Reklam
Temiz Magazin
24 Ocak 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 20 Kasım haftasının ve 20 Kasım haftasında burcunuzun yorumları

Astroloji
19 Kasım 2017
Astrolog Sema Sidar'dan 20 Kasım haftasının ve 20 Kasım haftasında burcunuzun yorumları

 

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım; 

Bu hafta hareket enerjisine  yeniden kavuşacağımız güzel etkilere sahip.

Bir yandan "yeni ay"ın etkileri de hala devam ederken bakalım diğer gezegenler bize neler söylüyor.

VENÜS, PLUTO İLE OLUMLU BİR AÇIK GERÇEKLEŞTİRECEK. VENÜS ve PLUTO HAYATIMIZI NASIL ETKİLEYECEK?

İlk olarak Venüs; (aşk, sevgi, ilişki gezegeni) Pluto (yeni dönüşümlere sebep olan gezegen) ile olumlu bir açı gerçekleştirecek.

İlk olarak ameliyatlarınızda, estetik cerrahide, diş ve kemik problemlerinde kalıcı çözümler yaşayabilirsiniz...

Hayata bakış açınız "ya hep ya hiç" mantığında olabilir. Orta yolu bulmak bize çıkış sağlamayacak.

Yaşadıklarınıza karşı garantici bir tavır içinde olabilir, paraya biraz daha fazla önem verebilirsiniz.

Yatırımlarda bulunabilirsiniz. Kariyer adına imkanlarınızı daha çok işinize yönlendirebilirsiniz.

Ev, arsa gibi  kalıcı yatırımlar için oldukça olumlu bir dönem iken, devamında da  bu yatırımlardan kar sağlayabilirsiniz.

Aşk ilişkilerinde ise  para ve güç öne çıkacak; eğer  hayatınızda birisi yoksa bu kriterler önceliğiniz olabilir.

 

GÜNEŞ, BURÇ DEĞİŞTİRİYOR, YAY BURCU'NA GEÇİYOR!

Bu haftanın diğer bir etkisi Güneş’in burç değişimi olacak.

Bize hareket enerjisini, eğitim alanında başarıları ve uzun yolculukları aktifleştiren bir etki ile Yay Burcu'na geçiş yapacak. Güneş, 22 Kasım’dan itibaren, 21 Aralık’a kadar bu burçta kalacak.

Bu süreçte gökyüzünde hareket, canlanma, hayatı ti ’ye alma, bilgiyi derinlemesine  öğrenmek öne çıkacak.

Hedeflerimiz doğrultusunda yol alabileceğiz, bu dönemde  öğrendiklerinizi uzun süreçler boyunca hayatınızda kullanabileceksiniz.

Gökyüzünün kasvetli havası Güneş’in Yay burcuna geçmesiyle gidecek. 

Bir yandan aşırı özgür bir ruh haliniz olurken, neredesin, ne yapıyorsun soruları bizi rahatsız edebilir.

Yaşadıklarımıza daha geniş açıdan bakacağız. Bu arada imkanlarımız da artacak.

Aynı zamanda dilimizin kemiği olmazken, patavatsız olabiliriz. Ama sevecen ve  cana yakın hallerimiz ile hemen durumu da toparlayabileceğiz.

Eğer katılmak istediğiniz bir  eğitim , bitirmeniz gereken bir tez, vize ve pasaport işleriniz var ise  22 Kasım ve 2 Aralık arasındaki tarihlerde bu konuda başlangıç yapabilirsiniz.

MERKÜR, URANÜS İLE OLUMLU BİR AÇI GERÇEKLEŞTİRECEK! 

Hafta sonu ile beraber Merkür (iletişim gezegeni), Uranüs (sıra dışılığı temsil eden  gezegen) ile olumlu bir açı gerçekleştirecek.

Bu güzel etkileşim bizi  sıra dışı fikirlere, farklı olmaya ve iletişim açısından doğru iletişim kurmaya odaklı yapacak.

Merkür bu etkileşimi Yay Burcu’ndaki konumundan, Uranüs de Koç Burcu'nda olacağı için, 2 burç da doğasındaki “ateş” elementini vurgulayacak.

Doğal olarak bu dönemde sözcüklerde isyan ve  özgürlük enerjisi ortaya çıkacak.

Baskı altında duramama, yönlendirmeye, nasihat dinlemeye çok tahammül edemeyeceğiz. 

Kurallara uymak istemeyebiliriz ama bunların hiçbirisi bize zarar vermeyecek çünkü çok olumlu bir etkileşim bu, herkes kendi sınırını çizebilecek.

CUMA GÜNÜNDEN İTİBAREN HAYATINIZI PROGRAMLAMAYIN!

Açık fikirlilik, sıradan olmayanı sevmek, orijinal şeyler bizim için daha iyi olurken; Cuma gününden itibaren 5 gün boyunca hayatınızı çok programlamayın, çünkü her şey spontane gelişecek.

Her an bir seyahate çıkabilir,  yeni fikirler  doğrultusunda bir başlangıç yapabilir, sıra dışı konulara ilgi duyabilirsiniz. "Akışına bırak” terimini tam manası ile yaşayacağız.

SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

 

Haftanın burçlara etkilerini incelersek:

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar,  haftaya kariyerinize odaklanarak başlıyorsunuz,  maddi konulardaki sorunları da kariyerinizdeki başarılarla çözmek isteyeceksiniz. Eğer kariyerinizde bir yön çizmek, yeni başlangıçlar yapmak istiyorsanız bu hafta çok olumlu etkilere sahip sizin için.

Güneşin burç değişimi sizi özellikle uzun yolculuklar, eğitimle ilgili konular ve yurtdışı ile alakalı konularda destekleyecek. 

Kendinizi geliştirmek için  katılmak istediğiniz bir eğitim varsa,  ödev ve sunumlarınız varsa 22 Kasım – 2 Aralık’a kadar gerçekleştirebilirsiniz.

Burcunuzda bulunan Uranüs, iletişim gezegeni ile çok olumlu bir açı gerçekleştirecek bu da yine size merak ettiğiniz konularda sınırlarınızı aşmak istediğiniz alanlarda fayda sağlayabilir.

Cuma gününden itibaren her şey hemen olsun diyerek, beklemeye çok tahammül edemeyebilirsiniz. Sinirlenme durumunuz olabilir, sakinliğinizi korumanızı tavsiye ederim.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, hafta başıyla beraber özellikle ikili ilişkilerinize, ortaklarınıza yöneleceksiniz. Partnerinizle ya da ortağınız ile yeni bir girişimde bulunabilir, uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Hayat enerjiniz özellikle ikili ilişkilerinize yansıyacak, bu hafta tek başınıza bir şey yapmak istemeyebilirsiniz. 

Güneş’in burç değişimi, size maddi konularda destek sağlayacak. Başkasından elde  edebileceğiniz yan gelir kaynaklarında güzel bir döneme gireceksiniz. Ödemelerinizi yeniden yapılandırıp,  ayarlayabileceksiniz.

Sonuçlanmasını, açılmasını  beklediğiniz bir dava var ise, 22 Kasım’dan  3 Aralık’a kadar bu konuda olumlu etkiler sizi bekliyor.

Cuma gününden  itibaren ise uyku problemi, sağlıkla ilgili konular öne çıkacak... 

Migren ve   baş ağrıları risk altında olduğunuz hastalıklar olurken, dikkat etmenizde fayda var.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, iş ortamı ve kariyeriniz adına yeni başlangıçlar yapmak, sıkıntılı konuları çözüme kavuşturmak için Cuma gününe kadar olumlu etkiler altındasınız. Yapacağınız girişimlerde olumlu sonuç alırken, sağlıkla ilgili konulara para harcayabilir ve bazı sağlık problemlerinde operasyon riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Özellikle diş ve kemik ile  ilgili sıkıntılara dikkat etmenizde fayda var.

Güneş’in karşıt burcunuz olan Yay Burcu'na  geçmesi,  size aşk ilişkileri, evliliğiniz  ve ortaklıklarda harika bir döneme başlatacak. Uzun süreli bir  ilişkiye başlayabilirsiniz.

İş ile ilgili konularda yolculuğa çıkabilirsiniz ya da kendinizi geliştirmek için eğitim programına katılabilirsiniz. Kalabalık ortamlar ve toplulukların enerjisi sizi  zorlayacak, birebir ilişkilerinizde  daha çok fayda sağlayacaksınız.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, bu hafta sizin için aşk ve ilişkiler haftası sıkıntılı problemli ilişkilerinizde revizyon yapma, yeni başlangıçlar için desteklerken. Eğer hayatınızda birisi yoksa  katılacağınız bir davette her an yeni bir aşk kapınızı çalabilir. Venüs’ün Akrep Burcu’nda olması ve diğer gezegenlerle etkileşimi ve çocuklarla ilgili konularda fayda sağlarken eğer çocuk düşünüyorsanız yine bu hafta sizin için olumlu etkilere sahip. Güneşin burç değişimi ise iş ortamı, işle ilgili bağlantılarınız, iş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde güzel bir dönemi başlatırken. Zam, terfi ve atamalar için de üstleriniz ile konuşabilirsiniz. İş arıyorsanız eski iş bağlantılarınızdan, eski iş yerinizdeki insanlardan haber gelebilir. Bu hafta eskide kalan düşüncelerinizi durumlarınızı aşk dışındaki konularda çözüme kavuştura bilirsiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, ailenizdeki sağlık problemleri, evinizin içindeki refah ve bu konulardaki tüm sorumlulukları siz üstleneceksiniz.

Sağlık problemleriniz işinize odaklamanıza aksilik ve aksaklık çıkartabilir. Sağlık açısından dişleriniz ve kemikleriniz hassas olurken, ailenizdeki sağlık problemlerinizin çözümü ile de siz ilgileneceksiniz.

Diğer yandan bu hafta misafirliğe gitme, evinize misafir gelmesi, ev ortamındaki vakit/zaman aralığınız artabilir.

Güneş'in burç değişimi size çok tanıdık bir enerjiyi aktifleştirirken, daha hareketli, daha dinamik bir döneminiz başlayacak.

3 Aralık’a kadar sanatsal faaliyetlere yönelip, çocuklarla ilgili konularda daha başarılı ilişkiler kurarken. Çocuklarınızla uzun yolculuklara çıkabilir, onları gelişimleri için ekstra bir kursa kayıt ettirebilirsiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, iletişimle ilgili konularda oldukça başarılı bir hafta, özellikle kardeşleriniz ile  partneriniz ile olan problemleri çok rahatlıkla çözebileceksiniz. Aynı zamanda onları ikna etmek istediğiniz her noktada istediklerinizi yaptırabilirsiniz. Onların üzerinde ikna kabiliyetiniz çok yüksek olacak. 

Güneş’in burç değiştirmesi ise sizin hareket enerjinizi kısıtlayabilir. Daha çok evde vakit geçirmek, ev ortamında olmak, evinizi daha rahat koşullara hazırlamak üzerine yoğunlaşabilirsiniz. 

Cuma gününden itibaren her konuda finansal destek bulabilirsiniz.

Yine bu dönemde taşınmak, ev değiştirmek, ev almak için gökyüzünün desteği size sürüyor. 

Evinizdeki teknolojik aletleri de değiştirebilirsiniz, teknolojiye olan merakınız artabilir.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, maddi konularda oldukça olumlu bir süreç başlarken, parayı harcama alanınız aileniz, eviniz, aile fertleriniz olacak.

Evinizi yeniden düzenleme, dekorasyonunu yeniden yapma, aile hayatınızda yaşadığınız problemleri sorunsuz bir şekilde sonuçlandırma adına gayet güzel bir hafta başladı.

Diğer yandan Güneş’in  burç  değiştirmesi de size iyi gelecek, üzerinizdeki  kasveti alacak.

Güneş'in etkisi ile şehir içi trafiğinizi arttıracak.

Yine bu etkiden kaynaklı, kardeşlerinizle beraber daha çok vakit geçirebilirsiniz; farkında olmadan sosyal hayatınızdaki tüm iletişim ağını, sözel konulardaki tüm sorumlulukları üstlenebilirsiniz.

Eğer hayatınızda kimse yoksa ise sıra dışı partner adayları hayatınıza girmek isteyebilir.

Cuma gününden itibaren tahammül gücünüz zayıflayabilir, sakin olmanızı tavsiye ederim.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, burcunuzda bulunan Venüs’ün Pluto ile  yaptığı olumlu etkileşim sizi  öne çıkartacak olumlu bir etki olurken; özellikle kendinizi geliştirmek için, katılacağınız yolculuklar, seyahat programları, fiziksel görüntünüzde  yapmak istediğiniz değişimler adına olumlu etkiler var.

Güneş burcunuzdan çıkarak Yay Burcu’na geçiş yapacak, bir nebze de olsa gökyüzünde sizin döneminizin bittiğini, kendinizden çok artık maddi konulara, gelirlerinize yönelmeniz gerektiğini gösterecek bu durum... 

Daha fazla çalışabilir, mesaiye kalma durumunuz oluşabilir. İş ve kariyerde ilerleme, iş ortamındaki ilişkilerinizi düzenleme; hatta bunun için gerekirse kendinizden oldukça farklı insanlarla stratejik ilişkiler kurma dönemi diyebilirim.

Zaman zaman aniden karar verip harekete geçseniz de, zekanızı kullanarak yol almalısınız.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, ruhsal yolculuğunuzda, kendi içinizdeki dengeleri bulmada ve ne istediğinizie karar vermek adına son 5 gün!

Üzerinizdeki kasvet enerjisi yavaş yavaş giderken; maddi konularda da yeni bir başlangıç, sıfırdan yeni bir düzen kurma adına Cuma gününe kadar olumlu etkiler var.

Güneş burcunuza geçiyor gökyüzünde sizin döneminiz başlıyor.

Kendinizi daha rahat, enerjik hissedeceksiniz. Hayatınıza yönelip hayatınızdaki sıkıntılı konuları çözüme kavuşturmak adına fırsatlarla karşı karşıya kalacaksınız.

Her konuda yeniden başlangıç yapmak, revizyona gitmek için harika etkiler var.

Burcunuzda bulunan Merkür’ün Uranüs ile yaptığı açıdan kaynaklı normal olan hiçbir şey bu dönemde size iyi gelmeyecek, vücudunuzda ekstra bir enerji oluşabilir, spora başlayarak bunu üstünüzden atabilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, burcunuzdaki Pluto’nun, Venüs ile gerçekleştireceği olumlu  etkileşim, size yeni başlangıçlar için destek verecek. 

Özellikle  kalabalık gruplarda öne çıkma, arkadaşlık ilişkilerinizde yeni başlangıçlar yapma, problemli insanları hayatınızdan çıkartmak için  destek alacaksınız. Kısaca söylemem gerekirse “sil baştan” başlayabileceğiniz olumlu etkiler var.

Güneşin burç değiştirmesi sizi enerji olarak çok olumlu etkilemeyebilir! Daha çok kendi içinizdeki olayları,  iş ortamında yaşadığınız problemleri, sağlıkla ilgili sorunları tetikleyebilir.

Daha çok evde vakit geçirmek isteyebilir, bildiğiniz tanıdığınız mekanlarda olmak, serüvene atılmadan, stabil de kalmak isteyebilirsiniz. Bu ruh durumundan  ailenizin desteğini de yanınıza alarak çıkabilirsiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, kariyerinizde harika bir dönem başlıyor, hislerinizi kullanarak arkanızdan dönen  işleri keşfederek; bu alanda  yeni bir başlangıç, yeni bir strateji geliştirebileceksiniz. 

Kim size daha yakın, kim size daha uzak, kim ile  ne kadar güzel bir bağ kurabilirsiniz? Bunları öğrenebilmek, hissedebilmek için oldukça önemli bir etki var hayatınızda.

Ruhsal konular, meditasyon, yoga gibi faaliyetler ruhunuzu dinlendirmek adına çok olumlu sonuç verir.

Güneş'in burç değiştirmesi enerjinizi tavan yapacak, kalabalık gruplarda öne çıkacaksınız.

Sosyalleşerek geleceğe dair projelerinizi de gerçekleştirebileceksiniz.

Bu süreçte şehir içi, trafiğiniz de artarken; cuma gününden itibaren yolculuklarınız artabilir.

Aynı zamanda iletişim gezegeninin olumlu etkileşimi sizi çok farklı arkadaşlıklara, hiç tarzınız olmayan  insanların hayatınıza gelmesine sebep olabilir.

Kardeşlerinizle ilgili konularda da destek var; onlarla güzel bir girişimin içinde olabilirsiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, uzun yolculuklar ve seyahat enerjiniz aktif olurken Cuma’ya kadar kalabalık grupların içinde yer alabilir, onlarla toplu halde bir seyahat programı gerçekleştirebilirsiniz.

Geleceğe dair projeleriniz adına farklı insanlarla tanışabilir onlarla güzel bağlantılar içinde olabilirsiniz.

Güneş’in burç değiştirmesi ise  kariyer ve ilgili konuları öne çıkartacak. 1 ay boyunca kariyerinizde fırsatlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Yalnız yeni başlangıçlar için 2 Aralık’a kadar gökyüzü size destek veriecek.

Çok farklı kaynaklardan sıra dışı gelirler elde edebileceksiniz.

Gökyüzündeki Merkür-Uranüs etkileşimi sizi  normal yoldan değil farklı alanlardan, farklı konulardan destek gördüğünüzü gösterirken. İşinizin  özellikle internet, sosyal medya ve kurumsal kimliği ile ilgili çalışmalarında başarı sağlayabilirsiniz

 

Ardı ardına güzel başarılar yaşayacağınız bir hafta  diliyorum…

ASTROLOG SEMA SİDAR

SEMA SİDAR SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Astrolog
Astroloji
burçlar
gezegenler
haftanın yorumu
güneş
uranüs
pluto
akrep burcu
Sema Sidar
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
tarot

Facebook Google plus Instagram Twitter