Reklam
Temiz Magazin
02 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 20 Şubat haftasının ve burcunuzun yorumları.

Astroloji
19 Şubat 2017
Astrolog Sema Sidar'dan 20 Şubat haftasının ve burcunuzun yorumları.

Yepyeni bir haftadan herkese, tüm okuyucularıma Merhaba;

Sosyal medya hesaplarımı hatırlatarak başlıyorum yeni haftaya... Merak ettiğiniz her konuda, bana sosyal medya hesaplarım üzerinden ulaşabilirsiniz Sevgili Temiz Magazin okuyucularım;

iNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

 

BU HAFTA GÖKYÜZÜ KARIŞIK

Bu hafta gökyüzü oldukça karışık enerjilere sahip; özellikle kendimizi zoraki kısıtlamaların, değişimlerin içinde bulabiliriz.

Ama ilk olarak güzel ve pozitif bit etkiyi sizinle paylaşmak istiyorum. 18 Şubat itibariyle Güneş Balık Burcu'na geçti ve  20 Mart'a kadar, Balık Burcu'nda olacak.

 

GÖKYÜZÜNDE BALIK BURÇLARININ DÖNEMİ BAŞLADI

Güneş, gökyüzünde tamamen Balık burçlarının dönemini başlatırken bize enerji olarak empati yeteneğini geliştirme, daha iyicil düşünme,  yoğun  duygusal bir yapı katacak... 

Ruh  halimiz ve kararlarımız açısından oldukça  değişken olacağız. 

Önümüzdeki 1 aylık dönemde hayal gücümüz yüksek olacak, bu da bizi gerçekçi düşünceden uzaklaştıracak...

 

HAYAL VE HAYAL KIRIKLIKLARINA DİKKAT!

 Ancak küçük hedefler koymak bizi başarıya götürecek ve mutlu edecek. Ruhsal, spritüel konulara yönelmek, bol bol dua etmek, kendi iç dünyamızdaki aydınlanmayı sağlamak için gayet uygun bir dönem. Hayal ve hayal kırıklığına dikkat edelim.

 

 

GÖKYÜZÜ "KAZAN KALDIRIYOR!"

Salıdan itibaren ise gökyüzü "kazan kaldırıyor!"

Hayatımızda büyük karmaşalara sebep verecek etkiler var! 

 

URANÜS VE MARS KAVUŞUMU BİZİ ZORLAYACAK!

Uranüs (isyan, devrim, ani değişim gezegeni) - Mars (mücadele savaş gezegeni ) ile kavuşum yapıyor.

Bu kavuşum Pluto (dönüşüm, yıkım gezegenine) zor bir açı yaparken, Jüpiter'in (şans, bolluk, bereket) gezegeninin de karşına dikiliyor.

Durumun vahimliğini anlamanız için özet kelimelerle bir belirtmek istedim.

Detaylara bakalım! 

Bu kadar yıkım enerjisi birikimi, bizi hayatımızda mecburi değişimlere yönlendirecek hem de kimse bize bunu hak edip etmediğimizi sormayacak.

Öfke patlamaları, özgürlüğümüzün kısıtlanmaları, herkesin birbirine emir vereceği durumlar oluşacak! Pire için çok yorgan yanacak, çok ani, cesur kararlarda bulunup gereksiz hamleler  yapabileceğiz. Ya da baskı altında zorlayıcı hareketlerle karşı karşıya kalacağız, içimizde oldukça zorlu bir dönüşüm yaşacağız.

 

BU HAFTANIN ORTASINI BULMAK ÇOK ZOR!

Gerçekten ortasını bulmak zor bu haftanın. Tek anahtar kelime: "her olayda mantıksal bir yaklaşım bulmaya çalışmak."

 

 

PATLAMA, YANGIN, KAZA ENERJİSİ BU HAFTA ÇOK YÜKSEK!

Patlama, yangın, kaza  enerjisi  gökyüzünde oldukça yüksek, trafikte lütfen hızınıza dikkat edin, aniden gelişen durumlarda  kontrolü sağlamak zor olacak. Trafikte hızınızı kontrol etmek bu hafta çok önemli.

Sakin kalmaya çalışalım ve fırsatlar özellikle iş ve kariyer konusunda bu hafta kolay kolay bizi bulmayacak, daha fazla gayret gerekecek. Dönüşüme açık olalım, çünkü buna mecbur da kalabiliriz.

Bu kadar yoğun enerjiyi üstümüzden hareket ederek, spor yaparak, doğa ile iç içe olarak atabiliriz.

 

HAFTANIN BURÇLARA ETKİSİ. YÜKSELEN BURCUNUZU DA OKUMAYI UNUTMAYIN!

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar; önümüzdeki 1 aylık süreçte kendi iç dünyanızdaki olayları çözmek, korkularınız ile yüzleşmek için mücadele vereceğiniz  bir dönem başladı. Bu saydığım konularda daha duygusal olacaksınız! 

Burcunuzda gerçekleşecek olan Mars-Uranüs kavuşumu  sizi isyankar, önüne çıkan her şeyi yakan bir yapıya dönüştürecek. Kendiniz ile ilgili hiçbir kararda acelece karar vermeyin. Özellikle kariyer odaklı işlerde bu hafta partneriniz ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ortaklıklar için kesinlikle sizi destekleyen bir hafta değil, bireysel davranmanız çok önemli.

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, arkadaş çevreniz ve  sosyal ortamlardan fayda sağlayacağınız güzel bir, 1 aylık döneme başladınız.

Kalabalıklar size iyi gelecek.

Gökyüzündeki karışıklıklar sizi özellikle uzun yolculuklar, çalışma ortamı ve kendinizi bu ortama adapte etme adına uğraştırırken, karşılaşacağınız fikir ayrılıkları ve bunların hayatınıza negatif olarak yansımasına sebep verecek. Kendi dengelerinizi bulmakta zorlanırken iş ortamındaki fırsatlar hep sizin aleyhinize gerçekleşebilir ve bu da sizi mecburi kaçışa iletebilir. Ne kadar sakin ve olayların gidişinde davranabilirsek o kadar lehinize olacak enerjiler söz konusu... Sağlık açısından özellikle boyun ve boğaz bölgesiyle ilgili problemler canınızı sıkabilir.

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, kariyerinizde başarı sağlayabileceğiniz, yeni iş fırsatları ile karşılaşacağınız güzel bir 1 aylık destekleyici döneme başladınız.

Gökyüzündeki karışıklık ise özellikle sizi arkadaş ortamı, partneriniz ile ilişkinize yansırken birde işin içinde maddi olarak mecburi kayıplarla karşılaşmanız girebilir. Maddiyatla ilgili konular, arkadaş çevreniz ile partnerinizin arasında kalmanıza sebebiyet verirken. Bu hafta kendi paranızı başkalarına yedirmeme konusunda bir sınav vereceksiniz, kısaca  bütün ilişkileriniz de karşınıza para çıkacak. Benim uyarım ile kimin gerçek dost olduğunu anlayabilirsiniz.
 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, gideceğiniz yolculuklar, alacağınız eğitimler ve özellikle kendinizi geliştireceğiniz her alanda destek gördüğünüz bir aylık dönem başladı.

Yurtdışıyla alakalı fırsatlarda bu ay hayatınızda olacak... 

Gökyüzündeki karışıklık ise sizi özellikle kariyer -partner ve aile konusunda bir sınava tabi tutacak. İşyerindeki yoğun çalışma sistemi, biriken işleri kolay halledeyim derken, çevrenizden  veto yiyebilirsiniz. Kariyere aşırı odaklanmanızdan kaynaklı bu durum oluşurken. Bu hafta ortaklık için hiç ideal değil özellikle aile düzeninde problem yaşayan Yengeçler bu hafta son kararı verip ve bitirici hamleyi yapabilirsiniz.

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, maddi konularda yeni fırsatlar oluşurken, bunun özellikle çevrenizdeki insanlardan gelen destek sayesinde olduğu güzel bir 1aylık döneme başlıyorsunuz.

Kredilerinizi kapatabilir, ödemeleriniz açısından rahat bir nefes alabilirsiniz. Gökyüzündeki karşılık ise yolculuklar- iş ortamı ve yakın çevrenizin arasında kalmak, bu konularda gerilemeniz açısından çok ciddi etkileyecek. Sağlıksal problemler hiç beklemediğiniz bir hayal bir anda hayatınıza girip; gitmek zorunda olduğunuz yolculuklara engel çıkartabilir. Trafik kazaları açısından da riskli bir hafta, dikkat edelim. Ateş grubu burç olarak ani karar vermemeniz sakin davranmanız gerektiğinin özellikle altını çizmek istiyorum.

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, ikili ilişkiler, evlilik, ortaklıklar ve mevcut uzun süreli bir ilişkiye başlamak için gökyüzünde bir aylık  güzel bir döneme başladınız.

Gökyüzündeki karışıklık sizin finansal alanınızda gerçekleşecek, çevrenizden  talep ettiğiniz desteği bulamayıp sıkıntılarla karşılaşabiliriz.

Ödemeleriniz konusunda elde ettiğiniz kaynaklar, çocuklarınız ve  kendi giderleriniz arasındaki 3 konu  başlığında sınav vereceksiniz. Kendi yaranızı kendiniz saracaksınız! Birçok ödemenizi kapatmak zorunda kalabilirsiniz. Diğer yandan hayatın baskısı sizi aşırı harcamaya da itebilir. Altını çizmek istiyorum, uzun süreli harcama yapmıyoruz, yıllık spor salonu üyeliği gibi.

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Tereraziler; özellikle iş ortamınızda  yükselmek, sağlıkla ilgili konularda, kendi rutin yaptığınız işlerde fırsatlarla karşılaşacağınız bir aylık süreç başladı; oldukça şanslısınız. Ayrıca bu konu başlıklarında kendinizi rahat ifade edebileceksiniz. Gökyüzündeki karışıklık ise sizi evlilik, ikili ilişkiler, ortaklıklarda sıkıntıya sokacak; size gelen fırsatların gelmemesine sebebiyet verecek.

Mevcut ilişkinizde, ailevi düzeninizde de problem yaşayabilirsiniz. Hatta bu problemler size mecburi sonları yaşamanıza sebep verecek.

Ani karar vermeyin, en önemlisi öfke patlamaları ile karşı karşıyasınız. Kendinizi rahatlatacak ortamları seçin özellikle.

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, çocuklarla ilgili konular, kendinize yönelmek, flört anlamında  ilişkiler, aşk enerjisi için ve kendinizi duygusal anlamda rahat ifade edebilmek adına bir aylık harika döneme başladınız.

Diğer yandan gökyüzündeki karışıklık ise iş ortamına odaklanmayla ilgili problemler, özellikle baş ağrısı, migren gibi sağlık sorunlarıyla karşı karşıya bırakacak sizi. Bunların üstüne de  yakın çevrenizden istediğiniz desteği bulamayıp duygusal anlamda yalnız kalabilirsiniz.

Gökyüzünün kazan kaldırması sizi özellikle ruhani konulara, kendi iç dünyanıza yönlendirecek... Kendi fırsatlarınızı elde edebileceğinizi görüp  çevrenize kırılacaksınız; hatta bu durumlar sizi intikam enerjisi ile karşılaştıracak. Önemli olan ani hamle yapmamak.

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Sevgili Yaylar, aile düzeni, ev ile ilgili konular, taşınma, ev alma adına  fırsat yakalayacağınız bir aylık gerçekten özel ve güzel bir döneme başladınız.

Önümüzdeki bir ay misafir ağırlamak ile oldukça haşır neşir olacaksınız.  

Gökyüzündeki karışıklık, sizi özellikle ikili ilişkiler ve bunun maddiyata yansıması; hatta arkadaş çevrenizin de bu anlamda sizden fırsatları almak istemesiyle karşı karşıya bırakırken... Çok sakin olamayacaksınız, pire için yorgan yakabilirsiniz.

Kalabalık gruplar aslında şans gibi gözükse de bu dönemde kendi şansınız kendiniz olacaksınız. Ateş grubu bir burç olduğunuz için trafik ve evde aceleden kaynaklı kaza riskine açıksınız belirtmek isterim.

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, yakın çevreniz ile olan iletişiminiz,  gideceğiniz yolculuklar ve kardeşlerinizle olan konularda, destek aldığınız  1 aylık döneme başladınız.

Yine eğitim hayatı olan Oğlaklar, gayet başarılı, 1 aylık süreç sizin için gökyüzünde başladı.

Sıkıntılı enerjiler için ise özellikle ailevi konular ve ben diyebileceğiniz alanda sizi sıkıştırırken. Bu zorlu etkiler iş hayatında size  gelecek fırsatların da önünü kesecek. Eve girmek  size  zor gelecek ve doğal olarak haftaya odaklanmak zor olacak. Evdeki düzeninizi korumak çok önemli olurken. Yeni oluşumlara açık olmasınız, çünkü özellikle bireysel olarak büyük konuşmalarınız ile sınanacaksınız.

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, maddi konularda gelirlerinizi arttıracak, yeni kaynakların size rahat ulaşabileceği fırsatlarla karşı karşıya olacağınız harika bir 1 aylık döneme başladınız. Sadece bu konuda istikrar problemi olabilir. Gökyüzündeki  etkiler ise, size yakın çevreniz, kardeşlerinizle olan iletişimde sıkıntıya sokarken. Hayatınızdaki yolculuk durumlarındaki  değişen etkiler sinirlenmenize sebep verecek. Özellikle trafikte sakin olmanız, acele hareket etmemeniz çok önemli.

Odaklanma, dikkat problemi yaşayacaksınız. Sağlık konularında  dişlere kemiklere dikkat edelim. Saçlarınız ile  yaşadığınız problemler de bu hafta canınızı sıkabilir. Saçlarda radikal bir değişiklik için uygun değil.

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, Güneş burcunuzda ve gökyüzünde sizin döneminiz başladı, kendinizi bireysel anlamda her konuda rahat ifade edeceksiniz.

Sezgileriniz oldukça güçlü olurken, hedefleriniz konusunda ise yön bulmakta zorlanacaksınız. Bu  yüzden küçük hedefler koyarak, adım adım ilerlemelisiniz. Gökyüzündeki  sıkıntılı durum ise sizin özellikle maddi anlamda istediğinizi alamama durumuna sokacak. Gelirleriniz ve ödemeleriniz arasında gerilmenize sebebiyet verecek. Size gelecek fırsatların sosyal çevreniz tarafından  önünün kesilmesine sebep olduğunu göreceksiniz. Dost kazığı durumunuz var, algılarınızı açın lütfen. Bu kadar gergin enerji sizin doğanıza oldukça ters olduğu için, ağlama ve yalnız kalma isteği sizi depresyona itebilir. Özellikle cuma gününe dikkat  bu açıdan.

Tüm etkilere rağmen, sorunların sizi bulmadığı sakin bir hafta olması dileğiyle...

 

SEMA SİDAR SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

iNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

 

Etiketler: 
Astrolog
Astroloji
burçlar
gezegenler
Sema Sidar
güneş
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
balık burcu

Facebook Google plus Instagram Twitter