Reklam
Temiz Magazin
15 Ocak 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 22 Mayıs haftasının ve 22 Mayıs haftasında burcunuzun yorumları. Bu hafta "Yeni Ay" var!

Astroloji
21 Mayıs 2017
Astrolog Sema Sidar'dan 22 Mayıs haftasının ve 22 Mayıs haftasında burcunuzun yorumları. Bu hafta "Yeni Ay" var!

Mayıs ayının en güzel, en bereketli yağmurlu günleriyle herkese, tüm okuyucularım yeni bir haftayla yeniden merhaba...

Güzel başlangıçların hayatınıza geleceği harika hafta olması dileğiyle, gezegen hareketlerini yorumluyorum.

 

URANÜS VE SATÜRN ARASINDA ÖNEMLİ ETKİ!

Haftanın  ilk etkisi, Uranüs - Satürn arasında oldukça önemli ve güzel bir etki var,  sıra dışı fikirlerimizi gerçekleştirme, isteklerimizi kalıcı olarak hayata yansıtma ve güzel başlangıçlar adına destek verecek bize bu etki...

Özellikle eğitim, yurtdışıyla alakalı konularda fırsatlar yakalayabilirsiniz...

Spora başlamak, hayatımıza hareket getirmek için de çok pozitif bir etki içinde olacağız... Teşvik gereken konularda da, içimizdeki yükselen enerji  bize yardımcı olacak.

 

HAFTANIN 2'NCİ ETKİSİ MARS ve SATÜRN KARŞIT AÇISI

Haftanın diğer bir etkisi ise Mars -Satürn karşıt açısı.

2 zorlu  gezegenin bu zorlu açısı, zihin anlamında bizi  çok zorlayacak ve girdiğimiz mücadeleleri bir şekilde tekrar tekrar hayatımıza gelmesine sebep verecek... 

Önümüzdeki 20 günlük sürede tek hamlede başarı elde etmek zor olurken, pes etmeyen kazanacak.

Diğer yandan fikirlerimizi ortaya koyma adına  birtakım sıkıntılar olabilir, yaşça büyük erkek figürleri ile  problem yaşayabiliriz.

Hayatımızdaki bir çok konunun kalıcılığı ile ilgili sürekli bir fikir değiştirme durumumuz olabilir.

Bu hafta kararlarımız ve seçimlerimiz  sürekli değişebilir,  gökyüzünde kararsızlık enerjisi var.

 

YENİ AY 25 MAYIS'DA GERÇEKLEŞECEK

Haftanın en önemli olayı 25 Mayıs günü 4 derece İkizler Burcu'nda  gerçekleşecek "yeni ay"

 

Yeni başlangıçlar adına bizi destekleyecek, bizi sosyalleştirecek çok önemli bir etki.

Gökyüzünde "yeni ay" zamanında gerçekleşen  karşıt ve kare  açılar, yeni başlangıçları bir şekilde mecburi gerçekleştirmek zorunda olduğumuzu ve bunun için ekstra efor sarf etmemiz ve mücadelemizin olacağını gösterir. Her şeyin kafada bittiğini, karar verip  yol almamız gerektiğini gösteren bir durum bu.

Yeni ay özellikle hayamızda eğitim konularını, yolculuk enerjisini, kısa yolculukları, yakın çevremiz ile  sosyalleşmek  adına bizi olumlu destekleyecek.

Kardeşleriniz ile problem yaşıyorsanız, barışmak ve problemleri çözmek için önünüzdeki bir haftalık süreci değerlendirmelisiniz.

İkizler Burcu teması, hırsızlık enerjisiyle örtüşür; bir çok konuda kendinizi  bir şeyler çalarken bulabilirsiniz! Bu bilgi olabilir, aşk sevgi bile olabilir  :)

Bu dönemde  çevrenizde de hırsızlık olayları çok gündeme gelebilir dikkat edilmeli.

DEDİKODULARA DİKKAT!

Yine dedikodulara hazırlıklı olmamız gereken bir etki oluşuyor, tatlı dedikoduyu siz yapıyor iseniz, duygusal olarak bizi çok rahatlatırken, kim ile ne konuştuğunuz çok önemli.

Yeni  ay özel hayatınıza yeni insanlar getirme adına olumlu destek verirken, İkizler burcu  değişken bir burç olduğu için kararsızlık içinde çok kalabiliriz.Tamam dediğimiz bir çok konuda, devamında hayır diyebiliriz. Neyi ne kadar istediğinize karar vermelisiniz.

Haftanın burçlara olan etkisine geçmeden hemen önce bana her konuda ulaşabileceğiniz sosyal medya adreslerimi yazıyorum:

İNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, bu hafta yakın çevrenize dikkat! 

Eğitim hayatında  pürüzlü bir hafta son dakikaya iş bırakmamanız çok önemli! 

Özellikle  yarım kalan işleri bitirmek için size gökyüzü size fırsat tanırken, iş ortamında da istediğiniz bir iş değişikliği  varsa  fırsat yakalayabileceksiniz. Yalnız kısa vadeli işler adına gökyüzü size destek veriyor.

Yeni ay sizi yakın çevre, kardeşler ve iletişim konularında çok olumlu etkileyecek, düşündüğünüzü  dillendirmek çok önemli olurken, sözcüklerinizin gücü var lütfen unutmayın! Fikirlerinizi beyan etmekten kesinlikle  çekinmeyin; iletişim ağınız da oldukça artıyor.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, maddi konularda bir takım sıkıntılarla karşı karşıya kalabilirsiniz, özellikle yardım yapmak zorunda kaldığınız aile fertleriniz, size ekstra gider çıkmasına  sebebiyet verebilir. 

Genel olarak kendi iç dünyanızda bunalıp, ani sıkıntılarınız olabilir bu hafta. Bu etkiyi ancak yolculuk ile  atabilirsiniz. Çıktığınız yolculukların size iyi geleceği bir dönem. Giderleriniz  artsa da, yeni ayın olumlu etkisi ile yeni maddi olanaklar oluşacak. Özellikle yeni ay döneminde  tanışacağız insanlar size  yeni finans kapıları açarken, bu dönemin meyvesini kasım ayında daha rahat alabileceksiniz, o yüzden bu hafta fırsatları değerlendirmelisiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler,  ikili ilişkilerinizde, evliliğinizde ve  var olan ortaklıklarda sıkıntılı bir periyoda girdiniz, tüm bu ilişkilerin  kalıcılığı ile ilgili 20 günlük sınav  dönemi diyebilirim.

Ani karar vermemeli ve durumları her yönüyle değerlendirmelisiniz.

Diğer yandan sosyal gruplar, kalabalık topluluklar size oldukça iyi gelecek.

İkili ilişkilerde ne kadar zayıf olsanız da, kalabalık gruplardaki ilişkileriniz de oldukça başarılı bir  haftadasınız. Burcunuzda gerçekleşen yeni ay  sizin tamamen hayata bakış açınızı değiştirecek, kendinizi ortaya çıkarmanız, düşüncelerinizi ortaya koymanız ve hayatınızda yapmak istediğiniz tüm değişikliklerde  sizi olumlu etkileyecek.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, iş ortamınızdaki  ve özel hayatınızda yaşadığınız sıkıntılar sizi zorlayacak bu hafta...  Odaklanma problemi yaşayabilirsiniz. Özellikle  işten  ayrılmak isteyebilirsiniz bu hafta, diğer yandan partnerinizin de, bu konuda size yeterli desteği vermediğinden dolayı iyice bunalabilirsiniz.

İkizler burcunda gerçekleşecek yeni ay sizin ruhsal konulara ilginizi artıracak. Bu hafta özellikle gördüğünüz rüyaların size çok ciddi mesajları olabilir. Kendinizi rahatlatmak, içsel dünyaya dönmek  için  meditasyon, yoga size çok iyi gelecek. Eğer bunları yapamıyorsanız, yalnız başınıza kalıp kendinizi dinlemeyi deneyin...  Bu hafta kendinize özel zaman dilimleri ayırmanız çok önemli.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, bu hafta aşırı sosyalleşmekten kaynaklı, partnerinizi ihmal edebilirsiniz. Arkadaş çevreniz ve ilişkilerinizdeki dengeyi kurmanız çok önemli. Yine arkadaş çevrenizde  maddi  konular sizin canınızı sıkabilir. Borç vermemeniz gereken bir dönemdesiniz. 

Diğer yandan yolculuk enerjiniz  yine  aktifleşiyor, özellikle yurt dışı ve uzun yolculuklar bu hafta bir şekilde gündeminizde olacak.

Yeni ay ise sizi geleceğe dair projelerinizi netleştirmek için destekleyecek. Bu konu da yeni insanlarla tanışabilir ve güçlü bağlantılar gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, ailevi ilişkilerinizde bir takım problemler yaşayıp, bunu iş hayatınıza yansıtabilirsiniz.

Kariyerde  ne kadar fırsatlarla karşı karşıya olsanız da, ev ortamında biraz huzursuzluk var, özellikle evliliğiniz ya da evliliğinizde  problem yaşıyorsanız kalıcılığı ile ilgili minik bir test dönemindesiniz. 

Diğer yandan maddi açıdan beklediğiniz desteği bulamayabilirsiniz. Kendiniz maddi sorumluluklarınızı  üstlenmek zorunda kalacaksınız.

İkizler burcunda gerçekleşen yeni ay ise size kariyer dünyasında oldukça olumlu bir etki yapacak yeni başlangıçlar yapmak, fikirlerinizin değerlendirilmesi, kariyerde yükselme adına oldukça önemli bir süreç.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, yolculuk enerjisinin sizi çok yoracağı bir hafta.

Yurtdışında  ve yurtiçinde çıkacağınız yolculuklarda ekstra efor sarf edebilirsiniz. Rötarlara aksiliklere dikkat edin.

Diğer yandan  evliliğinizde ve  evinizde  zorunlu bir yapılanma, yeni bir düzen oluşturma durumu oluşurken; buna mecbur kalabilirsiniz.

Yeni ay sizi uzun yolculuklar alanında, eğitim konularında, yurtdışıyla alakalı her konuda çok pozitif etkileyecek. Bu konu  başlıklarında yeni başlangıçlar adına daha olumlu etkiler var. Yalnız içinizde ertelenme enerjisi de var, yapmak istediklerinizi kesinlikle ertelememelisiniz. Bu, fırsatların kaçmasına sebebiyet verebilir.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, kendi gelirleriniz  ve ödemelerinizi düzenleme  adına sıkıntılar var, maddi kaynaklar giderlerinizi karşılayamayabilir. Maddi gelirlerinizi  sabitlemek zorunda kalacaksınız.

Diğer yandan yakın çevreniz ve  kardeşinizden kaynaklı olarak işten izin istemek zorunda kalabilirsiniz, onların sağlık problemleri ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

Yeni ay sizin başkasından elde edeceğiniz, finans kaynaklarından destek almak, yardım almak anlamında çok olumlu etki etkileyecek. Bu dönemde kredi çekebilir, borçlarınızı yapılandırabilirsiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, ikili ilişkilerde kalıcılık adına çok zor bir döneme girdiniz, karar verebilme ilişkinizi revize etme, ilişkinizi gözden geçirme adına oldukça önemli ve zor bir süreç.

Ani karar vermemeli olayları her yönüyle değerlendirmelisiniz.

Diğer yandan para kaynakları adına ise revizyona gidebilir, hobilerinizden yeni  iş kolları yaratmak zorunda kalabilirsiniz, biraz mali açıdan kendinizi düzenlemek zorundasınız.

Yeni ay sizin ikili ilişkiler, evlilik ve  ortaklıklar alanınızı tetikliyor.

Yeni bir birliktelik, yeni bir girişim ve  oluşumla karşı karşıya kalacaksınız. Her an evlilik kararı alabilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, iş dünyasında dillendirdiğiniz korkular bu hafta sizi bulabilir  dikkat edin.

Uyku problemi, uykuyla ilgili sıkıntılar, sizi yorgun bırakabilir...

Diğer yandan ev düzeninizi değiştirmek, ev ortamında minik bir değişikliğe gitmek  çok önemli, sizin için taşınma, yer  değiştirme durumu var. Önümüzdeki 10 gün boyunca bir düzen değişikliğine gidebilirsiniz.

Yeni ay sizi iş ortamı, sağlık konularında etkileyecek, faranjit, ses telleriyle ilgili problemlerle de karşı karşıya kalabilirsiniz. İş ortamında ise  kuracağınız bağlantılar çok önemli,  bunların meyvesini Kasım ayında alabileceksiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, kendi isteklerinizi  sosyal çevrenize bağlı olarak yaşayabilirsiniz, arkadaş gruplarınızın  isteklerine ayak uydurmak adına, kendi istediklerinizden vazgeçebilirsiniz. Bu da sizi gergin yapabilir, dostluklarınızı da revize ettiniz, gözden geçirdiniz...

Diğer yandan kardeşlerle ilgili konularda ekstra efor sarf edebilirsiniz, bu anlamda gideceğiniz kısa yolculuklarda  eşyalarınızı unutmamaya, kaybetmemeye dikkat edin.

İkizler yeni ayı sizin aşk alanınızı hareketlendirecek, aşkı bulmak, flörtöz tarafınızı ortaya çıkarmak ve bu anlamda yeni insanlar tanımak için çok olumlu bir hafta.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, kariyerde ve ev ortamında kalıcılığı sağlamaya çalıştığınız bir haftadasınız, yeni bir düzen oluşturmak adına zorunlu etkilerle karşı karşıyasınız. Burada sizi esas zorlayacak etki, iş ortamınızdaki  düzeni sağlamak olacak... 

Evdeki problemler ise, işe odaklanmanızda sıkıntı yaratabilir.

Ayrıca kalabalık gruplardan gelecek yeni maddi kaynaklar oluşabilir, ama burada şartları zorlamanız lazım; bir tık daha fazla gayretiniz var.

Yeni ay sizin ev ve yuva kavramlarınızda gerçekleşiyor. Yeni bir düzen, bir taşınma ve özellikle evinizde ilgili yeni gelişmeler söz konusu iken, her an evlilik kararı alabilir ve bir düzen kurabilirsiniz.

 

Her konuştuğunuzun gerçek olacağı harika bir hafta olsun...

ASTROLOG SEMA SİDAR

Etiketler: 
Sema Sidar
Astrolog
Astroloji
burçlar
gezegenler
Yeni Ay
mars
satürn
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti

Facebook Google plus Instagram Twitter