Reklam
Temiz Magazin
26 Kasım 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 17 Eylül haftasının ve 17 Eylül haftasında burcunuzun yorumları! Güneş, Merkür'ün kalbinde olacak, dilekler ve dualar gerçekleşecek! İşte dilekleriniz için en özel o tarih ve o saat!

Astroloji
16 Eylül 2018
Astrolog Sema Sidar'dan 17 Eylül haftasının ve 17 Eylül haftasında burcunuzun yorumları! Güneş, Merkür'ün kalbinde olacak, dilekler ve dualar gerçekleşecek! İşte dilekleriniz için en özel o tarih ve  o saat!

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım;

Bereketli ve enerjisi  güzel bir haftaya başlıyoruz.

Hafta başında biraz zorlansakda, 20 Eylül itibariyle çok güzel etkiler haftayı şekillendirecek.

Hemen sizi daha fazla merakta bırakmadan başlıyorum.

HAFTAYA MARS İLE URANÜS ARASINDAKİ ZORLU ETKİLEŞİM İLE BAŞLAYACAĞIZ

Hafta başında Mars; mücadele gezegeni ile  Uranüs; sıra dışılığı ve isyanı temsil eden gezegen arasındaki zorlu  etkileşim bizi karşılıyor olacak.

Bu etki 5 Ekim’e kadar devam ederken daha asi bir ruh haline bürünebiliriz.

Ani tepkiler verebiliriz, yine kafamızda yazıp, planlayıp hemen sonuca  gitmek isteyeceğiz...

Maddi konularda tahammül gücümüz azalabilir.

Zaman zaman fanatik taraflarımız olabilir, olaylara objektif bakmakda zorlanabiliriz.

MARS SÖZ KONUSU OLUNCA KAZALARA DİKKAT!

Mars, söz konusu olunca sakatlıklara, kazalara açık bir dönem de kaçınılmaz oluyor, risk içeren sporlardan uzak durmanızı tavsiye ederim, yine kas ile ilgili problemler artabilir.

SABİT FİKİRLERİNİZ YÜZÜNDEN FIRSAT KAÇIRMAMAYA DİKKAT EDİN

Dikkat etmeniz gereken nokta ise aşırı sabit fikirlilikten kaynaklı da hayatınızdaki fırsatları kaçırabilirsiniz.

Yine  parayla ilgili konularda riske girmemek, çok risk içeren hamlelerde bulunmamak önemli ve kendi imkanlarınızı garanti altına almak ilk yapmanız gereken hamle olsun...

Özgürlüğümüze de çok düşkün olacağız hatta bunu sağlamak için harcamalarınız artabilir, kendi konfor alanınızı yaratmak adına çevrenizdeki insanların maddi yardım yapabilirsiniz. 

Ama bunu kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ayrıca maddi harcamalarda  sağlığa ayıracağınız bütçeniz artabilir.

Eğer sakin olursak ve kararlarımızda mantık yolunu seçersek bu zorlu etkiyi çok rahat bir şekilde atlatabiliriz.

YENİ HAFTANIN GÜZEL ETKİLERİNDEN BİRİ: "GÜNEŞ İLE MERKÜR'ÜN AÇISI" 

Geldik haftanın güzel etkilerinden bir tanesine...

Güneş ile Merkür kavuşum açısı gerçekleştirecekler, salı günü ile beraber etkisini hissedeceğiz, bu olumlu etki ile iletişim yetenekleriniz artarken, zekanızı başarılı bir şekilde kullanabileceksin.

Tüm yazılı anlaşmalarınızda başarı sağlarken, doğru bağlantılar kurabileceksiniz ve teknolojik ürünler açısından da sıkıntısız alışveriş haftası da diyebiliriz.

20 EYLÜL VE 21 EYLÜL'E DİKKAT

Bu pozitif etki kendi içinde ekstra önem vermemiz gereken mükemmel bir süreci de kapsıyor, 20 Eylül ile 15:13 ile başlayan ve 21 Eylül 17:26’ya kadar devam eden sürede Merkür ve Güneş tam kavuşum halinde olacak.

Bu çok özel ve güzel  birliktelikte iletişimi temsil eden Merkür ile kimliğimizi, kim olduğumuzu anlatan Güneş ile büyük bir ortaklığa imza atacak ve bize güç birlikteliği yaparak kendi potansiyellerinin zirvesinde destek olacaklar.

MERKÜR EN MUTLU OLDUĞU BURÇTA OLDUĞU İÇİN TÜM POTANSİYELİNİ GÜNEŞ'E VEREREK EVRENDEKİ DİLEK KAPILARINI AÇACAK

Merkür’ün en mutlu olduğu burçta olduğu için tüm potansiyelini,  Güneş’e vererek evrendeki dilek kapılarını açacak, konuşma , düşünme yeteneklerinde bize tılsımlarını dağıtacak.

Bereket zamanı da diyebilirim, bu zaman aralığında önemli imzalarınızı gerçekleştirebilirsiniz yine evrende düşüncenin ve konuşmaların ekstra güçlü olduğu zaman olacağı için, beyninizden ne geçtiği neyi çağırdığınız çok önemli.

HAZIR MISINIZ?

DİLEKLERİNİZ, DUALARINIZ İÇİN SAAT DİLİMİ VERİYORUM

Hazırsanız dilekleriniz için daha da özel bir zaman veriyorum ve şiddetle saatlerinizin alarmını kurmanızı öneriyorum! 

MERKÜR, GÜNEŞ'İN KALBİNDE

20 Eylül sabaha karşı 4:32 ile 5:10 arasında Merkür, Güneş ile aynı derece ve dakika kavuşum halinde olacak. Astroloji de Merkür, Güneş’in kalbinde dediğimiz bu çok özel  etkileşimde tüm dileklerinizi dileyebilirsiniz, isteklerinizi yazarak dilemenizi tavsiye ederim, yazı dilinin  gücü yadsınamaz çünkü. Hiç üşenmeyin kalkın ve istediklerinizi dileyin, en azından planlayın zihninizde, yine bitirmeniz gereken tezler, yazılar için bir cümle de olsa başlangıç yapın. Tüm dualarınızın kabul olması dileğiyle… (Yurt dışından bizi okuyan değerli okurlarımız, Türkiye’deki saat farkınıza göre belirttiğim zamanlara, o saat farkını hesaba katarak bu olumlu etkiden faydalanabilirsiniz)

22 EYLÜL'DE MERKÜR, TERAZİ BURCU'NA GEÇİYOR

22 Eylül’de iletişim gezegeni Merkür Terazi Burcu’na geçiyor ve 10 Ekim’e kadar burçtaki yolculuğuna devam edecek

Tabii ki burada Başak Burcu'ndaki iyi konumda olmasa da yine de üçlü yöneticiliği bulunduğu için kendi yeteneklerini bize yansıtmada çok fazla sıkıntı yaşamayacak.

İLETİŞİMDE, HABERLEŞMEDE, TRAFİKTE DAHA KİBAR OLDUĞUMUZ BİR DÖNEM BAŞLIYOR

İletişimde, haberleşmede, trafikte daha kibar olduğumuz bir döneme başlıyoruz.

İnsanlara, olaylara yaklaşmada daha ılımlı olurken,  dengeyi sağlamakta zorlanabiliriz.

Hemen karar vermek zor olabilir, iki tarafı da düşünüp  uzlaştırmacı  ve yapıcı bir konuş konuşma tarzına bürünebiliriz.

Özellikle  dekorasyon, mimarlık, dizayn, tasarım, hukuk, moda, güzellik, kozmetik  sektöründe iseniz işlerinizin harika olacağı bir döneme başladınız.

Bu konu başlıklarında genel olarak yeteneklerimiz artacak.

Lüks isteklerimiz artarken, şık giyinmek, güzel kokmak girdiğimiz ortamlarda dikkat çekmemizi sağlayacak.

Teknolojik aletlerde de lüks harcamalarınız artabilir.

Çevrenizdeki insanlarda dikkat etmeniz gereken nokta ise yağcılık, tavlama isteği, işlerini yaptırana kadar politik davranabilirler. Bu konuda farkındalığınızı yüksek tutmanızı tavsiye ederim.

HAFTANIN KAPANIŞINI GÜNEŞ YAPACAK

23 EYLÜL'DE GÜNEŞ, BURÇ DEĞİŞTİRECEK VE GÖKYÜZÜNDE TERAZİ BURÇLARININ DÖNEMİ BAŞLAYACAK

Haftanın  kapanışını ise Güneş yapıyor , 23 Eylül’de burç değiştirerek Terazi Burcu’na geçiyor ve 23 Ekim’e kadar Terazi burcunda  kalacak ve Terazi burçlarının dönemi başlayacak.

Güneş  kimliğimizi, kim olduğunuzu, bireyselliğinizi temsil eden gezegenin Terazi Burcu’na geçmesi gerçekten çok güzel bir etki.

Evrendeki uyum başlarken aslında sonbahar da resmi olarak başlamış olacak.

Güneş, Terazi burcunda iken baskıcı bir tavırda olmayız, daha çok “biz” diyerek yol alırken, tek başımıza hareket etmek bizi çok mutlu etmez.

Taraf tutmakta zorlanırız, arabuluculuk yaparak sonuç elde etmek isteriz.

Görselimize önem vermek, şık giyinmek, kendine özen göstermek önemli olacak.

Sanata ve müziğe merakımız artarken, kendi içimizdeki dengeyi bulmak için sosyalleşebiliriz.

Sağlık açısından bel bölgesi ve böbrekle ilgili sıkıntılar oluşabilir dikkat etmemizde fayda var.

 

YENİ HAFTADA BURÇ YORUMLARINIZ

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar,  haftaya Mars- Uranüs karesi ile başlıyoruz. Bu etki size sosyal ortamlarda parayla ilgili yaşadığınız sıkıntıları gün yüzüne çıkartırken, özellikle katılmak istediğiniz davetlerin bazılarına maddi koşullardan dolayı katılamaya bilirsiniz. Haftanın en güzel etkisi olan Merkür- Güneş kavuşumu ise sizin iş ortamınız da istediğiniz iletişimi kurmaya ,iş ortamında yaşadığınız problemleri çözmekte size yeni fırsatlar sunarken. Çalışkanlığınızla başarı elde etme açısından da çok olumlu destekleyecek. Merkür’ün ve Güneş’in karşıt burcunuza geçmesi ise sizin  “ben” diyen yapınızı “biz”  demek zorunda bırakacak. Partnerinizle eşinizle daha fazla vakit geçirebilirsiniz, size iyi gelecek. Aynı zamanda işle ilgili yeni bir ortaklık yeni bir girişimin içinde yer alabilirsiniz.

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya burcunuzda bulunan Uranüs’ün Mars ile yaptığı zorlu etkileşimde başlıyoruz. Bu etkiden kaynaklı kariyerinizde istemediğiniz  koşullarda  çalışırken, çalışma ortamında mecburi bir şekilde yeni kararlar alabilir, radikal hamleler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu anlamda dengeyi bulmakta  zorlanabilirsiniz. Diğer yandan haftanın güzel etkisi Merkür- Güneş kavuşumu ise aşk hayatınızı hareketlendiriyor ayrıca  hobilerinizden yeni gelir kaynakları elde edebileceksiniz. Aynı zamanda çok güzel bir eğitim ve  öğretim programına da başlayabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için başlayacağınız kurs devamında size iş olarak geri dönüş sağlayabilir. Merkür’ün ve Güneş’in burç değiştirmesi ile iş ortamınız da daha düzgün saatlerde çalışma imkânı oluşturabilirsiniz, programlama yeteneğiniz  öne çıkacak iken, sağlık açısından böbreklerinize dikkat etmeniz gerekli.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Mars ve Uranüs arasında gerçekleşen zorlu etkileşim ile  başlayacağız. Bu etki sizi katıldığınız seyahat ve ya  eğitim programından dolayı, kendinizi baskı altında hissetmenize sebep olurken. Yine yüzleşmekten korktuğunuz korkularda zorlayıcı tecrübeler yaşamınıza neden olacak. Haftanın güzel etkisi olan Merkür- Güneş kavuşumu ise aile ve yuva kavramları da sizin yaşadığınız problemleri çözmeye, evle ilgili yeni bir imza ya da başlangıç aşamasına yönlendirirken. Merkür’ün ve Güneş’in burç değiştirmesi ise aşk hayatınızı hareketlendirecek, bu etki hava grubu burçta gerçekleştiği için (terazi) size çok iyi gelecek. Tamamen kendinizi bulabileceğiniz aşk, ilişki, hobiler, çocuklarla ilgili size keyif verecek, rahat etmenizi sağlayacak çok olumlu bir etki. Ayrıca hayatınızda değiştirmek istediğiniz alanlarda da yüksek başarı elde edebileceksiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Mars ve Uranüs  arasında gerçekleşen zorlu etkileşim ile başlıyoruz. Bu etki sizin başkasının finans kaynaklarından beklediğiniz desteği elde edememeniz konusunda birazcık zorlayacak. Özellikle katıldığınız sosyal ortamlarda, arkadaş çevrenizde, size destek olacağına söz veren insanlar, finansal alanlarda yardımcı olamayacak, maddi konularda tek başınıza mücadele etmeniz gerekebilir. Haftanın en güzel etkisi olan Merkür- Güneş kavuşumu ise yakın çevre ,kardeşler ve komşular alanında olumlu etkileyecek. Gideceğiniz kısa yolculuklarınız  artarken. Bunlar size kariyer de  kar olarak geri dönecek. Son olarak  Merkür’ün ve Güneş’in burç değiştirmesi ise aile ve yuva  kavramlarda yeni bir sürece sokarken. Aile içinde yaşadığımız problemleri de çok dengeli ve tarafsız bir şekilde çözümleyebileceksiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Mars ve Uranüs arasında gerçekleşen zorlu etkileşim ile başlıyoruz. Bu etki size ikili ilişkiler ve evlilikte sıkıntı yaşamanızı hatta bu sıkıntıların kariyerinize yansımasına  sebebiyet verebilir.  Burada mecburi bir tarafı seçmek zorunda kalabilirsiniz. Haftanın  en güzel etkisi olan Merkür ve Güneş arasındaki kavuşum açısı sizin gelirler alanınızda  gerçekleşecek, parayla ilgili gerçekleştirmek istediğiniz her türlü yeni başlangıç, faaliyet ve imza ile ilgili süreçlerde başarı sağlarken. Kazançlarınızı artırabileceksiniz. Merkür’ün ve Güneş’in burç değiştirmesi ise sizi kardeşlerle ilgili konuların öne çıkmasını sağlarken. Seyahatler sonucunda yeni gelir kaynakları elde edebilir, akraba ilişkilerinizi kuvvetlendire bilirsiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Mars ve Uranüs  arasında  gerçekleşen zor etki ile başlıyoruz. Bu etki sizi sağlıkla açısından  zorlarken. Özellikle gideceğiniz yolcuklar sonucunda hastalanabilir, yine yolculuklardan sıkıntılar oluşabilir. Diğer yandan vize ve pasaport işlemleriniz varsa, evraklarınızı iki kez kontrol etmenizi tavsiye ederim. Ayrıca tatil programı yaparken  daha önce gitmediğimiz yerlere seyahat etmemenizi tavsiye ederim. Burcunuzda gerçekleşen Merkür-Güneş kavuşumu ise size resmen taçlandıracak, başarınıza başarı getirecek. Bu hafta başlattığınız iş ve  ilişki bağlantıların da muhteşem sonuçlar elde edebileceksiniz. Merkür’ün ve Güneş’in burç değiştirmesi ise sizin maddi konuda fayda sağlayacak, ay başında başlattığınız işleriniz gelirlerinize yansıması olurken, bunda  istikrar sağlayabileceksiniz.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Mars ve Uranüs arasında gerçekleşen zorlu etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki size aşk ilişkiniz ve lüks ihtiyaçlarınızdan dolayı bazı maddi sıkışıklıklar yaşamanıza sebebiyet verebilir. Hobilerinizden kaynaklı lüks ihtiyaçlarınız artarken bu giderleri ödeme adına Şubat 2019’a kadar  zorluk çekebilirsiniz. Diğer yandan Merkür ve Güneş arasında gerçekleşen olumlu etkileşim  ruhsal ve spiritüel  konulara yöneltirken, enerji çalışmalarında yer alabilirsiniz. Ayrıca kendi içinizde yaşadığınız korkularınızla yüzleşip çözüm bulabileceksiniz. Son olarak Merkür ve Güneş ise sizin burcunuzda geçiş yapacak o kadar güzel bir etki ki sizin için, harika  dönemi başlatacak. Burcunuzun süreci başlarken bireysel olarak başlattığınız her işte yüksek başarı elde ederken, kendi görüntünüzde de radikal değişiklikler de bulunabilirsiniz. Ruhsal açıdan istediğini süreç beklediğimiz dönem geldi diyebilirim.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftaya  Mars ve Uranüs arasında  gerçekleşen zorlu etki  ile başlıyoruz. Bu etki sizi özellikle ikili ilişkileriniz, evlilikler, ortaklıklar  ve aileden kaynaklı problemler yaşamanıza sebebiyet verirken ya da  aile içinde yaşadığınız problemler de  ilişkilerinize yansıyabilir. Haftanın  en güzel etkisi Merkür ve Güneş kavuşumu ise sizi sosyal çevre, gelecek adına kurduğunuz projelerinizde  ideallerinizi gerçekleştirmeniz adına çok güzel etkileyecek. Güzel ve gelecek odaklı yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Ayrıca sosyal ortamlarda popülerliğinizi arttıracak çok olumlu bir etki. Merkür’ün ve Güneş’in burç değiştirmesi ise sizi birazcık yoracak, burcunuzun dönemi başlamadan önce kendi içinizde sorun yaşadığınız konulara yöneleceksiniz.  İş ortamınızda  çalışma saatleriniz haksızlıklara maruz kalabilirsiniz. Bu konuda yapıcı olmanızı tavsiye ederim.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya  Mars ve Uranüs  arasında gerçekleşecek zorlu etki ile başlıyoruz. Bu etki sizi özellikle sağlıkla ilgili bazı sıkıntılar yaşamanıza bununda  devam eden süreçte , yolculuklarınızın aksamasına  sebebiyet verebilir. Ruhsal,fiziksel ve  bedensel dengenizi bulmakta zorlanabilirsiniz. Haftanın en güzel etkisi olan Merkür- Güneş kavuşumu ise kariyer alanınızda gerçekleşiyor, kariyerinizde yeni bir dönem güzel bir dönem başlarken. Çok güzel projelere imza atabileceğiniz, detaycılığınız ile yüksek başarı elde edebileceğiniz bir dönem hayatınızda olurken. Merkür ve Güneş’in burç değiştirmesi ise görselinizde değişim yapmanızı sağlarken, arkadaşlarınız arasında popülerliğiniz artarken, konuşmanız tarzınız insanlar tarafından onure edilecek.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya  Mars ve Uranüs arasında gerçekleşen zorlu etkileşim ile başlıyoruz. Bu etki sizin özellikle maddi konularda birazcık sıkıntıya düşmenize, mecburi harcama yapmanızı sağlayacak. Bu harcamaların çoğunluğu  çocuklarınız oluştururken, çocuğunuz yoksa harcamalarınız partnerinizin den kaynaklı olabilir. Haftanın en güzel etkisi olan Merkür-Güneş kavuşumu ise size yeni bir eğitim programına yönlendirirken, uzun yolculuklardan gelecek fırsatlara da açık olmalısınız. Yine yurtdışıyla alakalı yeni bir projede başlatmak için harika bir etki son olarak. Merkür’ün ve Güneş’in burç değiştirmesi ise sizi kariyer alanında etkileyecek yeni fırsatlar yeni oluşumlar içinde olurken. İş ile alakalı hukuksal problemleriniz varsa bunları çözümleyebileceksiniz. Önümüzdeki bir aylık dönem iş değişikliği içinde gayet olumlu.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya  burcunuzda bulunan Mars’ın Uranüs ile  gerçekleştireceği zorlu etki ile başlıyoruz. Bu etki Ekim ayının başına kadar devam edecek. Ailevi konularda sorumluluklarınız artarken, bunlar özellikle maddi açıdan olacak. Ayrıca  evinizle ilgili  yeni bir düzen oluşturabilirsiniz, radikal kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Merkür ve Güneş arasında gerçekleşecek harika etki ise size finansal anlamda rahatlatacak, beklediğiniz  ekstra gelir kaynağınız varsa  miras gibi bu etki ile beraber sonuç elde edebileceksiniz. Son olarak Merkür ve Güneş’in burç değiştirmesi ise çok iyi gelecek,  ruhsal ve fiziksel olarak  anlamda kendinize iyi hissederken. Seyahat programınız artabilir ve yine yurt dışı ile alakalı  fırsatta oluşabilir. Önümüzdeki bir aylık süreçte  yolculuklar size çok iyi gelecek.

 

 

Balıklar ve Balıklar Kovalar:

Balıklar, haftaya Mars ve Uranüs arasında gerçekleşecek  zorlu etki ile başlıyoruz. Bu etki sizin  kardeşler ve  yakın çevrenizden kaynak olarak mecburi yükümlülükler altında kalmanıza sebep olurken. Yine kısa yolcuklardan gelecek fırsatlar, bu hafta sekteye uğrayabilir. İş bağlantılarınız da önlemi elden bırakmamalısınız. Haftanın en güzel etkisi Merkür-Güneş kavuşumu ise karşıt burcunuzda gerçekleşiyor,  ikili ilişkiler, evlilikler ve ortaklıklarda fırsat sağlarken. Bu alanda detaycılığınız  ve titiz çalışmanız  sonucunda   ilişkilerinizde ki sorunları çözebileceksiniz. Merkür ve Güneş’in burç değiştirmesi ise sizi maddi konular, finansal açıdan çok güzel bir aylık dönemi başlatıyor. Kredilerinizi, borçlarınızı ve ödemelerinizi revize edip düzenleyebilirsiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Astrolog Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter