gereken bir  konu var oda  "ödemeler". Farkında olmadan kaçırdığınız, dalgınlığınıza gelen faturalar  sizi sıkıştırabilir ve maddi olarak sizi zorlayabilir.

Aynı zamanda aşk ilişkileri adına da zor bir hafta, ilişkilerinizde kıskançlık durumu zorlu tema olacak. Partneriniz özgürlüğünüzü kısıtlayabilir, kendi fikirlerinizi söylemek, isteklerinizi karşı tarafa doğru aktarmakta zorlanabilirsiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, kariyerde harika bir hafta sizi bekliyor, özellikle çalışmalarınızın maddi olarak size yansımasını da net olarak görebileceksiniz. 

Para enerjiniz ve  kariyeriniz ortak noktada birleşecek, doğal olarak size hem terfi, hem de zam durumunu getirebilecek.

Diğer yandan iş arıyorsanız, iş bulmak ve yeni işe başlamak için de harika bir hafta. Ama ikili ilişkilerde  birtakım sıkıntılar olabilir, ev ve ailenizde ki problemler, evdeki düzeni  sağlama için sarf edeceğiniz çaba, ilişkiye odaklanmanızı zorlaştıracak.

Aileniz ve partneriniz arasında kalabilirsiniz, taraf tutmadan adil olarak konulara yaklaşmanız sizi hafta sonuna doğru bu olayın kendiliğinden çözülmesine destek verecek.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, yolculuklar alanınız aktifleşti ve bu konuda oldukça şanslı bir haftadasınız.

Eğitim konuları, uzun yolculuklar, yurtdışı bağlantılı işlerde ekstra kazanç sağlayabilirsiniz.

Fırsatları kendinizin yaratması gerekebilir,  burcunuzdaki Jüpiter'in Merkür ile yaptığı olumlu açı size konuştuğunuz her şeyin fırsat olarak gelmesi için destek verecek.

Diğer yandan iş ortamı ile ilgili birtakım sıkıntılar oluşabilir, beklentilerinizin karşılanması ile ilgili problemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Yine zorlanacağınız diğer bir konu ise kardeşlerle ilgili konular,  minik anlaşmazlıklar büyüyebilir, hatta aile bireylerinin taraf  tutmasından kaynaklı kendinizi yalnız hissedebilirsiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, bu hafta özellikle ödemelerinizde mali düzeni sağlamak için çok olumlu bir hafta. Beklediğiniz paraları alıp ödemelerinizi rahatça gerçekleştirebileceksiniz.

Jüpiter ve Merkür'ün olumlu etkileşimi, sizi spiritüel konulara yöneltecek.

Dua etmek, meditasyon yapmak, enerjinizi dengeleyecek.

Dikkat etmeniz gereken konular ise hobileriniz; kendinize  zaman ayıramamaktan kaynaklı bazı sıkıntılarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu hafta sağlık konusunda ise ayaklarınız oldukça hassas, rahat ayakkabılar tercih etmelisiniz.

Diğer yandan çevrenizdeki insanların maddi sorumluluklarını üstlenmek sizi yorabilir, bu konuda hayır demeyi öğrenmelisiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, ikili ilişkiler, evlilik, ortaklıklar adına harika bir hafta.

Eğer hayatınızda birisi yoksa, kalabalık gruplardan, girdiğiniz sosyal ortamlarda her an hayatınıza birisi gelebilir ve uzun sürecek bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Ama aile bireyleriniz  ile birtakım sıkıntılar ve anlaşmazlıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Biraz beklentilerinizin dışında olaylar gerçekleşebilir, yine partnerinizin sorunlarına  ve problemlerine yönelip kendinizi ihmal edebilirsiniz.

Burcunuzdaki Satürn'ün Güneş ile yapacağı karşıt açı kendinizi kısıtlama, olaylara negatif tarafından bakmanıza sebebiyet verebilir. Enerji olarak sizi ne mutlu ediyorsa o konuya yönelmelisiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, iş  ortamında önemli bir hafta oldukça başarılı olabileceğiniz, kendinizi gösterebileceğiniz alanlar oluşacak.

Geçtiğimiz Mayıs ayında yaşadığınız problemleri  çözebileceksiniz. Kariyerde yükselme adına fırsatlar yakalayabileceksiniz. Ama sizi zorlayacak konulardan bir tanesi kısa yolculuklar,  şehir içi trafikte  dalgınlıktan kaynaklanan kazalarla karşı karşıya kalabilirsiniz, emniyet kemerinizi bağlamadan yola çıkmayın.

Hafta ortasından itibaren, temponuzun artması gerekecek bu bağışıklık sisteminiz için risk oluşturabilir, sağlık problemleri olabilir. Bu yüzden vitamin ya da gıda takviyesiyle kendinizi daha diri ve dirençli tutmanız haftayı problemsiz kapatmanız için önemli.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, aşk ilişkileriniz, kendinize vakit ayırma, hobiler ve çocuklarla ilgili her konuda fırsat yakalayabileceksiniz. Hatta çocuklarla beraber çıkacağınız uzun yolculuklar size fırsat olarak dönecek.

Eğitim konularında da finansal destek açısından fayda sağlayabileceksiniz. Yalnız ödemeleriniz ve parasal durumlarda elinize geçmesini beklediğiniz paralarda rötar olabilir. Diğer yandan beklentilerinizden bir tık daha az gelebilir.

Sosyal gruplarda, kalabalıklarda kendinizi yalnız hissetme enerjisi var ve mümkün mertebe yaşça büyük erkek figürlerine girdiğiniz ortamlarda dikkat etmeniz önemli, kendinizi bu ortamlarda doğru ifade etmek zorlaşacak.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, ev, yuva, aile  kavramlarında çok önemli bir hafta.

Ailenizin içindeki düzeni oluşturmak, eviniz ile ilgili sorumluluk almak sizin göreviniz olurken.

Evinizdeki beyaz eşya ve elektronik eşyaları yenileyebilirsiniz. Yine bu konuda çevrenizden sevdiklerinizden maddi destek ve kaynak oluşabilir.

Burcunuzdaki Neptün'ün Merkür ile yapacağı zorlu açı, hayatla ilgili beklentilerinizin gerçekleşmesi adına gerçekçi olmanız konusunda size minik hayat tecrübeleri yaşatabilir.

Ayaklarınızın yere basması çok önemli. Yine iş ortamında yeni bir düzen oluşturabileceksiniz, bu haftaki çalışma performansınız Temmuz ayında rahat etmenizi sağlayacak.

 

 

Dillendirdiğiniz her dileğinizin  en güzel şekilde olacağı bir hafta diliyorum... 

Etiketler: 
Astrolog Sema Sidar
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter