Temiz Magazin
28 Haziran 2022

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 21 Haziran haftasının burç yorumları

Astroloji
20 Haziran 2022
Astrolog Sema Sidar'dan 21 Haziran haftasının burç yorumları

 

Astrolog Sema Sidar'ın

20  Haziran  Haftasının Burç Analizleri

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar,  haftaya burcunuzdaki Jüpiter’in Merkür ile  yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki ile beraber yakın çevrenizle daha güzel ilişkiler kurabileceksiniz. Sosyal ağlarınız genişleyecek. Bu arada seyahat trafiğiniz artabilir. Fakat daha çok planlama üzerine olacak. Yolculuklara biraz daha ay sonu çıkabilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ise sizin aile ve ev konularıyla daha fazla haşır neşir olmanıza sebep olacak.  Eviniz içinde minik değişiklikler gündeme gelebilir. Venüs, Plüton olumlu açısı ise parasal konularda size destek verecek. Çalışmalarınızın karşılığını istediğiniz gibi almak için  radikal hamleler yapabilirsiniz. Son olarak haftayı Merkür’ün burç değiştirmesi ile kapatıyoruz. Hayatınızda kimse yoksa özellikle yakın çevrenizin desteğiyle yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Ayrıca kardeşlerinizin aşk hayatına  destek verebilirsiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya  Jüpiter’in Merkür ile  yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu  etki  parayla ilgili konuları   toparlamak adına, iş konuşmaları ve bağlantıları yapacağınızı gösteriyor. Fakat hafta başında depresif olabilirsiniz. Maddi konular çok gündemde olduğu için. Güneş’in burç değiştirmesi ise kardeşleriniz ve  yakın çevrenizle  olan iletişiminize destek verecek.  Bu arada onlara karşı daha korumacı ve  anaç tavırlı olacaksınız. Burcunuzdaki Venüs’ün Plüton ile yaptığı olumlu açı ise eğitimle ilgili konular uzun yolculuklarda size maddi manevi destek verecek. Çıktığınız yolculuklar bu hafta para olarak size yansıyacak. Son olarak haftayı Venüs’ün burç değiştirmesi ile kapatıyoruz.  Bu etki ise maddi anlamda özellikle sosyal medyadan internet üzerinden daha çok para kazanabileceğinizi gösteriyor.  Eğer sosyal medyada yaptığınız işiniz varsa  meyvelerini yiyebileceksiniz.

 

 

İkizler  ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Jüpiter’in Merkür ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Merkür burcunuzdan bu açıyı gerçekleştiriyor ve size yeni bir sosyal çevre getiriyor. Konuştuğunuz insanlar ve tanıştığınız insanlarla güzel arkadaşlıklar, birliktelikler yapabileceksiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ise yine bu sosyal çevreniz ile iletişiminizi paraya çevirdiğinizi gösteriyor.  Ama bir o kadar evinize gelen misafirlere de para harcama durumunuz oluşacak.  Bu anlamda ev içi mutfak alışverişi her zamankinden  daha fazla olabilir. Venüs’ün Plüton ile yaptığı olumlu açı ise partnerinizin ve ailenizin size destek verebileceğini gösteriyor.  Son olarak haftaya Venüs’ün  burcunuza geçmesiyle kapatıyoruz. Bu  etki ise size çok iyi gelecek.  Flört enerjiniz canlanacak. Birden fazla insan sizinle ilgilenebilir. Siz hayatınıza aşkı almak isteyebilirsiniz. İlişkiler ve nakit para akışı adına güzel bir sürece başladınız.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Haftaya Jüpiter’in Merkür ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Sizi iş ortamında etkiler. Kariyerle ilgili fırsatları değerlendirebilirsiniz.  Yeni insanlar tanıyıp  iş bağlantıları yapabilirsiniz. Sağlık açısından sadece baş ağrılarına dikkat etmeniz gerekebilir. Güneş ise burcunuza geçiyor ve gökyüzünde ise  sizin döneminiz başlıyor. Duygusal tarafınız ağır basacak. Yinede  sizin için çok olumlu bir etki hayatın her alanında rahatlıkla hamle yapabilirsiniz. Venüs’ün Plüton ile yaptığı olumlu açı ise ikili ilişkiler ve evlilikte size çok iyi gelecek. Maddi manevi konularda anlaşmazlıklarınıza çözüm getirebileceksiniz. Son olarak haftayı Venüs ün burç değiştirmesi ile kapatıyoruz.  Bu etki biraz içinize dönmenizi sebebiyet verebilir. Yine iş yerindeki bayan figürlerle sıkıntılarınız gündeme gelebilir.  Dedikodu enerjisine karşı dikkatli olmalısınız.

 

 

Aslanlar  ve Yükselen Aslanlar:

 Aslanlar, haftaya Jüpiter’in Merkür ile  yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki eğitimle ilgili konularda size destek verirken, uzun süredir görmediğiniz bir yakınınız ise ziyarete gelebilir. Sosyal  ortamınız bu ziyaret ve canlanabilir. Güneş’in burç değiştirmesi ise oldukça duygusal bir sürece işaret ediyor. Özellikle aileye özlem,ailevi konular, aile içindeki problemler biraz sizin için yıpratıcı olabilir. İçe dönmenizi sebebiyet verebilir. Venüs’ün Plüton’a yaptığı olumlu açı ise iş ortamınızın çok güzel ilerleyeceğini ve işlerinizi çok rahat bir şekilde düzene koyabileceğinizi gösteriyor.Hatta bu size  yükselme ve mükafat olarak geri gelebilecek. Düzenli çalışmak, zaman yönetimi size çok getiri sağlayacak. Venüs’ün burç değiştirmesi ise kalabalık arkadaş gruplarında popülaritenizi artırırken,diğer yandan yeni insanlarla tanışmanızı sağlayacak. Ayrıca geleceğe dair planlarınızıda rahatlıkla gerçekleştireceksiniz.

 

 

Başaklar  ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Jüpiter’in Merkür ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki parayla ilgili konularda size destek verirken, finansal yatırımlarınızda da daha karlı bir hafta sizi bekliyor. Ayrıca  iş yerinizden bir maaş artışıdan bekliyorsanız. Yine bu etki ile beraber beklediğiniz haberi alabilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ise sizi biraz yoracak. Detaycı tavrınıza biraz da duygusallık eklenecek. Duygusal anlamda başka insanların problemlerini çözmek için yorulabilir. Başkaları için kendinizi üzebilirsiniz. Venüs’ün Plüton’a yaptığı olumlu açı ise İlişkiler  anlamımda yaşadığınız tüm sorunları çözmenize, hatta partnerinizle güzel bir yolculuğa çıkabileceğinizi gösteriyor. Son olarak haftayı Venüs’ün burç değiştirmesi ile kapatıyoruz. Yine  iş ortamı ile ilgili konuları tetiklerken, iş yerindeki bayan  figürlerinden destek görebilirsiniz.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Jüpiter’in  Merkür ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikle ilgili konularda size destek sağlarken, partnerinizle ortak bir projede yer alabilirsiniz. Onun işlerine de destek verebilirsiniz. Güneş’in  burç değiştirmesi ise kariyerle ilgili alanda sizi etkilerken, biraz gerilebilirsiniz. İş ortamında çok emir altında kalamayacağımız etkiler var. İnsanlar duygularınızla oynayarak, sizi manipüle edebilir. . Venüs’ün Plüton’a  yaptığı olumlu açı ise ailevi konularda tetiklerken, aile içindeki parasal konular çözüme kavuşabilecek. Son olarak haftayı Venüs’ün burç değiştirmesi ile kapatıyoruz. Bu etki size çok iyi gelecek. Çünkü hayatın her alanında aşk enerjisi yükselecek. Güzel bir şekilde aşk yaşamanıza  sebep verirken, hayatınızda kimse yoksa arkadaşlarınız aracılığı ile yeni bir insanla tanışabilirsiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftaya Jüpiter’in Merkür ile yaptığı  olumlu açı ile başlıyoruz.  Bu etki sağlık problemleri yaşamanızı sebebiyet verebilir. Baş ağrılarınız artabilir. Yine  ödemeler, borçlar, kredilerle ilgili istediğiniz haberleri almanızı sağlayacak olumlu bir etki. Güneş’in burç değiştirmesi ise sezgilerinizi çok kuvvetli yapacak.  Önümüzdeki bir aylık süreçte  yolculuklarınız aktif olurken,kendinizi geliştireceğiniz bir eğitime dahil olabilirsiniz. Venüs’ün Plüton’a yaptığı olumlu açı ise ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilik ilgili sorunları çözüme kavuşturmak için radikal kararlar almanıza sebebiyet verebilir.  Dönüştüremediğiniz ilişkiler bitme noktasına gelebilir.  Son olarak  haftayı Venüs’ün burç değiştirmesi ile kapatıyoruz. Bu maddi konularda sizi etkilerken,  para adına verilen sözlerin tutulamaması gündeme gelebilir. İnsanlara maddi konularda güvenmemenizi tavsiye ederim ya da bağlantılarınızı çok garantici bir şekilde yapabilirsiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Jüpiter’in Merkür  ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikte inanılmaz güzel bir etki yaratırken, güzel bir aşka yelken açabilirsiniz. Bu hafta aşk açısından en şanslı burçlardan biri sizsiniz.  Venüs’ün  karşıt burcunuza geçmesi de destek verecek. İlişkiler adına güzel bir hafta. Güneş’in burç değiştirmesi ise finansal konularda biraz daha duygusal davranıp maddi anlamda zarar uğrayabileceğinizi gösteriyor. Para algınızda mantık geri planda kalabilir. Daha çok duygusal davranıp gereksiz  harcama yapabilirsiniz. Venüs’ün Plüton’a  yaptığı olumlu açı ise sağlıkla ilgili konularda kendinizi garanti altına alabileceğinizi, sigorta ve kasko gibi ödemelerimizin olabileceğini  gösteriyor. Belirttiğim gibi son olarak haftayı Venüs’ün burç değiştirmesi ile kapatıyoruz. Bu etki dediğim gibi aşkta size çok iyi etkileyecek. Hayatınızda kimse yoksa güzel bir ilişkiye başlayabilir ya da mevcut ilişkinizi daha ciddi bir boyuta getirebilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Jüpiter’in Merkür ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki ailevi konularda size destek verirken, sağlık problemi olan aile fertlerinin rahat bir süreç geçireceğini gösteriyor. Yine ev ortamınızda  tadilat ve tamirat işlerine de çok olumlu yansıyacak. Güneş’in karşıt burcunuza geçmesi evlilik ve  ortaklıklarda destek verecek. Diğer yandan aşk adına da sizin yanınızda olacak. Sadece duygularla hareket edeceksiniz. Mantığı geri planda bırakmanız gerekebilir. Venüs’ün Plüton ile yaptığı olumlu açı ise yine aşkta size destek verirken, çocuklarla ilgili konularda daha rahat hareket edeceksiniz. Plüton burcunuzdan yaptığı bu açı parasal anlamda da size iyi gelecek. Son olarak haftayı Venüs’ün burç değiştirmesi ile kapatıyoruz. Bu etki sağlıkla ilgili konularda kendinize bakmanız gerektiğini özellikle diş ve kemiklerle  ilgili problemlere işaret ediyor.

 

 

Kovalar   ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Jüpiter’in Merkür ile yaptığı olumlu açıyla kapatıyoruz. Bu etki seyahatle ilgili konularda size destek verirken, gittiğiniz yolculuklarda yeni insanlarla tanışıp iş bağlantıları kurabilirsiniz. Kardeşlerinizle de özellikle ortaklaşa girişimleriniz varsa onlara da destek sağlayacak. Güneş’in burç değiştirmesi ise sağlık açısından göğüs bölgesi ile ilgili problemlere işaret ediyor. Dikkat etmelisiniz.  Ve iş ortamında ki duygusal tavrınız sizi yorabilir. Venüs’ün Plüton’a yaptığı olumlu açı ise evde vakit geçirmenizi sağlayabilir. 21,22,23 Haziran döngüsünde işlerinizi evden yürütmek zorunda kalabilirsiniz. Son olarak haftayı Venüs’ün burç değiştirmesi ile  kapatıyoruz ki bu etki size çok iyi gelecek. Enerjiniz çok yükseltecek. Sizi sosyalleştirecek ve aşkta yanınızda olacak. Girdiğiniz ortamlarda yeni bir insanla tanışıp birlikte olabilirsiniz.

 

 

Balıklar  ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Jüpiter’in  Merkür ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz.  Bu etki aile  ile ilgili konuları tetiklerken,  taşınma yer değiştirme durumunuz varsa size çok destek verecek.  Yine  ailenizden maddi  destek alabilirsiniz. Güneş’in  burç değiştirmesi ise sezgilerinizı arttırırken, her zamankinden  daha fazla rüya görebilir ve  rüyalarınız size yol gösterici olabilir. Venüs’ün Plüton’a  yaptığı olumlu açı ise uzun zamandır görmediğiniz  arkadaşlarınızla  görüşme imkanını getirirken, onlarla  girişimde, bir iş birlikteliğine adım atabilirsiniz.  Son olarak  haftayı Venüs’ün burç  değiştirmesi ile kapatıyoruz.  Bu  etki aile içindeki dedikodulara işaret ediyor. Aile içindeki konuşmalarda yanlış anlaşılmalar olabilir.  Onları problemlerini çözmek isterken daha çok karışabilir.  Biraz  kendi alanınızda kalmanızı tavsiye ederim.

Facebook Google plus Instagram Twitter