Reklam
Temiz Magazin
20 Haziran 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 22 Ekim haftasının ve yeni haftanın burç yorumları. Boğa Burcu'nda enerjisi ve etkisi çok yüksek bir Dolunay geliyor!

Astroloji
20 Ekim 2018
Astrolog Sema Sidar'dan 22 Ekim haftasının ve yeni haftanın burç yorumları. Boğa Burcu'nda enerjisi ve etkisi çok yüksek bir Dolunay geliyor!

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım.

Gündemi yoğun, önemli bir "dolunay"ın gerçekleşeceği bir haftaya başlıyoruz.

İlk olarak haftanın başında Merkür ve Pluto arasında gerçekleşecek olumlu açı (sextile) bizi karşılayacak yeni haftada...

Bu açı ile beraber zihnimizde kavga ettiğimiz düşünceler sonuçlanırken, hayatımızda gri renk olmayacak ya "siyah" ya "beyaz" deyip, "evet" ya da "hayır" şeklinde bir karar alabiliriz.

PRATİK ZEKAMIZ DEVREYE GİRECEK, VE...

Pratik zekamız ile negatif giden durumları olumluya dönüştürebileceğiz.

Maddi konularda ki anlaşmalarınız, girişimleriniz olumsuz sonuçlansa  bile “B planı” ile lehinize çevirebilirsiniz, gökyüzünde böyle bir etki mevcut çünkü...

YÜKSEK MEVKİİDEKİ KİŞİLERLE DOĞRU İLETİŞİMDE BULUNMAYA DİKKAT!

Özellikle yaşça büyük erkek figürleri, konumu iyi olan, yüksek mevkiide yer alan insanlarla doğru iletişim kurarak, işlerinizde üst pozisyona gelebileceksiniz.

Dikkat etmeniz gereken nokta ise bardağın boş tarafından bakan insanlar sizi zorlayabilir, sabır göstermekte zorlanabilirsiniz.

23 EKİM'DE GÜNEŞ, AKREP BURCU'NA GEÇECEK

23 Ekim itibariyle ise kimliğimizi, davranışlarımızı simgeleyen, nasıl bir yapıda olduğumuzu anlatan gezegenimiz Güneş, Akrep Burcu'na geçiş yapacak ve 22 Kasım’a kadar da bu burçta kalacak.

Güneş, Akrep burcunda kendini rahat hissettiği bir konumda değildir, parlama ve öne çıkma isteği varken, Akrep burcunun  esrarengiz, gizemli yapısı onu gölgeler…

Biz de bu enerji ile beraber daha mistik konulara merak sararken, bir yandan da yüzeysel bilgiden ziyade derin bilgiye derin konulara yöneleceğiz.

Daha duygusal hareket etsek de güç odaklı olacağız. 

Gücü elde etmek isteyeceğiz bu çok önemli olacak, bu süreçte sıradan insanlarla bir arada olamayacağımız gibi hayatımızda da aslında zoru seçeceğiz!

Kolayla tatmin olmayacağız ve bunun için çok azimli, istikrarlı ve stratejik bir şekilde mücadele edebileceğiz.

Ayrıca sezgilerimiz güçlü olacak, bu dönemde doğal taşların enerjisinden faydalanabilirsiniz.

HAFTANIN EN ÖNEMLİ OLAYI: BOĞA BURCU'NDAKİ DOLUNAY

Haftanın en önemli olayı ise 1 derece Boğa Burcu'nda gerçekleşecek "Uranüsyen Dolunay" olacak!

Gerçekten önemli bir dolunay, çünkü dolunayda Uranüs; (sıra ve sıra dışılığı temsil eden gezegen) dolunaya eşlik edecek!

Dolunay, "isyan" enerjisini içinde barındırırken, mali konularda sıkıntı yaşıyorsak bunu çok tolere edemeyeceğimiz bir enerji yaşatacak...

Ruhen değişime neden olan bir dolunay olacak. 

Yine Venüs; (aşk, ilişki, sevgi gezegeni) dolunaya  karşıt açı oluşturacak! Bu yüzden dengede kalmak kolay olmaz iken, kendimizi sevgisiz de hissedebiliriz.

GÜVEN DUYGUSU VE SEVGİ DOLUNAY'IN ANA TEMASI OLACAK

Güven duygusu ve sevgi ihtiyacı dolunayın ana temasını oluştururken, hayatımızda daha iyi standartlarda yaşama arzusu çok fazla öne çıkacak.

Zihnimiz bunu çok sorgulayacak, hatta Venüs ve Satürn arasında gerçekleşecek tam sekstil açı (60 derecelik çok olumlu bir açı kalıbı) yine dolunayın kuzey güney ay düğümleri dediğimiz karma noktalarını tetiklemesi ile kadersel etkileri hayatımıza getirecek. 

Eski ilişkiler bir şekilde gündemimize gelebilir; ki bu çok standart ilişkiler de değil maalesef! 

ESKİ İLİŞKİLERİNİZE DİKKAT!

ÖNÜNÜZE YENİDEN GELEBİLİR!

İlişkilerde bir 13 yıl öncesine gidebilir, 13 yıl önce karşımıza çıkan tecrübe ettiğimiz ilişki durumları  ya da yaşadığımız ilişki temaları ile yüzleşebiliriz.

Bu dönemde tanıştığınız ve karşınıza çıkan insanlar nisan ayında tekrar bir şekilde karşınıza çıkabilir.

BU DOLUNAY'IN ETKİLERİ NİSAN AYINDA DAHA NET KARŞINIZA ÇIKACAK!

Dolunayın etkileri nisan ayında daha net biçimde karşımıza çıkacak, o yüzden bu Dolunay'ı 2 aşamalı bir dizi gibi düşünebilirsiniz.

1.bölümü bu dolunayla yaşarken 2. bölümü Nisan / Mayıs ayında karşımıza çıkacak.

O yüzden atılımlarınızı daha garantici yapmalı ve Venüs retrosunun getirdiği etkiyi atlamayarak daha uzun vadeli planlar kurmalısınız.

Alım satım işleriniz varsa, geçen haftadan bu yana devam eden olumlu etkileri kullanarak yol alabilirsiniz.

BU DOLUNAY'DA NELER YAPMALIYIZ?

Gelelim bu dolunayda neler yapabiliriz, nelere dikkat etmeliyiz kısmına...

Boğa burcu sembolizması ile çalıştığı için en çok dikkat etmemiz gereken nokta, yeme içme ve hayat standartlarımız olmalı... 

Duygusal açlığımız artabilir, dolunaylar diyete başlamak için ideal gökyüzü olaylarıdır fakat  burada bizim iştahımız  sınanırken, eğer sistemli bir şekilde kendimizi sınırlandırabilirsek, daha mantıklı düşünüp vücudumuzun gereksinimleri doğrultusunda yemek yersek daha hızlı kilo verebiliriz.

İŞTAHINIZ AÇILABİLİR DİKKAT!

Fakat tekrar belirtmek istiyorum, bu kadar kolay hemen ha deyince yapabileceğimiz bir etki değil maalesef, ilk etapta iştahınız açılabilir.

Bedensel zevklerimize odaklanırken, daha rahat ve konforlu ortamlarda yer alacağız.

Bildiklerimizi uygulama yeteneğimiz gelişirken, eğer "ben bunu deneyeyim nasıl olacak" dediğiniz, tecrübe kazanmak istediğiniz bir konu varsa, tereddüt etmeden uygulamaya geçebilirsiniz.

Duygusal anlamda da daha üretken olacağız, aynı zamanda istediğimiz belirlediğimiz hedeflere de kararlı yol alabileceğiz.

Zevk ve sefaya düşkün olacağız.

KISKANÇLIĞA DİKKAT!

Diğer gökyüzü etkilerini göz önünde olurken, kıskanç olabiliriz ilişkilerimiz de, bu konuda  minik entrikalar yapabiliriz.

Dolunayın etkisi 10 gün boyunca hayatımızda olurken, bu  konuda dikkatli olmanızı öneririm.

HAFTANIN SON ETKİSİ MERKÜR VE JÜPİTER'İN KAVUŞUMU

Haftayı Merkür; (iletişim gezegeni) ile Jüpiter; (bolluk, bereket gezegeni)nin kavuşumu ile kapatıyoruz.

Çok güzel bir etki çünkü iletişim ve konuşma anlamında daha pozitif bir bakış açısına sahip olacağız.

Konuşmalarımızı ve düşüncelerimizi abartabiliriz.

Daha nüktedan bir şekilde konuşabiliriz ama bilmek, öğrenmek, kendinizi geliştirmek isterken, hayatımızın amacını sorgulama safhasına bile geçebelirsiniz... 

Mistik konulara merak sarabiliriz.

Kendinizi geliştirmek üzerine bir  eğitim programına başlayabilirsiniz.

Yine maddi anlamda doğru bağlantılarla  maddi kaynaklarınızı artırabilirsiniz.

Bu olumlu etki ile hayatı daha net görmek için taktığınız gözlüklerinizin  camını temizleyip olaylara  daha net bakacağınız olumlu bir etki yaşacaksınız...

HAFTANIN BURÇLARA ETKİSİNİ İNCELERSEK 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, Merkür ve Pluto etkileşimi ile başlıyoruz, sizi kariyer de maddi isteklerinizi belirleme ve üstleriniz ile  konuşma parasal beklentileriniz doğrultusunda kariyer planlaması yapma adına olumlu desteklerken ve daha net  karar alıp bunu uygulayabileceksiniz. Güneş’in  burç değiştirmesi ise yine sizin maddi konularda beklentilerinizi etkilerken, ödemeleriniz, borçlarınız, kredileriniz, ve sağlıkla ilgili konularda operasyon geçirme riski ile karşı karşıya bırakacak, hormonal rahatsızlıklarınız varsa tedavi sürecine girebilirsiniz. Gerçekleşecek dolunay ise sizi farklı bir bakış açısına büründürecek, başlattığınız işleri bitirme arzusu gelirken, istediklerinizi hayata yansıtma adına  daha kararlı olacaksınız. Burcunuzun doğasında olan çabuk sıkılma enerjisi dolunay ile beraber dengelenecek ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Hafta sonuna doğru ise gerçekten fırsatlarla dolu çok olumlu etkiler var. Rahat iletişim kurarak kazançlı bol kazançlı işlere girişirken,  hafta sonu yolculuğa çıkabilirsiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya karşıt burcunuzda bulunan Merkür'ün Pluto ile gerçekleştirdiği olumlu etkileşim ile başlıyoruz. Bu sizin ikili ilişkiler evlilikler ve ortaklıklarında olumlu bir dönüşüme işaret ederken, yaşadığınız problemleri çözebileceksiniz. Hatta bunun için katılacağınız bir yolculuk ya da bir eğitim programı size destek oluşturacak. Güneş ise karşıt burcunuza geçiyor , gökyüzü bu hafta zaten siz ve karşıt burcunuzda ki etkilerle şekillenecek. Özellikle ikili ilişkiler, evlilik ortaklıklar hayatınızı yönlendirirken. Önceliğiniz bu olacak. İlişkinizde yeni kararlar alabilirsiniz ve  burcunuzdaki dolunayın etkisi ile beraber  hayatınızda yeni bir yön çizebilirsiniz. Yeni bir yerleşim yerinde hayat kurma, yeni bir ilişkiye başlama durumunuz önümüzdeki 10 gün boyunca gerçekleşebilir. Haftanın son etkisi Merkür- Jüpiter kavuşumu ise sizin hayatınızda uzun zamandır beklediğiniz bir iş girişimine projeyi getirebilir. Bunun için bir insanın size referans olma durumu sizin adınıza sizi övmesi ve bu işi bağlaması olabilir referans üzerinden gerçekleştireceğiniz işlerde yüksek başarı var.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Mars ve Pluto etkileşimi ile başlıyoruz. Sizin için  iş ortamı, sağlıkla ilgili konular yine iş ortamından elde edeceğiniz ekstra gelir kaynakları adına dönüşüm süreciniz diyebilirim. Bu anlamda kafanızı kurcalayan soru işaretleri varsa çözümü bulabileceğiniz gibi yine hibe ekstra kredi ödenek gibi beklediğiniz durumlar varsa, bunlardan sonuç alabileceksiniz. Paradan para kazanma zamanı  bu hafta ve yine çalışmalarınızın maddi getirisini de görebileceksiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise iş ortamındaki arkadaşlıklarınız daha mesafeli ilişkiler kurmanız devamında size kazanç sağlayabilir. Güneş'in burç değiştirmesi ise size bu konuda ilişkilerde stratejik olmayı yönlendirirken , gerçekleşecek dolunay ise sizi zor bir alandan etkileyecek, ruhsal olarak  ne istediğinizi sorgularken. İlişkilerinizin kalıcı olması adına daha fazla efor sarf edeceksiniz. Haftanın son etkisi Merkür-Jüpiter kavuşumu ise yine işle ilgili alanda sağlıkla ilgili alanda size etkilerken bu hafta iştahınızı bir tık açık olacak kilo almaya müsaitsiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya karşıt burcunuzda bulunan Pluton'un Merkür ile gerçekleştirdiği olumlu etki ile başlıyoruz. Bu etki sizi aşk ilişkiler ve ortaklıklar konusunda pozitif yönlendirirken. Yine çocuklarla ilgili konularda da radikal kararlar alabilir, bir dönüşümün içinde yer alabilirsiniz hayatınızda bu anlamda çok olumlu bir etki var .Ayrıca hayatınızda kimse yoksa daha önce tanıdığınız bir insanla yeni bir ilişkiye başlamak durumunuz olabilir. Güneş'in burç değiştirmesi ise size çok iyi gelecek, akrep burcuna gerçekleşirken, burcunuzun doğasına uygun bir burç ve sizi her alanda ben buradayım demenize destek olacak. Sezgileriniz artarken gerçekten zihin yapınızı hedefe odaklayıp başarılara imza atabileceksiniz. Gerçekleşecek dolunay ise   kalabalık gruplar da popülerliğinizi arttırırken, daha sağlam ve  güzel arkadaş gruplarında yer alabilirsiniz. Haftanın son etkisi Merkür-Jüpiter kavuşumu ise yine aşk ve ilişkiler adına desteklerken, çocuk düşünüyorsanız bu haftayı değerlendirebilirsiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya  Merkür ve Pluto arasındaki olumlu etkileşim ile başlıyoruz. Bu etki sizin ailenizin  sağlık konularında çözüm elde etmenize destek olurken, aile ile beraber olmaya da yönlendirecek. Aile içinde yaşadığınız problemler varsa oldukça güzel bir şekilde çözümlenebilecek. Herkes kendi üzerine düşen sorumluluğu alabilecek. Güneş'in burç değiştirmesi ise sizi yine aile yuva ve ev konularında etkilerken. Taşınıp daha kalıcı bir ev düzeni oluşturabilirsiniz ve evinizi dekorasyonu ile ilgilene bilirsiniz.  Dolunay ise kariyer alanınızda gerçekleşirken, oldukça güzel etkileyecek uzun zamandır beklediğiniz iş fırsatları varsa gelebileceği gibi ,her zaman çalıştığınız işin dışında farklı bir alan ve branşta olabilir. Haftanın son etkisi Merkür Jüpiter kavuşumu ise size evinizin içindeki elektronik eşyalarda değişime yönlendirirken, kendinizi geliştirmek adına  tarihle ilgili kitaplara yönelebilir hayatınızdaki bir konuyu derinlemesine inceleyebilirsiniz.

 

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Merkür, Pluto etkileşimi ile başlıyoruz. Sizin seyahat planlarınızı güncellerken ,partnerinizle çocuğunuzla ilgilenip onlarla ilgili problemleri de gideceğiniz seyahat sonrasında çözümleyebileceksiniz. Güneş'in burç değiştirmesi  sizi olumlu etkilerken, özellikle iletişim yönünüz  aktifleşecek, daha stratejik  yol almanıza ön planda olmanıza destek verecek. Hamle yapmanız gereken kulvarlarda  farklı bir strateji kullanıp daha çabuk yol almanıza sebebiyet verecek. Dolunay ise seyahat planlarınızı arttırırken,  kısa yolculuklar birden uzun  seyahatlere dönüşebilir. Ayrıca uzun yolculuklar sonucunda yeni bir eğitim programına başlayabilirsiniz. Yurtdışı ile alakalı satış ve pazarlama işlerinizde aktif gelişmeler söz konusu olacak. Haftanın son etkisi Merkür Jüpiter kavuşumu ise size bir sertifika programına yönlendirirken. Bilgi ve deneyimlerinizi daha derinlemesine kullanacağınız bir alan seçip orada uzmanlaşabilirsiniz. Detaycılığınızın kazanç sağlayacağı bir hafta sonu olacak.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Merkür Pluto etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sizin para ile ilgili alanlarda daha yapıcı çözümler elde etmenize, aile içinde daha önceden yaşadığınız maddi  problemleri düzenlemenize destek olurken. Gelirlerinizi radikal bir biçimde arttırma üzerine kurulu bir hafta olacak. Hem Güneş'in burç değiştirmesi hem gerçekleşen dolunay sizi bu konularda kalıcı adımları atmaya başkasının finans kaynaklarından yararlanma adına ve bunu hayatınıza yansıması için olumlu etkilerken. Maddi konularda radikal  karar alabilirsiniz ve bu konuda olumlu bir yol çizebilirsiniz. Bu açıdan oldukça önemli bir hafta parasal dengeleri oluşturabileceksiniz, böylelikle yine ödemelerinizi borçlarınızı revize edebileceksiniz. Haftanın son etkisi Merkür Jüpiter kavuşumu ise sizin için hiç ummadığınız madde kaynakları hayatınızda getirirken, kurduğunuz doğru iletişim  ile beraber  maddi kaynaklarınızı yukarı çekebileceksiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftanın ilk etkisi burcunuzda bulunan Merkür'ün Pluto ile gerçekleştireceği açı olurken. Yakın çevreniz ve  kardeşleriniz ile sürüncemede olan konularda bir karar almanıza ve bunun sizin menfaatiniz doğrultusunda sonuçlanmasına destek verirken. Gökyüzünde tamamen sizin döneminiz başlıyor. Güneş burcunuza geçiş yapacak her alanda  rahatlarken, sadece çarşamba veya perşembe biraz gerilim içinde olabilirsiniz. Çünkü karşıt burcunuzda bir dolunay gerçekleşiyor ben biz dengesini sağlamak, size kafa karışıklığı yaratsa da ortaklaşa girişimlerde yapıcı tavrınız ve  hislerinizi kullanarak sorunlara çözüm bulabileceksiniz. Hafta sonu ise sizin için harika bir etki söz konusu burcunuzda ki Merkür Jüpiter şans, bolluk, bereket gezegeni ile  etkileşim içinde olacak ve evrenden resmen kanal açılıp dileklerinizi gerçekleşebilecek. Dileğin olsun diyebilirim sizin için ,potansiyelinizin farkına varıp hedeflerimiz doğrultusunda yol almanız çok önemli.

 

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Merkür Pluto etkileşimi ile başlıyoruz. Sizi maddi açıdan iyi bir konuma getirse de parasal açıdan destek bulmak adına ruhsal anlamda daha fazla çok daha çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz, kendinizi de baskı altında hissedeceksiniz. Biraz kendi dengenizi kurmak ve oluşturmakta zorlanabilirsiniz. Güneş’in akrep burcuna geçmesi gerçekleşecek, dolunay sizi zor alandan etkilerken, ana başlıklarınız sağlık, çalışma ortamı ve  bugüne kadar bu benim başıma gelir mi diye bilinçaltınızda  olan gizli korkularınız olacak. Hafta sonuna doğru olumlu süreç oluşsa da  de yine çarşamba perşembe ruhsal anlamda iyi hissetmeyebilirsiniz. Bardağın boş tarafından bakamaya meyillisiniz , burada çok düzenli bir çalışma programı  ve dinlenme zamanları ile  bir es verebilirsiniz. Hafta sonu ise hava değişimi size çok iyi gelecek.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya burcunuzda  bulunan Pluto’nun Merkür ile gerçekleştireceği olumlu etkileşim ile başlıyoruz. Hayata karşı tavrınız ya hep ya hiç kafasında olurken. Özellikle kalabalık arkadaş gruplarında sosyalleşmek bu bakış açısı ile beraber sorunlarınızı çözmenize destek olacak. Güneş'in burç değiştirmesi ve gerçekleşecek dolunay sizin öne çıkmanızı sağlarken, kalabalık ortamlarda  ilişkilerde aranılan insan olacaksınız,  partnerinizle de ilişkinizi daha iyi bir konuma getireceksiniz, katılacağınız davetlerde akılcı tarafınız stratejik davranışlarınız insanların takdiriniz alacak. Ayrıca  maddi anlamda da getiri sağlayacak bir hobiye başlayabilirsiniz. Haftanın son etkisi Merkür Jüpiter kavuşumu ile beraber geleceğe dair projelerinizi netleştirip bu yolda doğru iletişim kanalı oluşturabilirsiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Merkür Pluto  etkileşimi ile başlıyoruz, bu etki sizi kariyer de karar vermeye hatta korkularınızla yüzleşip radikal bir karar almaya yönlendirecek. Üstleriniz ile  iletişimde daha yapıcı olup ve akıllıcı tavrınız ile  karlı sonuçlar elde edebileceksiniz, zekanızın konuştuğu bir hafta diyebilirim. Yine Güneş'in burç değiştirmesi sizin kariyerde parlamaya hislerinizi kullanmaya ve bu yolda çok radikal adımlar atmaya yönlendirirken. Gerçekleşecek dolunay ev aile kavramlarınızı öne çıkartacak. Evinizde güzel sofralar kurabilir, sevdikleriniz vakit geçirebilirsiniz. Yine arkadaşlarınızla misafircilik oynamak için harika bir etki sizde bu anlamda bereketli sofralarının olduğu kalabalıklarda yer alabilirsiniz. Haftanın son  etkisi Merkür Jüpiter kavuşumu ise sizi doğru insanlarla iletişimde kurarak yeni bir kariyer planlamasında yöneltebilir birden fazla işi beceri bileceğiniz bir hafta.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Merkür-Pluto  etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki ile beraber hem  yolculuklarınız artarken hem de kalabalık gruplarla güzel bir etkileşim içinde yer alabilirsiniz. Maddi açıdan da sosyalleştiğiniz  alanlarda güzel bağlantılar ve ortaklıklar kurarken. Güneş'in burç değiştirmesi size ruhsal anlamda çok iyi gelecek maddiyatla ilgili  yaşadığınız  zorluklar toparlanırken, yine özellikle katılacağız bir eğitim ve sertifika programı ile beraber rahat yol alabileceksiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ve  gerçekleşecek dolunay sizin kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile olan iletişiminizi arttırırken, girdiğiniz her ortamda tanınıp devamında  prim sağlayabileceksiniz. Tanınırlığınızı arttırma haftası. Haftanın sonra etkisi Merkür Jüpiter kavuşumu ise özellikle uzun yolculuktan beklediğiniz misafiriniz ya da  haberiniz varsa bu hafta gelmesine destek verecek.

ASTROLOG SEMA SİDAR

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

 

Etiketler: 
boğa burcu
akrep burcu
dolunay
uranüs
Uranüsyen Dolunay
Astrolog
Astroloji
Sema Sidar
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
burçlar
gezegenler
Ankara
Belde evler

Facebook Google plus Instagram Twitter