Reklam
Temiz Magazin
04 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 21 Mayıs haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları. Gökyüzünde "İkizler Burcu"nun dönemi başlıyor.

Astroloji
20 Mayıs 2018
Astrolog Sema Sidar'dan 21 Mayıs haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları. Gökyüzünde "İkizler Burcu"nun dönemi başlıyor.

 

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım;

Yeni bir hafta bizleri bekliyor ve geride bıraktığımız haftaya oranla daha sakin enerjiler ve daha kontrollü bir hafta olacak.

GÜNEŞ, İKİZLER BURCU'NA GEÇİYOR

Haftanın ilk gezegen hareketi ise kimliğimizi, "ben" diyebildiğimiz bölgeleri temsil eden gezegen "güneş" burç değiştirerek İkizler burcuna geçiyor.

GÖKYÜZÜNDE İKİZLER BURCU'NUN DÖNEMİ BAŞLIYOR

Gökyüzünde İkizler burcunun dönemi başlarken, hepimize etki olarak, enerji olarak daha zihin odaklı bir yapı; konuşmalarımızdan ve iletişim yeteneklerimizi, kendimizi ortaya koyarken kullanacağımız entelektüel bilgilere önem verdiğimiz bir ruh haline kavuşturacak.

Her konuda her olayda bilgi almak, bilmek, meraklı olmak, düşüncelerimizle ilgili ortaya koymak istediğiniz bir dönem geliyor.

İkizler Burcu değişken niteliğe sahip olduğu için, enerji olarak farklı fikirler ve insanlarla bir arada olmak bize iyi gelebilir.

Kendi içimizde bir kararsızlık durumu oluşabilir.

Ayrıca başkasından, başkalarından esinlenerek yaşayabiliriz, "kopyalama" durumu oluşabilir.

Eğitim hayatı ile ilgili konular kısa yolcuklar artabilir.

21 Haziran’a kadar Güneş İkizler burcunda olacak ve biz de daha gezme odaklı ve daha sosyal bir insan haline dönüşebileceğiz.

 

GÜNEŞ, MARS'A OLUMLU AÇI GERÇEKLEŞTİRECEK!

KENDİMİZE GÜVENİMİZ ARTACAK!

Güneş, burç değiştirdikten sonra Mars; mücadele gezegenine  olumlu bir açı gerçekleştirecek.

Bize de bireysel olarak girdiğimiz mücadelelerde ki özellikle fikirsel anlamda olan sonuç elde edebilmemiz ve  kendimize güvenebilmemiz, bunu eyleme dönüştürebilme adına fırsatlar verecek.

Daha ön plana çıkmak, ilerlemek, mücadele edip kazanmak istediğimiz konularda daha rahat hareket edeceğiz...

Ayrıca ikili ilişkilerde de partnerinize söylemek ve yaptırmak istediklerimizi icraata geçirebileceğiz. Kolay vazgeçmemek, çabalamak, gayret göstermek ve enerjimizi de bu yönde tutmak için  gökyüzü yanımızda olacak.

Hiç tanımadığımız ortamlarda daha rahat iletişimler kurabileceğimizi ve girdiğiniz mücadelelerden de başarı  sağlayabileceksiniz.

ÇARŞAMBA GÜNÜ NEPTÜN VE JÜTİPER'İN DE OLUMLU AÇISI GERÇEKLEŞECEK

Çarşamba itibariyle Jüpiter; şans, bolluk, bereket gezegeni ile  Neptün; hayal ve hayal kırıklıklarını temsil eden gezegen yine olumlu açı gerçekleştirecek.

SEZGİLERİMİZ ÇOK KUVVETLİ OLACAK

Eskiden hayaliniz olan bir çok konuda fırsatlar yakalarken. İki su grubu burcun etkisi ile (Akrep burcu Jüpiter ile Balık burcu Neptün) sezgilerimiz çok kuvvetli olacak.

Manevi açıdan da daha iç dünyamızda daha yüksek bir mertebe olurken, mistik konulara merakınız artarken, rüyaların önemli olduğu bir hafta.

Olaylara karşı bakış açımızda zaman zaman gerçekleri görmekte zorlanabiliriz, pozitif tarafından baktığımız olayları abartabiliriz.

Gerçeklerle yüzleşmek sıkıntılarla karşı karşıya kalmak bizi biraz yorabilir. Sanatsal  yetenekler öne çıkarken ilham isteyen konularda da bunu ortaya rahatlıkla çıkartabileceksiniz.

VENÜS VE SATÜRN, KARŞI AÇI GERÇEKLEŞTİRECEK

Hafta sonuna doğru Venüs ; aşk, ilişki,sevgi, sanat gezegeni ile Satürn; zorlayıcı ve kısıtlayıcı  gezegeni karşıt açı gerçekleştirecek.

MADDİ KAYIPLARA DİKKAT!

Kısa vadeli  para kazanacağınız işlerde aksamalar ve maddi kayıplar olabilir.

Çok samimi olduğunuz  insanlarla aranıza mesafe koymak isteyebilirsiniz.

İlişkiler romantizminden soyutlanmış olabilir, seni seviyorum demek için mantık ve duygu arasında git geller yaşanabilir.

Yaşça büyük erkek figürleriyle problem yaşayabiliriz, otorite figürleri despot olabilir.

Yine estetik ve görselimizle ilgili radikal değişikliklerde hafta sonu itibariyle çok destekleyici enerjiler yok.

Devlet dairelerindeki işlerde aksamalar oluşabilir.

Önümüzdeki hafta daha gergin bir hafta sonu olabilir.

Ayrıca çevremizdeki insanlardan sadakat bekleyip, aşırı hassas olabiliriz.

Dışarı çıkmak sosyalleşmek yine bu süreçte zor gelirken mantık ve duygu arasındaki git geller de sezgilerinize güvenerek daha doğru bir sonuç elde edersiniz, zaman zaman kuşkucu davranabiliriz ve özellikle ilişkilerinizde daha böyle manipülasyona yönelik kısıtlayıcı davranışlarda bulabiliriz.

 

Bakalım tüm bu etkiler burçları nasıl etkiliyor.

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar,  Güneş’in burç değiştirmesi ile haftaya başlıyoruz, bu etki ile kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile alakalı  konular, şehirlerarası ve şehir içindeki yolcuklarınız aktif olurken. Bu konu başlıklarında kendinizi iletişim yetenekleriniz ile öne çıkartabileceksiniz. Güneş’in doğası ile burcunuz arasında uyumu hayatınıza yansıtabileceğiniz başarılı bir döneme başladınız. Jüpiter’in Neptün ile gerçekleştirdiği açı ile beraber başkasının finansal kaynaklarından da sonuç elde edebilirken, hem iş ortamı hem de maddi konularda sezgilerinize güvenmeniz gereken bir haftadasınız. Dikkat etmeniz gereken konu ise aile ve kariyer. Ailevi konularda yaşadığınız problemler iş hayatınıza yansıya bilir. İşte yaşadığınız problemler aile hayatınıza yansıyabilir. Özellikle eşinizin ailesi ile ilgili konularda  baba figürü ile alakalı problemler sizi bulabilir.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, Güneş’in burç değişimi ile haftaya başlıyoruz. Bu etki sizi maddi konular, gelirler anlamında yukarı doğru ivme  gerçekleştirmenizi sağlayacak. Konuşarak, iletişimde bulunarak kurduğunuz  bağlantılar sonuç verebilecek. Uzun süredir kovaladığınız girişimleriniz bu hafta sonuçlanabilir. Ayrıca fikirlerinizi anlatmak ve kabul ettirmek istiyorsanız bu hafta sizin haftanız, bu anlamda yeteneklerinizi ortaya koyabileceksiniz. Hayatınızda kimse yoksa katılacağınız sosyal ortamlardan, davet ve etkinliklerden hayatınıza birisi gelebilir... İkili ilişkiler ve evlilik adına da bir karar almak ve bu konuda beklentilerinizi netleştirmek için fırsatlar var. Dikkat etmeniz gereken konu ise yolculuklar yolculuklarınızda eşyalarınızı kaybedebilirsiniz. Yoğunluktan bilet almayı unutabilirsiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, gökyüzünde sizin döneminizin başladığını, haftanın yorumunda söylemiştim, bir kez daha hatırlatıyorum; "gökyüzünde burcunuzun dönemi başladı!" Kendinizi her konuda rahat ifade edebilirken "ben" diyebildiğiniz alanlarda yükselme dönemindesiniz. Ayrıca eğitim konuları, yurtdışı ile alakalı konularda ve uzun yolculuklarda daha fazla gündem de olabilir. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak ve yeni başlangıçlar yapmak adına özellikle kariyerle ilgili konularda desteğiniz var. Sağlık açısından ise birazcık ayaklar problem doğurabilir. Tırnak batmasının, ayakkabınızın vurması gibi problemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken diğer bir konu ise finansal durumlar başkasına verdiğiniz borçları alamamaktan kaynaklı bazı sıkıntılar olabilir. Yine parasal anlamda size verilen sözlerin tutulmaması işlerinizin aksamasına  sebep olabilir. Kesinlikle borç vermemeniz ve  parasal anlamda tutamayacağınız sözler konusunda dikkatli olmamız gereken bir hafta.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, Güneş’in burç değişimi ile  haftaya başlıyoruz, sizi astrolojik olarak zor bir alandan etkilenmeye başladı. Meditasyon yoga  tarzı kendinizi rahatlatabileceğiniz faaliyetlere yönelmenizi tavsiye ederim. İş ortamındaki olaylar, fazla mesai sizi gerebilir. Bu zor etkiyi ev ortamında rahat bir çalışma ortamı hazırlayarak lehinize çevirebilirsiniz. Partnerinizin desteği ile  gideceğiz bir yolculuk ya da  yoldan gelecek bir misafirle  üzerindeki stresi atabileceksiniz. Hafta boyunca sezgileriniz çok kuvvetli olacak bunaldığınız anda yol gösterici olarak kullanabilirsiniz. Burcunuzda bulunan Venüs karşıt burcunuzda yer alan Satürn zorlayıcı gezegeni ile zor bir etkileşimde olacak. Girişimlerinizden negatif düşünceden kaynaklı pasif kalabilirsiniz. Sözel enerjilerden etkilenip, pasif davranabilirsiniz, kulaklarını tıkamanız gereken bir haftadasınız.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, Güneş’in burç değiştirmesi ile beraber sosyal olduğunuz kalabalık  ortamlardan kazanç sağlarken. İletişim yeteneklerinizi kullanıp kazanç elde edebildiğiniz bir döneme başladınız. Popülerliğiniz artarken enerji olarak da size çok uygun bir dönemdesiniz. Ayrıca ikili ilişkiler ve aşk adına da kazançlı bir hafta olacak. Daha önce partneriniz ile  yaşadığınız fikirsel ayrılıkları çözümleye bileceğiniz olumlu etkiler altında olacaksınız. Dikkat etmeniz gereken konu ise sağlıkla ilgili problemler iş ortamınızda mesainin artmasından kaynaklı, sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Özellikle mide ve göğüs  ilgili problemler, göğüs hastalıklarına karşı risk altındasınız, gitmeniz gereken rutin doktor kontrolleriniz varsa muhakkak gerçekleştirin.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, Güneş’in burç değiştirmesi ile haftaya başlıyoruz. Sizi kariyer ,iş değişikliği ve yükselmeniz adına olumlu etkilerken. İşinizi tanıtma ve tanınma adına web sitesi, logo tasarım işleriniz varsa gökyüzünün desteğiyle başarı sağlayabilirsiniz. Yine iş ortamında yaşadığınız fikirsel sıkıntılara karşı çözüm bulabileceksiniz. Yolculuklarınız artarken partnerinizle beraber yeni bir iş girişimi yeni bir proje durumunuz da oluşabilir. Hayatınızda kimse yoksa gideceğiniz kısa yolculuklar sonucunda yeni bir insan gelebilir. Dikkat etmeniz gereken konu ise çocuğunuzla ilgili konular bir kaç haftadır bu enerji sizin hayatınız aktif bir şekilde var, bu hafta da devam edecek, çocuğunuzla ilgili konular da sizin sorumluluğunuzda olacak.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, Güneş’in burç değiştirmesi ile haftaya başlıyoruz. Burcunuzun doğasına uygun bir enerji oluşacak, iletişimde olmak insanlarla bir arada olmak sizi çok iyi gelecek. Özellikle gideceğiniz seyahatler ve yolcuklar ilişki adına da sizi desteklerken. Yurtdışı anlamında da güzel bir sürece başladınız. Aşk adına da  fikirsel olarak yaşadığınız sıkıntılar çözülebilecek. Çocuğunuzla ilgili konularda da yine başlattığınız mücadelelerin olumlu sonuçlanmasını göreceksiniz. Dikkat etmeniz gereken konu başlığı ise ve kariyer ve  ailedeki problemler kariyer hayatınıza sıkıntılı bir şekilde yansıyabilir. İkisini karıştırmamalısınız.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, güneşin burç değiştirmesi ile haftaya başlıyoruz. Bu etki ile  beraber  kendinizi motive etmek ve  odaklanmak ile ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Sizinle uyum içinde olan enerjiler yok maalesef.  Ne kadar modunuz düşük olsa da finansal konularda başarı sağlayabileceksiniz. Bu alanda ifade gücünüz yüksek, krediler, ödemeler, vergiler de sonuç elde edebileceksiniz. Burcunuzda bulunan  Jüpiter, Neptün  hayal ve hayal kırıklıklarını temsil eden gezegen ile olumlu bir etkileşim içinde olacak. Bu etki ile sezgileriniz çok kuvvetli olurken. Özellikle uzun zamandır hayalini kurduğunuz beğendiğiniz  insan hayatınıza gelebilir. Yine kendinize vakit ayırmak kendinize yönelmek hobilerinden kazanç sağlamak için çok olumlu bir etki olacak. Dikkat etmeniz gereken konu ise uzun yolculuklar  dalgınlıktan kaynaklı cüzdanınızı ve eşyalarınızı unutabilirsiniz. Yine rötar ve gecikmelere karşı da önlem almalısınız.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, Güneş’in  karşıt burcunuza geçmesi ile haftaya başlıyorsunuz. Enerji olarak zaman zaman git geller yaşasanız da, ikili ilişkiler ve ortaklıklarda çok güzel bir dönem. Motivasyonunuz gün içinde değişkenlik gösterebilir ama bu sizi negatif etkileyecek bir durum değil. Sadece ani kararlar sıkıntı yaratabilir. Kararlarınızda  emin olduktan sonra hamle yapmalısınız. Diğer yandan  yolculuklar seyahatler de size çok iyi gelecek. Yolculuk, partneriniz ile sıkıntı yaşadığınız konuları çözümleyebilmenize  destek olacak. İletişim yetenekleriniz de üst düzeyde olacak. Dikkat etmeniz gereken konu ise maddi konular krediler ve  ödemelerde duygusal değil mantık yoluyla hamle yapmalısınız. Venüs-Satürn karşıtlığı sizi, kısaclası burcunuzu zorlayacak. Finansal konularda tutamayacağınız sözler vermemelisiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, Güneş’in burç değiştirmesi ile haftaya başlıyoruz. Bu etki sizi sağlıkla ilgili konular, iş ortamınızdaki ilişkileriniz ve günlük rutin işlerinizde iletişim yeteneklerinizi kullanmanız yönüne olumlu destek verecek. Konuşabilmek, iletişimde olmak iş ortamınızda yükselmeni sağlayacak. Finansal anlamda da girdiğiniz mücadelelerden sonuç alabileceksiniz. Çalışma performansınız maddi gelirlerinize olumlu şekilde yansıyacak. Katıldığınız davetler ve organizasyonlarda ön planda yer alacaksınız. Kurduğunuz organizasyon ağını sürpriz bir seyahat programına yansıtabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise burcunuzda bulunan Satürn, karşıt burcunuzdaki Venüs ile  zor etkileşim içinde olacak. Bu etki, sizi ikili ilişkilerde sıkıntıya sokarken, partnerinizle fikirsel ayrılıklar oluşabilir, duygu ve mantık arasında git gel yaşayabilirsiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, Güneş’in burç değiştirmesi ile haftaya başlıyoruz. Bu etki sizi enerji olarak oldukça yukarı çekecek. Burcunuzun doğasına uygun bir etki var. Kendinizi her ortamda rahat hissedebileceksiniz. Özellikle aşk ilişkilerinde, çocuklar ve hobileriniz de ekstra kazanç sağlayacaksınız. Bu konu başlıklarında iletişim yeteneklerinizi aktif bir şekilde kullanabileceksiniz. Kendinize vakit ayırabileceğiniz güzel bir döneme başladınız. Burcunuzda bulunan  Mars’ın Güneş ile yapacağı olumlu etkileşim ise bireysel olarak başlattığınız ve devam ettirebildiğiniz her mücadelenin başarıyla sonuçlanabileceğini gösterirken. Fiziksel anlamda güzel bir değişim dönemine girdiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise sağlık diş ve kemiklerle  ilgili sıkıntılar oluşabilir. Rutin kontrollerinizi ihmal etmeyin, dişlerinize dikkat etmenizi, diş hekimindeki randevularınızı aksatmamanızı tavsiye ederim...

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, Güneş’in burç değiştirmesi ile  haftaya başlıyoruz. Bu etki sizin aile  ve yuva kavramlarınızın öne çıkmasına sebep olacak. Aile içindeki iletişimsel sorumlulukları siz üstleneceksiniz. Bu anlamda küsleri barıştırmak için ekstra bir gayretiniz olabilir. Diğer yandan manevi yönden zaman zaman motivasyonunuzu eksik hissedebilirsiniz. Gideceğiniz bir seyahat programındaki uzun yolculuk size iyi gelebilir. Burcunuzda bulunan Neptün’ün Jüpiter ile gerçekleştireceği yaptı olumlu açı ile beraber eğitime başlayabilirsiniz. Kişisel gelişim ile ilgili yeni bir dönemi hayatınıza getirecek. Dikkat etmeniz gereken konu ise sosyal çevreniz ve aşk ilişkileriniz. Aşırı sosyalleşmeniz  ilişkinize sıkıntılı bir şekilde  yansıyabilir. Sevgiliniz ve arkadaşınız arasında kalabilir, bir seçim yapmak zorunda olabilirsiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Sema Sidar
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
ikizler burcu

Facebook Google plus Instagram Twitter