Temiz Magazin
30 Mayıs 2023

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 20 Mart haftasının burç yorumları: Koç Burcu'ndaki Yeni Ay'ın burcunuza etkisi...

Astroloji
19 Mart 2023
Astrolog Sema Sidar'dan 20 Mart haftasının burç yorumları:  Koç Burcu'ndaki Yeni Ay'ın burcunuza etkisi...

 

 

Astrolog Sema Sidar'dan 20 Mart haftasının burç yorumları

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, bu haftaya enerjinizi dengelemek için uğraşabilirsiniz. Gökyüzü burcunuzda şekilleniyor. Güneş burcunuza geçerken, aynı zamanda burcunuz da çok kuvvetli bir yeni ay gerçekleşecek. Tüm bunlar hareket enerjinizi çok yükseltirken, birçok konuda yeni başlangıç için harekete geçerken, enerjinizin fazlalığını dengelemek çok önemli olacak. Bu devamında öfke kontrol problemleri yaşamanıza sebebiyet verebilir. Spora başlamanızı, sosyal çevrenizle bir arada olmanızı tavsiye ederim. Plüton’un burç değiştirmesi ise yeni bir sosyal ortam, farklı bir yerde yaşam alanı oluşturma isteği, geleceğe dair planlarınızda radikal  değişikliklere sebebiyet verecek. Fakat bunu tabii ki de uzun bir süre içinde göreceksiniz. Son olarak Mars, burç değiştirecek aile ile ilgili konular, ev içindeki değişimler, duygusal iniş çıkışlarınız mücadele edeceğiniz konu başlıkları olacak.

 

Boğa  ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya burcunuzda gerçekleşecek Venüs, Kuzey ay düğümü kavuşum açısıyla başlıyoruz. Oldukça kadersel bir hafta sizin için, maddi konularda halletmeniz  gereken noktaları rahatlıkla çözüp, ilişkiler konusunda da yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ve gerçekleşecek yeni ay sevmediğiniz yönleriniz ile yüzleşmenize, konfor alanınızdan çıkmanızı sebebiyet verecek. Özellikle iş ortamındaki öfke kontrol problemlerine karşı dikkatli olmalı, planlarınızı projelerinizi daha hızlı çözmeye odaklanmalısınız. Plüton’un burç değiştirmesi ise kariyer anlamında yeni bir iş değişimi ve farklı bir alana geçmek zorunda bırakabilir. Tabii ki çok uzun bir süreden bahsediyorum zaman geçtikçe  kariyerle ilgili alanda ki dönüşlerim göreceksiniz. Son olarak haftayı Mars’ın burç değiştirmesi ile kapatıyoruz.  Bu etki yakın çevre kardeşler yolculuklar adına daha mücadeleci bir yöne çekerken, en çok mücadele ettiğiniz ana konu duygularınız olacak. Bu dönemde çok fazla insan sizden destek ve yardım almak isteyebilir.

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya oldukça hareketli başlıyoruz. Hem Güneş, burç değiştirecek hem de yeni ay gerçekleşecek. Bu etkiler daha çok sosyalleşmenize, kalabalık gruplarda yer almanıza, ertelediğiniz konular için harekete geçmenizi sağlayacak. Özellikle eğitimle ilgili konularda da hamle yapabilir, girişimde bulunabilirsiniz. Hafta başında negatif cümle kurmamaya dikkat etmeniz konusunda uyarırım. Plüton’un burç değiştirmesi ise belki başka bir yerde yaşamak adına sizi harekete geçirecek. Yurt dışı bağlantılı girişimleri düşünüyorsanız önünüzde bunları yapmak için uzun bir süre var. Son olarak haftayı Mars’ın burç değiştirmesi ile kapatıyoruz. Bu etki  mali konularda eğer duygusal davranırsanız kayıplar yapabileceğinizi gösterirken, aileden beklediğiniz maddi destek varsa 20 Mayıs’a kadar bu desteği alabilirsiniz.

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftanın en önemli etkileri Güneş’in burç değiştirmesi ve gerçekleşecek yeni ay olacak. Bu etkiler kariyerle ilgili konularda sizi yeni başlangıçlara yönlendirirken, üstlerinize karşı minik sinir atakları geçirebilirsiniz. Emir altında çok kalamayacaksınız. Bu da sizi ruhen baskılayacak. Plüton’un burç değiştirmesi ise aileden beklediğiniz gelirler, miraslar, ekstra para ile ilgili uzun sürede gerçekleşecek yatırımlara ve dönüşümlere işaret ediyor. Uzun vadede size getiri sağlayacak bir yatırım yapabilirsiniz. Haftanın kapanışında ise Mars burcunuza geçiyor.  Duygusal durumlarınızda daha fazla mücadele etmenize duygu iniş çıkışları yaşamanıza, yine aile ile ilgili konular için daha fazla mücadele etmenizi sağlayacak. Bu dönemde daha fazla rüya görebilir gün içinde uyumak isteyebilirsiniz, eliniz kolunuz kalkmayabilir.

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftanın en önemli etkileri Güneş’in burç değiştirmesi ve gerçekleşecek yeni ay olacak. Sizi yolculuklar, eğitim ve yurtdışı ile alakalı konularda yeni başlangıçlar yapmaya yönlendirecek. Kendinize daha çok vakit ayırmak isteyeceksiniz ve enerjinizi yükseltecek bir etki. Spora başlamayı düşünüyorsanız bu hafta ekstra destek olduğunun altını çizmeliyim. Plüton’un burç değiştirmesi ise ikili ilişkiler, evlilik, ortaklıklar adına farklı bir bakış açısı kazanmanıza hayatınızda vizyon katacak bir ilişkinin içinde olma isteğini yönlendirirken, bunu uzun vadede hayatınızda görebileceksiniz. Son olarak haftayı Mars’ın burç değiştirmesi ile kapatıyoruz. Duygusal olarak içinize kapanmanıza iş ortamındaki kaostan en çok sizin etkileneceğinize işaret ederken, sağlık açısından da midenizin hassas olduğu bir dönem.

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftanın en önemli etkileri Güneş’in burç değiştirmesi ve gerçekleşecek yeni ay olacak. Bu etkiler sizi maddi konularda karar almaya yönlendirirken birikim yapmak için ve borçlarınızı kapatmak için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Alım satım işleri ile ilgili bir beklentiniz varsa bu dönemde hızlıca sonuçlanabilir. Hızlı nakit para anlamında destekleyici etkiler var. Plüton’un burç değiştirmesi ise sağlıkla ilgili konularda ve iş ortamın da etkiliyor. Kendi işinizi yapıyorsanız muhakkak teknolojik gelişmeleri işinize adapte etmenizi tavsiye ederim. Diğer  taraftan farklı yapıdaki insanlarla çalışmak ve bunun size getireceği dönüşümlere hazırlıklı olmalısınız. Son olarak haftayı Mars’ın burç değiştirmesi ile kapatıyoruz. Kalabalık arkadaş gruplarında fedakar yapınızı kontrol etmenize fakat bunu kontrol etme sürecinde duygusal kırgınlıklar yaşamanıza sebebiyet verebilir.

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Güneş’in karşıt burcunuza geçmesiyle ve gerçekleşecek Yeni ayla  başlıyoruz. Bireysel davranmanız gereken alanları belirlemenize, kendinize vakit ayırmanıza, ilişkilerinizde partneriniz bencil ise  radikal kararlar almanıza sebebiyet verecek. Hızlı kararlarda daha sakin davranmanızı öneririm. Ayrıca emir altında kalamayacaksınız öncü niteliğe sahip burç özelliğiniz karşıt burcunuzda ki yoğun enerjilerden bu şekilde etkilenecek. Plüton’un burç değiştirmesi ise yine ilişkiler, konusunda sizi etkilerken, aile kurmak ve çocuklarla ilgili konulara yönelmek ve hobilerinizden para kazanmak için yeni bir iş girişimine adım atabilirsiniz. Fakat bunu uzun vadede planlayıp gerçekleştireceksiniz. Son olarak haftayı Mars’ın burç değiştirmesi ile kapatıyoruz. Bu etki kariyerle ilgili konular da duygusal davranışlarından dolayı sıkıntılar yaşayabileceğinizi gösteriyor. Sizinle aynı potansiyele sahip insanlarla değilde daha yavaş iş yapan insanlarla proje yönetmek zorunda kalabilirsiniz. Alttan almanızı tavsiye ederim.

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftanın en önemli etkileri Güneş’in burç değiştirmesi ve gerçekleşecek yeni ay olacak. Bu etkiler sizi iş ortamında sağlık açısından etkileyecek. İş ortamında iş arkadaşlarınıza karşı daha sakin davranmanızı ani kararlar vermemenizi tavsiye ederim. İş ortamında yine öfke kontrol problemine karşı dikkatli olmalısınız. Sağlıkta da migren ve baş ağrısı konusunda tetiklenirken, kesinlikle bu hafta saçlarınızı kurutmadan dışarı çıkmayın. Plüton’un burç değiştirmesi ise aile ile ilgili konular ev ortamı, evle alakalı yer değişikliği yaşamanıza sebebiyet verebilir. Tabi bu etki uzun vadede yaşayacağınızın altını çizmeliyim. Son olarak haftayı Mars’ın burç değiştirmesi ile kapatıyoruz. Bu etki sizi sürpriz bir seyahate yönlendirebilir. Duygusal iniş çıkışınızı dengelemek için yolculuğa  çıkabilirsiniz. Ayrıca eğitimle ilgili işleriniz varsa daha programlı ilerlemelisiniz.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftanın en önemli etkileri Güneş’in burç değiştirmesi ve gerçekleşecek yeni ay olacak. Bu etkiler enerjinizi çok yükseltirken, ilişkiler hobileriniz aşkla ilgili konularda hızlı hareket edebilir ve yeni başlangıç enerjileri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Kesinlikle fiziksel görüntünüzde değişim yapmak, spora başlamak, diyet ile ilgili bir girişimin içinde olmak istiyorsanız tam zamanı Plüton’un burç değiştirmesi yakın çevre, kardeşler ve seyahatlerle ilgili konularda yeni bir döneme başladığınızı ve daha vizyoner bir durumda olmak için harekete geçeceğinizi gösteriyor. Sizin için gelişim dönemi. Son olarak haftayı Mars’ın burç değiştirmesi ile kapatıyoruz. Maddi konularda aileden gelecek desteğe işaret ederken, duygusal davranışlardan dolayı daha fazla para harcamak ve bunları ödemek zorunda kalabilirsiniz. Harcamadan ziyade ödemeyle ilgili konulara, para biriktirme yönelmelisiniz.

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, hafta başında burcunuzdaki Plüton, Güneş ile  oldukça önemli bir açı yapacak. Sizin için bir çok konuyu kapatma sonlandırma ve bitirme haftası. Bu konuda size Güneş’in burç değiştirmesi ve gerçekleşecek yeni ayda destek oluşturacak. Özellikle evinizin, ailenizin içinde yapmanız gerekenlerin sorumluluğunu üstlenerek çözüm odaklı olacaksınız. Sadece hızlı karar verme konusunda biraz daha yavaş hareket etmenizi tavsiye edebilirim. Diğer taraftan Plüton artık burcunuzdan çıkıyor. Burç değiştirecek. Mali konularda daha temkinli ve gelecek odaklı düşünmeniz konusunda tetiklerken, uzun vadede online projelerden daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Son olarak haftayı Mars’ın karşıt burcunuza geçmesiyle kapatıyoruz. Duygusal olmanıza ikili ilişkiler ve evliliğe çok önem vermenize neden olacak. İlişkiler kafanıza taktığınız bir konu olacak.

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftanın en önemli etkileri Güneş’in burç değiştirmesi ve gerçekleşecek yeni ay olacak. Bu etkiler maddi konularda karar almaya aynı zamanda yakın çevrenizle, komşularınızla, kardeşlerinizle daha çok vakit geçirmenize sebebiyet verecek. Diğer taraftan enerjiniz yükselirken, sürpriz kısa yolculuklar oluşabilir ve harekete geçebilirsiniz. Şehiriçi trafiğinizin aktif olacağı bir hafta. Sadece trafikte öfke kontrol problemlerine karşı dikkatli olmalısınız. Plüton ise burcunuza geçiyor. Uzun vadede kendinizle ilgili değişim dönüşüm ve ertelediğiniz konularla ilgili harekete geçme zamanı. Hümanist yapınızı törpülemek zorunda kalabilirsiniz. Son olarak haftayı Mars’ın burç değiştirmesi ile kapatıyoruz. Çalışma ortamındaki duygusal durumlardan etkileneceğinizi işaret ederken, çevrenizdeki insanların alıngan durumlarıyla uğraşabilirsiniz.

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftanın en önemli etkileri Güneş’in burç değiştirmesi ve gerçekleşecek yeni ay olacak. Bu etkiler sizi sosyalleştiğiniz ortamlarınız ve arkadaş çevrenizle ilgili karar alma yönlendirirken, yeni gelir kaynakları bulmak adına efor sarf edeceksiniz. Nakit para arayışınız artarken, alım satım işlerinde karlı hamleler yapabilir. Kazançlı işlere imza atabilirsiniz. Plüton’un burç değiştirmesi ise ruhsal anlamda yeni bir döneme işaret ederken, bağımlılıklarınız için  kesinlikle destek almalısınız.  Uzun vadede kendi kişisel gelişiminize vakit harcamalısınız. Ve sizin ve aynı fikirde olmayan insanlarla bir arada olarak bu gelişime yine çevrenizden başlayabilirsiniz. Sonraki haftayı Mars’ın burç değiştirmesi ile kapatıyoruz. Sizi ilişkiler konusunda tetiklerken, çocuk düşünüyorsanız. Bu etkiden faydalanabilirsiniz. Sadece işlerinizi erteleme ve duygusal davranışlarınızdan dolayı bağımlılıklarınızın tetiklenmesi durumuna karşı dikkatli olmalısınız.

Facebook Google plus Instagram Twitter