Reklam
Temiz Magazin
29 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 20 Mart haftasının ve 20 Mart haftasında burcunuzun yorumları.

Astroloji
19 Mart 2017
Astrolog Sema Sidar'dan 20 Mart haftasının ve 20 Mart haftasında burcunuzun yorumları.

YEPYENİ BİR HAFTADAN TÜM OKUYUCULARIMA VE DANIŞANLARIMA MERHABA;

Gezegen hareketleri olarak sakin, ama enerji olarak oldukça hareketli bir haftadayız.

Biz astrologlar için de oldukça önemli bir hafta diyebilirim :)) 

 

GÜNEŞ 20 MART'TA KOÇ BURCU'NA GEÇİYOR

20 Mart itibariyle Güneş Koç Burcu'na geçecek ve gökyüzünde enerji olarak "İlkbahar" dönemini başlatacak.

Oldukça özel bir zaman aralığı, hepimize enerji olarak getirdiklerini paylaşacağım detaylı olarak, ama heyecanımdan  astroloji adına  önemini önce söyleyeyim.

21 Mart gece ve gündüz eşitliği yaşadığımız "İlkbahar Ekinoksunun" gerçekleştiği tarih. astrolojinin doğum günü olarak kutladığımız, evrenin başlatma enerjisinin ortaya çıktığı, doğanın, toprağın hareketlendiğini bize duyuran bir gün.

 

Bu özel gün ile birlikte enerji anlamında kışın bize bıraktığı soğukluğu, ısınan toprak ile atmaya başlayacağız.

Güneş'in Koç burcuna geçmesi ile "Başlat", "Harekete geç" kelimeleri tam anlamını bulacak.

Risk almaya, "ben" demeye, cesaret etmeye, elimizi zaman zaman taşın altına koymak için korkmamamız gerektiğini, özgüvenimizi kazanarak  yol almayı 20 Nisan'a kadar oldukça rahat bir şekilde yapabileceğiz.

 

MAYMUN İŞTAHLI OLABİLİRİZ, DİKKAT!

Bu süreçte özellikle "başlatma" enerjimiz çok kuvvetli olurken, hafif bir maymun iştahlılık durumuyla karşı karşıya kalabiliriz.

Bazen uyumsuz, bazen aşırı kararlı ve inatçı tavrımız olabilir.

En önemlisi bu süreçte  tek başımıza hareket etmek daha çok önem kazanacak ve bunu talep edeceğiz.

Hız gerektiren, sürat gerektiren işlerde daha başarılı olabilirsizin... Beklemeye çok tahammül edemeyeceğiz, her şey çabuk olsun isteyeceğiz. Bu anlamda aceleden kaynaklı kazalara dikkat etmeliyiz.

 

MERKÜR ve VENÜS KAVUŞUMU GERÇEKLEŞECEK

Diğer bir etki ise de gökyüzünde Merkür / Venüs kavuşumu gerçekleşiyor.

Yine  Koç Burcu'nda oluşan bu etki, sevgi açısından daha yapıcı konuşmamızı sağlayacak, iletişim kurmak daha kolay olurken, ilk başta dik konuşmalar yapsak da sonunu sevgiye bağlayabileceğiz.

Kısa süreli işlere, kısa sürede kar getirecek işlere yönelmek için de gayet ideal bir süreç.

Eskiye yönelik anlaşmalarınız, parayla ilgili durumlarınız varsa bu hafta bu olumlu etkiyi kullanarak geçmişteki olayları ön plana çıkartabiliriz, sonuç alabiliriz. Yine bu hafta geçmiş aşk ilişkileri, geçmişten tanıdığınız insanlarla görüşme adına etki altındayız.

Bu kadar "eski" kelimesi kullanmamın sebebi Venüs'ün  hala geri hareketine devam etmesi. Bu yüzden geçmiş bağlantılardan daha olumlu sonuç alacağız.

Haftanın burçlara etkisine geçmeden önce, size sosyal medya hesaplarımı hatırlatayım, her konuda bana sosyal medya hesaplarım aracılığıyla ulaşabilirsiniz:

iNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

 

 

20 MART HAFTASI'NDA SİZİ VE BURCUNUZU BEKLEYENLER:

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Sevgili Koçlar, Güneş burcunuza geçti, Venüs ve Merkür de burcunuzda, gökyüzünde resmi olarak sizin döneminiz başladı!

Planlarınızı yansıtmak, başlatma enerjinizi kullanmak kendinize yönelmek, hayatta kendiniz ile alakalı ertelediğiniz işleri yeniden hareketlendirmek, hayatınızı yeniden revize etmek için çok olumlu bir süreç.

Sadece dikkat etmeniz gereken konu "iş ortamı ve kariyer  konusu." 

Bütün yeni başlangıçlar için destek varken,  iş ortamında "ya hep ya hiç" mantığınız çok sınırda. Bu alanda  daha sakin ve daha yapıcı davranmalısınız. İşle ilgili konularda konuşabilir, sürüncemede olan konuları netleştirebilirsiniz; fakat radikal başlangıçlar için Nisan'dan sonraki süreci değerlendirmeniz önemli.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, Güneşin Koç Burcu'na geçmesi ile birlikte günlük rutin  işleriniz, iş ortamındaki bağlantılarınız biraz sekteye uğrayacak.

Kendinizi ruhsal konularda, spiritüel alanda, kendinizi bulmak adına, problemlerinizle yüzleşmek için olumlu süreçte olacaksınız!

Kendinizde sorun olarak gördüğünüz her konu, bu  dönemde yeni başlangıçlar yapıp önünüze çıkacak.

Yine kendinizi ruhsal boyutta ifade etmek adına çok olumlu etkiler altındasınız. 

Rüyalarınızın etkisinde kalabilirsiniz, uyku düzeni ile ilgili sıkıntıları dikkat edin. Kendinizi daha rahat hissettiğiniz alanlarda uyuyabilirsiniz, odanızın dışında uyumayı tercih edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken konu ise uzun yolculuklar;  mecburen gerçekleştirmeniz gereken yolculuklar sizi zora sokacak.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, Güneşin Koç burcuna geçmesi sizi kalabalık gruplarda yüksek başarılar için yönlendirecek...

Kendinizi rahat ifade etmeyeç, projelerinizi dillendirip sonuçlandırmaya ve bu konuda güzel bağlantılar yapmaya, yeni gruplar ve yeni arkadaşlıklar elde etmek için çok olumlu destekleyecek.

Kalabalık ortamlarda, sosyalleştiğiniz her alanda kendinizi çok rahat ifade edebileceksiniz.

Önümüzdeki 20 günlük dönemde yeni insanlar ve gruplarla bir arada olabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken konu ise ödemeleriniz, atladığınız iptal ettiğiniz ödemeler kredi kartı kredi ve vergi borçlarına dikkat etmeniz gerekiyor. Ödemeler konusunda gözünüzden kaçan noktalar, sizi cezai bir uygulama ile karşı karşıya bırakabilir.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, kariyer alanında güzel başlangıç yapmak için oldukça özel bir dönem başladı. Sizin için güneşin Koç burcuna geçmesi ile geçtiğimiz haftalarda yaşadığınız mevcut problemlere son vermek; kariyerde yeni bir iş, yeni bir başlangıç yapmak adına oldukça güzel bir süreç.

Kendinizi daha rahat ifade edip, problemlerinizi çözebileceksiniz. Dikkat etmeniz gereken konu ise ikili ilişkiler ve evlilik;  burada mantığınızı dinlemeniz gerekebilir.

Size ters koşullar oluşurken, pireyi deve yapabilirsiniz. İkili ilişkilerdeki her türlü konuya dikkat edin, daha olumlu ve sevgi dolu bakmanız, yapıcı davranmanız pozitif olarak yansıyacak belirtmek isterim.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, Güneşin Koç burcuna geçmesi ile  eğitim ve eğitim alanını ilgilendiren konular, uzun yolculuklar, yurtdışıyla alakalı her türlü bağlantı, iletişim, ithalat ihracat adına yapabileceğiniz girişimlerde kendi adınıza yapacağınız güzel başlangıçlar adına harika bir dönem başladı.

Saydığım konu başlıklarında kendinizi çok rahat ifade edebilecek, hayatınızda eğer bu konu başlıklarını düzenlemek istiyorsanız da yeni fırsatlar bu hafta itibariyle hayatınızda olacak.

Dikkat etmemiz gereken konu ise iş ortamınız, isteminiz dışında değişen koşullarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sağlık açısından da dişler ve kemikler adına oldukça hassas bir haftadasınız herhangi bir kontrolünüz varsa lütfen ertelemeyin.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, Güneşin Koç burcuna geçmesi ile beraber yeni finans kaynakları elde etmek, ödemelerinizi çözümlemek ve özellikle operasyon düşündüğünüz rahatsızlıklarınızda olumlu sonuç elde  edebileceğiniz güzel bir dönem başladı.

Yeni yatırımlar ve yeni kaynaklar elde edebileceksiniz, paradan para kazanma dönemi.

Dikkat etmeniz gereken konu ise  çocuklarınızla ilgili konular, aşk ilişkileri mantığınızı dinlemenizi gerektirebilir.

Aynı zamanda kendinize zaman ayırmak için  şartları zorlamak zorunda kalabilirsiniz.  Bu haftayı planlayarak hareket edin ki, sizin dışınızda gelişen olaylarda geciken işleriniz olmasın.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, Güneş'in Koç Burcu'na geçmesi, aşk ilişkileri, ortaklıklar, yeni başlangıçlar için sizi çok olumlu destekleyecek.

Bu konu başlıklarında yeni başlangıçlarınız olurken, mevcut problemleri de uzlaşmayla çözebileceksiniz.

Önümüzdeki 20 günlük dönemde güzel bir ortaklık teklifi alabilirsiniz. Yine  her türlü ikili ilişkide kendinizi daha rahat ifade edebileceksiniz. Görüşmelerinizi ve projelerinizi de netleştirebilirsiniz bu hafta.

Kalabalık grupların yerine bire bir konuşmaların avantajı daha büyük sizin için. Dikkat etmeniz gereken konu ise aile ve yuva kavramları; mecburi bir düzen değişikliği gerektiren durumlarla karşı karşıyasınız. Mantığınızı dinleyerek harekete geçmelisiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, Güneş'in Koç Burcu'na geçmesi sizi iş ortamında yeni ve güzel başlangıçlar için destekleyecek. Projelerinizi üstlerinize  daha rahat ifade edebileceksiniz, iş ortamında istediğiniz koşulları yaratma  adına fırsatlar yakalayabileceksiniz.

Yalnız çok fazla günlük olarak bütün işlerle de ilgilenmek zorunda kalacaksınız, fatura ödemeleri, çarşı pazar işleri gibi... Birçok zorunluluğu siz üslenebilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken konu ise  kardeşleriniz ile iletişiminiz, gideceğiniz yolculuklar ve yakın çevrenizde olan diyaloglar. Mantıklı hareket etmeli, istem dışı gelişen durumlara karşı hazırlıklı olmamız gerekebilir.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar ve yükselen burcu Yaylar; aşk adına ve kendinize vakit ayırmanız gereken alanlarda, mesela hobileriniz gibi,  harika bir süreç başladı. Tabii ki sizin için Güneş'in Koç burcuna geçmesi ile... 

Kafanızı dinlemek, kendinize vakit ayırmak için oldukça güzel bir 25 günlük dönem var.

Koç Burcu'nda gerçekleşen bu etki sizi enerji açısından çok olumlu etkilerken, enerji çok yüksek olacağı için bunun için özellikle  spora başlamanızı ısrarla  tavsiye ediyorum.

Diğer yandan dikkat etmeniz gereken konu ise maddi konular! İsteminiz dışında gelişen ödemeler ve giderler olabilir, burada mantıklı hareket etmek zorundasınız. Hesap kitap yaparsınız süreç lehinize ilerleyecek bilginize.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Sevgili Oğlaklar, Güneşin Koç burcuna geçmesi, aile  ve yuva kavramlarında, evle ilgili konularda sizi çok güzel başlangıçlara yöneltecek.

Önümüzdeki 20 günlük  süreçte güzel ve yeni bir  ev ortamı, yeni bir düzen oluşturabilirsiniz ve bu başlangıç size oldukça iyi gelecek.

Dikkat etmeniz gereken konu ise "ben" dediğiniz alanlar,  geri planda kalmanız gerekebilir. Kendinizi ifade etmek adına başkalarını dinlemek, başkalarının fikirlerine önem vermek daha  olumlu olacak, mantığınızı da dinleyebilirsiniz. Özellikle perşembeden sonra daha önemli olacak, mantıklı davranmak. Geri planda kalmalıyız bu hafta biraz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Tatlı Kovalar, Güneş'in Koç Burcu'na geçmesiyle birlikte, hem de düşüncelerinizde rahatlayacaksınız; hem de enerji olarak kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Önümüzdeki 20 günlük süreçte, kısa yolculuklarınız çok aktifleşecek. Minik bir eğitim programında, eğitim ile alakalı alanlarda bulunabilirsiniz. Yakın çevreniz ve  komşularınız ile sosyal ağınız artabilir. 

Dikkat etmeniz gereken konu ise uyku düzeniniz ve çalışma ortamınız, istemsiz değişen çalışma ortamı özellikle yolculuklarla  değişebilecek. Böylelikle uyku adına problem yaşayabilirsiniz. Uyumak, uyuyabilmek işe adapte olmak zor olabilir. Uyku düzeniniz başta olmak üzere sağlıkla ilgili konulara Çarşamba'dan itibaren dikkat etmeniz gerekli.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, Güneşin Koç burcuna geçmesi sizin gelirlerinizi artırmak için harika bir destek veriyor. Bu anlamda  yeni başlangıçlar, yeni projeler olabilir, gelirlerinizi artırmak adına güzel fırsatlar elde  edebilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken konu ise sosyal çevreniz, kalabalık gruplarda sizi zorlayacak enerjilerle karşılaşabilirsiniz. Bu konuda  mantığınızı dinlemek, mantıklı hareket etmek zorundasınız. Girdiğiniz ortamlarda  gerekirse dışarıdan izleyin, seyirci gözüyle bakmanız size kazanç olarak yansıyacak. Gelirleriniz açısından şanslıyken, borç vermemeniz gereken bir dönem olduğunu da belirtmek isterim.

Hepinize  yeni başlangıçların kapınıza geleceği, yaşamın güzel enerjisini sonuna kadar hayatınıza yansıtacağınız çok güzel bir hafta diliyorum.

SEMA SİDAR

Etiketler: 
Sema Sidar
Astrolog
Astroloji
burçlar
gezegenler
koç burcu
merkür
venüs
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti

Facebook Google plus Instagram Twitter