Reklam
Temiz Magazin
29 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 13 Şubat haftasının ve burcunuzun yorumları.

Astroloji
12 Şubat 2017
Astrolog Sema Sidar'dan 13 Şubat haftasının ve burcunuzun yorumları.

 

Herkese Merhaba;

Harika bir hafta olmasını diliyorum hepimize...

Yorumlarıma başlamadan çok önemli bir  noktayı belirtmek istiyorum, hareket enerjimizi kullanırsak güzel bir gökyüzü bu hafta bizleri bekliyor...

Bu önemli bu hafta beklemeyelim hiçbir şeyi, biz gidip alalım. :))

11 Şubat'ta gerçekleşen tutulmanın etkileri bu hafta da devam edecek. Tutulmanın etkilerini geçen haftaki yorumlarımda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Güzel enerjiler var ve bunlar neler? Sırayla başlayalım:

GÜNEŞ VE SATÜRN OLUMLU AÇISI

Öncelikle Güneş- Satürn  ile oldukça olumlu bir açı yapacak bu etki ile beraber özellikle isteklerinizi yapılandırmak, kendi ihtiyaçlarınızı ortaya koyabilme, sorumluluklarınızın farkında olabilme ve bunları yerine getirme açısından sonuç alma adına olumlu etkilerle karşı karşıyayız.

Bazı işlerimizi  yavaş ilerletmeyi biz isteyeceğiz, işlerimizin sağlamlığı açısından bu önemli olacak. Fakat durumlar içinde değişkenliklerede hazırlıklı olmalıyız; bunun içinde değişen durumlarda, kendinizi garanti altına almak ve bir diğer planla yol almak önemli. "B" planınız olsun yanımızda. Yaşça büyük erkek figürleri, bize yarar sağlayacak bu hafta...

Okullarınızdaki öğretmenler, eğitim hayatımızda üst kademedeki, iş yerimizdeki patronlarımız  bu hafta bize fayda sağlayabilecek; özellikle bu alanda görüşmeleriniz konuşmalarınız varsa olumlu sonuç alabileceksiniz.

Diğer yandan hafta içi Güneş-Jüpiter (şans, bolluk, bereket gezegeni) ile  çok güzel bir açı yapacak.

Hafta içinde oldukça olumlu bir etki, bizim özellikle kendimizi ifade etme gücümüz, zihin kabiliyetimiz, fırsatları değerlendirme yeteneğimiz, fırsatlar üzerinde kendimizi rahat ifade edebilme, kolay  yoldan  hayatımıza gelmesi açısından oldukça olumlu bir enerji var.  

Ama diğer  yandan Jüpiter'in geri harekette olduğunu unutmayalım; edindiğimiz fırsatların sonuç olarak  yansıması zaman alabilir... Bu etkinin asıl teması "bin musibet bir nasihatten iyidir" olurken. Yaşadığımız tecrübeler bir şekilde bize ders verecek ve zihin yapımızı düşünce yapımız  değiştirebilecek. Evrenin olayların verdiği mesajları alıp yolunuza devam etmemiz önemli.

 

HAFTANIN BURÇLARA ETKİSİ:

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, bu hafta özellikle eğitim konularında, yurtdışı ile ilgili konularda kendinizi çok rahat ifade edebileceksiniz ve sosyal çevrenizde girdiğiniz kalabalık ortamlar bu anlamda size fayda sağlayacak.

Yine hayatınızda aşk enerjisi  yükseliyor ve fırsatlar elde edebileceksiniz.

İkili ilişkilerinizde, ortaklıklarda başarılı bir şekilde ilerleyebileceksiniz. Yakın çevrenizin hayatınıza soktuğu insanlar, sosyal ortamınızın size getirdiği insanlar, bu hafta size  kazanç sağlayacak. Haftasonuyla beraber daha ruhani konulara yönelme, iş ortamınızı revize etmeniz gereken 1 aylık süreç başlayacak.

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, kariyer konusunda kar elde edeceğiniz harika bir hafta. Finansal durumunuzun daha rahat olmaya  başlayacağı bir dönem başladı. Yalnız biraz sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecek, aşırı iş yoğunluğu sağlıkla ilgili birtakım pürüzlerin çıkmasına, özellikle zihin anlamında, düşünce anlamında sizi unutkanlığa itebilir ve dikkatli olalım, yine boyun ve omurga  problemleri bu hafta sizi zorlayabilir.

Diğer yandan hafta sonuyla beraber  sosyalleşmek, kendinizi kalabalık ortamlarda ifade etmek için güzel 1 aylık dönem başladı. Sakin durumdan daha hareketli bir duruma geçeceğiz ne kadar sosyalleşme imkanınız varsa kullanmalısınız.

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, partneriniz ile  ortağınızla beraber uzun yolculuklara çıkabilir, projelerinizi netleştirebilirsiniz. Özellikle kendiniz bir eğitim kurumu açabilir, eğitim hayatında başarılı bir ortaklığa bu hafta girişebilirsiniz. Bu anlamda partnerinizin de size iş konusunda destek vereceği, yönlendirebileceği bir hafta. Yanınızdaki insanlardan destek almanız sizi başarıya götürecek. Diğer yandan aşk enerjisi oldukça aktif, gideceğiniz yolcuklardan eğer hayatınızda birisi yoksa bu hafta girebilir ve güzel bir ilişkiye başlaya bilirsiniz. Yine çocukların eğitim konularıyla bu hafta sizle ilgileneceksiniz. Hafta sonuyla beraber kariyer anlamında harika bir 1 aylık süreç başlıyor sizin için, yükselme planlarınızı uygulamak, iş başlangıçları için çok önemli ve olumlu dönem.

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, biraz işe odaklanmakta ve iş  yoğunluğunda kendinizi göstermekte zorlanacağınız bir hafta. Maddi anlamdaki gelir ihtiyacınız sizi işe konsantre olmaya ve farklı kaynaklardan para kazanmaya yönlendirecek. Hafta ortası daha motive bir durum  oluşurken iş, aile ile ilgili konular, aileden kazanacağınız yeni gelirler adına destek var. Diğer yandan artık hafta sonu ile beraber uzun yolculuklar, eğitim alanınız ve yurtdışıyla ilgili konuların hayatınızda aktive olduğu bir aylık süreç başlayacak. Hafta sonundan itibaren güzel fırsatlar ve kendinizi bu konularda rahat ifade edebilme enerjiniz oluşurken,  yolculukları bu 1 aylık süreçte hiçbir şekilde ertelemeniz ve hamle yapmanız gerecek.

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, aşk ve ilişkiler ve ortaklıklar adına mükemmel bir hafta geçireceksiniz, bu hafta ne yapmak isterseniz partneriniz size destek olacak. Ortaklı işlerden daha  olumlu sonuç alabileceksiniz. 

Ailevi durumlarda ise kardeşlerle ilgili  konular sizin canınızı bu hafta sıkabilir. İletişimde egosal durumlara dikkat etmemiz gerekirken. Yine partnerinize aile arasında kalabileceğimiz bir enerji var dengeleri korumak adına biraz  ketum olmanız çok önemli olacak ve bu hafta yeni bir ortaklık teklifi de hayatınızda olabilir. Hafta sonuyla beraber özellikle aşk ve ilişkiler adına harika bir sürece başladık. Aynı zamanda ikili ilişkileriniz size maddi gelir sağlarken. Kredi çekmek finansal durumunuzu  yeniden revize etmek adına bu dönemi değerlendirmelisiniz.

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar,  aile düzeninizi yeniden kurma, ailenizdeki sağlık problemleri haftanın aktif konuları, bu konularda çözüm elde edebileceksiniz.

İş ortamınızda aşırı sorumluluk alma durumu ile karşı karşıyasınız fakat bu etki ilerde yükselmenizde fayda sağlayacak.

Kendi ev düzeninizi muhakkak ihmal etmeyin o size ruhsal anlamda iyi gelecek... İş ortamında kalacağınız bir mesai durumu da gelirlerinizde artışa sebebiyet verecek. İkili ilişkiler ortaklıklar adına ise hafta sonu ile beraber harika bir ay başlıyor. Evlilikte yaşanan problemleri çözmek, yaşadığınız ilişkide evlilik kararı alma adına harika bir etki diyebilirim. Bu bir ayı değerlendirin ilişkiler için.

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, bu hafta  yolculuklar alanınız aktif ve bunun fırsata dönüşmesi adına harika bir enerji var.

Partnerinizle, çocuğunuzla hayatınızda misyon sahibi önemli insanlarla yolculuğa çıkabilirsiniz... Bunların size her zaman getirisi olacak bir enerji var.

Bu hafta  sadece kardeşleriniz ile  ilişkiler adına teste tabi olduğunuz durumlar oluşurken, problemlerin çözümünü erteleyelim.

Diğer yandan burcunuzda gerçekleşen Jüpiter- Güneş olumlu açısı sizin kendinizi rahat ifade edebilme, aşk ilişkilerinde fırsatlarla karşı karşıya bırakacak... Kendinizi her alanda çok rahat ifade edebileceksiniz. Hafta sonuyla beraber sağlık problemleri sizi zorlayabilir, işe konsantre olmada özellikle ayaklarla, dolaşım sistemi ile yaşadığınız problemler  bizim hareket enerjinizi kısıtlayabilir dikkat edelim.

 

 Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, bu hafta gelirlerinizi ailenize harcayabilirsiniz, aile ve maddiyat konusu sizi meşgul ederken. İşle ilgili fırsatlar da bir yandan hayatınızda olacak. İş başvurusu yapan  akrepler ise özellikle aile büyükleriniz, çevrenizdeki yaşça büyük erkek figürleri size iş bulma konusunda  yardım edecek. Ruhsal durumunuzdan kaynaklı  zaman zaman gelen fırsatları göremeyebilir,  bardağın boş tarafından bakabilirsiniz ama aile kavramı bu hafta size önemli  mesajlar ve destek verecek.

Diğer yandan önümüzdeki süreçte aşk ve ilişkiler adına, çocuklarınıza yapacağınız projeler adına, harika bir 1 aylık döneme başladık. Kendinize, hobilerinize yönelmek, çocuklarınıza yönelmek ve çocuk enerjisinin hayatı aktif bir şekilde yer paylaşmak adına hafta sonu ile  beraber güzel bir 1 aylık süreç aktif olacak.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, burcunuzda gerçekleşen Satürn-Güneş olumlu açısı sizi kalıcı başarılar açısından destekleyecek.

Yapacağınız yolculuklar, projeler sizi daha kalıcı bir yere oturtacak, daha farklı bir yere konumlandıracak. Yakın çevrenizde buna destek olurken  bu anlamda harika bir dönem başladı sizin için. Her alanda yaratıcı fikirlerinizi uygulama imkanı bulabilirsiniz.

Diğer yandan aile ve yuva ile ilgili konular hafta sonundan itibaren aktif olacak. Yeni bir  ev alma durumu, taşınma, evle ilgili gelişmeler, eviniz içinde  yapacağınız tadilatlar adına olumlu bir aylık dönem başlarken. Ev düzeninizi yeniden kurup  genel olarak evden iş yapma durumu oluşabilir.

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, maddi konulara yönelme, maddi durumların kazançlarını hayatınıza yansıtma ve bunların size fırsat sağlaması açısından harika bir süreç başladı. Bu konudaki kafanızdaki soru işaretleri bu hafta çözüme kavuşacak. Diğer yandan hayatınızda ihmal, ettiğiniz ertelediğiniz durumlarda maddi açıdan ek gelir  kaynaklarının oluşması olarak çözümlenecek... Kariyer açısından da fırsatlarla dolu bir süre diyebilirim. 18 Şubat'la beraber kısa yolculuklar, kardeşleriniz ilgili konular, ve kendinizi iletişim konusunda aktive edeceğiniz bir aylık harika bir dönem başlıyor. Yolculuk enerjisi çok aktif olurken size de iyi gelecek, ajandanıza bir tatil planını mutlaka sıkıştırın.

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, ben diyebileceğiniz ve kendinizi her sosyal ortamda rahat  ifade edebileceğiniz son hafta, önümüzdeki iki aylık dönemi düşününce! Bu hafta kendinizi nerede ifade etmek istiyorsanız, nasıl bir toplum statüsünde görmek istiyorsanız konuşmalarınız, tavrınız "Ben" diyebildiğiniz her ortam size hem maddi hem de manevi gelir getirecek, diğer yandan yurtdışı yolculukları ve eğitim konuları sizin için aktif . Diğer yandan hafta sonuyla beraber  paranızı artırmak, gelirlerinizi yukarıya çekmek hatta yatırım yapmak, yatırımların sonucunu almak adına harika bir aylık dönem başlıyor. Gelirlerinizi kenara koyma vakti, kendi bütçenize bir miktar bu 100 TL bile olabilir, kenara koyun para açısından bereketli bir dönem.

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftanın başı sizin için  zorlu olacak. İşe konsantre olma, istemediğiniz işlere yönelme, iş ortamında gereksiz ilişkilerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Çarşambadan  sonra daha olumlu enerjiler oluşacak. Bu hafta borçlarınıza, ödemelerinize, kredilerinize dikkat edin,  başkaları adına yapacağınız işlerde, alacağınız miktarı önceden belirleyin. Diğer yandan hafta sonuyla beraber güneş burcunuza geçiş yapacak ve gökyüzünde burcunuzun  dönemi başlayacak. Harekete geçmek, ben diyebilmek her şeyden sonuç almak adına önemli güzel bir etki. Diğer yandan hisleriniz çok kuvvetlenirken, alkol ve ilaç kullanımına 18 Şubat'tan itibaren bir aylık dönemde çok dikkat ediyoruz.

Tüm saf duygularınızın karşılık  bulduğu, dileklerinizin gerçek olduğu bir hafta olması dileğiyle...

 

Etiketler: 
Astrolog
Astroloji
gezegenler
burçlar
kova burcu
Sema Sidar
Ankara
Bilinçaltı Terapisti
Bilinçaltı Eğitmeni
güneş

Facebook Google plus Instagram Twitter