Reklam
Temiz Magazin
24 Ocak 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 19 Şubat Haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları

Astroloji
18 Şubat 2018
Astrolog Sema Sidar'dan 19 Şubat Haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları

 

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım;

Hepimize ve hepinize aşk, sevgi dolu bir hafta olması dileklerimle haftalık yorumlarıma başlıyorum.

Bu hafta sakin ama bize hissettirdikleri açısından yoğun bir hafta olacak.

HAFTA ÇARŞAMBA'DAN ÖNCE ve SONRA DİYE İKİYE BÖLÜNECEK!

Öyle ki Çarşamba’dan önce ve sonra diye iki parça bölünecek diyebilirim.

İlk gezegen hareketimiz önümüzdeki 1 hafta boyunca etkili olacak, Mars ve Neptün karesi.

MARS

 

Mars bizim hayatta karşı nasıl bir mücadele içinde olduğumuzu gösterirken, Neptün; hayal ve hayal kırıklarını temsil ediyor.

Aralarındaki zorlu temas ilk olarak hayallerimizi sorgulatacak, duyduklarımız ve yaşadıklarımız karşısında çabuk kandırılabiliriz.

Hedeflerimiz doğrultusunda gitmekte, girdiğimiz rekabet ortamlarında çabuk pes edebilirsiniz.

NEPTÜN

Yine dikkatsizlikten kaynaklanan sakarlıklarda dikkat olmalısınız.

Zehirlenmelere de açığız!

BU HAFTA VÜCUDUNUZDA VE EVİNİZDE SU'YA DİKKAT!

Yine bu hafta sıvı tüketimleriniz önemli, vücut  ödem tutmaya yatkın olacak.

Ayrıca evinizin su tesisatı ile ilgili sıkıntıları varsa  dikkatli olun, su baskını riski var.

Değişken burçlarda gerçekleşen bir açı kalıbı olduğu için yapmak istedikleriniz, hayalleriniz dakikası dakikasına değişkenlik gösterebilir.

Yeni başlangıçlarınızda ne istediğini belirlemelisiniz.

MARS, YAY BURCU'NDA OLDUĞU İÇİN YOLCULUKLAR ÖN PLANDA UNUTMAYIN!

Mars, Yay burcunda olduğu için  yolculuklar ön plana çıkarken, eşyalarınızı kaybetmemeli, rezervasyonlarınızı kontrol etmelisiniz. Daha önceki yazılarımda olduğu gibi, yolculuklarda eşyalarınıza ekstra dikkat diyorum, tabii ki rezervazyonlarınıza da... 

Ayaklarınız yere basarak yol alırsanız bu zor etkiden minimumda zarar görerek yol alırsınız.

ÇARŞAMBA'DAN İTİBAREN BALIK BURCU'NUN ETKİLERİNİ ÇOK BASKIN YAŞAYACAĞIZ!

Çarşambadan itibaren Balık burcunun etkilerini çok baskın bir vurgu ile yaşayacağız, ikiden fazla gezegenin kavuşum açısı gerçekleştirdiği Stelyum dediğimiz açı kalıbı oluşacak.

Güneş, Merkür, Venüs, Neptün ele ele verip bir birliktelik oluşturacaklar, Stelyumun lideri Venüs; aşk, ilişki, sevgi gezegeni olacak, sevgiyi aşkı üst düzeyde hissedeceğiz, içimizde minik bir prens ile prenses olacak.

Hayallerimize kapılıp hayatın gerçeklerinden uzaklaşabiliriz.

Bu etkiden kaynaklı yoğun sorumluluk gerektiren işlerden kaçabiliriz.

Odaklama problemi olabileceği gibi, karınca değil de, ağustos böceği gibi davranabiliriz.

Eller havaya yaşayabiliriz bu risk var, önemli görüşmeleriniz varsa lütfen kontrolü elden bırakmayın.

Bunun dışında gerçekten sevmek sevilmek hayata sevgiyi getirmek hislerinizi kullanmak, empati yeteneğinizi kullanarak karşınızdaki insanı kendimiz gibi anlayabilmek adına oldukça olumlu etkileri var.

Belirttiğim gibi Çarşamba’dan sonra haftayı ikiye bölebiliriz; çünkü bu enerji o kadar baskın olacak ki hayatımızı daha farklı şekilde değerlendireceğiz.

Daha duygusal olurken, uyanmak, yataktan çıkmak için daha fazla efor sarf edebilirsiniz.

Balık burcu bağımlılık enerjisini içinde barındırır, sevdiğiniz şeyler konusunda bu uyku , kahve , bir dizi bile olabilir aşırıya kaçmamaya özen göstermelisiniz.

Haftanın enerjilerinin burçlara etkilerine bakalım:

Koçlar ve Yükselen Koçlar: Koçlar, haftaya odaklanma problemi ile başlayabilirsiniz. Mars ve Neptün karesi, sizi zor bir alandan etkiliyor, daha duygusal bir yapıda olurken, kandırılmaya müsait ve zorlayıcı etkiler sizi özellikle yolculuklar, iş ortamında, iş arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkilerde etkileyecek. Bu durumda insanların söylediklerine karşı güvenle ilgili problem yaşayabilirsiniz. Güven sınavınız olabilir. Diğer yandan Çarşamba’dan itibaren enerjinizi toplamak ve motivasyonunuzu ayarlamak zor olabilir. Bardağın boş tarafından bakmaya müsait bir yapınız var, bağışıklık sisteminiz de zayıf olacağı için, muhakkak vitamin ve mineral takviyesi almanızı tavsiye ederim ki devamında haftayı rahat ve güzel geçirebilin.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar: Boğalar,  maddi konularda ödemeleri ve dahi borçları revize yapmanız gereken bir hafta olabilir. Katıldığınız sosyal ortamlar, kalabalık gruplarda gereksiz giderleriniz oluşabilir. Parasal konularda güven duygusunu deneyimleyeceksiniz. Paranızı bir kenara koymalı, maddi imkanlarınızın varlığını çok fazla söylememelisiniz. Çarşamba’dan itibaren gökyüzünde oluşacak Balık burcundaki yoğun gezegen yerleşimleri, sizi yeni bir çevre ve sosyal bir gruba sokabilir. Aşk açısından ise eski ilişkiler gün yüzüne çıkacak, ilişkilerde geçmişten gelen bir aşka yelken açabilirsiniz. Bu hafta dikkat etmeniz gereken diğer bir konu ise bağımlılık enerjisi, arkadaşlık ilişkilerinde onlara karşı bağımlı olmanızı isteyebilirler. Arkadaşlarınıza karşı buna göre kendi sınırlarını çizmenizi tavsiye ederim.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler: İkizler, karşıt burcunuzda bulunan Mars’ın  Neptün ile gerçekleştireceği zorlu etkileşim sizi  ikili ilişkiler ve evliliklerde zorlayacak,  ilişkilerinizdeki problemlerin kariyerinize sıkıntılı yansıması olabileceği gibi, kariyerdeki problemler de  ilişkiye zarar verebilir. İş ve aşk arasında gelgitler yaşayabileceksiniz. Zihin olarak karışık olduğunuz bir döneme başlıyorsunuz, Çarşambadan itibaren iş randevularınızı, işle ilgili projelerinizi ve gerçekleştirdiğiniz adımlara dikkat etmenizde fayda var. Çünkü yönetici gezegeniniz Merkür, Balık burcunda zararlı yerleşimde. Yapı olarak sizi daha havai bir duruma sokabilir, çok çalışmak istemeyebilirsiniz ama bir yandan da bir sürü sorumluluk alabilirsiniz. Bu ikilemden çıkmanın en iyi yolu disiplinli olmak ve programlı bir şekilde yol almak olacak bilginiz olsun.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler: Yengeçler, iş ortamı, iş odaklı ortamlarda ilişkileriniz çok fazla öne çıkacak; özellikle çalışma ortamı ve sağlıkla ilgili konularda  bu hafta çarşambaya kadar dikkat etmeniz önemli. Eğer doktor kontrolünüz  varsa ya da önemli bir rahatsızlık sürecindeyseniz  lütfen birden fazla doktora kontrollerinizi gerçekleştirin... Çıkabileceğiniz yolculuklarda, bağışıklık sisteminizin zayıflamasından kaynaklı olarak gribal enfeksiyonlara ve  mikrobik rahatsızlıklara yatkınsınız. Diğer yandan Çarşamba'dan itibaren Balık Burcu’nda gerçekleşecek baskın temalar  hislerinizi kuvvetli yaparken, rüyalarınızı da hayatla ilgili beklentileriniz konusunda yönlendirici olarak kullanabilirsiniz. Su grubunda gerçekleşen bu etkiyi,  kendinize vakit ayırmak ve yine kendinizi geliştirmek için  eğitim programına  katılarak faydalanabilirsiniz.

 
 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar: Aslanlar, Mars / Neptün karesi ile beraber hayatınızda özellikle aşk ilişkilerinin maddi problemlere dönüşmesi;  çocuklarınızla ilgili konularda maddi koşulları sağlamak için daha  fazla efor sarf etme, beklentilerinizden daha düşük olaylarla karşılaşma riskiniz olabilir. Kendinize vakit ayırmak isterken, bunun için hep bir engel ve  meşgale çıkabilir. Zamanınızı programlamanız bu hafta için çok önemli iken Çarşamba’dan sonra gerçekleşecek Balık burcundaki etkileşimler, sizin için maddi koşulları öne çıkartacak. Gereksiz harcamalar devam eden süreçte özellikle haziran ayını çok zor geçirmenize sebebiyet verebilir; bu yüzden harcamalarınıza dikkat etmeniz önemli. Eğer mevcut bir gayrimenkul satışınız var ise rahatlıkla satabilirsiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar: Başaklar, haftaya ailevi konuların etkisi ile başlayacaksınız, partnerinizin, eşinizin de  ailevi  konularıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Aşk ilişkilerinizde biraz aile vurgusu öne çıkacak. Çarşamba gününe kadar daha fazla evde vakit geçirebilirsiniz, misafir ağırlayabilir, misafirliğe gidebilirsiniz. Diğer yandan çarşamba günü itibariyle karşıt  burcunuzda, stelyum dediğimiz açı kalıbı oluşacak. Güneş, Venüs , Merkür ve Neptün size ikili ilişkiler ve evlilik adına destek verirken, aşk teması hayatınızın ortasına yerleşecek.  Aynı zamanda ortaklaşa  proje teklifleri  karşınıza çıkabilir. Hayatınızda birisi yoksa çarşamba gününden başlayan ve devam eden bir haftalık süre içinde her an karşınıza çıkabilir. Aşk enerjiniz yükselirken, sorumluluklarınızı unutmamalısınız.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler: Teraziler, özellikle yakın çevreniz  ve kardeşleriniz ile  ilgili konularda hayal kırıkları oluşabilir, onların sıkıntıları ve hatta üstlenemediği sorumlulukları görev edinebilirsiniz. Mars ve Neptün arasında gerçekleşen kare açı, sizin iş ortamınızı etkileyecek;  burada beklentileriniz fazla olabilir, bunu karşılamak adına daha fazla efor  sarf etmek  zorunda olabilirsiniz. Sağlıkla ilgili konularda da risk altındasınız, gün içinde kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Özellikle  Çarşambadan sonra sağlıkla ilgili konulara dikkat etmeniz gerektiğinin  altını çizmek isterim. Baskın Balık Burcu temaları iş ortamında bulunmak yerine , daha fazla gezmek eğlenmek çalışmak istemenize sebep olabilir, doğal olarak konsantrasyon sağlamak zor olabilir. Aşk açısından hayatınızda bir kimse yoksa iş ortamından iş odaklı ortamlardan gelebilecek bir aşka başlayabilirsiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler: Akrepler, haftaya Mars Neptün karesinin etkisi ile başlarken, sizin   parasal kaynaklarınızda ve gelirlerinizde ki taleplerinizi ve isteklerinizi artırabilir.  Bu doğrultuda daha fazla iş alanına yönelmek isteyebilirsiniz fakat bunda başarı sağlayacağınıza dair net bir gösterge yok. Maddi konularda kandırılabilirsiniz, dikkatli olmanız konusunda uyarmak isterim. Çarşamba gününden itibaren gökyüzü sizin enerjinize uygun bir hal alacak ve kendinize vakit harcamak isteyeceksiniz.  Aşk ve ilişkilere yönelmek; bu konudaki problemleri çözmek için uygun ortam sağlanırken, eğer hayatınızda birisi yok ise, özellikle katılacağınız etkinliklerden, hayatınıza yeni bir insan gelebilir... Ayrıca çocuk istiyorsanız önümüzdeki 15 günlük dönem bunun için olumlu etkileri içinde barındırıyor.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar: Yaylar, burcunuzda bulunan Mars’ın  Neptün ile gerçekleştirdiği zorlu açı, sizi kendiniz ile ilgili hayallerinizi gerçekleştirme adına zorlarken, bu yüzden beklentileriniz konusunda daha gerçekçi olmanız gerekebilir. Ailevi konularda istemediğiniz sorumluluklara da dikkat etmelisiniz.  Çarşamba gününden itibaren gökyüzünde hakimiyet kuracak Balık burcu   temaları sizin aile ile  ilgili konularda aktif rol almanıza sebep olurken, bundan kaçma isteğiniz de fazlasıyla olacak. Ev ve yuva kavramları ile ilgili işleri ertelemek durumunda kalabilirsiniz. Evden işlerinizi yürütmek, ev ortamında bulunmak  size çok iyi gelecek.   Burcunuzun doğasına ters düşen bir durum olsa da, biraz evde oturmak, enerjinizi dengelemek açısından çok önemli.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar: Oğlaklar, ruhsal anlamda haftaya odaklanmakta zorlanacaksınız. Çarşamba'ya kadar işlerinizi yürütmek, varsa iş ortağınıza, ya da iş arkadaşınıza konsantre olmak zor olabilir. Kardeşleriniz ve yakın çevreniz sayesinde motivasyonunuzu artırabilirsiniz. Çarşamba'dan sonra gökyüzünde baskın olacak Balık burcu temaları  kardeşleriniz ile olan ilişkilerinizi daha  fazla öne çıkartacak. Kendi iletişim yeteneklerinizi kullanarak hayatınızı programlayabileceksiniz. İş değiştirmeyi düşünüyorsanız bu hafta size yeni teklifler gelebilir. Ayrıca sürpriz bir seyahat programı ile de yeni projeleri görüşmek için yola çıkabilirsiniz. Baskın su elementinin vurgusu sizi zaman zaman tembelliğe itebilir, hareket enerjinizi kazanmanın bir yolunu bulmalısınız.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar: Kovalar, haftaya Mars, Neptün  karesi  ile başlıyoruz, bu etki  sizi özellikle kalabalık ortamlarda, sosyal çevreniz ile iş yaparken, maddi giderlerinizin artması ve beklediğinizden daha fazla para harcama durumunu oluşturabilir. Maddi konulara dikkat etmeniz, gelirlerinizi harcama değil artırma yoluna kanalize olmanız çok önemli. Çarşamba gününden itibaren balık burcu temaları size bu konuda yardımcı olacak, özellikle de hislerinize güvendiğiniz bir projeye, geleceğe dair bir iş durumunuz varsa gerçekten güzel bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Danışmanlık hizmeti tarzında bir işiniz varsa gerçekten paradan para kazanabileceğiniz, çok olumlu etkilere sahipsiniz. Diğer yandan yatırım yapabilirsiniz, yaptığınız yatırım adına da kazançlı bir dönemdesiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar: Balıklar, gökyüzü sizin burcunuzda konumlanmış durumda, size çok iyi gelen etkiler söz konusu iken Çarşamba'dan sonra daha pozitif etkilerle karşı karşıya olacaksınız. Haftaya  hayal gücünüzün ve beklentilerinizin fazla olmasından kaynaklı ve bunları tam karşılamamanızdan dolayı istediğiniz sonuçları alamama durumu ile karşılaşabilirsiniz. Fakat çarşamba günden itibaren bu etki tamamen kırılacak ve gerçekten istediğiniz ne varsa gerçekleştirme adına gökyüzü sizin yanınızda olacak. Burcunuzda bulunan  Güneş, Venüs, Merkür, Neptün  el ele verip, istediklerini gerçekleştirebilme, hislerinizi kullanma  ve  kendinizi  daha fazla öne çıkarma konusunda yardımcı olacak. Geri planda kalmamalı hayatı ertelememelisiniz, burcunuzun doğasında olan bağımlılık etkisine de dikkatli olmanızda fayda var.

ASTROLOG SEMA SİDAR

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
balık burcu
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter