Reklam
Temiz Magazin
03 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 2017 yılının son haftasının yorumu! Bu hafta bizi yeni yıla hazırlayacak olumlu etkileri içinde barındırıyor!

Astroloji
23 Aralık 2017
Astrolog Sema Sidar'dan 2017 yılının son haftasının yorumu! Bu hafta bizi yeni yıla hazırlayacak olumlu etkileri içinde barındırıyor!

 Merhaba Sevgili Temiz Magazin Okuyucularım; geldik yılın son haftasına... 

BU HAFTANIN BİR KULLANMA KILAVUZU VAR!

Oldukça güzel bir hafta bizi  yeni yıla hazırlayacak olumlu etkileri içinde barındırıyor ama, haftanın kendine ait bir kullanma kılavuzu mevcut, yapılması ve yapılmaması gerekenleri var bakalım bizi neler bekliyor. 

VENÜS OĞLAK BURCU'NA GEÇİYOR!

İlk olarak 25 Aralık itibariyle Venüs; aşk, sevgi, ilişki, nakit para akışını, sanatı simgeleyen gezegen Oğlak Burcu’na geçiyor.

Oğlak Burcunun 3'lü yöneticilerinden biridir Venüs. 

Biraz kontrollüdür ama aynı zamanda mutlu olduğu bir pozisyondadır. 

VENÜS 18 Ocak 2018’e kadar bu burçta kalmaya devam edecek. 

Bu süreçte  özellikle ilişkilerde mantıklı, kuralcı olmayı, kendi sınırlarımızı çizmeyi ve kendi doğrularımızda yol almayı isteyeceğiz.

Aşkta tabii ki de duygusu yok ise  bir ilişki olması söz konusu olamaz ama, hani yıllarca yaşadıklarınız, deneyimleriniz  daha kontrollü hareket etmenize sebep verecek. 

Maddi konularda gayet  olumlu bir süreç olurken; al-sat tarzı hızlı nakit akışına sahip işler, gayrimenkul satışlarınız  değerinde satılabilecek. 

Bu dönemin kurallarını belirteyim, neler yapılması gerektiği ile ilgili yardımcı olayım: Bir kere kendinize ait kurallar belirlemeli ve  karşınızdakine duygularınızı net bir dille ifade etmeli ve hatta olmasını istediklerinize mantıklı bir kılıf bularak beklentileriniz doğrultusunda açıklayarak hemen karşınızdakini ikna edebilirsiniz. 

Uzun süredir sıkıntı yaşadığınız  maddi konularda daha pozitif bir süreç başlayacak.

İlişkiler adına çok güzel bir dönem  çünkü ciddi olmayan günübirlik ilişkiler için sıkıntılı bir süreç o yüzden aşk ve güven öne çıkarak, mantıkla duygu bir arada uzun süreli ilişkiler yaşayabilirsiniz. 

Aşk için şanslı burçlar ise başta Oğlaklar; devamında Yengeçler, Başaklar ve Boğalar.

Mevcut ilişkiniz uzun süreli ciddi bir ilişkiye dönüşebilir ya da  yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

HAFTANIN DİĞER ETKİSİNDE, GÜNEŞ, VENÜS VE SATÜRN İLE OĞLAK BURCUNDA KAVUŞUM HALİNDE OLACAK

Haftanın diğer etkisi ise çok güzel; Güneş, Venüs ve Satürn, Oğlak burcunda kavuşum halinde olacak ve stelyum dediğimiz açı kalıbını gerçekleştirecekler.

Bizim için hayatta sağlamlıkla ve kalıcılıkla  ilgili harika bir etki oluşacak. 

Kurallara uyarsak, daha iyisi için çalışkan olduğumuz zaman sıkıntısız bir şekilde başarı gelecek. Azim, çalışma, iradeli olmak ve sabırlı olmak haftanın yapılması gerekenler listesinde yer alıyor diyebilir. 

Bu etki her ne kadar bize bir duvar ördürse de kendi içinde , yine de sonuç bizim için iyi olacak. 

Çok laylaylomu, kafa havada olmayı kaldırmaz. 

Emek sarf ederek birçok şeyi elde edebileceğiz. 

Devlet işleriniz, büyük kurumsal firmalarla geliştirdiğiniz projeler, bu mecralarda sonuç almayı beklediğiniz konular için olumlu etkiler var. 

İş değişikliği düşünüyorsanız, kariyer adına hamle yapmak, üstleriniz ile görüşmeler yapmak istiyorsanız yazılı veriler, kalıcı dokümanlarla tüm görüşmelerinizi yapabilirsiniz. 

Kanıt isteyen bir hafta, havada kalan konuşmaları çok kaldırmaz, bugüne kadar elinizde topladığınız istatistiklerle de çok büyük başarı elde edebilirsiniz. 

Fiziksel görüntünüzde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz, bunun en uygun alan dişlerinizi yaptırmak olacak.

HAFTANIN SON GÜZEL ETKİSİ: MARS VE NEPTÜN ARASINDA GERÇEKLEŞECEK 

Yılın ve haftanın son  etkisi Mars ve Neptün arasında gerçekleşecek olumlu açı.

Hayatımıza sis perdesinin arkasından bakmamıza neden olacak, gerçekleri görmek ve bunlarla savaşmak zor gelecek, sorunlardan kaçma isteğimiz olabilir. 

Bu dönemde  hislerimiz çok kuvvetli olacak,  şarkılara müziğe ilgimiz  artabilir. 

Ayrıca rüyalar çok önemli olurken, bize yol gösterici olabilir. 

Cuma günü itibari ile duygularla karar vermek isteyebiliriz ama gökyüzündeki Oğlak enerjilerini unutmamanızı ve mantığınızla karar vermenizi tavsiye ederim.


 

Haftanın enerjilerinin burçlara etkilerine bakalım,

Koçlar ve Yükselen Koçlar:
Koçlar, kariyer için harika bir hafta işe ruhen ara vermek isteseniz de evden  işlerinizi ayarlayabilir,  güzel bir program oluşturup, sizi öne çıkartacak bu kariyer dönemi olumlu şekilde değerlendirebilirsiniz. 
Eğer hayatınızda bir insan yoksa özellikle iş ortamınız, iş arkadaşlarınız aracılığıyla yeni bir insanla tanışabilir uzun süreli bir aşka  başlayabilirsiniz. Ayrıca partnerizin ailesiyle tanışmak için çok olumlu etkiler var. 
Diğer yandan hayatta bir çok şeyin kalıcılığını test edeceğiniz ama bunda da başarılı olabileceğiniz çok verimli bir hafta. 
Çarşamba gününden  itibaren gayret gösterdiğiniz sürece arka arkaya gelen başarılarla karşıya karşıyasınız. 
Maddi konularda ise cuma itibari  ile sıkıntıya düşme ihtimaliniz var. 
İçinizin sinmediği kimseyle  para işine girmemelisiniz. 
Sağlık açısından   gribal enfeksiyonlara, ayakla ilgili problemlere karşı dikkatli olmalısınız.

Boğalar ve Yükselen Boğalar:
Boğalar, haftanın  öne çıkan konusu sizin için uzun yolculuklar olacak. 
Hem Venüs’ün Oğlak burcuna geçmesi, hem de baskın oğlak burcu temaları sizi yurtdışı ile ilgili konular, uzun yolculuklar, eğitim konuları adına kalıcı başarılar elde etme uzun süreli işlere başlama adına destekliyor.
Bu süreçte kariyerinizi yönlendirecek bir eğitim programına başlayabilirsiniz. 
Yine hayatınızda bir ilişki yoksa, gideceğiniz yolculuklarda hayatınıza yeni bir insan gelebilir. Ayrıca partnerinizle sürpriz bir seyahate çıkabilirsiniz. 
İkili ilişkiler ve arkadaş çevresiniz açısından sınav dönemi diyebilirim. Arkadaşlarınız sizi yönlendirmek isteyebilir ve katilacağınız sosyal gruplarda kendinizi rahat hissedemeyebilirsiniz. 
Diğer yandan cuma gününden itibaren evden çıkmak istemeyip ev ortamında vakit geçirmeyi tercih edeceksiniz. Biraz daha kendi içinize çekilme durumu oluşabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler:
İkizler, Venüs’ün Oğlak burcuna geçmesi, Oğlak burcundaki baskın gökyüzü temaları sizi maddi konular, finansal açıdan başkasının kazançlarından  kar elde edebilme, vergileriniz, ödemeleriniz, borçlarınız konusunda olumlu etkileyecek. Bu dönemde özellikle bir yatırım için kredi çekme durumunuz oluşabilir. 
Mevcut kredinizi kapatma ya da  yeniden yapılandırma imkanınız oluşabilir. 
Ayrıca  gayrimenkul alma ya da  satma  beklentiniz varsa, bu hafta ile başlayan ve Ocağın 15’ine kadar devam eden süreçte sonuç elde edebilirsiniz. 
Dikkat etmeniz gereken konu ise sağlık problemleri!
Özellikle  ayaklar ve genital bölgede oluşacak rahatsızlıklarda risk altındasınız.
Geçireceğiniz rahatsızlıklar biraz kariyerinize odaklanmakta ve işe gitmekte sizi zorlayabilir kontrollerinizi ihmal etmeyin.

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:
Yengeçler,  gökyüzü karşıt  burcunuz Oğlak’ta  konumlanmış  vaziyette  ve bu hafta  sizi  biraz enerji olarak baskı altına alacak. 
Kendinizi rahat hissedeceğiniz  konular ikili ilişkiler!
Ortaklıkla ilgili girişimlerinizi, problemlerinizi çözüme kavuşturma adına olumlu olurken. Aynı zamanda ailenizin desteğini de bu hafta hissedeceksiniz. 
Yine mevcut olan ilişkinizde evlilik kararı  alabilir, daha ciddi bir pozisyona taşıyabilirsiniz. 
Diğer yandan eğer hayatınızda bir insan yoksa gerçekten ilişkiye  başlamak için ruhen çok hazırsınız. Bu konuda gideceğiniz uzun yolculuklarda, seyahatlerde hayatınıza birisi girebilir. 
Ayrıca 1 buçuk aydır yalnız gökyüzü çocuk konusunda destek veriyor, bu haftada eğer çocuk düşünüyorsanız değerlendirebilirsiniz. Kalabalık gruplardan bulaşacak gribal enfeksiyonlara açık bir hafta,  sağlıkla ilgili gıda takviyesi ile bu problemi de aşabilirsiniz.

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:
Aslanlar, gökyüzünde hakim olan Oğlak burcu enerjileri, Venüs’ün Oğlak burcuna geçmesi, sizi iş ortamı, iş ortamındaki ilişkileriniz ve burada üstleriniz ile  kuracağınız  işlerde fayda sağliyor.
Yine sağlıkla ilgili konularda kalıcı çözüm oluşabilir. 
Özellikle dişleriniz  ve deri problemleriniz gün yüzüne çıkabilir, bunlara çözüm bulurken şeker ve ilgili sıkıntılarınız varsa muhakkak kontrollerinizi gerçekleştirin. 
Ayrıca hayatınızda günlük rutin işlerinizi planlı ve sistemli bir  şekilde yapmanız şart. Diğer yandan özellikle aile ilişkileriniz maddi problemlere takılabilir. 
Aile içinde çok fazla para konuşulabilir bu da sizi sıkıntıya sokabilir. 
Ayrıca evinizle ilgili masraflarınız artarken özellikle, tesisat  problemlerini ekstra gider oluşturabilir.

Başaklar ve Yükselen Başaklar:
Başaklar, Venüs’ün Oğlak burcuna geçmesi ve baskın olan Oğlak burcu temaları size çok iyi gelecek. 
Aşk adına, çocuklarınızla olan konularda, iletişim yeteneklerinizde, hobilerinizden yönelerek sonuç alma para kazanma, ruhen kendini çok iyi hissetmeniz adına destek verecek. 
Bu hafta ile başlayan ve 18 Ocağa kadar  olan dönemde bu konularda şans sizden yana olacak. 
Gerçekten bu süreci değerlendirmelisiniz. Hayatınızda aşk yoksa yine 18 Ocağa kadar güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz. 
Dikkat etmeniz gereken konu ise kardeşleriniz ile ilişkileriniz, kardeşlerinizle yaşadığınız problemler artabilir. Onlarla başlattığınız ortaklıklarınızda problem yaşayabilirsiniz. 
Diğer yandan kesinlikle ve kesinlikle girişimleriniz de bu hafta için kardeşinizle ortak bir projede yer almamalısınız.  

Teraziler ve Yükselen Teraziler:
Teraziler,  gökyüzünde baskın olan Oğlak burcu temaları ve Venüs’ün Oğlak burcuna geçmesi sizi ev ve yuva kavramların da etkileyecek. 
Daha çok evinizde vakit geçirmek isteyebilir, evinizin dekorasyonu ile ilgilenebilirsiniz. Diğer yandan evinizde mevcut olan problemleri de çözüme kavuştura bileceksiniz. 
Aileye önem verip, onlarla birlikte olabilirsiniz. 
Ayrıca ev alma durumunuz, gayrimenkule yatırım yapma imkanınız da 18 Ocağa kadar var, gökyüzü bu anlamda yanınızda olacak değerlendirebilirsiniz. 
Dikkatli olmanız gereken konulardan bir tanesi de maddiyat ve sağlık. 
Sağlıkla ilgili konulara fazla para harcayabilir; gelirlerinizi bu kanala yönlendirebilirsiniz. Dikkatli olmanız lazım, özel hastane tercihinizde yaptırdığınız işlemlerin detaylarını öğrenin.

Akrepler ve Yükselen Akrepler:
Akrepler, gökyüzünde baskın olan Oğlak burcu temaları, Venüs’ün Oğlak burcuna geçmesi sizi kardeşlerinizle ilgili konular, gideceğiniz kısa yolculuklar, şehir içi trafiğiniz, iletişim yeteneklerinizde çok pozitif etkileyecek, kalıcı başarılar elde edebilirsiniz.
Yine ilköğretim eğitiminde olan çocuklarınız varsa, eğitimleri ile  ilgili işlerde çocuklarınızın sorumlulukları ve okul konuları bu hafta sizin çözüm üretmeniz gereken konu olacak. 
Diğer yandan burcunuzdaki Mars, Neptün ile çok olumlu bir açı gerçekleştirecek. 
Bu enerji sizin hislerinizi çok kuvvetli yaparken, size aşkı hiç ummadığınız şekilde; beklentinizde olmayan bir ilişkiyi getirebilir. Fakat karşınızdaki gezegen Neptün olunca ayaklarınızın yere basması beklentilerinizin minimumda olması çok önemli. 
Başta belirttiğim gibi burada muhakkak hislerinize güvenmelisiniz o size en doğru cevabı verecek.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:
Yaylar, gökyüzünde baskın olan Oğlak burcu temaları ve Venüs’ün Oğlak  burcuna geçmesi sizi maddi konularda çok olumlu etkilerken, gelir kaynaklarınız da kalıcı başarılar elde etmenizi. 
Özellikle gelirlerinizi güzel bir pozisyona çekmenize destek verecek. 
Taşınmaz bir mala yatırım yapma şansınız oluşabilir, bu anlamda özellikle araba alabilirsiniz. 
Dikkat etmeniz gereken konu ise  ailevi ilişkiler, mevcut olan sorunlar gün yüzüne çıkabilir ve sizi yorabilir. Bu yüzden biraz daha kendinizi kontrol altına almalı çok fazla problemlerinizi aileye yansıtmamalı ve bazı konuları biraz evet diyerek geçiştirebilirsiniz. Çünkü sizin problemleriniz mevcut problemlere yansıyınca artarak büyüyebilir. Diğer yandan iş ortamınızda da sizi mutlu edecek beklediğiniz gelişmeler bu hafta gerçekleşebilir.

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:
Oğlaklar, gökyüzünde sizin döneminiz başladı.  
Venüs burcunuza geçiyor, Güneş ve Satürn burcunuzda çok olumlu etkileşimler de olacaklar. 
Bu da sizin için  gerçekten hayatta yapmak istediklerinizi başlatmak, hamle yapmak , yol almak için desteklerken; kalıcı başarılara yönelmelisiniz. 
Harekete geçmek önemli iken, disiplini elden bırakmamalısınız. 
Bu hafta ve 18 Ocağa kadar gerçekleştireceğiniz girişimler yeni yılın  geneline de yansıyacak. 
Kendinizle ilgili hiçbir konuyu ertelemeyin. Diğer yandan kardeşleriniz ile problemlerinizi çözmek zorunda kalabilirsiniz. 
Yine yakın çevrenizle beraber güzel organizasyonlara katılabilir sosyalleşebilirsiniz. 
Cuma gününden itibaren zaman zaman ayak ağrılarına yaşayabilirsiniz. 
Vücudunuzun kalsiyum ihtiyacına dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Kovalar ve Yükselen Kovalar:
Kovalar, gökyüzünde baskın olan Oğlak burcu temaları ve Venüs’ün Oğlak  burcuna geçmesi  sizi ruhsal olarak biraz baskı altına alacak, sizin döneminiz başlamadan önce son düzlük diyebilirim. 
İkili ilişkilerde özellikle iş ortamındaki ilişkilerinizde bazı sıkıntılar olabilir işe gitmek istemeyebilirsiniz. 
Ayrıca kariyerinizle ilgili maddi konular çok kısıtlayıcı olacak, çalışmak istemeyeceğiniz ama para kazanmak zorunda olduğunuz için çalışabilirsiniz...
Kandırılma, emeğinizin karşılığını alamama durumunuz oluşabilir. 
Mesaiye kalsanız da  paraya yansıması ile ilgili problemler olabilir. 
Dikkatli olmalı gözünüzü açık tutmalısınız. İş ortamından kimseye bu hafta güvenmeyin. 
Harcamalarınızı da not etmeyi unutmayın. Zihin olarak dağınık bir hafta sizin için.

Balıklar ve Yükselen Balıklar:
Balıklar, gökyüzünde hakim olan Oğlak burcu temaları ve Venüs’ün Oğlak burcuna geçmesi sizi oldukça popüler bir konuma sokacak.
Hem maddi, hem de manevi olarak zaten çıkış dönemindesiniz bu  yüzden kendiniz ile ilgili hamle yapmayı kesinlikle ertelemeyin. Diğer yandan geleceğe dair projeleriniz istekleriniz varsa bunları da gerçekleştirebileceksiniz. Yalnız kalabalık ortamlarda bunları çok dillendirmeme ile işler sonuçlanana kadar çok fazla konuşmamalısınız. 
Burcunuzda bulunan Neptün, Mars ile olumlu bir açı yapacak. 
Buda girdiğiniz mücadelelerde sizi olumlu etkilerken, uzun yolculuklarınız artabilir. 
Yine kariyerinizle ilgili katılacağınız eğitimler  bu dönemde size fayda sağlayacak ve sonuç alabileceksiniz. 
Rüyalarınız ve hisleriniz ise gerçekten mesaj niteliğinde geri plana atmayın ve evrenin verdiği mesajları dinleyin.

Sevgili Temiz Magazin okuyucularım çok güzel bir yılı birlikte geride bıraktık ve nice nice yıllarımız olsun, yeni size hayal ettiğiniz tüm güzellikleri getirsin sizi çok seviyorum… Bütün 1 yıl boyunca hiç eksilmeyen ilginiz, alakanız, desteğiniz ve güzel mesajlarınız için de teşekkür ederim. 

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

Etiketler: 
Astrolog
Astroloji
Sema Sidar
2017
2018
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
Ankara

Facebook Google plus Instagram Twitter