Reklam
Temiz Magazin
30 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 21 Kasım haftasının ve burcunuzun yorumları

Astroloji
20 Kasım 2016
Astrolog Sema Sidar'dan 21 Kasım haftasının ve burcunuzun yorumları

Haftanın görünümüyle yazıma başlıyorum;

Herkese Merhaba,

Haftanın önemli olayları başlıyor.  22 Kasım'da Güneş, Yay Burcu'na geçiyor ve 21 Aralık'a kadar  bu burçta olacak.

Enerji olarak Yay Burcu'nun  temsil ettiği konular bu dönemde öne çıkarken, bu başlıklarla kendimizi daha rahat ifade edebileceğiz, bakalım onlar neler?

Kendimizi aşmak, yeni hedefler belirlemek, enerji dinamizmini hayata yansıtmak, umutlu olabilmek; gezmek eğlenmek ve bilgi odaklı yeni eğitimlere başlamak için güzel bir dönem var. Başkalarının mutluluğuyla mutlu olabileceğiz, hayatı ti'ye alırken, akışında bırakmak daha kolay olacak. Fakat iletişim açısından  sıkıntılar mevcut, daha fazla düşünmek, ani karar vermemeye dikkat edeceğiz, 2 kez düşün konuş, 3 kez düşün söz ver süreci :))  

Eğitim açısından çok olumlu süreç, yine ticaretle; ithalat ve ihracatı uğraşanlar mevcut dolar düzenine göre kendinize bu önümüzdeki süreçte yeni bir planlama ve güzel bir başlangıç yapabilirsiniz, ticari anlamda işlerinizi  garanti altına almak size destek verecek, güneşin Yay Burcu'na geçmesiyle tecrübelerimizden kazanım elde edeceğiz, doğayla iç içe olmak, hayvanlarla iletişim içinde olmak oldukça iyi gelecek.

 

MERKÜR - SATÜRN KAVUŞUMU VAR DİKKAT!

Haftanın diğer  etkilerinden birisi de Merkür-Satürn kavuşumu.

Yay Burcu'nda gerçekleşen bu kavuşum açısı, zaman zaman değişken fikirlere sahip olmakta, bizi mecburen garantici konuşmaya ve acele karar vermemeye itecek, gerçekçi düşünmek ileri yönelik düşünmek için desteklerken olumlu başladığımız yolda olumsuz düşünmemize sebebiyet verebilir, gün içinde modumuzun değişmesine sebebiyet verebilir dikkat edin. En önemlisi başkalarının düşüncesiyle hareket etmeyin ve fikir almanız gereken süreçlerde birden fazla kaynağın ve insanın fikirlerini değerlendirin.

 

Oğlak Burcu'nda gerçekleşen Venüs-Pluto kavuşum açısı bizi para odaklı konuşmalara, her şeyde bir para arayışına sokabilir. Mantık ve duygular arasında gitgeller yaşayabiliriz. Gizli aşklara, gizli ilişkilere meraklı olabiliriz. Bunun ucunda da parasal durumlar ortaya çıkabilir ve şunu söyleyebilirim mantıklı olmadığınız takdirde gireceğiniz işler bu hafta sizi  yoracak, bir  heveste başlayan her şeyi, sonra mantığınızdan dolayı yarıda bırakabilirsiniz. Bu da sizin zarar etmenize sebebiyet verecek; bu arada güzellikle ilgili estetikle ilgili yeniden yapılanma durumu var.

Sormak istediğiniz her şey için sosyal medya hesaplarımı kullanabilirsiniz:

İNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

 

HAFTANIN BURÇLARA ETKİSİ:

Burçları incelersek;

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, önümüzdeki dönem yeni ufuklara yelken açmak ve kafanızda tasarladığınız projelerin özellikle eğitim tarafını sonuçlandırmak için inanılmaz güzel bir dönem başlıyor. Yurtdışı ile ilgili konular uzun yolculuklar aktif olurken. Dikkat etmeniz gereken nokta ise bu projelerde yapmak istediğiniz hedeflerde kendinizle ilgili konularda net olmanız başarıyı sağlayacak. Fikir değişiklikleri sizi sıkıntıya sokabilir o yüzden yola çıkmadan önce ne istediğini netleştirmeniz önemli bu hafta özellikle maddi konulara yönelmek gelir gider dengesini sağlamak, çalışmalarınız sonucunda hak ettiğiniz tutarının hayatınıza yansıtıyorsunuz bunun kararını vermek önemli.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, başkasının finans kaynaklarından yeni gelirler elde ederken gereksiz borçlanmaya girmemeniz çok önemli, yeni yatırımlar yapmak, yeni bir şeyler  almak isteyebilirsiniz. Fakat ilk önce eski borçları kapat sonra yeni borç yap dönemi sizin için. Yine maddi konularda  çevrenize verdiğiniz sözlerde zorlanabilirsiniz gereksiz sorumlulukları maddi anlamda üstlenmemeniz önemli iken uzun yolculuklar size gelir getirecek fakat yurtdışı ile ilgili konularda ve eğitim alanında, kendi sınırlarınızı zorlamalısınız. Yeni bir yapılanmaya gitmeniz şart.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, ikili ilişkiler adına harika bir dönem başladı, partnerinizi kendinizi tam yansıtabilmek aşk ve ilişkilerde ben diyebilme ve  yeni ortaklıklara girmek için gökyüzü size fırsatları sunarken. Önemli nokta ise sadece verebileceğiniz sözleri tutmanız çok önemli gereksiz sözler vermemek evet ben yaparım deyip bir anda gaza gelmemeye çok dikkat etmelisiniz. Devamında sıkıntıya girebilirsiniz yine maddi konularda ayın sonunu getirmekte zorlana iliriz, ani karar verip yola çıkmamak parasal durumları netleştirmek ve parayla ilgili konularda kalıcı adımlar atmanız önemli, geçici değil uzun vadede düşünmelisiniz.

 

 

Yengeç ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, çalışma ortamınız, iş ortamınızda çok güzel bir süreç başladı fakat duygusal değil tamamen enerjinizi yansıtarak yol almalısınız ve sizinle aynı enerjiye sahip olan insanlarla ortaklıklar yaparsanız müthiş başarılara imza atabilirsiniz. Yine sözüne güvenilir insanlarla, daha önce tecrübe ettiğiniz bağlantılara yönelmeniz sizin için avantaj sağlarken. Aşk ve ilişkiler adına da yeni bir dönem başlıyor, partnerinizin gelir durumunu yükseltmesi sizin için ilişkilerde finansal açıdan tatmin edecek,  sevgilinizin imkanlarıyla daha güzel bir süreç başlıyor bu anlamda sizin için.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, aşk adına ilişkiler adına güzel bir süreç başlarken, kendinizi geliştirmek hobilerinize yönelmek için de gökyüzünden destek var. Çevrenizin söylediği  sözlere kafanız takılabilir başkasının fikirlerinden  çok etkilenen bir yapınız olacak,  dikkat edin kendi doğrularınızdan şaşmamak bu dönemde başarı getirirken... Sağlık açısından da kemikler ve dişler konusunda hassassınız ve yorgunluklarınız vücudunuzdan çıkabilir. Vitamin almaya ve beslenmenize   özen göstermelisiniz. Gideceğiniz yolculuklar size fayda sağlarken bu dönemde misafir ağırlama, misafirleriniz ile ilgilenme dönemi.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, ev ve yuva kavramları çok ön plana çıkacak sizin için tadilat işlerine soyunabilir evimizde değişikliklere yönelebilirsiniz. Diğer yandan aileyle iyi olan ilişkilerinizde minik problemler oluşabilir, fakat enerjiniz çok önemli olacak, enerjik yapınız sizin olayları pozitife çevirirken,  aile ilişkilerinde  arabuluculuk misyonunu üstlenebilirsiniz. Diğer yandan partneriniz ile yeniden yaraları sarmak, yeni bir ilişkiye başlamak için desteklerken maddi konuları sadece ilişkinizi yansıtmamaya özen gösterin maddiyatla ilgili durumlar sizi sıkıntıya sokabilir.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, kısa yolculuklar, yakın çevreniz ve kardeşlerinizle olan konuşmalarınız  adına  yeni bir dönem var. Özellikle onlarla gireceğiniz işler ve ortaklıklar büyüyebilir. Diğer yandan gideceğiniz kısa yolculuklar  gelir getirirken, iletişim beceriniz çok  yüksek olacak. Dikkat etmeniz gereken nokta tutamayacağınız sözler vermemek,  çevrenizin etkisinde kalarak bir anda daha fazla sorumluluk  altında kalabilirsiniz. Kendi çekirdek aileniz ile maddi konulara girmemeye özen gösterin bu hafta. Daha tutumlu olmalısınız.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, maddi açıdan revizyon yapmak, maddi konularda başarılı olmak için güzel bir dönem. Kendinizi daha rahat ifade edilebilecek, gelirinizi arttırabileceksiniz, fakat geleceğe dair projelerinizde şu an karar verme aşamasını yapıp daha sonra icraata geçmeniz önemli. Bu hafta karar vermek önümüzdeki hafta uygulamak daha ideal olur sizin için acele karar vermeyin. Maddi konularda dikkat etmeniz gereken diğer bir konu ise yakın çevrenizde iletişim bir şekilde sizin imkanlarınızdan ve statünüzden faydalanmak isteyen insanlar olabilir mantığınızı kullanarak yol almak size başarı getirecek.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, Güneş burcunuza geçiyor ve gökyüzünde artık sizin döneminiz başlıyor bu hafta itibariyle önümüzdeki 1 aylık süreçte kendinizi daha rahat ifade ederken, yeni ufuklara yelken açabilirsiniz. Bu hafta ilk yapmanız gereken tutamayacağınız sözler vermemeniz, çok büyük adımlar atmamaya dikkat edin. Diğer yandan hayatınızda  sözel diyaloglarla açısından bir sınava girebilirsiniz yüksek başarı için garantici adım atmamız şart yine maddi anlamda da yeni bir oluşum ve gelişim dönemi. Küllerinizden yeniden doğmak için fırsat yakalayacaksınız.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar,  kendinizi önümüzdeki 10 günlük dönemde kapana kısılmış hissedebilirsiniz, enerji olarak bir şeyler yapmak isterken, kendinizi icraata geçiremiyor olarak bulabilirsiniz, harekete geçmek adına  zorlanacağınız bir dönem var, içsel anlamda bir yolculuğa çıkmak, zaman zaman yalnız kalmak size daha iyi gelecek. Sağlık açısından  dişlere ve kemiklere bu hafta dikkat edeceğiz. Diğer yandan kendinizde görsel açıdan büyük ve  radikal değişikliğe gidebilirsiniz, bu anlamda destek görüyorsunuz. İkili ilişkilerinizde  sürüncemede olan aşk ilişkilerinizde bu hafta bitişler var dikkatli olun.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, kalabalıklarla beraber sosyalleşerek,  yüksek başarı elde edebileceksiniz ve sürekli kendinizi yeni  bir durumun ve projenin içinde görebilirsiniz. Önemli nokta, gelen her teklife evet dememeniz seçici davranmak sizi daha ileriye taşıyacak.  Daha fazla insan ile birlikte olmak size başarı sağlayacak. Diğer yandan çok yoğun bir hafta olacağından , beslenme ve uyku düzeniniz önemli hale gelecek. Yine sağlık açısından bu haftanın ana teması kemikler ve dişler dikkatli olun fiziksel anlamda da çok büyük değişikliğe gitmek için sizin için destekleyici değil.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, kariyer için harika bir dönem başladı sizin için kariyerinizi planlamak yeni projeler ve programlarda bulunmak çok önemliyken, tutamayacağınız sözleri vermemeye dikkat etmelisiniz. Haftanın genel enerjisinden kaynaklı, iş konusunda çok teklif gelebilir ama birden fazla işle uğraşmayın, devamını getirmekte zorlanabilirsiniz. Diğer yandan arkadaş ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekirken yeni başlayan dostluklar sizin için daha ideal olacak bu arada ilişkilerinizde maddi konular çok fazla öne çıkabilir, dengede olmaya özen gösterin.

 

Maddi açıdan kapıların açıldığı bir hafta olması dileğiyle...

Etiketler: 
Sema Sidar
Astrolog
Astroloji
burçlar
gezegenler
Burç Yorumları
kova burcu
balık burcu
Ankara
Bilinçaltı
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti

Facebook Google plus Instagram Twitter