Reklam
Temiz Magazin
05 Aralık 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 15 Mayıs haftasının ve 15 Mayıs haftasında burcunuzun yorumları.

Astroloji
14 Mayıs 2017
Astrolog Sema Sidar'dan 15 Mayıs haftasının ve 15 Mayıs haftasında burcunuzun yorumları.

 

 

Herkese Merhaba,

Bereketli  bir hafta olması dileklerimle  başlamak istiyorum haftanın analizine...

Bu hafta oldukça sakiniz, önemli gezegenler burç değiştirse de genel olarak ayaklarımızın yere basacağı,  kendimizi güvende hissetmek isteyeceğimiz rahat bir hafta...

 

MERKÜR, BOĞA BURCU'NA GEÇİYOR

İlk gezegen hareketimiz 16 Mayıs itibariyle iletişim gezegeni Merkür, Boğa Burcu'na geçiş yapacak ve 7 Haziran'a kadar bu burçta kalacak.

Artık iletişimde daha somut, daha maddi şeylere odaklanacağız; konuşmalarımızı her zaman  kanıt göstererek yapmak önemli olacak.

Bu  süreçte konuşmalarınızda, iletişimlerimizde güven duygusu çok önemli olacak.

Biraz katı düşüncelere, sabit bir bakış açısına sahip olabiliriz. Düşüncelerimizin değişmesi oldukça zor olacak, çok riske girmeyeceğimiz daha garantiLİ davranacağımız, güvenliği, rahatı ve konforu seçerken, rahatımız bozulmasın diye her şeyi yapabiliriz.

Yine Merkür'ün Boğa Burcu'na  geçmesiyle beraber, parayla ilgili konularda doğru iletişim kurma, güvenilir insanlarla irtibata geçme açısından çok önemli kalıcı başarılar, kalıcı anlaşmaları getirecek bir süreç başladı diyebilirim.

 

VENÜS-JÜPİTER KARŞI AÇISI OLUŞUYOR

Diğer bir gezegen etkisi ise  hafta ortası netleşecek Venüs-Jüpiter  karşıt açısı. 

Fırsatları elde etmek adına oldukça zorlu bir etki yaratırken. İkili ilişkilerde ve aşk açısından zorlu bir hafta bizi bekliyor.

Fırsatları başkalarından beklerken, kendimizin yapması gerektiğini görmemiz de gerekiyor. 

Ben diye yola çıkıp sonra başkalarına bağlı olarak yolda kalma ve fırsatlarımızdan  fedakarlık etmek zorunda kalabiliriz.

Bu hafta  şansımızı zorlamak zorunda kalıp, fırsatlarımızı tırnaklarımızla kendi irademizle elde etmek zorundayız. Çok önemli bir açı, birçok konuda birden fazla kez hamle yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Fırsatlar o kadar kolay gelmeyecek.

 

GÜNEŞ, İKİZLER BURCU'NA GEÇECEK

20 Mayıs itibari ile Güneş İkizler burcuna  geçecek ve gökyüzünde İkizler Burcu'nun dönemini başlatacak... 

Hepimiz için enerji olarak  konuşmak, öğrenmek iletişimde olmak, sosyal olmak, zekamızı kullanmak çok önemli olacak.

Önümüzdeki bir ay boyunca satış pazarlama ile ilgili işler ve ithalat ihracat ve yine eğitim ilköğretim konularında radikal  değişiklikler bekleyebiliriz, bu konu başlıkları hayatımızda daha aktif olacak.

İletişim yeteneğimiz ön planda olurken, bilgiyi toplamak dağıtmak önemli olacak.

Güneşin İkizler burcuna geçmesiyle birlikte, çok önemli konular bile önemsiz bir duruma geçebilir,  "Bebek'te iki üç tur atıp her şeyi unutabiliriz", daha havai olacağız yani :)) 

Fakat ikizler kararsızlığı da simgeler bu yüzden her an değişen fikirlerinize, isteklerinize dikkat edin, daha esnek konuşmalar yapmak önemli.

 

HAFTANIN BURÇLARA ETKİSİ:

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar,  Merkür'ün  Boğa burcuna geçmesiyle beraber maddi konularda  harika bir döneme girdiniz, daha kalıcı anlaşmalar güvenilir insanlarla iletişime girme adına gökyüzü tarafından destekleniyorsunuz.

Diğer yandan  önümüzdeki hafta ikili ilişkilere dikkat etmeniz gerekiyor, evlilik aşk ve tüm ortaklıklarda  sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Kendi fırsatınızı da kendiniz yaratacaksınız.

İkili ilişkiler bu hafta ne yaparsanız yapın tam tatmin olamama, karşı tarafın beklentilerinizi gerçekleştirememesinden kaynaklı problemler oluşabilir.

Diğer yandan yolculuk enerjiniz önümüzdeki bir ay boyunca aktif oldu, şehir içi, şehirlerarası yolculuklar açısından fırsatlar oluşacak.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, iletişim gezegeni Merkür sizin burcunuza geçiş yapıyor, bu hafta itibariyle ve kendinizi rahat ifade etme standartlarınızı koruyabilme, kendi istediğiniz doğrultuda kararlar ve anlaşmalar yapma adına  önemli bir etki ile karşı karşıyasınız.  Tüm bağlantılarınızı gerçekleştirme adına güzel bir döneme girdiniz.

Diğer yandan  iş ortamı ve sağlık problemlerine  dikkat etmeniz önemli. Özellikle migren ve  baş ağrısı sizi zorlayabilir.

Diğer yandan  maddi konularda kendinizi rahat ifade etme, gelirlerinizi artırma adına da güneşin İkizler burcuna geçmesiyle birlikte destek alacaksınız, gelir artışınız olurken, önümüzdeki bir ay boyunca hayatınıza çok fazla yeni insan girebilir ve bu insanlar size yeni kaynaklar oluşturabilir.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, Merkür'ün Boğa Burcu'na geçmesi,  iş ortamında kendi standartlarınızı sağlama, işe daha rahat odaklanma, günlük rutin işlerde bile kolay sonuç alabilme adına sizi olumlu  etkiliyor.

Fakat güvendiğiniz insanlar önem kazanacak. Özellikle günlük rutin işlerinizi bildiğiniz insanlarla yapmalısınız, bu bir market alışverişi bile olsa 7 Haziran'a dikkat etmelisiniz.

Diğer yandan  sosyal ortamlarınız, arkadaşlarınız ve partneriniz arasında gelgit yaşayabilirsiniz. Aşırı sosyalleşmekten kaynaklı partnerinizde ihmal ettiğiniz durumlar olabilir dikkat edin.

Diğer yandan güneş burcunuza geçiyor ve gökyüzünde sizin döneminiz başlıyor,  kendinizi rahat ifade etmek enerjinizi yukarı çekmek ben buradayım deyip kendinizi gösterebilmek adına oldukça güzel bir dönem başladı.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, Merkür'ün Boğa burcuna  geçmesiyle beraber güzel arkadaş ortamları, güvenilir insanlarla birlikte vakit geçirme adına oldukça pozitif etkiler altında olacaksınız. Ve sosyal çevreniz size iş bağlantıları  sağlayabilir, oldukça güzel, geleceğe dair projelerinizin de maddi kısmını netleştirebilirsiniz. 

Dikkat etmeniz gereken etki ise  güneşin İkizler burcuna geçmesi; bu etki sizi iş ortamına odaklanmada zihin olarak kendinizi işe vermede zorlayacak.

Daha  kendi içinizdeki beni bulmaya ve spritüel konulara yönelebilirsiniz ve işten uzaklaşabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken konulardan bir tanesi de kariyerde özellikle bayan figürleriyle ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Kendinizi yanlış ifade edebilirsiniz, bu yüzden eğer  izin alma şansınız  varsa, iş  ortamından uzaklaşmanız size  iyi gelecek.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, Merkür'ün Boğa burcuna geçmesiyle beraber kariyerinizde çok güzel bir döneme başladınız, iş değişikliği düşünen işinde daha yükselmek isteyen Aslanlar 7 Haziran'a kadar olan süreci değerlendirmelisiniz.

Diğer yandan yolculuklar  size zor gelebilir, bu hafta her zaman  söylediğimin aksine, sizin  için şöyle bir ifadede bulunacağım yolculuklarda zorlanacaksınız, yine bu zor etki katılacağınız eğitim ve seminerler içinde geçerli. 

Diğer yandan Güneşin İkizler burcuna geçmesiyle beraber kalabalık gruplar, girdiğiniz sosyal ortamlar size çok iyi gelecek.

Bu hafta kendiniz için aldığınız kararları da rahatlıkla uygulayabileceksiniz.  Kararlığınız size kendinizin başlattığı her projede başarı getirecek.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, Merkür'ün Boğa Burcu'na geçmesiyle beraber eğitim konuları yurtdışıyla ilgili işlerde ithalat ihracat ve eğitim konularında güvenilir insanlarla güzel bağlantılar yapabilirsiniz, fırsat sağlayacağınız bir döneme girdiniz. Bu alanlarda maddi olarak da destek  gelecek...

Risk altında olduğunuz konu harcamalarınız; ödemelerinizi gözden kaçırabilirsiniz.

Yine destek beklediğiniz, hatta borç verip almayı beklediğiniz paralar varsa bu hafta alma durumunuz zor.

Diğer yandan Güneş'in İkizler burcuna geçmesiyle beraber kariyerde çok güzel bir döneme başladınız, sürekli değişen durumlarla karşı karşıya olmanıza rağmen kendi işinizde, iş ortamınızda fırsatlarla dolu  bir aylık sürece başladınız. İş arayan Başaklar sizin içinde harika bir dönem başladı.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, Merkür'ün Boğa Burcu'na geçmesiyle beraber finansal anlamda, yeni kaynaklar oluşurken,  beklediğiniz bir para varsa, bunu çok rahatlıkla alabileceksiniz.

Güvenilir ve bildiğiniz insanlarla yapacağınız her türlü anlaşmada fayda sağlayacaksınız.

Krediler, ödemeler kredi kartları ilgili konularda fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Diğer yandan  evlilikler ve ikili ilişkilerde problemli bir haftadasınız, burcunuzda gerçekleşen Jüpiter- Venüs karşıtlığı,  ilişkilerde problemli bir hafta yaşamanıza sebebiyet verecek. Bu  yüzden problemlere takılmadan akışına bırakmanız çok önemli.

Diğer yandan Güneş'in  İkizler burcuna geçmesi,  yaratıcılığınızı arttırırken. Uzun yolculuklar yurtdışıyla ilgili her konuda, her kaynaktan fırsat sağlayacaksınız ve yurtdışı yolculuklarınız önümüzdeki bir ay boyunca  artabilir yolculuk enerjiniz aktive oldu.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, Merkür'ün karşıt burcunuz Boğa'ya geçmesiyle beraber, uzun süreli ilişkiler evlilik ve ortaklıklar için harika bir döneme başladınız.

Güzel bir  ilişkiye başlayabilirsiniz, yine ortak yapacağınız işler daha yüksek kazanç sağlayabilir. 

Diğer yandan maddi kaynaklar açısından da fırsatlar oluşurken, iş ortamınızda oluşabilecek sıkıntılara dikkat etmelisiniz. Huzurluklar oluşabilir, özellikle bayan figürleri ile ilgili sıkıntılara dikkat etmelisiniz.

Sağlık problemleri açısından ise  özellikle omurilik omurga ve boyunla ilgili problemler, bu hafta sizi zorlayabilir.

Maddi konuda da beklediğiniz para kaynakları var, paradan para kazanabilirsiniz.

Kendinizi rahat ifade edebildiğiniz her ortamı, kendinize fırsat olarak döndüreceksiniz, bu yüzden size uyan enerjilerle olmanız çok önemli.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, iş ortamı ve sosyal ortam  konularında oldukça güzel bir dönem, Merkür'ün Boğa Burcu'na geçmesiyle birlikte size güzel bir dönem olarak dönecek... 

İş ortamında kalıcı başarılar, kalıcılık adına oldukça da pozitif etkileneceksiniz. Dikkat etmeniz gereken konulardan biri  sağlık problemleri, mideyle ilgili rahatsızlıklarda risk altındasınız. Sıkıntı yaratacak diğer bir konu ise sosyalleşmek ve ilişkileriniz, aşırı sosyalleşmekten kaynaklı ilişkinize odaklanamayabilirsiniz.

Yine hayatınızda biri yoksa, aşk ilişkileri açısından ne kadar gökyüzü yanınızda olmasa da, kalabalık ortamlardan hayatınıza girmek isteyen partner adayları olabilir. Kalabalık ortamlar size ekstra fırsatlar sağlayacak, geleceğe dair projeleriniz için de çok önemli bir hafta.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, Merkür'ün  Boğa burcuna geçmesiyle beraber, kendinize zaman ayırmak, hobilerinize yönelmek adına oldukça güzel bir sürece başladınız.

Merkür'ün Boğa Burcu'na geçmesi aşk ve  ikili ilişkiler  içinde sizi çok mutlu edecek. 

Çocuklarınızla ilgili problem varsa çözebileceksiniz. Yine  çocuklarla ilgili tüm konularda olumlu etkiler altındayken, onlarla ilgili tüm sorumluluklar bu hafta sizde olacak.

Dikkat etmeniz gereken konu ise  kariyeriniz, özellikle bayan figürleriyle problem yaşabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalardan kaynaklı konular sizi sıkıntıya sokabilir.

Sağlık açısından ise boğazla ilgili sıkıntılar olabilir, dikkat edin ve önümüzdeki bir aylık süreçte sorumluluk isteyen zor işlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Programlı çalışırsınız üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, ev ve yuva kavramlarında, aile içindeki konularda iletişim açısından  şanslısınız. Özellikle ev alımı, ev değişimi, yatırım amaçlı gireceğiniz her türlü toprak ve  gayrimenkul için  fırsat dolu bir ay başladı sizin için.

Merkür'ün Boğa Burcu'na geçmesi tüm bu konularda size mali gelir  sağlayacak...

Diğer yandan Güneş'in İkizler burcuna geçmesiyle birlikte bu hafta kendinizi daha rahat enerjilerle karşı karşıya bulacaksınız, yaratıcılığınız verimliliğiniz artarken. Risk altında olduğunuz konu ise yolculuklar, eşyalarınızın kaybolması, istediğiniz gibi rahat koşullarda yolculuk yapamama durumunuz oluşabilir, problemli  yolculuklar sizi zorlayacak  bu hafta, dikkat etmelisiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, Merkür'ün Boğa Burcu'na geçmesiyle birlikte kısa yolculuklar, kardeşleriniz ile olan iletişiminiz, yakın çevrenizin de size desteği açısından  pozitif bir etki ile karşı karşıyasınız.

Diğer yandan gideceğiniz her yolculuk size  pozitif enerji verecek.

Maddi kaynaklar açısından ise sıkıntılısınız; ödemeler borçlar bu hafta sizi zorlayabilir risk altındasınız dikkat etmenizde fayda var. Ödemelerinizi planlamak, gelirlerinize göre harcama yapmak çok önemli olacak...

Güneşin  İkizler burcuna geçmesi ise sizi evle  ve aileyle ilgili problemlerle karşı karşıya bırakacak. Ev ile ilgili sıkıntılar açısından önümüzdeki bir aylık süreye dikkat etmelisiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Güzel ve yeni başlangıçların olacağı güzel bir hafta dilerim.

Etiketler: 
Astrolog
Astroloji
burçlar
gezegenler
güneş
merkür
venüs
ikizler burcu
boğa burcu
Sema Sidar
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti

Facebook Google plus Instagram Twitter