Reklam
Temiz Magazin
11 Temmuz 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 18 Eylül haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumu. Venüs, Yeni Ay ve Başak Burcu bu haftaya damga vuracak!

Astroloji
17 Eylül 2017
Astrolog Sema Sidar'dan 18 Eylül haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumu. Venüs, Yeni Ay ve Başak Burcu bu haftaya damga vuracak!

 

Merhaba sevgili Temiz Magazin okuyucularım;

Oldukça enteresan bir hafta bizi bekliyor...

Detaylar, tertip, düzen  çok fazla önem kazanacak, bunun sebebi ise gökyüzünde  Başak Burcu’nun etkilerini çok  baskın bir  şekilde yaşayacak olmamız.

 

 

VENÜS 20 EYLÜL’DE BAŞAK BURCU’NA GEÇECEK. DETAY, TERTİP, DÜZEN HAYATIMIZDA ÇOK FAZLA ÖNEM KAZANACAK!

Bu anlamda ilk etkimiz  Venüs; aşk ,sevgi, sanat gezegeni 20 Eylül itibari ile Başak Burcu’na geçecek ve 4 Ekim'e kadar bu burçta kalacak.

 

VENÜS, DOĞASI GEREĞİ BAŞAK BURCU İLE UYUMLU DEĞİLDİR!

Venüs doğası gereği Başak Burcu ile uyumlu değildir.

Bu da sevgi ve ilişkilerde karşınızdaki insanı olduğu gibi kabul etmekte zorlanma, yine hayata karşı bakış açısında takıntılı ruh hali, aşkta değişken tavırlar olarak bize yansır.

 

 

Sürekli değişken bir duygu durumuyla karşı karşıya kalabiliriz, sabah partnerinizi hayatınızın aşkı yaparken akşama ayrılmak isteyebilirsiniz.

Aşırı temizlik ve hijyen saplantısı olabilirken, yine  görsel olarak simetri takıntınız artabilir.

20 Eylül - 4 Ekim tarihleri arasında  fiziksel görüntümüzde daha sade olmayı, sade kıyafetler giyinmeyi, sakin konuşmayı, hatta gösterişsiz olmayı tercih edeceğiz.

Toprak renkleri ve toprak tonlarında giyinmek ruhunuza iyi gelebilir. Taşlı, pullu kıyafetler üstünüzde emanet gibi durabilir.

Sağlıklı beslenmekle ilgili düşünceniz yoğunlaşabilir, organik ürünlere talebiniz artabilir.

 

 

İnanılmaz tutkulu aşklar olmaz ama, bir şeyler öğrenebileceğiniz ilişkiler bu dönemde daha revaçta olurken, size emek veren, doğru tabir ile “hizmet eden” bir sevgili arayışında olabilirsiniz. Eğer bu duyguları yoğun olarak yaşarsanız, bilin ki Venüs ve Başak’ın etkileri.

Bu dönemde aşk için şanslı burçlar ise; Başaklar, Balıklar, Oğlaklar ve Boğalar...

 

 

 

HAFTANIN EN ÖNEMLİ ETKİSİ 20 EYLÜL’DEKİ “YENİ AY”

Haftanın en önemli etkisi ise 20 Eylül’de 27 derece Başak Burcu’nda gerçekleşecek “Yeni ay”

Bu haftayı enteresan kılan etkilerden bir tanesi de bu!

Gökyüzünde de tertip ve düzenleme etkisi  aktif olurken, hayatınızda düzenlenmesi gereken her konuda yeni başlangıç yapmak için destek verecek oldukça önemli bir etki yaşayacağız.

Fakat psikolojik rahatsızlıklara da bir tık açık bir dönemde olacağız.

“Yeni ay”ın  etkisi bir hafta boyunca hayatımızda olacak.

 

 

Bu süreçte kendi hayatınızda  cesaret edip yüzleşmekten korktuğunuz konular da bu etkiyle beraber karşınıza gelebilir.

Çok fazla insana yardım edip kendi problemlerinizden uzaklaşabilir, ama içsel bir kaçış da gerçekleştirebilirsiniz.

 

BAŞKALARININ HAYATINI DEĞİL, KENDİ HAYATINIZI DÜZENLEMEK İÇİN “YENİ AY”IN OLUMLU ETKİSİNİ KULLANIN!

Yardım etmek, insanlara hizmet etmek isteği çok yüksek bir  seviyede olacak. Sizden ricam hayatınızda kime ne kadar değer vermeniz gerektiğini anlamanız için yardım edecek etkiler de var, kendi hayatınıza dışarıdan bir gözle bakmaya çalışıp sonra düzenlemeniz gereken alanlara yönelip ,kendinizi yetiştirmek adına başlangıçlar yaparak; başkalarının hayatını değil kendi hayatınızı düzenlemek için yeni ayın olumlu etkisi kullanın.

Burada dikkat edilmesi gereken, çok ince bir çizgi var; uyarıyorum çünkü kaçırabilirsiniz!

Bir bakmışsınız başkasının hayatında yeni başlangıçlara sebebiyet veriyorsunuz, hem de hizmet etme enerjisi ile... 

 

 

Satürn'de zorlayıcı bir  etki ile Yeni ay'la zihnimizi aktif tutmamızı sağlayacak.

Yaşadığınız problemlerden ders çıkarıp çözüm bulmanız adına gayret göstermenize sebep olacak Yeni Ay.

Bu Yeni ay tam olarak, hayatınızda düzenlemek istediğiniz her konuda, eğitim öğrenim konularında, fikirsel olarak kendinizi yenileme, sağlıkla ilgili konularda, kontrollerinizi yaptırma tetkiklerinizi gerçekleştirmek adına pozitif etki yayacak.

Değişken ruh hali sizi zorlayabilir, yedikleriniz  vücudunuzda ki enerjiyi  ortaya çıkartacak. Toprakta yetişen meyve ve sebze ile beslenmeniz  size fayda sağlayacak bu bir haftalık dönemde.

 

22 EYLÜL’DE GÜNEŞ, TERAZİ BURCU’NA GEÇECEK VE 23 EKİM’E KADAR BU BURÇTA KALACAK.

22 Eylül'de Güneş, Terazi Burcu’na geçiyor ve 23 Ekim'e kadar bu burçta kalacak...

 

 

Güneş benliğimizi, kendimizi ortaya koyma şeklini temsil eder.

Tek başına bir şey yapmaktan çok hoşlanmayacak, hak- adalet duygusuna aşırı önem verecek, insanlarla birlikte hareket etme iç güdüsüne sahip olacağız.

"Uyum" kelimesi her alanda kendini hissettirecek.

Fedakarlık teması yine hayatımızda ön plana çıkacak.

Sanatsal faaliyetlere artış olacak.

Fanatik bir şekilde taraf olmaktansa, tarafsız kalmayı seçeceğiz.

Hayatımızda kibarlık, kibar olma hissedilecek. Diplomasi de bir tık öne çıkacak. Zarafetin hakim olduğu bir aylık dönem bizi bekliyor. 

 

 

 

HAFTANIN BURÇLARA ETKİSİ:

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, Venüs'ün Başak Burcu’na geçmesi ve Başak Burcu’ndaki “yeni ay”, hayatınızda çok baskın bir şekilde iş ortamını düzenleme,  günlük rutin işlerinizi muhakkak bir programa oturtma  adına vurgu yapacak.

Bu hafta sağlık konularına da dikkat etmeniz gerekli, özellikler psikolojik ve alerjik rahatsızlıklara çok yatkınsınız.

İş hayatınızda terfi durumu oluşabilir bunun için gerekli bağlantıları yapmak için gökyüzü yanınızda olacak.

Diğer yandan Güneş karşıt burcunuz Teraziye geçiyor, önümüzdeki 1 aylık süreçte ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilik konusu  hayatınızda olacak. İlk etapta karşı taraftan ters bir enerji ile karşı karşıya kalsanız da, birlikten güç doğacak ve tek başınıza hareket etmeden birlik içinde hareket etmeyi deneyimleyerek  ilişkilerinizde ya da ilişkinizde mutlu olacaksınız.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, Venüs'ün Başak Burcu’na geçmesi ve Başak Burcu’ndaki “yeni ay”; sizi aşk, ilişkiler, çocuklarla ilgili konularda ve kendi hobilerinize  yönelmek adına oldukça aktif bir şekilde destekleyecek.

Fakat ikili ilişkilerde, detaycılığa dikkat etmelisiniz.

Karşınızdaki insandan ne beklediğinizi net olarak söylemelisiniz ancak bu şekilde ilişkilerde yeni başlangıçlar olurken, mevcut olan sorunları da çözebileceksiniz.

Sanatsal faaliyetlere yönelip kendinizi de rahatlatabilirsiniz.

Çocuğunuzun hayatında düzenleme yapmak istiyorsanız, belli bir kural sistemi olsun istiyorsanız yine bu haftayı değerlendirebilirsiniz.

Önümüzdeki bir aylık dönemde kendinizi rahat ifade edeceğiniz yerlerden birisi de iş ortamınız , burada  daha iyi standartların ve koşulların oluşacağı bir döneme başladınız.

Güneşin Terazi burcuna geçmesi size iş ortamında daha lüks standartları getirecek.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, Venüs'ün Başak Burcu’na geçmesi ve Başak Burcu’ndaki “yeni ay”, sizi aile, yuva, evinizde ilgili konularda da değişiklik, yenileme, yeni bir başlangıç için tetikleyecek. Evinizde düzenleme gerektiren konulara ve alanlara yönelirken, aile  ilişkilerinizi kuvvetlendirme adına da destek verecek.

Bu hafta  neyi gerçekten istediğiniz de  çok önemli.

Kafanızdaki düşünceleri netleştirmekte zorlanabilirsiniz.

Bu hafta  evinizde köklü bir temizlik gerçekleştirebilirsiniz.

Güneşin Terazi burcuna geçmesi ise size gerçekten yaratıcılık adına ilham verirken, kendinize vakit ayırabilir ve fiziksel görüntünüzde ciddi bir değişiklik yapabilirsiniz, bu kararı almada partnerinizin konuşmaları da etkili olacak. Onun isteği doğrultusunda görünüşünüzde bir değişiklik olabilir.

 

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, Venüs'ün Başak Burcu’na geçmesi ve Başak Burcu’ndaki “yeni ay”, sizi ikili ilişkilerde, kardeşlerinizle olan bağlantılarınız da, kısa yolculukların olumlu  sonuçlanması ve bu konu başlıklarında; ve de düzenlenmesi gereken her konuda destek verecek.

Komşularınız ile de aktif bir etkileşim içinde olabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken nokta ise  değişken bir ruh haliniz olacak! Fazla  takıntılı bir yapı içinde  olabilir, psikolojik rahatsızlıklar için risk altında kalabilirsiniz.

Güneş'in Terazi burcuna geçmesi evinizde düzenleme yapmak istediğiniz alanlar için  size destek verirken; dekorasyon için minik aksesuarlar alabilir, yine yemek takımında, sofra sanatında  farklılıklar yaratmak için harcamalar yapabilirsiniz, yalnız  bu alanda lüks tutkunuz artacak; harcamalara dikkat etmelisiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, Venüs'ün Başak Burcu’na geçmesi ve Başak Burcu’ndaki “yeni ay”, sizi parasal konularda yeni gelir kaynakları oluşturmak adına destekliyor.

Eğer aylık gelirleriniz değişken ise bu dönemde bunu sabit bir gelire çekme isteğiniz artacak,  bunun için yeni iş fırsatları oluşabilir.

Sağlık sektörü ya da hizmet sektöründe çalışıyorsanız eğer, kazançlarınız da önemli bir artış süreci sizi bekliyor.

Parasal konuları düzenlemek için yeni başlangıçlar, fırsatlar oluşacak.

Güneş'in Terazi burcuna geçmesi ise sizi kardeşleriniz ile alakalı konularda daha ılımlı ve daha yapıcı bir hale sokacak. Yakın çevreniz birçok konuda sizin hakemlik yapmanızı talep  edebilir.

Hayatınızda görsellik çok önemli olurken, kuaför  masraflarınız bu dönemde artabilir.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, Venüs burcunuza geçiyor ve burcunuzda “yeni ay” gerçekleşiyor, sizin için çok önemli bir hafta.

Kendinizi hayatın her alanında doğru  bir şekilde ifade etmek, hayatınızı düzenlemek adına çok uygun, verimli bir dönemde olacaksınız.

Burcunuzun özellikleri enerji olarak çok baskın olduğundan dolayı, takıntılı ruh haliniz artabilir dikkatli olmanızda fayda var.

Kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlara yönelmek sizler için daha verimli olurken; sağlıkla ilgili problemlerde mideniz çok hassas  olacak, daha az yağlı yemekler tercih etmelisiniz.  

Güneş'in Terazi burcuna geçmesi size maddi konularda çok destek verecek. Fakat tarzınızın dışında lüks istekleriniz artabilir, size aykırı bir şekilde daha fazla gider durumunuz oluşabilir. Bir tek bu sizi zorlayabilir,  ihtiyaçlarınız doğrultusunda harcama yapmanız önemli.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, Venüs'ün Başak Burcu’na geçmesi ve Başak Burcu’ndaki “yeni ay”, sizin yapınıza ters bir şekilde hayatınızı etkileyecek, anı  yaşamayla ilgili çok ciddi problemleriniz oluşabilir.

Takıntılı bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Bunu da özellikle iş hayatınıza ve özel  hayatınıza yansıtırken, hayatınızda  düzenlenmek istediğiniz konularda, korkularınız ile yüzleşip cesaretli bir şekilde başlangıçlar yapabileceksiniz.

İş ortamında ise detaycılığınız kazançlı olmanızı sağlayacak, ama çalışmak istemediğiniz bir haftalık bir süreç sizi bekliyor.

Diğer yandan Güneş burcunuzda. Sizin için gökyüzünde harika bir enerji başlıyor kendinizi öne çıkartmak, parlatmak, kendi içinizdeki dengeleri oturtmak adına da bir aylık dönem  cuma günü ile birlikte başlamış olacak.

 

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, Venüs'ün Başak Burcu’na geçmesi ve Başak Burcu’ndaki “yeni ay”, size sosyalleşmek, sosyal gruplardan yeni başlangıçlar yapmak, gelecek planlarınız için  altyapıyı hazırlamak adına destek verecek.

Öngörü yeteneğiniz, kendinizle ilgili bir sonraki aşamayı görebilme yeteneğiniz artacak, bu olumlu etkiyle  geleceğiniz adına bir plan oluşturabilirsiniz.

Bu hafta arkadaş gruplarınızda düzenleme yapabilir,  kiminle dertleşeceğinizi, kiminle eğleneceğinizi sınıflandırabilirsiniz.

Güneş'in Terazi burcuna geçmesi ise  kendinizi tam ve net olarak ifade etme adına zorlayacak bir süreci başlatacak. Önümüzdeki bir aylık dönemde çok fazla sahneye çıkmadan, arka plandan hayata katılmak sizi daha rahatlatacak.  

Ruhsal konulara olan merakınız artabilir.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, Venüs'ün Başak Burcu’na geçmesi ve Başak Burcu’ndaki “yeni ay”, sizi  kariyer alanınızda etkiliyor. Eğer iş arıyorsanız kafanızdaki  işi bulmak, mevcut bir işiniz varsa yükselmek için olumlu dönemler.

Bu hafta sadece mesai saatlerine uymak sizi zorlayabilir, yine kariyerinizde parlama yapmak, nakit para akışını işleriniz ile doğru orantılı bir şekilde gerçekleştirmek için yeni başlangıçlar bu hafta sizinle olacak.

Güneş'in Terazi burcuna geçmesi ise sizi inanılmaz derecede sosyalleştirecek, cuma gününden itibaren tek başınıza kalamayacağınız bir aylık dönem başlayacak.

Yine  görselinize çok önem verirken, fiziksel görüntünüzde yaptığınız değişiklikler girdiğiniz her ortamda dikkat çekecek..

Lüks harcamalarınız artabilir, giderlerinizi dikkatli harcamalısınız.

 

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, Venüs'ün Başak Burcu’na geçmesi ve Başak Burcu’ndaki “yeni ay”, size eğitim konularında, uzun yolculuklarda ve  yurtdışıyla alakalı tüm bağlantılarınızda yeni başlangıçlar getirecek.

Bu dönemde özellikle bu konu başlıklarında gerçekten köklü ve önemli hamleler yapabilir, kendi hayatınızda çok radikal değişiklikler yapabilirsiniz.

Eğitim konularında da yüksek başarı elde edebileceğiniz bir dönem.

Güneş'in Terazi burcuna geçmesi sizi kariyer anlamında destekliyor; gerçekten bu iki konu başlığında yıldızlaşacağınız ve çok başarılı  bir süreç. Tahtta oturma zamanınız geldi diyebilirim.

Dikkat etmeniz gereken konu ise para, kandırılma durumlarınız oluşabilir. Bu dönemde kesinlikle  parasal durumlarda sözleşmesiz hiçbir iş yapmayın.

 

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, Venüs'ün Başak Burcu’na geçmesi ve Başak Burcu’ndaki “yeni ay”, sizi başkalarının maddi kaynaklarından destek elde edebilme, ödemelerinizi, borçlarınızı, kredilerinizi yapılandırma ve maddi durumlarınızı bir tık yukarı çekme adına destek verecek.

Bu hafta harcamalarınızı  kısıtladığınız zaman, yani yapacağınız tutumluluk politikası sizi gerçekten çok ileriye götürecek.

Güneş'in Terazi burcuna geçmesi, size  enerji olarak çok iyi gelecek,   yeni başlangıçlar yapma, zihinsel olarak doğru düşünme, yaratıcı olmak için güzel bir aylık dönem hayatınızda olacak…

Fiziksel olarak değişiklik istiyorsanız  hiç düşünmeden uygulayabilirsiniz.

Bu hafta aşk adına da şanslı bir haftada olacaksınız.

 

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, Venüs'ün Başak Burcu’na geçmesi ve Başak Burcu’ndaki “yeni ay”, sizin karşıt burcunuzda gerçekleştiği için, ikili ilişkiler, evlilik, ortaklıklar ve tüm bu konu başlıklarında size destek veriyor.

Bağımlılık enerjiniz artacak, eğer sıkıntılı bir ilişkiniz varsa bu dönemde bu etkiden kaynaklı devam edebilir, radikal bir karar alamayabilirsiniz. Ama hayatınızda birisi yoksa tamamen size uygun bir yapıda, bir şekilde gelecek sevgili adayınız olabilir.

Diğer yandan bu hafta güzel bir ortaklığınız gelişebilir, ortak bir yer alabilirsiniz.

Güneş'in Terazi burcuna geçmesi ise sizi maddi konularda, özellikle kredilerde ya da ödemelerde sizi rahatlatacak. Fakat lüks harcamalarınız, lüks giderleriniz artabilir ama, başkalarının finans kaynaklarından rahatlıkla yararlanıp destek alarak yine daha iyi standartlara ulaşabilirsiniz.

 

Hayalinizdeki tüm yeni başlangıçların gerçekleştiği bir hafta olması dileğiyle...

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Astrolog
Astroloji
Sema Sidar
burçlar
gezegenler
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
Ankara
venüs
başak burcu
Yeni Ay
terazi burcu

Facebook Google plus Instagram Twitter