Reklam
Temiz Magazin
05 Aralık 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 17 Nisan haftasının ve 17 Nisan haftasında burcunuzun yorumları:

Astroloji
16 Nisan 2017
Astrolog Sema Sidar'dan 17 Nisan haftasının ve 17 Nisan haftasında burcunuzun yorumları:

Yepyeni bir haftadan herkese merhaba;

Sosyal medya hesaplarımı yazarak yeni haftanın yorumlarına başlamak istiyorum Sevgili Temiz Magazin okuyucularım;

İNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

 

Nisan ayını ortalamış bulunmaktayız; oldukça hareketli bir 15 günü geride bıraktık, ayın geri kalanı da oldukça hareketli geçecek belirtmek isterim.

Peki bu hafta nasıl?

Güzel haberlerle başlıyorum yazıma...

Geçen hafta belirtmiştim, ama  yine tekrar edeyim: Venüs aşk, sevgi, gezegeni  geri hareketini sonlandırdı ve  aşk, sevgi, sevilmek, sevmek ve nakit akışımız adına olumlu süreci harekete geçirdi.

PAZARTESİ 2 GÜZEL, OLUMLU AÇI GERÇEKLEŞİYOR!

Yine  pazartesi itibariyle Güneş -Satürn ile   Mars ise Venüs ile  olumlu açı gerçekleştirecek, bize  kalıcı başarı adına ve özellikle maddi kaynaklar adına girdiğimiz mücadelelerde , sonuç alabileceğimizi; yarım bıraktığımız işlerde yaşadığımız sıkıntılarda sonuç almak için bize fayda sağlayacak.

Maddi konularda, daha karlı geçirebileceğimiz enerjiler oluşurken...

Yolculuk, seyahat enerjisi oldukça aktif olacak... Yolculukların size her türlü maddi getirisi olurken, ruhsal açıdan da rahatlamanıza sebebiyet verecek.

GÜNEŞ BOĞA BURCU'NA GEÇİŞ YAPACAK

Bu hafta burç değiştiren gezegen çok, bunlardan ilki Güneş.

19 Nisan ile birlikte Boğa Burcu'na geçiş yapacak.

Artık enerji olarak gökyüzünde güven duygusu önem kazanırken, sabitlik, kalıcı başarı elde etmek, ve her konuda kendinizi net  ifade etmek önemli olacak!

Burçlar arasından bildiklerini en iyi tatbik eden burç Boğadır, 20 Mayıs'a kadar bu olumlu etki hepimize yansıyacak.

Bildiklerimizi hayatımıza daha başarılı bir şekilde yansıtacağız. Sağlamlık, dayanıklılık, toprak ile  ilgili işlerde, topraktan  elde ettiğiniz hasatta verimlilik artarken, bu süreçte iştahınız artabilir, yemek ile ilgili tüm konu başlıkları yaşamımıza yansıyacak...

Kolay kolay bir şeyi beğenmeyebiliriz, 5 duyumuza da  hitap etsin isteriz.

Her şeyin fiziksel kısmı daha  çok ilginizi çekecek ve en önemlisi "kendi rahatınız" olacak.

Kendimizi öncelik haline getirmek, maddi anlamada olumlu yansımaları görebilmek adına harika bir etki.

MERKÜR GERİ HAREKETİNE DEVAM EDİYOR AMA, KOÇ BURCU'NA GEÇİŞ YAPACAK

Diğer bir gezegenin hareketi ise Merkür olacak.

20 Nisan itibariyle Merkür  iletişim gezegeni, geri hareketine devam ederek Koç Burcu'na geçiş yapacak, ama geri hareketini yani retroyu bu burçta sonlandıracak. Sonlandırma tarihi ise 4 Mayıs.

Bu süreçte problem yaratacak etkiler, hızlı düşünme, pratik çözüm açısından da zorluk yaşayabilirsiniz.

Son da söylenecek sözleri başta  söylemek işlerimizde aksilik yaşamımıza sebebiyet verebilir, aniden verdiğimiz kararlar devamında çok büyük zarar da yaşayabiliriz; düşünmeden konuşmamayı, sabretmeyi, sözel anlamda gereksiz rekabet ortamında bulunmamaya dikkat etmeniz önemli.

Elektronik aletlerde, araçlarınızda elektronik sistemler, kullandığınız spor aletleri, yine ısıtma ve soğutma için kullandığınız, kombi, şofben, elektrikli ısıtıcılar, klimalara dikkat edin her an bozulabilir.

MARS 21 NİSAN'DA İKİZLER BURCU'NA GEÇECEK!

Son burç değiştiren gezegenimiz ise Mars.

21 Nisan itibariyle  İkizler Burcu'na geçiş yapacak ve 4 Haziran'a kadar bu burçta kalacak.

Mars mücadele etme şeklimizi, savaştığımız alanları simgeler.

Artık rekabet şeklimiz sözcüklerle konuşarak olurken, merak ettiğimiz şeyleri araştırıp bulmak  için daha  fazla efor sarf edebileceğiz.

Yeri gelecek dilimiz ile yılanı deliğinden çıkartacağız, yeri gelecek sözlerimizle büyük bir savaş başlatacağız.

Çıkar ilişkileri, özellikle "yalakalık" boyutunda enerjisi barındıran durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. 

4 Haziran'a kadar işi düşen  insanlar sizinle daha çok iletişime geçebilir. Bu söylediklerim  ile konularda daha çok başarı elde edebilirsiniz. Ama gazeteyle, gazetecilik ve yayıncılık ve basın ve yayınla ilgili bazı sıkıntılar, "sansür" adına mücadele vermek zorunda kalabiliriz.

HAFTANIN BURÇLARA ETKİSİ:

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Sevgili Koçlar, bu hafta kendinizi rahat ifade edebileceksiniz, özellikle  yolculuklar adına fırsatlar da sizi bekliyor.

İletişim gezegeni Merkür, sizin burcunuza geçiş yapacak fakat geri harekette olduğu için yarım kalan işlerinizi tamamlamak,  konuşma ve iletişim  anlamında yarım kalan projelerinizi  tamamlamak için bu hafta desteğiniz gökyüzünden olacak.

Maddi konularda da önemli başarılar elde edebileceğiniz bir süreç başladı, gelirlerinizi arttırmak için fırsatlar yakalayabileceksiniz.

Yakın çevreniz, komşularınız ve  kardeşleriniz ile  doğru anlaşılmak adına aşırı bir efor sergileyebilirsiniz.

Önümüzdeki bir aylık süreçte neyi ne kadar istediğiniz çok önemli olacak. Maymun iştahlı davranabilirsiniz... Devamında Haziran ayında bu etki sizi zorlayabilir dikkatli olun.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, iş ortamındaki aşırı yoğunluk sizi ekstra gelir kazanma anlamında destekliyor... 

İş konusunda, iş ortamında yapacağınız giderlerde bu hafta canınızı sıkabilir. Kazandığınızı işe ve eğitime harcayabilirsiniz.

Diğer yandan sosyal çevreniz aracılığıyla kalabalık ortamlarda tanışacağınız bir insan da  ısrarlı bir şekilde hayatınıza girmek isteyebilir. Bu hafta aşk adına  hareketli bir hafta diyebilirim.

Merkür'ün Koç Burcu'na geçmesiyle beraber uyku düzeniniz, zihninizi toplamayla alakalı bir takım problemler hayatınızda olurken.

Güneş'in burcunuza geçmesiyle birlikte, gökyüzünde sizin döneminiz başlamış olacak. Kendinizi daha rahat ifade ederken, konuşarak para kazanma enerjinizin yüksek olduğu bir dönem, iletişimden kaçmayın.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, sosyal ortamlar, kalabalık ortamlar size aşk ilişkilerinde, yeni ortaklıklar adına fırsatlar getirecek... 

Kariyerinizde düzgün bir iş planlaması yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ajandanızı, not defterinizi düzgün kullanırsanız oldukça başarılı bir hafta sizi bekliyor. Kariyer anlamında  planlama ve organizasyon yeteneği önem kazanacak. Merkür'ün Koç Burcu'na geçmesiyle beraber de sosyal ortamlarda daha fazla bulunmanız gerekebiir.

Kendi arkadaş grubunuzdaki anlaşmazlıkları çözme görevi de size düşebilir.

Çarşamba gününden itibaren zihin açısından odaklanma  problemi çeksenizde, Mars'ın burcunuza geçmesiyle beraber konuşabildiğiniz, kendinizi ifade edebildiğiniz her ortamda çok yüksek başarı elde edebileceksiniz .

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, kariyer adına da, kalıcı fırsat yakalamak adına da gayet güzel bir hafta var.

İş ortamındaki problemleri, aksaklıkları çözerek güzel bir çalışma düzeni sağlayabileceksiniz. Kariyer adına oldukça önemli bir hafta.

Yine uzun yolculuklar ve bu yolculuklardan gelecek fırsatları, maddi getiri anlamında da olumlu bir etkiniz var.

Merkür'ün geri hareketi ile beraber Koç Burcu'na geçmesi sizin yarım kalan işlerinizde de başarı sağlamanız için pozitif etkileyecek.

Diğer yandan yeni bir arkadaş grubunuz oluşabilir. Mars'ın İkizler Burcu'na geçmesi ise özellikle kariyerde konuşabildiğiniz, iletişim kurabildiğiniz her konuda size yüksek başarı getirecek.

Sağlık açısından da önümüzdeki 40 gün risk altındasınız, gribal enfeksiyonları, farenjit,  ses telleri problemlerine dikkat edin.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, yolculuk enerjiniz aktif olurken,  özellikle  partnerinizle, çocuklarınızla çıkacağınız yolculuk, ekstra bir yol durumunuz bu hafta hayatınızda olabilir.

Maddi konularda, kariyerinizdeki başarılarınızın yine meyvesini toplayabileceksiniz. Yalnız kredi çekmek, borçlanma adına dikkat etmeniz gereken bir hafta. Maddi gelirleriniz artarken "bunu değerlendireyim, daha büyük bir yatırım yapayım" diye bir borçlanma enerjisi olabilir; fakat dikkat edin borçlanma için ideal bir süreç değil.

Mars'ın burç değiştirmesi sizi kalabalık gruplarda kendi düşüncelerinizi doğru aktarmak adına, yine kendinizi göstermek adına mücadeleye sokacak. Ayın 20'sinden itibaren, geleceğiniz ile ilgili planlarınız için bağlantılar kurabilirsiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, ailevi konulardan dolayı, evinizdeki  durumları netleştirmek adına giderleriniz artabilir.

Ailenize verdiğiniz sözler size maddi olarak ekstra yükümlülük getirebilir.

Diğer yandan yine partnerinizin size özel bir desteği olurken, evlilikte yaşadığınız problemler varsa bu hafta çözüme kavuşturabileceksiniz.

Merkür'ün Koç Burcu'na geçmesi ile beraber krediler, ödemeler konusunda sıkıntılar oluşabilir. Ödemelerini unuttuğunuz faturalara dikkat edin.

Diğer yandan yolculuk enerjiniz de aktif olacak,  Mars'ın İkizler Burcu'na geçmesiyle beraber ise kariyerinizde, iş ortamınızdaki aksaklıklar gözünüze daha çok batabilir. Ama konuşarak halledemeyeceğiniz problemler değil. Sadece doğru konuşmak için doğru insanları seçtiğinizden emin olun.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, ikili ilişkiler ve evlilik adına oldukça önemli bir süreç; gideceğiniz kısa yolculuklar, evliliğinize  ilişkilerinize iyi gelecek... 

Maddi konularda da bir artış durumu söz konusu, çalışma performansınızın artması gelirlerinize de yansıyacak.

Merkür'ün Koç Burcu'na geçmesiyle beraber sıkıntı yaşadığınız ilişki ile ilgili yarım kalan konuları çözebileceksiniz, iletişim tarafınız ön planda olurken ekstra gelir kaynağı elde etme, parasal enerjileri olumluya çevirme adına da fırsat yakalayacaksınız. Para enerjiniz yükseldi. Mars'ın İkizler Burcu'na geçmesi ise size yurtdışı ve eğitim konularına yönlendirecek. Bu konudaki eksiklerinizi görüp telafi etmeniz için destek oluşturacak. Yalnız pasaport ve vize ile ilgili konularda son dakikaya iş bırakmayın.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, maddi anlamda kalıcılık sağlamak adına, gelirlerinizi sabitlemek  adına iş ortamınızda  revizyona gidebilirsiniz. Bu ortamda bir konuşma gerçekleştirebilirsiniz, iş ortamınızda ki patronunuzla ya da çalışanlarınızla.

Yine aşk ve ilişkiler adına harika bir hafta sizin için; yaraları sarabilecek ve  aşk ilişkileri adına da karar verebileceğiniz bir enerji var. Partneriniz ile de ortak bir iş yapabilir ve bir projede bulunabilirsiniz.

Ödemeler konusunda ise risk altındasınız, Mars'ın İkizler Burcu'na geçmesi sizi maddi konularda gereksiz söz verme, kandırılma adına zorlayabilir. Verdiğiniz ve vereceğiniz sözlere dikkat etmelisiniz.
 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, aşk ilişkileri adına harika bir hafta, kalıcı bir birlikteliğe başlayabilir, ilişkinizde yaşadığınız problemleri kalıcılık anlamında olumlu sonuçlandırabilirsiniz.

Yine evinizle ilgili yapacağınız minik değişiklikler çalışma düzeninizi de olumlu olarak etkileyecek...

Merkür'ün geri hareketi  evinizdeki elektronik aletlerde problem yaşama riskinizi arttıracak, dikkatli olmanızda fayda var.

Diğer yandan çalışma ortamında kalıcı başarılar var ve birlikte çalıştığınız  insanlarla ilgili güven probleminizi de çözebileceksiniz.

Mars'ın İkizler Burcu'na geçmesi ise size evlilik, yeni bir ortaklık ve mahkeme, dava konusu olan problemlerinizde çok olumlu sonuç almanız adına destek verecek...

Tüm ikili ilişkileriniz oldukça başarılısınız.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, ev ortamında yeni bir düzen oluşturabilirsiniz, bir taşınma durumunuz da oluşabilir.

Yine kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile beraber  kalıcı bir projede yer alabilirsiniz.

Evinizdeki elektronik cihazlarda bu hafta risk altında; özellikle kullandığınız spor malzemeleri.

Aşk, ilişkiler adına ise olumlu bir enerji sizin hayatınızda olacak; özellikle aile bireylerinizin tanıştırdığı bir  insanla yeni bir aşk ilişkisi gündeme gelebilir.

Mars'ın İkizler Burcu'na geçmesi ise sizi sosyalleşmek adına zorlayacak, sosyal ortamınızdaki gereksiz konuşmalar canınızı sıkabilir. Evde vakit geçirmek zorunda kalabilirsiniz, kısaca sözel anlamda doğru anlaşılmak adına bir mücadeleniz olacak.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Sevgili Kovalar, kısa yolculuklar size fayda sağlarken kardeşlerinizle beraber yakın çevrenizle beraber güzel bir kalabalık ortamın içinde bulunabilirsiniz; sosyal enerjileriniz aktif olacak.

Evinizle ilgili para harcama, evi güzelleştirme ve dekorasyon işlerine bu hafta ekstra önem vereceksiniz.

Özellikle halı, kilim ve mutfak gereçleri alma adına fırsatlar oluşurken, kendinizi bu konuya adayabilirsiniz.

Evinizde kendinize ait bir köşe ve düzen oluşturma adına fırsat varken. Mars'ın İkizler Burcu'na geçmesiyle beraber;  aşk ve ilişkiler adına da fırsat yakalayacaksınız, artık aşk konuşmak, hayatınıza yeni birisini almak adına 40 günlük olumlu süreç başladı bilginize.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Tatlı Balıklar, maddi konularda  kazanç elde etme, kariyerinizde kalıcı başarılar  adına önemli bir hafta. Kardeşleriniz ve yakın çevreniz de bu hafta size destek verecek.

Özellikle maddi konularda Merkür'ün Koç Burcu'na geçmesi yarım kalan maddi konuları çözerken, batık olarak düşündüğünüz paraların gelmesi adına size destek verecek.

Mars'ın İkizler Burcu'na geçmesi ise sizi evinizde daha çok vakit geçirmek zorunda bırakabilir, sizin için misafir ağırlama dönemi başladı.

Yine özellikle ailevi  konular öne çıkarken; iletişim yeteneğinizi kullanmak, aile içinde yaşadığınız problemleri çözmenize yardımcı olacak.

Hepimiz için  fırsatlarla dolu harika bir hafta olması dileğiyle...

SEMA SİDAR

Etiketler: 
Astrolog
Astroloji
Sema Sidar
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
Bilinçaltı
burçlar
gezegenler
merkür
mars
koç burcu
boğa burcu
sansür

Facebook Google plus Instagram Twitter