Reklam
Temiz Magazin
23 Ekim 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 16 Ağustos haftasının burç yorumları

Astroloji
16 Ağustos 2021
Astrolog Sema Sidar'dan 16 Ağustos haftasının burç yorumları

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN

16 Ağustos Haftasının Burç Yorumları

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi ikili ilişkiler, ortaklıklar ve aşkta çok olumlu etkileyecek. Sadece biraz daha partnerinizi düşünerek ilerlemelisiniz çok fazla kendinizi düşündüğünüzde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Merkür-Mars kavuşumunun Uranüs’e yaptığı olumlu açı ise maddi konularda beklentilerinizin gerçekleşmesini sağlayacak, sadece biraz daha zaman alabilir. Bu hafta birçok söz verilebilir ama gerçekleşmesi Eylül ayını bulabilir. Son olarak gerçekleşecek dolunay ise sizin sosyal çevrenizi etkileyecek. Yeni bir çevre oluşturabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan çıkartabilirsiniz ama süreç sizin faydanıza çalışacak.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki çalışma ortamınızdaki bayan figürlerinin size destek vermesine, iş arkadaşınızın size yardım etmesini sağlayacak. Bu anlamda gayet güzel bir etki varken, estetiğe ve görselinize fazla takılabilirsiniz. Bir diyet sürecini başlatabilirsiniz.  Merkür-Mars kavuşum yapıp Uranüs’e yaptığı olumlu açı ise size çok iyi gelecek. Hem kendinize vakit ayıracaksınız. Hobilerinize vakit ayırabileceksiniz. Aşk adına da güzel bir hafta. Arkadaşlarınızın tanıştıracağı bir insanla yeni bir ilişkiniz başlayabilir. Son olarak gerçekleşecek dolunay ise kariyerde etkiliyor. Bu sizi zorlayacak çünkü başka insanların fikirlerine mecburen evet demek zorunda kalacaksınız. İş planlaması yapmalısınız gerekirse stratejik  davranmalısınız.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki size aşk, ilişkiler ve hobileriniz adına çok güzel etkiliyor. Görsel olarak çok fazla ilgi çekeceğiniz bir dönem ışığınız parlayacak. Bunu en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Merkür-Mars kavuşumunun Uranüs ile yaptığı olumlu açı ise ailevi problemleri çözmeniz için harekete geçirecek. Evinizin içindeki tadilat tamirat durumları ile ilgilenebilirsiniz. Bunun için maddi desteği de rahat bir şekilde bulabileceksiniz. Gerçekleşecek dolunay ise seyahat ve yolculuklar adına olumlu etkileyecek. Yine eğitimle ilgili konularda destek verecek fakat başka insanların fikirlerine de saygı göstererek ilerlemelisiniz. Temmuz ayının sonunda gerçekleştiremediklerinizi sonuçlandırmak için bu dönemi değerlendirebilirsiniz.

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi aile ve ev konularında etkilerken, aile içindeki haksızlıkları çözmek için biraz mücadele edebilirsiniz. Ayrıca evinizin dekorasyonuyla ilgili yeni değişiklikler yapabilirsiniz. Merkür-Mars kavuşumunun Uranüs’e yaptığı olumlu açı ise sürpriz bir seyahate yönlendirebilir. Yine görmediğimiz insanlarla karşılaşmanızı sağlayıp, sizi motivasyon olarak iyi bir sürece sokacak. Gerçekleşecek dolunay ise maddi kaynaklarınızı çözümleme açısından destek verse de gereksiz para harcamaktan uzak durmalısınız. Kredi çekmek yatırım yapmak için uygun bir hafta değil.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi yolculuklar açısından olumlu etkilerken, diğer yandan yeni bir sosyal çevre oluşturmanızı sağlayacak. Aynı zamanda bu dönemde özellikle iletişim ağınızı kuvvetlendirmek adına bir gayretiniz olabilir. Merkür-Mars kavuşumunun Uranüs’e yaptığı olumlu açı ise kariyerle ilgili yaptığınız hamlelerin olumlu sonuçlanmasına gelir kaynaklarınızı artırmamıza sebep verirken, gerçekleşecek dolunay ise karşıt burcunuzda oluyor. İkili ilişkiler ortaklıklarla ilgili sizin karar almanızı sağlayacak. Dolunay gerçekleşirken burcunuzdaki Güneş Regulus sabit yıldızı ile kavuşumda olacağı için olumlu bakış açısıyla yükselme döneminiz. Yükselip kendi yolunuzu çizebilirsiniz. Fakat burada Ben-Biz dengesini kurmak önemli nerede kendinizi düşüneceğinizi nerede karşınızdaki insanın fikirlerine önem vereceğinizi ayarlamalısınız.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizin gelir kaynaklarınızı arttırma adına çok destekleyici olurken, gerçekten para kazanma dönemi ve bunu çok da kolay yapabileceksiniz. Burcunuzda gerçekleşen Merkür-Mars kavuşumunun Uranüs’e yaptığı olumlu açı sizi kişisel gelişime yönlendirecek. İnsanlar fikirlerinizi önemserken sizden daha çok destek alabilirler. Bir yandan da kendinizi geliştireceğiniz bir eğitim programına dahil olabilirsiniz. Gerçekleşecek dolunay ise sağlık anlamda sizi tedirgin edebilir. Sağlık açısından dolaşım yolu rahatsızlıklarına dikkat etmek etmelisiniz. Diğer yandan iş ortamında başkasının kurallarına uymak zorunda kalabilirsiniz.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Venüs’ün burcunuza geçmesiyle başlıyoruz. Bu etki size hayatın her alanında sevgi enerjisini getirirken, bir yandan da kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Duygu ve düşüncelerinizi dengede kurarken ilişki açısından da güzel bir etki. Yine dış görünüşünüze bu dönemde daha çok özen gösterebilirsiniz. Merkür-Mars kavuşumunun Uranüs’e yaptığı olumlu açı ise maddi konuları çözümlemenize, buradaki korkularınızla yüzleşmenizi sağlayacak. Para dengesini oluşturmak önemli olacak. Gerçekleşecek dolunay ise yine ilişkiler açısından sizi tetikliyor. Uzun zamandır sürüncemede olan ilişkinizde bitirme kararı alabilirsiniz ve bu arada yeni bir insan hayatınıza girebilir.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi biraz zor bir alandan etkiliyor. İş ortamındaki kadın figürlerine dikkat etmeniz gerekebilir. Çok fazla sırrınızı insanlara anlatmamalısınız. Bu dönemde daha çok kendi içinizde kalmak size kazanç sağlayacak. Merkür-Mars kavuşumunun Uranüs’e yaptığı olumlu açı ise ikili ilişkiler, ortaklıklarda güzel bir döneme işaret ederken. Mevcut ilişkinizde daha ciddi bir karar alabilirsiniz. Yine hayatınızda kimse yoksa arkadaşlarınız tarafından tanışacağınız bir insanla yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Gerçekleşecek dolunay ise ev, aile ortamın da sizi etkiliyor. Evin içindeki elektronik eşyalarla ilgili sıkıntılar olabilir. Onları değiştirmek isteyebilirsiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki size çok iyi gelecek. Yeni ve güzel bir arkadaş ortamınız oluşabilir. Hayatınızdan bu dönemde birçok insan gidebilir, yeni insanlar gelebilir. Arkadaşlarınız arasında sirkülasyon olabilir. Merkür-Mars kavuşumunun Uranüs ile yaptığı olumlu açı ise iş ortamınızı çok güzel bir şekilde yenilemenize, kariyerde başlattığınız adımları olumlu bir şekilde sonuçlandırmanızı destekleyecek. Burada detaylar çok çok önemli bir hal alacak. Gerçekleşecek yeni ay sürpriz bir seyahate yönlendirebilir. Yakın çevrenizle ilişkilerinizin iyi olduğu bir dönem fakat burada başkalarının özgürlüğünüzü kısıtlamasına da dikkat etmeniz gerekiyor.

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi kariyerde etkiliyor. İş ortamındaki dengeleri kurmak için diplomatik olmanız gerekebilir. İnsanlar sizi daha dengede tutmaya çalışabilir. Dengede kaldığınız zaman her şey çok güzel ilerleyecek. Diğer yandan Merkür Mars kavuşumunun Uranüs’e yaptığı olumlu açı ise yeni bir hobiye başlamanıza, spora ilgi duymanızı sağlayabilir. Yine eğitimle ilgili konularda başarılı bir hafta. Son olarak gerçekleşecek dolunay ise paranızı artırmanızı sağlayacak. Hafta başında yaşadığınız özgürlükle ilgili kısıtlamalar yine karşınıza çıkacak insanların fikirlerini uyum sağlamak zorunda kalabilirsiniz. Maddi konuda rahatlamak için buna ihtiyacınız var.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki size çok iyi gelecek yolculuklar, seyahat, tatil planları ve yurtdışı ile ilgili yapacağınız işlerde size kazanç sağlayacak. Eğitim ilgili konularda da başarılı ve olabileceksiniz. Merkür-Mars kavuşumunun Uranüs’e ise yaptığı olumlu açı ise aileden gelecek mirasla ilgili sürecin sonuçlanmasına destek sağlayacak mirasla ilgili konular neredeyse bir aydır hayatınızda ve artık bunu çözümleme zamanı. Diğer yandan ek maddi kazanç elde etmek istiyorsanız bunun içinde gökyüzü yanınızda olacak. Son olarak burcunuza gerçekleşen dolunay ise temmuz ayından beri başlattığınız sonuçlandıramadığınız işler için harekete geçirecek biraz işlerimiz gecikmeli olsa da gayet güzel bir dönem sizin için.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi gelirleri açısından etkilerken, gelir kaynaklarınızı artırmak için ailenizden, eşinizin den destek alabilirsiniz. Merkür-Mars kavuşumunun Uranüs ile yaptığı olumlu açı ise partnerinizle güzel bir seyahate yönlendirirken, ikili ilişkiler, ortaklıklar, açısından gayet verimli bir hafta.  Gerçekleşecek dolunay sizi içe kapatabilir. Korkularınızla yüzleşebilirsiniz. Hafta sonu fikirlerinizi insanlara onaylatmak için yorulabilirsiniz. Özgürlüğünüz kısıtlanabilir girdiğiniz ortamlarda, köprüden geçene kadar ki kısımda daha sakin olmanızı tavsiye ederim

Etiketler: 
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter