Reklam
Temiz Magazin
26 Kasım 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 15 Ekim Haftasının ve 15 Ekim haftasında burcunuzun yorumları

Astroloji
14 Ekim 2018
Astrolog Sema Sidar'dan 15 Ekim Haftasının ve 15 Ekim haftasında burcunuzun yorumları

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım...

Sakin bir haftaya başlıyoruz.

MERKÜR VE AKREP BURCU'NUN ENERJİLERİ HAFTAYI ŞEKİLLENDİRECEK

Merkür; (iletişim gezegeninin) yaptığı açılar haftayı şekillendirecek.

Baskın Akrep burcu temaları ise duyguda kalmamıza neden olacak. 

Bu yüzden daha dengede kalıp mevcut durumumuzu koruyacağız.

HAFTANIN İLK GEZEGEN HAREKETİ:

MERKÜR VE VENÜS ARASINDAKİ KAVUŞUM AÇISI

İlk gezegen hareketimiz Merkür ve Venüs arasında gerçekleşecek kavuşum açısı.

 

Bu etki ile beraber iletişim yeteneklerimiz öne çıkarken aynı zamanda Akrep Burcu'nda gerçekleştiği için sezgilerimiz de kuvvetli olacak.

Güzellik ve görselliğe önem vereceğiz fakat özellikle insanın içindeki derinlik, içindeki güzellik daha çok dikkatimizi çekecek.

Bir yandan da doğru düşünmek ve konuşmak için gayret sarf edeceğiz.

AŞK VE İLİŞKİLERDE SABİT FİKİRLİLİK CANIMIZI SIKABİLİR

Aşk ve ilişkilerde ise sabit fikirlilik canımızı sıkabilir ve bizi zorlayabilir.

UMMADIĞIMIZ KAYNAKLARDAN PARA GELEBİLİR

Merkür-Venüs kavuşumunun en pozitif etkisi özellikle parasal alanda ummadığımız kaynaklardan para bulmak olurken; ödemeler, krediler ve bunları yapılandırma adına fayda sağlarken, nakit para akışını hızlandıracak olumlu etkiler var.

Alım-satım pazarlamaya yönelik yarım kalan işlerinizde (Venüs retro olduğu için  yeni başlangıçlar için ideal dönem değil) karlı bir hafta.

RÜYALARINIZ ANLAM KAZANACAK

Yine bu hafta Akrep burcunun verdiği bu baskın enerjiden kaynaklı olarak rüyalarımız anlam kazanırken, başka insanların sırlarıyla karşı karşıya kalabiliriz.

 

2 AŞK ARASINDA KALABİLİRSİNİZ

Aşk ilişkilerinizde iki aşk arasında kalabilirsiniz.

STRATEJİ ZAMANI

Ayrıca ilişkileriniz hakkında  güvenmediğiniz insanlara sır  vermemelisiniz. İletişimde ve aşkta strateji zamanı.

MERKÜR VE MARS ARASINDAKİ ZORLU AÇI'DAN ETKİLENECEĞİZ

Haftanın devamında ise Merkür ve Mars arasında gerçekleşecek zorlu açı ile üzerimizde baskı hissedeceğiz.

Merkür; iletişimden sorumlu iken Mars; mücadeleden ve savaştan sorumlu gezegendir.

DÜŞÜNCELERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRMEK ADINA "AYIDA DAYI" DİYEBİLİRİZ

Bu ikisinin arasındaki  kare açı,  hayatımızda özellikle iletişim anlamında manipülasyona yönelik hareketlere maruz kalabileceğimizi gösterirken, yine güç göstergelerinden kaynaklı yanlış anlaşılabileceğimizi, düşüncelerimizi gerçekleştirmek adına  bazen köprüden geçene kadar ayıya dayı dememiz gerektiği konusunda uyarılar var.

Burada sezgilerimizi dinlememiz gerektiği gibi, insanları sınıflandırmak adına kime nasıl davranacağımızı belirlemek hangi arkadaşımızla eğlenip hangi arkadaşımız ile dertleşebileceğimizi bilmek de önemli olacak.

TEKNOLOJİK ALETLERDE BOZULMA OLABİLİR

TAMİR EDİLEN CİHAZLAR TAMAMEN KULLANILMAZ DURUMA GELEBİLİR

Yine bu etkiden kaynaklı teknolojik aletler de bozulmalar problemler olabilir bir kaç kez tamir ettirdiğiniz elektronik cihazlarınız, tamamen  kullanılamaz hale gelebilir ki en fazla güvenlik sistemleri ile ilgili sıkıntılar olabilir.

Kapı kilitleri, güvenlik ve  alarm sistemleri arızalarına  dikkat etmeniz gerekli.

HAFTAYI ÇOK GÜZEL BİR ETKİ İLE KAPATACAĞIZ.

MERKÜR VE NEPTÜN OLUMLU AÇI GERÇEKLEŞTİRİYOR

Haftayı çok güzel bir etki ile kapatıyoruz.

Merkür yine sahnede iken, hayal ve hayal kırıklıklarını temsil eden Neptün ile çok olumlu bir açı gerçekleştiriyor.

Yine iletişim, düşünme ve haberleşme de doğru insanları  seçtiğimiz zaman hayallerimize ulaşma yolunda bize destek verirken.

Rüyalarımızı, sezgilerimizi, hislerimizi öne çıkartacak söylediğimiz düşündüğümüz kelimeler resmen karşımıza çıkabilir.

Bu yüzden doğru cümle kullanmak çok önemli, sarf ettiğimiz kelimeler  bir an hayatımızda bir gerçeklik ile geri dönebilir.

BAĞIMLILIKLARA VE ALKOL KULLANIMINA DİKKAT!

Dikkat etmemiz gereken nokta ise bağımlılıklarımız ve alkol kullanımlarımız! Buradaki aşırılıklar devamında doktora gitmemize sebep olabilir.

Diğer yandan gün içindeki modumuz değişebilir, duygusal olacağımız için enerjimize yansıyacak. 

Bir anda yorulup, bir anda enerjik hissedebiliriz. 

VÜCUDUMUZDA ÖDEME DİKKAT!

Su elementi öne çıkarken, su  tüketimi de önemli olacak. Vücudumuz ödem tutmaya yatkın olacağı tuz kullanımlarınıza dikkat etmelisiniz.

 

YENİ HAFTADA BURCUNUZU VE SİZİ NELER BEKLİYOR? 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftayı  Merkür’ün açıları şekillendirecek ve  hayatınızdaki aktif konular, ödemeler borçlar ve krediler olurken, geçirdiğiniz rahatlıklarda  operasyon riskiniz olabilir. Diş ile ilgili kanal tedavisi, diş çekimi işleminiz olabilir. Sıkıntı yaşayacağınız diğer bir  alan ise kalabalık gruplar, sosyalleştiğiniz alanlar olabilir, yeni tanıştığınız insanlar ile birden samimi olabilirsiniz. Devamında hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Hem fikir  hem de maddi anlamda sizin ile aynı seviye de insanlarla bir arada olursanız süreç daha kolay ilerler.  Sizin için en iyi gelecek nokta  ise meditasyon ve şifa çalışmaları. Merkür'ün Neptün ile  yaptığı olumlu açı kendi içinizde çıktığınız yolculukta, olumlu sonuç almanıza ve iç dünyamızda pozitif anlamda sorunlarınızı çözmenize destek verecek. Size yol gösterici insanlardan da destek alabilirsiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftayı iletişim gezegeni  Merkür'ün açıları şekillendirirken, bu etki sizin için  ikili ilişkileri, ortaklıkları ve evliliği tetiklerken,  aşkta  sürüncemede olan bir ilişkiyi , kurtarmak için evlilik kararına götürebilir. Daha ciddi bir adım atabilirsiniz, yine iş bağlantılarınızda bire bir de kuracağınız temaslar size kazanç sağlayacak. Kariyer ve iş dünyasında üzerinize aldığınız gereksiz sorumluluklar ise  ilişkinize negatif yansıyabilir bir karar vermek ve zorunda kalabilirsiniz. Burada seçiminizin ilişkinizden yana olması tavsiye ederim,karşıt burcunuzda bulunan Venüs retro da olduğundan , aşk daha ön planda olacak. Bu yüzden seçiminizin partnerinizden yana olmasını tavsiye ederim. Diğer yandan özellikle kalabalık gruplarda sosyalleştiğiniz alanlarda ilişkinizdeki sorunları çözebilir ve problemlerin üstesinden gelebilirsiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftayı burcunuzun yönetici gezegeni  Merkür’ün açıları  şekillendirecek. Sizi de aktif bir hafta beklerken, iş ortamındaki ilişkileriniz ve sağlıkla ilgili konuları öne çıkartacak. Bu konu başlıklarında  entrika yapmanız gerekebilir ve zekanızı kullanıp stratejik davranmanız  önemli olacak. Sağlıkla ilgili konularda da hormonal rahatsızlıklarda risk altındasınız. Diğer yandan gideceğiniz mecburi bir seyahat ise planlarınızın aksamasında ve maddi açıdan sizi sıkıntıya sokabilir. Çarşamba, perşembe günü böyle bir yolculuk gerçekleşmesi gerekirse alacağınız risk hafta sonu kariyerinize olumlu yansımasına  sebep olacak kariyerde de bu anlamda olumlu bir süreç hafta sonu ile beraber hayatınızda olurken, sezgilerinizi muhakkak iş dünyasında kullanmalısınız.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler

Yengeçler, Yengeçler haftaya Merkür iletişim gezegeninin açıları şekillendirecek. Bu etki su  grubu bir burçta olduğu için sizin ruhunuza çok iyi gelecek, kendinizi öne çıkartabileceksiniz. Bu hafta hayatınızda aktif olacak konular ise aşk ,ilişkiler, çocuk ve kendinize ayırdığınız vakit olacak hobilerinize daha çok vakit ayırabilir. Kendi isteklerinize göre haftayı şekillendirebilirsiniz. Rüyalarınız mesaj içerikli olurken, hafta ortası uyku düzeniniz  önemli olacak . Beslenme biçiminiz  alacağınız kafein miktarı çalışma performansınızda etkili olurken,  dalgınlıktan kaynaklı para kayıplarına da dikkat etmelisiniz. Ayrıca hafta sonuna doğru uzun yolculuk ve seyahat gündeminiz oluşabilir ve yine yurtdışı ile bağlantılı bazı girişimleriniz de olumlu sonuç alabileceksiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftayı Merkür'ün açıları şekillendirecek. Bu etki sizi aile, aile ilişkileri ev ve yuva kavramlarında olumlu etkilerken. Evinizin içinde kullandığınız  teknolojik aletleri revize edebilir, sıkıntı yaşadığınız cihazlarda yenisi alabilirsiniz. Bu hafta dikkat etmeniz gereken nokta ise partnerinizin ailesi, ikili ilişkiler ortaklıklarda ya da evliliklerde karşı tarafın ailesi ile ilgili bazı sıkıntılar yaşayabilir, ilişkinize bunun negatif yansımasını görebilirsiniz. Hafta sonu ise maddi konular öne çıkarken kendinizi  nadasa çekeceğiniz, kendiniz le kalıp beklentilerinizi netleştireceğiniz  yavaş yavaş 2019 planlarını kuracağımız bir süreç başlıyor. Özellikle yatırım maddiyat ve ödemeler üzerine olurken hafta sonu bu anlamda oldukça yoğun geçecek.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftayı burcunuzun yönetici gezegeni Merkür'ün açıları şekillendirecek. Bu etki sizin iletişim kabiliyetlerinizde daha sezgisel olmaya, gerektiği yerde ser verip sır vermemeniz gerektiğini vurgularken. İletişim yönünüz aktif olacak, kardeşleriniz ,komşularınız ve yakın çevrenizde evliliklerle ilişkilerle alakalı sırlar  duyabilirsiniz, onların  problemleri çözümlemeniz gerekebilir. Ayrıca onların sağlık problemleri ise sizi biraz yorabilir. Yine onların beceremediği  angarya işler, gün içinde yapması gereken, market banka işlemleri sizi bulabilir. En şanslı olduğunuz konu ise  aşk Perşembeden sonra partnerinizle güzel bir seyahate gidebilir ve ruhumuza bir detoks yapabilirsiniz. Hafta sonu için aşk adına yenilenme  zamanı olacak diyebilirim.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftayı Merkür'ün açıları şekillendirecek. Bu etki sizin için maddi konuları  öne çıkartırken. Geçen haftalarda yaptığınız alışverişlerinizi düzenlemeniz gerekebilir,  yine kariyerinizde  parasal anlamda ki beklentileriniz  artacak. Hatta bu yönde özellikle partnerinizden de destek bekliyorsanız , umduğunuz desteği bulamamak aşk ve ilişkilerde de hayal kırıklığı yaşamanıza sebep olacak. Perşembe gününden itibaren hayallerinizin olması yolunda  önemli bir süreç olurken. Merkür Neptün arasında gerçekleşen olumlu açıdan kaynaklı iş ortamınızda da istediklerinizi gerçekleştire bileceksiniz. Disiplin olmanız ise çok  önemli bir ön koşul, Neptün, hayaller kadar hayal kırıklıklarını da temsil eder iş disiplinini kayıp etmediğiniz zaman yüksek başarılar elde edebileceksiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler,  haftayı burcunuzda bulunan Merkür'ün açıları şekillendirecek, gökyüzünde burcunuzun etkileri oldukça baskın bir şekilde yer alıyor. Bu etkiden kaynaklı da ben diyebilmek kendi isteklerinize göre yol alabilmek önemli olacak. Sezgileriniz oldukça kuvvetli iken söylediğiniz cümlelerin gerçekleşmesi ve gerçekleştirmek istediklerinizi elde etme adına önemli ve pozitif etkiler varken. Aile kavramları ile ilgili bazı sıkıntılar olabilir, onların düşünce yapısıyla ters düşebilirsiniz. Yine mecburi olarak aile ortamında bulunmak sizi gerebilir. Fakat Perşembeden sonra tamamen kendinize vakit ayırıp Aşk ilişkinize konsantre olabileceksiniz. Hayatınızda kimse yoksa eskiden tanıdığınız hatta bir ara flört ettiğiniz bir insanın yeniden hayatınıza girmek için bir gayreti olabilir.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftayı Merkür'ün açıları şekillendirecek. Bu sizi zorlayıcı bir etki ve astrolojik olarak zor bir alandan etkileniyorsunuz. Kendi içinizde çok fazla karmaşa yaşayabilirsiniz, iş ortamından tutunda aşk ve ilişkiye kadar ne istediğinizi bilemeye bilirsiniz. Yine ruhunuza çok ters olan bir etki olurken sabit fikirler sizi yorabilir. Risk almak isterken içiniz bunu gerçekleştirecek güç olmayabilir. Hafta sonu ile beraber biraz olsun sevdiklerinizin desteği evde vakit geçirmek evinizi düzenlemek ve özellikle Gideceğiniz kısa yolculuklarda Bu sorunun üstesinden gelebilir çözüm bulabilirsiniz. Diğer yandan kardeşleriniz yakın çevreniz ile ilgili bazı sıkıntılar olabilir, burada direkt problemlerin içine girmeden, çözümü başka zamana ertelemenizi tavsiye ederim.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftayı Merkür'ün açıları şekillendirecek. Bu etki ile beraber geleceğe dair projelerinizi netleştirmek adına  daha stratejik  bir şekilde yürütmek,  sosyalleştiğiniz alanlarda ortak projelere imza atmak ve  bunlardan para kazanmak için olumlu etkiler varken. Para ile ilgili konular  sizin için bıçağın İki Yüzü gibi olabilir. Bir yandan keskin tarafını kullanıp sonuca giderken, bir yandan da problem yaşamanıza neden olabilir. Burası çok ince bir çizgi olacak ve kesinlikle kazancınızı söylememeniz önemli paranızın bereketini arttırırken. Alım ,satım tcaret işlerinizde ketum davranmalısınız. Hafta sonu ise  çevreniz ile beraber vakit geçirip akrabalarınızı ziyarete gidebilirsiniz ve sürpriz bir misafiriniz gelebilir.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftayı Merkür'ün açıları şekillendirecek. Bu etki kariyerde ve işle ilgili konularda daha stratejik davranarak sonuç almaya iterken, çarşamba günü birazcık gerilebilirsiniz. Bu anlamda burcunuzda bulunan Mars; mücadele gezegenin  Merkür ile  gerçekleştireceği kare açı , baskı altında olmanıza neden olacak. Karşınızdaki insanların fikirlerine uymak, onları çözümlemek ve onların kararları doğrultusunda yol alabilirsiniz. Yapınıza  ters bir durum iken  ama bu hafta sonu bütün bu etkilerin parasal anlamda olumlu yansımasına ve sakin tavrınızın kazanç olarak geri dönmesini görebileceksiniz, kariyerde istediğiniz ilerlemek istediğiniz yolda kasım ayı için önemli hamleler gerçekleştirebilirsiniz.  

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftayı Merkür'ün açıları şekillendirecek. Bu etki ile beraber hayatınızda yolculuklar, eğitim ve  yurtdışı ile alakalı konular öne çıkarken. Özellikle katılacağınız  eğitim programı sonrasında alacağınız sertifikayla kariyerinize destek olabilirsiniz. Ayrıca çarşamba günü itibariyle sağlık problemleri öne çıkabilir, mide ve bağırsak problemleri sizi gerebilir ve hafta sonuna kadar zorlayabilir. Burcunuzda bulunan Neptün'ün Merkür ile  gerçekleştireceği olumlu açı sizi ruhsal olarak rahatlamaya isteklerinizi gerçekleştirmede daha duygusal davranıp başarılı yol almanızı sağlarken. Vücudunuza alacağınız sıvılarda enerjiniz için çok önemli olacak.

ASTROLOG SEMA SİDAR

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Sema Sidar
Astrolog
Astroloji
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
merkür
mars
neptün

Facebook Google plus Instagram Twitter