Reklam
Temiz Magazin
29 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 19 Mart haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları. Güneş, 20 Mart'ta Koç Burcu'na geçiyor ve astrolojinin "yeni yılı" başlıyor.

Astroloji
18 Mart 2018
Astrolog Sema Sidar'dan 19 Mart haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları. Güneş, 20 Mart'ta Koç Burcu'na geçiyor ve astrolojinin "yeni yılı" başlıyor.

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım;

Bu haftanın gökyüzü olayları Nisan ayını şekillendirecek.

Haftalık bir etki olarak yansımayacak hayatımıza; daha geniş bir zaman aralığında etkileyecek bizi.  

HAFTAYA MARS'IN OĞLAK BURCU'NA GEÇİŞİYLE BAŞLAYACAĞIZ

Haftaya Mars’ın Oğlak burcuna geçişiyle başlıyoruz.

Mars; mücadele ve zorluklar karşısında savaşma potansiyelimizi gösterir.

Nasıl savaşmalıyız, stratejimiz ne olmalı, hangi konular bizi zorlayacak soruların hepsine Mars cevap verirken, Oğlak burcu ile beraber tüm görevlerini sorunsuz bir şekilde yapar.

Mars, yüceldiği gayet mutlu olduğu bir pozisyondadır Oğlak Burcu'nda.

Mars, 16 Mayıs’a kadar Oğlak burcunda yer alacak.

MANTIĞIMIZ, DUYGULARIMIZIN ÖNÜNE GEÇECEK

Hayatımızda mantık, duyguların önüne geçecek.

Sıkıntı yaşadığımız konularda azimli olmak, zamanı iyi değerlendirmek başarıyI elde etmemizi sağlayan altın anahtar olup, her kapıyı açacak.  

Para ve maddi koşulları daha iyi olması için gayret içinde olacağız.

Devlet kurumları ile gerçekleştireceğimiz işler, devlet dairelerinde çalışan okuyucularım işleriniz 16 Mayıs’a kadar artış  içinde olacak, mesaiye kalabilirsiniz.

GÜVEN DUYGUSU ÖN PLANDA OLACAK

Her ne kadar mantık öne çıksa da, duygularımız içinde en çok talep ettiğimiz güven olacak.

Güven kazanmak, insanlara güvenmek için daha fazla çalışabiliriz.

Amaçlarımız ve hırslarımız doğrultusunda  çalışkanlığımız artarken, ihtiyaç duyduğumuz  parayı kazanmak için hedef belirleyebiliriz.

ÇALIŞAN VE HAYATINI GÜZEL PROGRAMLAYAN HERKES KAZANACAK

Özetle Mars’ın Oğlak Burcu'na geçişi ile çalışan ve hayatını güzel programlayan kazanacak.

20 MART'TA GÜNEŞ, KOÇ BURCU'NA GEÇİYOR

GÖKYÜZÜNDE RESMİ OLARAK "BAHAR" BAŞLIYOR

20 Mart ile  beraber ise Güneş Koç burcuna geçiyor, böylece gökyüzü resmi olarak  baharı başlatıyor.

BURÇLAR KUŞAĞI YENİ BİR DÖNGÜYE BAŞLAYACAK 

Astroloji açısından çok önemli bir gün, burçlar kuşağı yeni bir döngüye başlıyor,  astroloji açısından bu etki ile yeni yıl başlıyor.

Güneş'in her sene Koç burcuna geçiş günü “Uluslararası Astroloji Günü” olarak kutlanır. 20 Mart, astrolojik olarak yeni yılın ilk günüdür.

Bu önemli etkinin hayatımıza yansıması ise oldukça pozitif, evrenin en büyük başlangıç enerjisi harekete geçiyor,  doğa hareketleniyor,  bahar başlıyor birebir bu etkiler hayatımıza yansıyacak...

Kendi içimizdeki potansiyeli temsil eden Güneş, içimizdeki uyuyan tüm duyguları ve gücü canlandıracak.

Güneş; Koç burcunu çok sever, yüceldiği ve mutlu olduğu bir burçtur. Bu yüzden tüm becerileri gösterir, görevlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirir.

20 Nisan’a kadar bireysellik, risk almak, harekete geçmek, gerektiği yerde  elimizi taşın altına sokmak, cesaret isteyen konularda geri durmamak  önemli olacak.

Konuşmalarımız samimi olurken, daha dik ve direkt olabilir.

Her şey hemen olsun isteyebiliriz sabretmekte zorlanabiliriz.

Ruhumuza bahar enerjisi gelirken, oturmak yok!

Bu olumlu etki ile spora başlayabilir, üşenip başına geçmediğiniz işlerinize yönlenebilirsiniz.

HAFTANIN SON VE EN ÖNEMLİ ETKİSİ 23 MART'TAKİ MERKÜR'ÜN GERİ HAREKETİ

Haftanın son ve en önemli etkisi 23 Mart’ta Merkür geri hareketine başlayacak, artık öğrendiniz ama yine bilmeyen okuyucularım için yeniden üstünden geçeyim.

Geri hareket demiş olsak da, gezegenin hızının hızı yavaşladığı için dünyadan onu geri hareket ediyormuş gibi görüyoruz, bu dönemde Merkür kendi görevlerini akşamlarla ve gecikmelerle ortaya koyarken. 23 Mart -17 Nisan arasında Koç burcunda geri harekette olacak.

Merkür, Retro harketini Koç Burcu'nda gerçekleştirdiği için ekstra dikkat etmemiz gereken zamanlar başlıyor.

Merkür retrosunda yeni faaliyetlere, yeni işlere ve girişimlere başlamak doğru olmayacağı gibi yine elektronik eşya alımları, imza gerektiren işler ve evlilikler için uygun zamanlar değildir.

Özellikle Koç burcunda olduğunun altını  çizersek, Koç Burcu'nun simgelediği konu yeni başlangıçlardır.

Doğal olarak yeni girişimlerimizde ekstra dikkatli olmalıyız.

İmza gerektiren her alanda,  büyük anlaşmalarda Merkür gerilemesinin  bitmesini beklemeniz gerekli.

Retro döneminde en iyi yapılacak şey, yarım kalan işleri halletmek olur...

Eski aşklar bir şekilde önümüze çıkabilir, adı konmamış ilişkiler, bir anda kaybolan sevgililerin gelme vakti de diyebiliriz.

"Merkür retrosunda gelen retroda gider" bunu da belirtmek isterim.

Merkür; iletişimden sorumlu olduğu için doğru anlaşılmak, randevu ve konuşmalarımızda istediğimiz sonuçları almak zor olur.

Direkt konuşmalar, sert tavırlarla karşınızdakileri kırmamaya özen göstermelisiniz.

Sakin olmaya çalışarak, gökyüzü ile birlikte akışta kalarak süreci lehinize çevirebilirsiniz.

 

Haftanın enerjilerinin burçlara etkilerine bakalım

Koçlar ve Yükselen Koçlar: Sevgili Koçlar, burcunuzun yönetici gezegeni Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi ile beraber, kariyerde yeni başlangıçlar, gelirlerinizi arttıracağınız etkiler söz konusu. Özellikle üstlerinizle beraber ortaklaşa girişimlerde bulunabilir, onların taktirini  ve desteğini alabilirsiniz. Sizin için en önemli etki ise  güneşin burcunuza geçiyor olması; artık sizin döneminiz tam olarak başladı. Kendinizi daha rahat ifade ederken, hem ruhsal hem  fiziksel  değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Diğer yandan haftanın zorlu etkisi ise Merkür retro ise  yine burcunuzda gerçekleşiyor, iletişim ve  yeni başlangıçlar açısından risk altında olurken. Yarım kalan işlere yönelmenizi tavsiye ederim hayatınızda bir çok alanda yeni başlangıç enerjisi olsa da rötarlı bir şekilde  hayatınıza yansıyabilir.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar: Boğalar,  Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi ile beraber yolculuklar seyahat ve eğitim konularında daha fazla gayret göstereceksiniz. Gelirlerinizi artırmak için katılacağınız eğitimler, yolculuklar artabilir. Maddi standartlarınızı istikrara oturtmak için fırsatlar sizinle olacak... İmkanlar doğrultusunda daha yatırım yapmak, parayı kullanma olanakları üzerine yoğunlaşacaksınız. Özellikle devlet dairelerinde işleriniz varsa, bu süreçte fayda sağlayabileceksiniz. Güneş’in Koç burcuna geçmesi ruhsal anlamda zorlayabilir. İş yükünüz artacağı için  kendinize vakit ayıramayabilirsiniz. Merkür’ün geri hareketinden kaynaklı olarak,  iş ortamında ki aksilikler artabilir. Yazışmaları ve maillere dikkat etmeniz kontrol etmeniz önemli. İş değişimi düşünüyorsanız, Retro döneminin bitimini beklemelisiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler: İkizler, Mars’ın Oğlak burcuna geçişiyle haftaya başlıyoruz, sizi etkilediği alan ve konular başkasının maddi imkanları olacak. Paradan para elde edebileceksiniz, gelir kaynaklarınızı düzenleyerek de  parasal açıdan rahatlama ve destek alacağınız olumlu etkiler altında olacaksınız. Harcamalarınızı programladığınız zaman gelirlerinizin arttığını görebileceksiniz. Güneş’in Koç burcuna geçmesiyle beraber daha sosyal ve popüler olurken. Yeni arkadaş gruplarınız oluşabilir, yeni insanlar hayatınıza girebilir. Haftanın son etkisi  Merkür’ün geri hareketi de koç burcunda başlayacak, uzun süredir görmediğimiz insanları görmek kalabalıklardan geleceğinize dair projeleri netleştirebilir ve arkadaş gruplarınızda bu doğrultuda seçim yapabilirsiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler: Yengeçler,  haftaya karşıt burcunuza geçen Mars’ın etkileri ile  başlıyorsunuz. Sizi ikili ilişkiler, evlilikler ve ortaklıklarda mantıklı düşünmeniz adına destekleyecek. Yaşadığınız duygusal problemlere gerçekçi yaklaşırken. Maddi konularda da bir karar alma adına destekleyecek. Duygularınızı biraz geri planda bırakmanız  gerekebilir.  Hayatınızda uzun süredir yalnızsanız, yeni bir aşka da yelken açabilirsiniz. Güneş’in Koç burcuna geçmesiyle beraber kariyerde tek başınıza hareket etmeniz ve  kararları tek başınıza almak önemli olacak. Merkür Retro yine  kariyer alanında yardımcı olurken. Eski iş yerlerinizden haber alabilirsiniz, onlarla görüşebilirsiniz. İş değişikliği düşünüyorsanız merkür retro dan sonra değerlendirmenizi tavsiye ederim.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar: Aslanlar, Mars’ın Oğlak burcuna geçmesiyle beraber iş ortamında, mesaiye kalma, ekstra iş alma, sağlıkla ilgili konulara dikkat etmeniz gerekecek. İş ortamındaki yükünüz artarken, iş arkadaşlarınızla da  mantık çerçevesinde  iletişim kurabilirsiniz. Diğer yandan sağlıkla ilgili konularda dişler ve kemikler hassasken, saçlarınıza bakım yapmayı ihmal etmeyin. Diğer yandan Güneş’in Koç burcuna geçmesi sizi  uzun yolculuklar, seyahat ve eğitim konularında etkileyecek bu konularda yeni girişimlerde bulunabilir kendini geliştirecek alanlara gidebilirsiniz. Merkür’ünde geri harekete başlayacağını hatırlatırım. Gideceğiniz yolculuklarda gecikmelere karşı hazırlıklı olmanızı öneririm. Yine rezervasyonlarınızda dikkatli olmalısınız.  

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar: Başaklar, Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi ile beraber hayatınıza dair neleri ertelediğinizi neler yapmanız gerektiği ile alakalı bir döneme girdiğiniz, zamanlamanız hayatınızı programlamanız  çok önemli olacak. Bu süreçte kendiniz kadar çocuğunuzun hayatında da vereceğiniz mantık doğrultusunda kararlar çok önemli. Sizin karar mekanizmanız ile  çocuğunuza iyi bir gelecek sağlanacak. Bu dönemde hobilerinize yönelmek için de yeni bir zaman dilimi yaratabilirsiniz. Güneş’in Koç burcuna geçmesi finansal gelirlerde yeni bir sayfa açmanızı sağlarken. Merkür retronun da başlayacağını   hatırlatmak isterim, bu yüzden yeni kapılar açılsa da önce eski paraları toplamak eskiden yaptığımız işlerden  ne kadar kar elde ettiğimiz hesaplama ve devamında Retro döneminde yeni başlangıçlara yönelmelisiniz. Beklediğiniz maddi imkanlar varsa rötarlı bir şekilde hayatınıza yansıyabilir. 

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler: Teraziler, Mars’ın Oğlak burcuna geçmesiyle beraber, ev aile konularında daha mantıklı davranarak bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Maddi imkanlarınız aile için önemli bir durum mutlu oluştururken. Ev ve aile içindeki  konularda duygusal tarafınızı geride bırakıp  çözüme gideceksiniz. Diğer yandan özellikle Güneş’in karşıt burcunuza geçmesi ile beraber ikili ilişkiler ve evliliklerde yeni bir başlangıç yapmanız, fikirleriniz doğrultusunda bireysel düşünerek  yol almanızı destekleyecek. Merkür’ün geri harekette olduğunu da belirterek eşiniz ve partneriniz ile yaşadığınız problemlerde sakin davranmanız biraz daha akışta olmanız size kazanç sağlayacak. Karşıt burcunuzda gerçekleştiği için “ben”, ”biz” dengesini kurmakta zorlanalabilirsiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler: Akrepler, Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi sizi kardeşlerle ilgili konularda maddi imkanlarınızın öne çıkmasına  sebebiyet verebilir. Aile içindeki maddi sorumluluklar üzerinize kalabilir. Bu konuda karşınızdaki  duygusal olarak değilde mantıklı cevaplar verdiğiniz süre zarfı içinde karlı ve kendi lehinize kararlar çıkartabilirsiniz. Diğer yandan Güneş’in Koç burcuna geçmesi sizi iş ortamında oldukça sosyal ve aktif yapacak. Harekete geçmek ön plana çıkmak mevcut problemleri çözmek için fırsatlar yakalayacaksınız. Mesai saatleriniz artsa da yine de size  olumlu yansımasını görebileceksiniz. Merkür’ün geri hareketi ise sağlıklı açısından sizi zorlayacak. Sağlıkla ilgili konularda özellikle migren ve sinüzite  karşı dikkatli olmalısınız, problem yaratabilir.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar: Yaylar,  Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi ile beraber maddi konularda çok rahatlayacaksınız. Güzel bir planlama ve disiplinli bir harcamayla oldukça karlı kapatacağınız problemlerinizi çözeceğiniz bir ay gelirlerinizi arttırmak ve sabitlemek için daha fazla çalışabilir ve gayret gösterebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise mantık dışında yapacağınız harcamalar sizi biraz zorlayabilir. Güneş’in Koç Burcuna geçmesi ise sizi enerji olarak çok iyi bir duruma getirecek oldukça hareketli ve yeni başlangıçlar açık bir halde olacaksınız. Aşk ve ilişkilerde sürpriz aşklar gelebilir. Merkür’ünde  geri harekete geçtiğini belirterek, eski ilişkilerinizin yeniden hayatınıza girmek istemesi olabilir. Merkür retroda başlayan ilişkiler çok uzun soluklu olmaz belirtmek isterim.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar: Oğlaklar, Mars’ın burcunuza geçmesi bireysel olarak hareket etmenizi, hayatınızı programlamanızı, kendi imkanlarınız doğrultusunda daha fazla gayret göstermeniz için size destek verecek. Başlattığınız işlerde rahat sonuçlar alabileceksiniz. Doğanıza uygun bir şekilde hareket ederken, kendinizi iyi hissedecek gücünüz olacak. Performansınız da oldukça iyi olurken. Güneş’in Koç burcuna geçmesi ise sizi  aile ve yuva ile alakalı konularda  sıkıntı yaşamanıza sebebiyet verebilir. Daha sakin olmanız aile içinde yaşadığınız problemlerde karşınızdakileri de dinlemeniz önemli. Ev değişikliği yer değişikliği gerçekleştirebilirsiniz yine ev içinde tadilat ve tamirat durumları ile ilgilenirken, elektronik eşyalarınızın bozulmasına karşı tedbirli olmalısınız. 

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar: Kovalar, Mars’ın oğlak burcuna geçmesi sizi  ruhsal açıdan zorlayacak. Maddi konular ve özgürlüğünüzün kısıtlanarak çalışma durumunuzun oluşması sizi yorarken. Çevrenizdeki insanların kendi çıkarları doğrultusunda hareket etmelerinden dolayı bunalabilirsiniz. Yine sağlıkla ilgili konularda dişler ve kemikler hassas, doktor kontrolleriniz varsa kesinlikle ertelemeyin. Güneş’in Koç burcuna geçmesi sizi yolculuklarınızı ve iletişimsel yeteneklerinizi öne çıkartırken. Kardeşleriniz ile ortak girişimlerde bulunabilirsiniz. Merkür’ün geri hareketi ise eski arkadaşlarınızı yeniden görmenizi sağlayacak. Eski okul arkadaşlarınız ile de bu dönemde karşılaşabilirsiniz.

 

 

Balıklar ve Balıklar Kovalar: Balıklar, Mars’ın Oğlak burcuna geçmesiyle beraber sosyal ortamlarınızda, maddi konular öne çıkabilir. Çıkar ilişkileriniz artabilir, mantıklı davranarak, ilişkilerinizi yeniden gözden geçirebilirsiniz. Kalabalık gruplardan, katılacağınız etkinliklerden maddi gelir elde edebilirsiniz. Güneş’in koç burcuna geçmesi maddi açıdan desteklerken, gelirlerinizi artıracağınız bir döneme girdiğiniz. Diğer yandan Merkür’ün geri harekette olduğunu belirterek yarım kalan paralarınız, uzun zamandır alamadığınız paraları isteyip alabileceksiniz. Yeni yatırımlar için çok destekleyici imkanlar olsa da Merkür’ün geri hareketinden sonra başlatmanızı tavsiye ederim.

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Yeni yıl
koç burcu
merkür
retro
Sema Sidar
Astroloji
Astrolog
Ankara

Facebook Google plus Instagram Twitter