Reklam
Temiz Magazin
24 Ocak 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 13 Ağustos haftasının ve 13 Ağustos haftasında burcunuzun yorumları

Astroloji
11 Ağustos 2018
Astrolog Sema Sidar'dan 13 Ağustos haftasının ve 13 Ağustos haftasında burcunuzun yorumları

Yepyeni bir haftaya sizlerle birlikte merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım;

Haftaya  11 Ağustos’ta gerçekleşen güneş tutulmasının etkileri ile başlıyoruz, geçen haftaki burç yorumlarımızda çok detaylı bir şekilde bahsetmiştim bu hafta da etkileri devam edecek.

Yeniden göz atmak için lütfen aşağıdaki linki tıklayın:

http://www.temizmagazin.com/astroloji/bu-hafta-gokyuzunde-yok-yok-uranus...

 

Tutulmanın bize hissettirdiği geçmişle yüzleşme ve bu doğrultuda adımlar atma ihtiyacı haftayı yönlendirecek.

HAFTANIN İLK ETKİSİ MARS'IN OĞLAK BURCU'NA GEÇMESİ OLACAK

Diğer taraftan   gökyüzü açısından sakin etkiler mevcut, ilk incelememiz gereken gezegen hareketimiz, 13 Ağustos itibariyle Mars’ın geri harekette iken  Oğlak burcuna geçmesi olacak.

Mars geri hareketini 27 Ağustos’a kadar sürdürecek.

Astrolojinin sözü geçen kötücül gezegenlerinden bir tanesi olan Mars; savaşmaktan, mücadeleden ve bunu nasıl bir yolla yaptığımızdan sorumludur.

Mars geri harekette iken bizim mücadele etme tarzımız bazen etik olmayabilir, bazen de mücadele etmekten geri durabiliriz daha pasif bir tavır sergileyebiliriz.

 

Ne zaman sinirleneceğimiz ne zaman öne çıkıp bu benim deyip savaşacağımız belli olmayabilir.

Mars Oğlak burcunda yüceldiği ve mutlu olduğu bir pozisyondadır.

Bu yüzden geri hareketini bir nevi olumluya çevirecek etkiler söz konusu birazda olsa dengemizi bulabileceğiz. Mücadele ettiğimiz alanlarda en azından mantıklı düşünüp ve rahat yol alabileceğiz.

Retrodan kaynaklı harekete geçmede gecikmeler olsa da rekabet içinde olduğumuz konunun sonucunda, mutlu mesut ayrılabileceğiz, daha rahat savaşacağız.

Tabi Oğlak burcunun bize kattıklarını aktif  biçimde kullanmamız gerekiyor.

Bunlar neler?

Bir kere disiplinli olmak çok çalışmak, kurallara uymak, yeri geldiğinde kendi  kurallarımızı oluşturmak, başkalarının kurallarına ve  alanına saygı göstermek ve en önemlisi zamanı iyi kullanmak. Tüm bunları başarılı şekilde gerçekleştirirseniz, başarı daha kolay gelir.

Ama yine de altını çizmem gerekirse, gereksiz de mücadeleye girmeyelim.

Ağustos’un sonuna kadar  dişler ve kemikler ilgili hassasiyetiniz olabilir. Kemikler daha kırılgan olabilir dikkatli olun biraz daha paramızın hesabını yapmak zorunda kalabiliriz.

CUMA GÜNÜ MERKÜR, VENÜS İLE ÇOK GÜZEL, OLUMLU BİR AÇI GERÇEKLEŞTİRECEK

Cuma günü itibari ile  Merkür; iletişim gezegeni, Venüs; aşk, ilişki, sevgi gezegeni ile çok güzel ve olumlu bir açı gerçekleştirecek.

Böylece sevgimizi ortaya çıkartmak, sevdiğimizi söylemek, güzel iletişimler, doğru dostluklar, doğru birliktelikler kurmak için harika bir ortamlar oluşacak.

Sanatsal yeteneklerimizi de öne çıkartacak; aşk ve ilişkiler için isteklerimizi karşı tarafa tam olarak anlatmak için çok olumlu etkiler var.

Bir yandan da eski ilişkilere yeniden başlama durumu oluşabilir, mevcut ilişkimizde de yaralarımızı sarıp sıkıntıların üstesinden geleceğiz.

Uzun zamandan beri görmediğiniz dostlarınız ile vakit geçirebilirsiniz. 

Çok konuşan insanlar karşınıza çıkabilir,  sizde çok konuşabilirsiniz.

Düşüncelerimizde uyumlu ve orta yolu bulurken.  Kıyafetlerimizle, görselimiz ile ön planda olacağız, gösterişi seveceğiz.

HAFTAYI MÜJDELİ HABERLE KAPATIYORUZ!

19 AĞUSTOS İTİBARİ İLE ÇOK GÜZEL BİR ETKİ KARŞI KARŞIYAYIZ

Son olarak haftayı müjdeli bir haberle kapatıyoruz.

19 Ağustos itibari ile  çok güzel bir etki ile karşı karşıyayız.

Merkür; iletişim, haberleşme gezegeni geri hareketini bitirecek ve bize enerji olarak daha güzel daha iyi bir noktaya getirecek, yarım kalan işlerimizden ziyade  yeni başlangıçlar için gökyüzü daha olumlu etkilere sahip olacak.

İletişim , haberleşme ve elektronik eşyalarda  yaşadığımız aksiliklerde bitecek.

Bir tık rahat nefes almaya başlayacağız.

Gökyüzü hareketlerinin burçlara etkilerini incelersek:

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya geri harekette olan Mars’ın burç değiştirmesi ile başlıyoruz, bu etki sizi kariyerinizi etkilerken. İş  yaptığınız insanlarla mantık doğrultusunda ilişkiler kurma, zamanı  kullanma adına olumlu destekleyecek. Eski iş bağlantılarınızın yeniden gündeme gelebilir. Ayrıca tüm işlerinizde ve alışverişlerinizde pazarlık etmenizi öneririm. Cuma günü gerçekleşecek Merkür ve Venüs arasındaki uyumlu etkileşim ile  beraber ikili ilişkiler ve aşk da harika bir hafta diyebilirim sizin için hayatınızda birisi yoksa,  uzun zamandır  beklediğiniz kişi hayatınıza gelebilir.  Yine katılacağınız organizasyonlar ve ortamlar size iyi gelecek. Diğer yandan Merkür 19 Ağustos itibari ile geri hareketini durduracak artık yeni başlangıçlar için ideal süreç başladı. İmzalarınızı rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hobileriniz doğrultusunda gerçekleştireceğiniz işler ve bağlantılar içinde uygun süreç

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya  geri harekette olan Mars’ın burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Sizi  yolculuklar seyahatler yurtdışı ile alakalı konularda etkileyecek. Bu konu başlıklarında daha mantıklı yol alırken,  hesap yapmakta sizi rahatlatacak. Parayla ilgili konularda sistemli çalışmanı gerekebilir. Kendinizi geliştireceğiniz bir eğitim programına katılabilirsiniz. Diğer yandan cuma günü gerçekleşecek Merkür ve Venüs  arasındaki olumlu etkileşim , aile içinde aktif olan  sağlıkla ilgili konulara şifa getirecek. Ayrıca evin içindeki tadilat ve tamiratları içinde  fırsatlar oluşurken. Özellikle elektronik cihazlarını ve beyaz eşyalarınızı yenileyebilirsiniz. 19 Ağustos itibariyle gökyüzü de buna tam olarak izin verecek. Merkür geri hareketini bitirecek, başlattığınız işler daha hızlı ilerleyecek.

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya geri harekette olan  Mars’ın burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizin için maddi ve  finansal konuların öne çıkmasına sebep olurken. Özellikle diş ile ilgili sağlık problemlerimizin de gündeme gelmesine neden olacak. Dişleriniz ile  ilgili minik bir operasyon geçirebilir  tedavi sürecine başlayabilirsiniz. Bir yandan da maddi konularda  ödemelerinizi planlamak için yeni fikirler ortaya çıkabilir. Cuma günü gerçekleşecek Merkür ve Venüs arasındaki olumlu etkileşim ise sizi  seyahatlere yönlendirirken. Partnerinizle çıkacağını seyahatler gündeme gelebilir. Yine özellikle hobilerinizden kazanacağınız yeni gelir kaynakları ortaya çıkarken çocuk düşünüyorsanız bu süreç size destek verecek. 19 Ağustos itibariyle ise Merkür; iletişim gezegeni geri hareketine bitirecek. Kendinizi tam anlamıyla öne çıkartıp parlayabileceksiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya  geri harekette olan Mars’ın karşıt burcunuza geçmesinin etkileri ile  başlayacaksınız. İkili ilişkileriniz, evliliğiniz , ortaklıklarınızda  maddi konuların öne çıkması sebep olurken. Mantık doğrultusunda iletişim ve ilişkiler kurmaya yönlendirecek. Bu arada ortaklıklarınızda çıkar ilişkilerine dikkat etmelisiniz. Burada kendi çıkarlarınız doğrultusunda hamle yapmanızı tavsiye ederim. Cuma günü gerçekleşecek Merkür  ve Venüs arasındaki olumlu etkileşimle beraber  aile fertleriniz maddi konularda size destek olabilir. Ev içinde gerçekleştirmek istediğiniz tadilatlarda yeni finans kaynakları oluşturabilirsiniz. 19 Ağustos itibariyle ise Merkür geri hareketini sonlandıracak ve parasal anlamda yaşadığınız tüm sorunlara çözüm bulabileceksiniz. İşleriniz iş bağlantılarınız daha hızlı ve güzel bir şekilde ilerleyecek.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya geri harekette olan Mars’ın burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi sağlıkla ilgili konular, iş ortamınızdaki bağlantılar, iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde etkileyecek. Sağlık açısından kemikleriniz çok hassas olurken saçlarla ilgili de problemler yaşayabilirsiniz. İş ortamınızdaki bağlantılarda da maalesef maddi koşullar öne çıkabilir. Cuma günü gerçekleşecek burcunuzdaki Merkür’ün Venüs ile yapacağı olumlu etkileşimle beraber, kendinizi çok iyi hissedeceksiniz, güzel bir seyahat programı ayarlayabilirsiniz. Fiziksel görüntünüzde radikal bir değişiklik yapabilirsiniz.  Yine 19 Ağustos’ta Merkür’ün geri hareketini sonlandırması size iletişimde ön plana çıkmak, bireysel kazanç sağlamak için çok büyük destek sağlayacak tek başınıza birçok konuyu ve sorunu hallede bileceksiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya geri harekette olan Mars’ın burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki size aşk ,ilişkiler, çocukla ilgili konularda özellikle daha mantıklı düşünmeye hatta bazen maddi konuların ilişkilerinize yansımasına sebebiyet verecek. Kendi hayatınızı düzenlemeniz gerekirken, tecrübelerinizi yeniden gözden geçirmeniz  gereken bir süreç diyebilirim. Cuma günü gerçekleşecek Merkür ve Venüs arasındaki olumlu açı ile beraber ise sıkıntı yaşadığınız  ertelediğiniz, korktuğunuz maddi konularda  çözüm bulabileceksiniz. Nakit akışınızda ilgili hızlanma gerçekleşirken. Sıkıntı yaşadığınız uyku düzeniniz ise 19 Ağustos itibari ile Merkür’ün geri hareketini bitirmesi ile son bulacak, yaşam standartlarınız yükselirken. Uyku düzeni ve  sağlıkla ilgili konuları da sıkıntısız bir şekilde çözüme kavuşturabileceksiniz.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya  geri harekette olan Mars’ın burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi aile ve yuva kavramlarında özellikle ailevi ilişkilerde, evle ilgili konularda maddi konuların öne çıkmasını, iletişimlerinizin mantık doğrultusunda  olmasına sebebiyet verecek.  Sizin aile  bireylerinize karşı bir sınır oluşturmanız gerekebilir. Cuma günü gerçekleşecek Merkür ve burcunuzdaki Venüs arasındaki olumlu açı  gayet güzel bir etki doğuracak, popülerliğiniz artarken. Sosyalleşerek kalabalık gruplarda yer alabileceksiniz. Geleceğe dair  projelerinizi de  rahatlıkla sonuçlandırabileceğiniz bir dönem var. 19 Ağustos itibari ile Merkür; iletişim  gezegeni de  geri hareketini sonlandıracak. Bu etkiyle beraber imza atmak  istediğiniz büyük işlerinizde olumlu bir şekilde sonuçlandırabileceksiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftaya  geri harekette olan Mars’ın burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu gezegen hareketi sizi özellikle kardeşlerle olan iletişiminiz, yolculuklarınız alanında etkilerken. Bu konu başlıklarında maddi koşulların öne çıkmasına sebebiyet verecek. Yakın çevre ve akrabalarla da mantık doğrultusunda ilişkiler kurmanız önemli olacak ve aynı zamanda  şehir içi trafiğinizde artış olabilir ve iş bağlantılarınız için çok fazla yol yapmak zorunda kalabilirsiniz. Cuma günü gerçekleşecek Merkür  ve Venüs arasındaki olumlu etkileşim, sizin  korktuğumuz ve sıkıntıya sebep olur dediğiniz ,ikili ilişkileriniz de ki problemlerin  çözümlemenize ,iş ortamınızda da daha güzel bağlantılar yapmanıza sebebiyet verecek ki 19 Ağustos’ta geri hareketini bitirecek Merkür’de destek oluşturarak, iş ortamında büyük imzalar atmanızı sağlayacak.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya geri hareketine devam ederek ederken burç değiştiren Mars’ın etkileri ile başlayacağız. Bu etki  sizin gelirlerinizi temsil eden alanda  gerçekleşecek kesinlikle mantık doğrultusunda para harcamak gelirlerinizi ve giderlerinizi yazmak ve zamanınızı paraya çevirmek için olumlu etkiler oluşturacak. Diğer yandan cuma günü Merkür ve Venüs arasında gerçekleşecek olumlu etkileşim, sizi kalabalık ve  sosyal ortamlarda daha iyi bir pozisyona getirirken. Aynı zamanda uzun yolculuklarınızın da artmasına sebep olacak, uzun yolculuklar açısından çok önemli bu hafta birden fazla yolculuğa çıkabilirsiniz.  19 Ağustos itibariyle Merkür’ün geri hareketi sonlandırması yolculuklarda yaşadığınız aksiliklerin de son bulması açısından önemli olacak.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

 Oğlaklar, haftaya   geri harekette olan  Mars’ın burcunuzda geçmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi bireyselleştirirken tüm kurduğunuz mücadele alanlarında kendi çıkarlarınız doğrultusunda hareket etmenizi ve kendi fikirlerinizi karşı tarafı muhakkak empoze etmeniz gerektiğini vurguluyor. Bu hafta gökyüzü sizin kurallarınızı hayatımıza getirecek daha çok y çalışma, kurallı olmak önemli. Cuma günü gerçekleşecek Merkür  ve Venüs arasındaki olumlu etkileşim ile beraber maddi konularda yeni fırsatlar oluşturabileceksiniz. Özellikle kariyerde iletişimde olduğunuz insanlarla sonuç odaklı konuşmalar yapıp, yükselme ve terfi gerçekleştirebilirsiniz. Maddi imkanlarınıza da  pozitif yansıyacak. Yine 19 Ağustos ile beraber Merkür; iletişim gezegeni geri hareketine sonlandıracak bu etki tüm borçlarınız da yapılandırıcı süreci de hayatınıza getirecek.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Mars’ın geri hareketinde iken burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizin iç dünyanıza yönlendirirken. Mantık çerçevesinde karar almak zorundasınız, özellikle  iş ortamında yaşadığınız   sıkıntılar gün yüzüne çıkabilir ve burada parasal çıkarlarına göre  hareket eden insanlara karşı dikkat olmanız gerekebilir. Cuma günü daha rahat etkiler söz konusu olacak sizin açınızdan,  Merkür ile Venüs arasında ki olumlu  etkileşim ile beraber ikili ilişkileriniz ortaklıklarınız önemli ve güzel olacak. Yine gideceğiniz uzun yolculuklar size fırsat sağlayacak baya baya rahat olduğunuz bir etki söz konusu. 19 Ağustos itibari ile Merkür; iletişim gezegeni de geri hareketini sonlandıracak, ikili ilişkilerinizde  yeni bir dönem başlayacak. Sorun yaşadığınız ilişkileriniz düzelirken, iletişim yeteneklerinizi rahatlıkla kullanabileceksiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar

Balıklar, haftaya geri harekette olan Mars’ın burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki size sosyal gruplar kalabalık ortamlarda girdiğiniz işlerde parayla ilgili konulara dikkat etmenizi aynı zamanda kurallar doğrultusunda hareket etmeniz konusunda uyarıyor. Mantığınızdan kesinlikle ödün vermemelisiniz. Yine burcunuzun yapısına ters düşen disiplinli çalışmayı muhakkak hayatınıza oturtturmalısınız. Cuma günü gerçekleşecek Merkür ve Venüs arasındaki olumlu açı ise sizin maddi konularda yaşadığınız problemleri çözmeye iş ortamınızı revize etmeye iş bağlantılarınız arttırmanıza sebebiyet verecek.19 Ağustos’ta Merkür’ün geri hareketini sonlandırması ise bu alanda çifte destek sağlayacak. Fırsatlar doğru iletişim sayesinde daha kolay gelecek.

Etiketler: 
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter