Reklam
Temiz Magazin
23 Ekim 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 2 Ağustos haftası burç yorumları

Astroloji
01 Ağustos 2021
Astrolog Sema Sidar'dan 2 Ağustos haftası burç yorumları

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'DAN

2 Ağustos Haftasının Burç Analizleri

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Merkür ve Güneş’in Satürn’e yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizin özellikle kalabalık arkadaş gruplarınız ile ilişkiniz arasında kalmanıza sebebiyet verecek. Yine çocuklarınızla ilgili konularda çevrenin baskısı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca yaşça büyük otorite figürleri ile anlaşması zor bir hafta. Venüs, Uranüs olumlu açısı para kaynaklarınızın açılmasına, çalışma ortamınız da istediğiniz gibi ayarlayabilmenizi sağlarken, Merkür-Uranüs zorlu açısı ise yine çocuklarınızla ilişkileriniz adına sizi sıkıştıracak. Son olarak partneriniz tarafından yanlış anlaşılmaya açık bir hafta.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Merkür ve Güneş’in Satürn’e yaptığı zorlayıcı açılarla başlıyoruz. Bu etki sizin özellikle kariyerle ilgili konularda zorlanmanıza ve aile içindeki konuların yine işinize yansımasına sebebiyet verebilir. Baba kökünden akrabalarınıza da bu hafta biraz dikkat etmeniz lazım. Venüs-Uranüs arasındaki olumlu açı size çok iyi gelecek. Partnerinizin yanınızda ve destek olduğunu göreceksiniz. İlişki adına çok güzel bir hafta. Uranüs Merkür zorlayıcı açısı yine aileyi karşınıza çıkartıyor. Aileyle ilgili konular sizi zorlayabilir ve baskılayabilir. Kendinizi ev ortamında rahat hissetmeyebilirsiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Merkür ve Güneş’in Satürn’e yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi eğitimle ilgili konular, yurtdışı ile ilgili alanda ve yolculuklarda zorlayacak. Kararsızlıklarınız maddi manevi kayba sebebiyet verebilir. Venüs-Uranüs olumlu açısı ise daha çok ev ortamının size huzurlu geleceğini, evde rahat edebileceğinizi gösterirken, Merkür-Uranüs zorlu açısı ise kardeşler konusunda sizi bunaltabilir. Bu hafta yakın çevrenize güvenmeden kendi bildiğiniz yolda ilerleyerek gitmelisiniz. Başkalarının sözlerine kulaklarınızı tıkamalısınız.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Merkür ve Güneş’in Satürn’e yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz. Bu etki gelirlerinizle ilgili karar almanız adına sizi uyarırken, ödemelerinizi borçlarınıza karşı dikkatli olmalısınız. Venüs-Uranüs arasındaki olumlu açı ise yakın çevrenizden gelecek desteğe işaret ediyor. Hayatınızda kimse yoksa uzun süreli bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Uranüs-Merkür zorlayıcı açısı sizi yine parayla ilgili konularda sıkıştırırken, gelirleriniz doğrultusunda harcama yapmalısınız.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya burcunuzdaki Merkür’ün ve Güneş’in Satürn’e yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikte sıkıntıya sokarken, partneriniz tarafından kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Venüs-Uranüs arasındaki güzel açı ise para kaynaklarınızı, gelirlerinizi artıracak. Hem işte başarı sağlayacaksınız hem de paranız kazanabileceksiniz. Uranüs-Merkür arasındaki zorlayıcı açı ise patronlarınız tarafından daha fazla sorumluluk yükleneceğinizi gösterirken, bu hafta ben biliyorum demeden hareket etmenizi tavsiye ederim.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Merkür’ün ve Güneş’in Satürn’e yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz. Bu etki sağlıkla ilgili konularda sizi zorlarken, sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Alerjik reaksiyonlara karşı daha dikkatli olmalısınız. Venüs, Uranüs arasındaki olumlu açı ise sizi çok güzel bir yolculuğa ya da kendinizi geliştireceğiniz bir eğitim programına yönlendirirken, Merkür-Uranüs arasındaki zorlayıcı açı ise korkularınızla yüzleşmenize sebebiyet verebilir. Bu hafta hastalıklara karşı dikkatli olmalısınız.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Merkür ve Güneş’in Satürn’e yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz. Bu etki sosyal çevrenizden kaynaklı bazı sıkıntıların oluşabileceğini ve hatta arkadaş çevrenizden dolayı kendinize vakit ayıramayacağınıza işaret ediyor. Yine partnerinizle ilgili konularda daha sakin davranmanızı tavsiye ederim. Venüs- Uranüs arasındaki olumlu açı ise para kaynaklarınızı artırma adına destek sağlarken, başkasından elde edeceğiniz gelirler varsa bu hafta şanslısınız. Merkür-Uranüs arasındaki zorlayıcı açısı ise yine arkadaşlarınızdan dolayı para kaybetmenize sebebiyet verebilir. Aynı zamanda geleceğe dair projelerimiz için gereksiz yatırımlardan uzak durmanıza söylüyor.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Merkür’ün ve Güneş’in Satürn’e yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etkiden dolayı aile içindeki problemler kariyerinize yansıyabilir. Yine kariyerde ekstra sorumluluk almak isterken, başkalarının problemleri ile uğraşabilirsiniz. Venüs-Uranüs olumlu açısıyla birlikte burada partnerinizden, ortağınızdan, eşinizden destek alarak ilerleyebilirsiniz. Kariyer adına güzel bir hafta. Merkür-Uranüs zorlayıcı açısı ise yine iş ortamında otorite figürlerine karşı baskı altında kalabileceğinizi ve işlerinizdeki sorumluluklarınızı kesinlikle ertelememeniz gerektiğini gösteriyor. Zaman yönetimi çok önemli.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Güneş ve Merkür’ün Satürn’e yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki yolculuklarda ve eğitim ile konularda daha fazla sorumluluk almanıza neden olurken, yolculuklarda sıkıntı yaşamanızı sebebiyet verebilir. Venüs-Uranüs olumlu açısı ise kariyerde çok güzel bir döneme işaret ediyor. Sağlığınıza dikkat ederek iş ortamında, işte başarılı olmaya odaklanmalısınız. Merkür-Uranüs arasındaki zorlayıcı açı ise eğitimle ilgili konulara dikkatli yaklaşmanıza ve eğitimle ilgili konularda sıkıntı yaşamanıza sebebiyet verebilir. Araştırmalarınızı ihmal etmeyin.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Merkür ve Güneş’in Satürn’e yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz. Bu etki ödemeler ve gelirler açısından sizi sıkıntıya sokarken, maddi konularda başkalarının sözlerine göre hareket etmemelisiniz. Venüs-Uranüs arasında ki olumlu açı size sürpriz bir seyahate, güzel arkadaş toplantıları adına sizi desteklerken, Merkür-Uranüs zorlayıcı açısı beklediğiniz bir ödeme ve yatırım fırsatı varsa bu hafta bunun gerçekleşemeyeceğini ve maddi konularda biraz daha ayağınız yere basarak ilerlemeniz gerektiğini vurguluyor.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Merkür ve Güneş’in Satürn’e yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi ikili ilişkiler ve ortaklıklarda sıkıntıya sokarken, mevcut ilişkinizdeki problemler gün yüzüne çıkabilir. Kendi özgürlük alanınızı kurmak isteyebilirsiniz. Venüs-Uranüs arasındaki olumlu açı ise ailevi konularda size destek sağlarken, ailenizden beklediğiniz maddi fırsatlar bu hafta gelecek. Merkür, Uranüs arasındaki zorlu açı ise yine ortaklıklar ve ilişkilerde duygusal davranmamanız konusunda sizi zorlayabilir. Son olarak güvenmediğiniz insanlara karşı dikkatli olmalısınız.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Merkür ve Güneş’in Satürn’e yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz. Bu etki size sağlıkla ilgili konularda zorlarken, bu hafta kendinizi yorgun ve bitkin hissedebilirsiniz. Takviye gıda alabilirsiniz. Venüs-Uranüs arasındaki güzel açı ise yakın çevrenizle sürpriz bir yolculuğa gidebileceğinizi ve ailevi ilişkilerde size destek sağlarken, kardeşlerinizle de güzel bir ortaklığa da girişebilirsiniz. Merkür-Uranüs arasındaki zorlayıcı açı ise sağlıkla ilgili konulara dikkat etmeniz gerektiğini vurgularken, özellikle dolaşım yolu rahatsızlıkları açısından risk altındasınız.

Etiketler: 
Sema Sidar
burçlar

Facebook Google plus Instagram Twitter