Temiz Magazin
19 Ocak 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 12 Mart haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları. Balık Burcu'ndaki Yeni Ay'ın etkileri çok yoğun olacak!

Astroloji
11 Mart 2018
Astrolog Sema Sidar'dan 12 Mart haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları. Balık Burcu'ndaki Yeni Ay'ın etkileri çok yoğun olacak!

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım;

Haftayı güzel etkilerle başlatıp güzel etkilerle bitireceğiz.

Yaralarımızı sarabileceğimiz etkiler var.

Hemen başlayalım haftanın yorumuna...

MERKÜR VE VENÜS GERÇEKLEŞTİRECEKLERİ KAVUŞUM AÇISI İLE BİZE "HAYD HAREKETE GEÇ" DİYECEKLER!

Merkür; (iletişim ve haberleşme gezegeni), Venüs; (aşk, sevgi, ilişki gezegeni) ile el elele tutuşup (kavuşum açısı gerçekleştirecekler), bize "Haydi harekete geç" diyecekler.  

İŞTE MERKÜR VE VENÜS'ÜN HAYATIMIZA ETKİSİ

İletişim yeteneklerimizi kullanıp istediğimiz fırsatları elde edebileceğiz.

Daha sosyal olmak isterken, lider vasıflarımızı daha rahat bir şekilde ortaya koyabileceğiz.

Aşk ilişkilerinde ise "Seviyorsan gidip konuşun" diyebileceğim etkiler söz konusu.

Aşk bu hafta bekletmeye gelmeyecek.

  

MERKÜR VE VENÜS'ÜN ETKİLERİ KARŞISINDA NELERE DİKKAT ETMELİ?

Dikkat etmeniz gereken noktalar ise; hayatınızı yavaşlatmanız gerekebilir, hızlı düşünüp karar vermek; yeri geldiğinde fırsat getirse de yeri geldiğinde de maddi ve manevi olarak kayba sebebiyet verebilir. Bunu dengeleyebilmek için daha fazla uğraşabilirsiniz.  

Ayrıca enerjisi size uygun insanlarla bir arada olmalısınız, bu enerjiyle çok başarılı işlere imza atabilirsiniz. Nakit akışınızı hızlandıracak fırsatlar oluşabilir.

HAFTANIN 2. ETKİSİ GÜNEŞ VE JÜPİTER'DEN GELECEK

Haftanın ikinci etkisi, Güneş'in (şans, bolluk, bereket gezegeni) Jüpiter ile gerçekleştireceği uyumlu etkileşim olacak.  

Bu etkiyle birlikte, hislerimiz kuvvetli olurken, empati yeteneğimizle karşımızdaki insanı çok iyi anlayıp doğru hamleyi yapabileceğiz.

 

 

BİZİ BAŞARIYA TECRÜBELERİMİZ GÖTÜRECEK

Ama esas başarıya götürecek etki ise tecrübelerimiz olacak.

Aynı zamanda bizim yükselmemize ne engel oluyor, bunu görüp hayatımızdan çıkartabileceğiz.

İŞTAHINIZA DİKKAT!

Kilo almaya meyilli olabiliriz, duygusal açlıktan kaynaklı, gün içinde yaşadığımız stresler iştahımızı artıracak.

VERDİĞİNİZ BORÇLAR GERİ GELEBİLİR!

Borç verdiğiniz paraları da toplayabilir, uzun vadede getirisi olacak yatırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

HAFTANIN EN ÖNEMLİ OLAYI 17 MART'TAKİ BALIK BURCU'NDAKİ YENİ AY

BU YENİ AY'IN ŞİFA ENERJİSİ ÇOK YÜKSEK OLACAK

Geldik haftanın en önemli olayına!

17 Mart’ta 26 derece Balık Burcu’nda, şifa enerjisi yüksek bir yeni ay gerçekleşecek.

Etkisi 1 hafta boyunca bize yansıyacak.

Yeni Ay yeni başlangıçları temsil eder.

YARA ALDIĞIMIZ KONULARA YÖNELİP YARALARIMIZI SARACAĞIZ

Bu harika Yeni Ay ile birlikte, yara aldığımız konulara yönelip yaramızı sarıp yeniden kaldığımız yerden daha güçlü bir şekilde yol alabileceğiz.

Ay, Şiron asteroit ile kavuşum gerçekleştirecek.

Şiron; hayatta aldığımız yaraları ve  yaralarımızı nasıl sarmamız gerektiğini gösterir.

Hafta sonuyla birlikte kendinize yeni bir yön çizebileceksiniz.

Yeni Ay'ın şifacı enerjisiyle hem kendimize hem başkalarına yardımcı olabileceğiz.

Balık Burcu'nun tüm özelliklerini her alanda görebileceğiz, hislerimiz, rüyalarımız anlamlı olacak.

SİGARAYI BIRAKMAK İÇİN EN UYGUN ZAMAN BU ZAMAN!

Bağımlılıklarınızdan kurtulabilmek için harekete geçebilirsiniz.

Maddi ve manevi konularda rahatlayacağız. 

Ay, Jüpiter’den pozitif destek alacak, iyi niyetimizin ekmeğini yiyeceğimiz, bir süreç yaşayacağız böylece.

YENİ AY'DA SAĞLIĞINIZA DİKKAT!

İŞTE ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SAĞLIK ÖNERİLERİ

Ayak ve ayakkabı problemleri yaşayabiliriz, rahat ayakkabı giymeye özen göstermenizi tavsiye ederim.

Su tüketimi de önemli, ihmal etmemelisiniz.

Diğer yandan alkol tüketimine dikkat etmeli ve mümkünse minimumda tutmanız gerekli.

Dikkat etmeniz gereken nokta ise kime ve neye karşı zaafınız olduğu!

Hayatımızda doğruluğu sınanabilir, kimlerle iletişim halinde olmanız gerektiğini önümüze serecek bu Yeni Ay.

Romantik olmak, duygularla hareket etmek iyi gelirken, iş maddiyata yansırsa burada mantıklı olmanız önemli.

Çünkü Mars mücadele gezegeni, Yeni Ay'a zorlu bir açı gerçekleştirecek, paradan kaynaklı ilişkilerimizle ilgili bazı problemler olabilir.

Sabah uyanmakta da bir tık zorlanabiliriz, bunun dışında sevmek ve sevilmek için her şey bizden yana olacak.

Gökyüzünün enerjilerinin bu hafta burçlara etkilerine bakalım,

Koçlar ve Yükselen Koçlar: Koçlar, haftaya burcunuzda gerçekleşen Venüs-Merkür kavuşumu ile başlıyorsunuz. Size çok iyi gelecek, harekete geçecek ve bir an önce işlerinize yönelebileceksiniz. Kendinizi ekstra güçlü hissedebilirsiniz. Maddi ve manevi olarak daha rahat edeceğiniz bir sürece girdiniz. Özellikle Mart'ın 17’sinden sonra daha da enerjinizi yüksek bir seviyeye çekebileceksiniz. Maddi konularda ise çarşambadan itibaren fırsat sağlayabilir, size iyi gelecek yeni bir iş fırsatı oluşabilir. Gerçekleşecek Yeni Ay, ruhsal olarak kendi içinize döndürecek. Neleri kaçırdığınızı, neler yapmanız gerektiğini sorgulatacak. İş ortamında, iş odaklı ortamlarda odaklanma problemleri çekebilirsiniz ve dikkat bozukluğu yaşayabilirsiniz. Eğer imkânınız varsa hafta sonunu izin alarak değerlendirmenizi tavsiye ederim.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar: Boğalar,  Venüs-Merkür kavuşumu ile haftaya başlıyoruz, bu etki harekete geçmede zorluk yaşamanıza sebebiyet verebilir. İş ortamında beklediğiniz fırsatlar varsa, bunlar gecikmeli olarak gelebilir. İş ortamı ve sağlıkla ilgili konularda yorgun ve halsiz hissedebilirsiniz. Sağlıkla ilgili migren ve baş ağrılarına karşı dikkat etmelisiniz. Karşıt burcunuzdaki Jüpiter’in Güneş ile yaptığı olumlu açı ile beraber çarşamban itibaren daha rahat olurken, aynı zamanda ikili ilişkiler ve evlilikle ilgili konularda şans sizden yana olacak. Uzun süreli bir ilişkiniz varsa evlilik yolunda karar alabilirsiniz. Yine hayatınızda bir insan yoksa arkadaş ortamınızdan yeni bir insan hayatınıza girebilir. Gerçekleşen Yeni Ay sizi kalabalık ortamlarda öne çıkartacak, hafta sonu daha da sosyal olabileceksiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler: İkizler, Venüs- Merkür kavuşumu ile haftaya başlıyoruz. Bu etki size çok olumlu yansırken, kalabalık gruplar, sosyal etkinlikler bu hafta oldukça yoğun olacak. Hareketli bir haftaya başlıyorsunuz. Çarşamba gününden itibaren sağlığınıza dikkat etmeniz gerekli, gıda zehirlenmesine açık bir bünyeniz olacak. Özellikle mideyle ilgili problemler sizi zorlayabilir. Yine iş ortamında fırsat sağlayabileceğiniz gibi beklediğiniz bir yükselme haberi ya da iş değişimiyle ilgili bir gelişmeniz varsa çok rahatlıkla sonuç olacaksınız. Gerçekleşen Yeni Ay da sizi kariyer alanınızda etkiliyor. Hisleriniz özellikle kariyerle ilgili konularda çok doğru olurken, hamle yapmanız ve harekete geçmeniz için destek verecek. Rahatlıkla sonuç alabileceksiniz, fırsatlar arka arkaya gelebilir.  

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler: Yengeçler, Venüs-Merkür kavuşumu ile haftaya "merhaba" diyeceğiz. Bu etki size özellikle iş ortamında istediğiniz başlangıçları yapmak adına enerji verecek. Kariyerde yükselme, kariyerde fırsat sağlama ve hayatınıza pozitif bir şekilde yansıtma adına oldukça güzel etkiler var. Gökyüzünde gerçekleşecek Güneş-Jüpiter etkileşimi, bireysel olarak her ortamda var olabilme, sosyalleşebilme ve hobilerinize vakit ayırmanız için de destek verecek. Bu dönemde çocuk sahibi olmak için yine gökyüzü sizin yanınızda olurken, gerçekleşen Yeni Ay'ında desteğiyle beraber bir seyahat programınız oluşabilir. Yolculuk enerjiniz aktif olurken yine kendinizi geliştirmek için bir eğitim programına dahil olabilirsiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar: Aslanlar, Venüs-Merkür kavuşumu ile haftaya "merhaba" diyoruz. Bu etki size sürpriz bir seyahat programı, uzun yolculuk ya da yeni bir eğitimi hayatınıza getirebilir. Özellikle yabancı dilinizi geliştirmek için daha fazla gayret gösterip destek alabilirsiniz. Gerçekleşen Güneş- Jüpiter uyumlu açısı ise sizi kariyer ve aile ortamında iyi gelecek. Aileniz ile daha çok vakit geçirirken, evinizde tadilat ve tamirat gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda şehir dışından misafirinizin gelme durumu oluşabilir. Hafta sonu ile beraber gerçekleşen Yeni Ay'ında etkisiyle maddi konularda fırsat sağlayabileyeceğiniz yeni olanaklar oluşabilir. Ev almak için hamle yapabilirsiniz. Eşiniz ya da aileniz de maddi konularda destek verecek. Krediler ve ödemelerde problem yaşıyorsanız kolaylıkla çözüme kavuşturabileceksiniz.  

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar: Başaklar, Venüs-Merkür kavuşumu ile haftaya başlıyoruz, sizi maddi kaynaklar, başkalarından elde edeceğiniz para kaynaklarında etkilerken, bu konu başlıklarında fırsatlar oluşabilir. Mevcut borçlarınızı kapatıp, yeni bir yatırım için borçlanabilirsiniz. Çarşamba gününden itibaren kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile iletişiminiz artarken, yolculuklarınızda da bir artış söz konusu. Gerçekleşen Yeni Ay ile beraber evlilik ve ikili ilişkilerde çok rahatlıkla fırsatlar yakalayabilir, mevcut olan problemleri de çözebilirsiniz. Cuma gününden itibaren dalgınlık enerjiniz yüksek olabilir, unutkanlıklara karşı dikkat etmeniz önemli. Aynı zamanda eğer hayatınızda bir insan yoksa aşk kapınızı çalabilir.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler: Teraziler, Venüs -Merkür kavuşumu size ikili ilişkiler ve evlilikle ilgili konularda destek verecek. Aşk enerjiniz çok yüksek olurken, kendinizi iyi hissederek konsantre bir şekilde işinize yönelebileceksiniz. Size fayda sağlayacak insanlarla bir arada olacaksınız, ortaklar, yeni projeler ve girişimlerde fayda sağlarken maddi imkanlarınız bu hafta itibariyle daha iyi konuma gelecek. Parasal konularda fırsatlar üst üste gelebilir. İstediklerinizi elde etmek için hamle yapmanız yeterli. Gerçekleşen Yeni Ay ise sağlıkla ilgili konularda sizi yorabilir. Hafta sonuyla beraber konsantrasyonunuzu düşüş sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda özellikle ayaklarınızla ilgili sıkıntılara karşı dikkatli olmalısınız. Ayak parmaklarınız ve tırnaklarınız hassas. İş ortamınızda da mesaiye kalma durumunuz yine hafta sonuyla beraber oluşabilir.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler: Akrepler, Venüs-Merkür kavuşumu ile haftaya başlıyoruz. Bu etki haftaya odaklanmakda problem yaşamanıza sebebiyet verebilir. İş ortamındaki yükler birden üstünüze gelebilir ve daha fazla sorumluluk alarak, tam bir pazartesi sendromu durumu oluşabilir. Hafta ortası açılıyorsunuz burcunuzda bulunan Jüpiter, Güneş ile çok uyumlu bir açı gerçekleştirecek ve kendinizi her alanda rahat bir şekilde ifade edebileceksiniz. Diğer yandan gerçekleşecek Yeni Ay size aşk ilişkiler ve çocuk konularında harika bir döneme başlatacak. Bu konularda yaşadığınız problemleri rahat bir şekilde çözümleyebileceğiniz, yine hobilerinize yönelmek, kuaför ve özel bakımlarınızı zaman ayırmak için harika bir etki var. Fiziksel görünüşünüzde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar: Yaylar,  Venüs- Merkür kavuşumu sizin aşk ilişkileriyle haftaya başlamanıza sebebiyet verecek. Güzel bir aşka yelken açabilir ve mutlu olabilirsiniz. Aşk ilişkilerinde fırsat sağlarken çocuklarınızla ilgili konularda da bu sorumluluk üzerinizde. Güneş- Jüpiter olumlu açısı ise evle ilgili durumlarda tadilat ve tamirata yöneltirken, ruhsal olarak kendi içinizde neyin doğru neyin yanlış olduğunu yargılayacağınız bir durum da söz konusu. Çarşambadan itibaren daha çok evde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ayrıca sağlıkla ilgili olarak dolaşım sistemi rahatsızlıklarına da dikkat etmenizde fayda var. Gerçekleşecek Yeni Ay'ın da desteğini yanınıza alarak, ev ortamında daha iyi standartlara kavuşabilirsiniz. Aile içinde yaşanan problemleri de çözebilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar: Oğlaklar, Venüs-Merkür kavuşumu ile haftaya başlıyoruz. Bu etki size ailevi konularda yardımcı olurken, onların problemlerinden kaçmak isteyebilirsiniz ama hafta sonu tekrar bu konuda çözüm odaklı olacağınız için en azından yaşadığımız problemleri hafta sonuna erteleyebilirsiniz. Çarşamba gününden itibaren daha sosyalleşirken, yeni arkadaş gruplarınız oluşabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Yine iş ortamında ve kariyerle ilgili konularda da fayda sağlayacağınız kar amacı olan bir projede, arkadaşlarınız ile beraber yer alabilirsiniz. Diğer yandan gerçekleşen Yeni Ay şehir içi trafiğinizi de aktifleştirecek. Ailevi konularda ise kardeşleriniz ve yakın çevrenizin desteğiyle problemlerin üstesinden gelebileceksiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar: Kovalar, Venüs-Merkür kavuşumu ile  haftaya "merhaba" diyeceğiz, bu olumlu etki size yakın çevre kardeşler ve iletişim konusunda yüksek bir yetenek verirken, agresif tarafınız ortaya çıkabilir, tahammül gücünüz zayıflayabilir. Özellikle şehir içi trafiğinde çabuk hareket etme isteğiniz kazaya sebebiyet verebilir dikkat edelim. Diğer yandan kariyerde harika bir dönem başlıyor. Hem parasal hem de statü olarak daha iyi bir konuma gelebileceksiniz. Gerçekleşen Yeni Ay ile beraber ise maddi kaynakları yeni bir yatırama dönüştürme imkânı olabilir. Al-sat tarzı hemen para getirecek işlerden kar elde edebilirsiniz. Para ile alakalı konularda oldukça şanslısınız.

 

 

Balıklar ve Yükselen burcu Balıklar: Balıklar, Venüs-Merkür kavuşumu ile haftaya başlıyoruz. Bu etki sizin para alanınızda gerçekleşiyor. Minik çapta ödemeler oluşabileceği gibi yine gelirler açısından da karlı bir hafta olacak sizler için. Gelir-gider dengenizi ayarlayabileceksiniz ve çarşamba gününden itibaren yolculuklarınız artabilir. Sürpriz bir seyahat programınız oluşabilir. Burcunuzda gerçekleşen Yeni Ay ise size her konuda fırsat sağlayacak. Yara aldığınız her konuda hem kendinize hem çevrenize derman olabileceksiniz. Hayatınıza yön vermek, isminizi kullanarak yol almak için güzel bir dönem olacak. Adınızı daha fazla insana duyurabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise duygusal bir yapınız olacak, zaman zaman bundan kaynaklı doğru kararlar alamayabilirsiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

 

Etiketler: 
Astrolog
Astroloji
burçlar
gezegenler
merkür
jüpiter
venüs
balık burcu
Yeni Ay
Sema Sidar
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti

Facebook Google plus Instagram Twitter