Reklam
Temiz Magazin
26 Kasım 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 24 Eylül haftasının ve 24 Eylül haftasında burcunuzun yorumları. Yeni haftada "dolunay"ın etkileri altındayız!

Astroloji
23 Eylül 2018
Astrolog Sema Sidar'dan 24 Eylül haftasının ve 24 Eylül haftasında burcunuzun yorumları. Yeni haftada "dolunay"ın etkileri altındayız!

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım.
Bizi hareketlendirecek "hadi kalk hayat akıyor sende dahil ol" diyen bir haftaya başlıyoruz. 
Hemen bakalım bizi hangi gökyüzü etkileşimi karşılıyor. 

MERKÜR VE MARS'IN ÜÇGEN AÇISI
Merkür; iletişim haberleşme gezegeni, Mars; mücadele gezegeni ile üçgen açı yaparak bize "zekanı kullan kazan" diyor. 

Astrolojide üçgen açı pozitif etkileri temsil eder, fırsatlar çok çaba sarf etmeden gelir. 
Terazi burcundaki Merkür ile Kova burcundaki Mars bu etkileşim ile önümüzdeki 6 gün boyunca bize zeka, düşünce, yaratıcılık ve ilham adına fırsatlar sunacak.


 

Buradaki püf noktası ise  işlerimizi, projelerimizi bizimle aynı bakış açısına sahip insanlarla yürütürsek  daha da başarılı olabiliriz. 

SOSYAL MEDYA, WEB SİTESİ, İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞ YAPARAK PARA KAZANANLAR! DİKKAT!
Ayrıca sosyal medya, web sitesi, internet üzerinden satış ile alakalı işler yapıyorsanız, yine bu olumlu süreci kullanarak atılım yapabilirsiniz, yeni başlangıçlara kolay ulaşabilirsiniz. 

 

Diğer yandan hava grubu burçlarda gerçekleştiği için ilham perileri de bizimle olacak, kimsenin aklına gelmeyen  yeni fikirler aklımıza gelecek. 
Mars; mücadele gezegeni olduğu için girdiğiniz rekabet ortamlarında zafer kazanmak için tek silahınız zekanız olacak...
Akılcı konuşmalar ile hem sonuca gideceğiz hem de kar elde edebileceğiz. 
Dikkat etmemiz gereken nokta ise farklı olmak adına yanlış seçimler yapabiliriz. Orijinal olana ilgimiz artacağı için ambalaja bakıp aldanabiliriz, yine lüks harcamalarımız artabilir.

25 EYLÜL'DE KOÇ BURCU'NDA DOLUNAY
Haftanın en önemli olaylarında sıra 25 Eylül’de 1 derece Koç Burcu'nda Merkür ve Şiron etkili bir dolunay gerçekleşecek.

Oldukça önemli bir dolunay çünkü duygusal karmaşalarımızı  çözümleyebileceğiz ve yeni başlangıç istediğimiz alanlara yönelip cesaret sergileyebileceğiz. 

Dolunay; daha çok  duyguları  tetikleyen gökyüzü  karmaşalarını hayatınıza getirirken, koç burcunda gerçekleştiği için agresif tarafımız öne çıkabilir, kendimizi daha sinirli bir halde bulabiliriz fakat bu etki çok anlık bir şekilde hayatımıza yansıyacak.

Dolunay'ın etkisi 10 gün boyunca hayatımızda olacak.

10 gün boyunca agresif bir  ruh halinde olmayacağız, çünkü Şiron dediğimiz hayatta yara aldığımız yerleri ve bu yaraları nasıl sarabileceğimizi gösteren, büyük şifayı temsil eden Asteroit, dolunay sırasında aktif bir rol oynayacak! 

Böylece içimizde doğum süreci yaşadığımız, yeni başlangıcı simgeleyen durumlarda hafif agresif tarafımız  oluşabilir ama işin başına geçince büyük bir enerjiyle başlatınca bu üzerimizdeki ruh hali tamamen son bulacak.

"MERKÜR DE BU DOLUNAY'DA YAN ROL ÜSTLENİYOR"

Diğer yandan Ay, Güneş ile  karşıt açı oluşturup, dolunayı hayatımıza getirirken, Güneş’in yanında ona eşlik eden Merkür de dolunay da yan rolü üstleniyor böylece iletişim yeteneklerimizle ilgili bazı sıkıntılar yaşasakda ki bu zaman zaman patavatsızlık boyutuna gelebilir, esas problem çok ani karar vermek sıkıntı olabilir!
Dikkat etmemiz gereken önemli nokta  bu zaten! 
Çabuk karar vermemeye dikkat!

Hemen coşup, bir teşvik ile gaza gelip yapacağımız atılımlar, içinde bulunmayacağımız  durumlara evet demek devamında bizi zorlayacak!

Dolunay'da Satürn’ün Güneş ve Ay ile oluşturduğu zorlu T-kare açı kalıbı   geride bıraktığımız Ocak ayının sonu ve Şubat başında  ertelediğimiz sorumluluklarda tekrar önümüze getirecek.

Basit sandığımız konuları ekstra sorumlulukla üstlenmemize sebep olacak...

Mars mücadele gezegeni de aktif olacak, dolunayın enerjisiyle farkında olmadan fikirsel mücadelelere de girebiliriz.

Bu durumdan  kendi yapımıza, doğamıza uygun sosyal çevreler ve arkadaş grupları içinde yer alırsak harika bir etki  ile durumu lehimize çevirebilir, başarılarımızı arttırabiliriz.

Oldukça dolu bir dolunay , karşıtlıklar, kareler, kavuşum derken peki bu dolunayda neler yapabiliriz, nelere dikkat etmeliyiz hemen özetliyorum...

BU DOLUNAY'DA NELER YAPMALIYIZ?
Özellikle dolunayın hemen ertesinde  25, 26, 27 Eylül diyete spora başlamak  için çok olumlu. 
Üşendiğiniz, ertelediğiniz başına geçmekten korktuğunuz işleri başlatmak için harika bir etki yine hayatımıza hareket enerjisini getirmek için çok pozitif bir etki.

Dikkat etmeniz gereken nokta ise migren ve baş ağrıları, saç dökülmeleri olurken.

BU HAFTA SAKIN SAÇ RENGİNİZLE OYNAMAYIN!

Bu hafta sonuna kadar saç renginizi açtırmamanızı tavsiye ederim yanabilir, ateş enerjisi aktif olduğu için yangınlar, araba ile ilgili ateşleme mekanizması ile ilgili problemler olabilir.

En önemlisi ani karar vermemek ,  çok kurtarıcı olacak sizin için kendinize bir günlük düşünme süresi yaratabilirsiniz, yine yaramızı sarmak istediğimiz konularda şifa enerjisi ile  problemlerimizin üstesinden gelip aşacağız.

26 Eylül’de ise Şiron geri hareketine devam ederken,  burç  değiştirerek Balık burcuna geçecek...

Dolunayı anlatırken bahsetmiştim ama yine üstünden geçelim.

Şiron; şifa enerjisini temsil eden asteroittir.

Aslında yaşadığımız olaylardan kazandığımız tecrübelerle başka insanların yarasını sarabiliyoruz...

"Bir musibet bin nasihate değer" dememize sebep olacak etkileri olacak...

 

Balık burcuna geçmesi ile beraber özellikle sezgilerimizi de kullanarak, insanların bağımlılıklarının sıkıntıların üstesinden gelebileceğiz.

Empati yeteneğimiz daha gelişmiş olacak fakat daha dalgın bir ruh haline de bürünebiliriz, bu konuda dikkatli olmalıyız, çok fazla  uç hayallerin peşinden gitmek isteyebiliriz.

Bu etki 18 Şubat 2019’a kadar devam edecek bir etki; bu sürede hayatımızda nerede şifa enerjisine ihtiyacımız ve yaramız nerde gözden geçirebiliriz.

Bağımlılıklarımız konusunda profesyonel destek alabiliriz.

Ayrıca meditasyon, enerji çalışmalarına yönelebilirsiniz ve hislerinizi daha iyi kullanabileceğiniz çalışmaların içinde yer alıp, kendi içinizdeki büyük enerjiyi ortaya çıkartmak için de oldukça olumlu olacak.

 

YENİ HAFTAYI GÜNEŞ İLE MARS ARASINDA GERÇEKLEŞECEK GÜZEL ETKİLEŞİM İLE KAPATACAĞIZ
Haftayı ise Güneş ile Mars arasında  gerçekleşecek güzel etkileşim ile kapatıyoruz, bu etki ile beraber “ben” diye bildiğimiz alanlar ile “biz” diyebildiğimiz alanlar çok uyumlu çalışacak yani hem tek başınıza hareket edebilecek hem de ortaklarımızla, partnerimiz, eşimiz ile   hayatı uyumlu bir şekilde yönetebileceğiz, kendi içimizdeki dengeyi bulmak için de yaratıcı fikirler elde edebileceğiz.

Bir kere girdiğimiz mücadeleleri çok rahatlıkla sonuçlandıracağız.

Görüntümüzde fiziksel değişiklik yapmak isteyebiliriz, sporu hayatımıza düzenli bir şekilde oturtabiliriz. 

Bu etki ile beraber çok olumlu bir döneme gireceğiz, yeni fikirler ve vizyonlar ile yaratıcılığımız yüksek olacak, tasarım  gerektiren işlerde yüksek başarı elde edebileceğiz, liderlik vasıflarımız yüksek olurken öncülük ederek bir çok projede yer olabiliriz.

Son olarak önümüzdeki hafta sonu dolaşım sistemi rahatsızlıklarına da dikkat etmenizi öneririm.

ASTROLOG SEMA SİDAR

Yeni haftanın enerjilerinin burçlara etkileri
 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:
Koçlar,  haftaya Merkür ve Mars arasında gerçekleşecek olumlu etkileşim ile başlıyoruz. Bu etki sizi ikili ilişkilerinizde  olumlu bir etkilerken, partneriniz ile birlikte sosyalleşe bilirsiniz. Hayatınızda kimse yoksa yine girdiğiniz kalabalık ortamlardan yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Burcunuzda gerçekleşen dolunay ise sizin için oldukça yaratıcı bir dönemi hayata geçirecek, yeni başlangıçlar adına harika bir dönem diyebilirim. Ben diye bildiğiniz alanlarda tek başınıza, yön bulduğunuzda daha da rahat edeceksiniz. Bu  yüzden biraz bireysel olmanızı tavsiye ederim. Şiron’un burç değiştirmesi ise sizi iç dünyanıza  yöneltebilir. Biraz daha kendi iç dengenizi bulmak için farklı insanlardan destek alabilirsiniz. Enerji çalışmalarında yer alabilir, korkularınız ile yüzleşerek ruhsal problemlerinize destek bulabilirsiniz. Haftanın son etkisi Güneş-Mars etkileşimi ise sizi özellikle geleceğe dair projelerinizi gerçekleştirmek adına farklı ve yeni gruplara yöneltebilir. Sosyalleşmeniz önemli olacak, popülerliğiniz de artabilir.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:
Boğalar, haftaya Merkür ve Mars arasındaki olumlu etkileşim ile başlıyoruz. Bu etkiyle iş ortamınızda çok güzel bir süreç başlıyor. Özellikle iş arkadaşlarınızla yaşadığınız problemler varsa kariyerinizde bunu çözebileceksiniz hatta bunu çözümleyip yükselmenizin önünü de açabileceksiniz. Bu hafta iş yerinizde doğru iletişimi kurabileceksiniz. Gerçekleşecek dolunay ise sizi biraz ruhsal anlamda bunaltabilir, tembellik yaşayabilirsiniz. Girişken olmak için teşvik ve destek isteyebilirsiniz.  Sağlık açısından baş ağrılarına karşı dikkatli olmalısınız. Şiron’un burç değiştirmesi ise sizi arkadaş gruplarınızla yaşadığınız problemleri çözmeye sosyalleşmeye ve hatta burada resmen Güzin abla gibi onların dertlerini dinleyip sıkıntılarını çözmenize sebep olacak, biraz ağlama duvarı olabilirsiniz ama devamında arkadaş ortamınızda iyi bir statü getirecek. Haftanın son etkisi olan Güneş-Mars etkileşimi ise yine sizin iş ortamınız da üstleriniz ile çok iyi anlaşmanıza kariyerinizle ilgili yön çizmeye yardımcı olacak. Terfi beklentiniz varsa atılım yapabilirsiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:
İkizler, haftaya Merkür-Mars arasında gerçekleşecek olumlu etkileşim ile başlıyoruz. Bu etki sizi aşk ve ilişkiler konusunda hareketlendirebilir, özellikle gideceğiniz yolculuk ile beraber aşk enerjiniz yükselirken, hayatınız da kimse yoksa uzun yolculuklardan ya da bir eğitim ortamından yeni bir insanla tanışabilirsiniz. Gerçekleşen dolunay ise sizin sosyal çevrenizi yeniden revize etmenize, o ortamlarda yaşadığınız sıkıntılı durumları sonlandırmaya ve geleceğe dair yeni projelerde başlangıca yöneltecek. Şiron’un burç değiştirmesi ise sizi kariyerde yara aldığınız konularda yaranıza sarmaya hatta bu konuda profesyonel destek almaya yöneltebilir. İş dünyanızda daha iyi atılımlar yapmak için yeni bir programa başlayabilir, kariyer planlaması yapabilirsiniz. Haftanın son etkisi olan Güneş-Mars etkileşimi ise internette daha fazla çalışmanızı sağlayabilir, hobileriniz den yeni kazanç kapısı elde edebilirsiniz. Tasarımcı tarafınız ile internet üzerinden yapacağınız iş girişimlerine destek oluşabilir.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:
Yengeçler, haftaya Merkür ve  Mars arasında gerçekleşen olumlu etkileşim ile başlıyoruz. Bu etki sizi ailevi konulara yönetirken, onlardan maddi destek bekliyorsanız, beklentileriniz cevap bulacak. Ayrıca ev değişikliği ile ilgili planlama yapma adına da oldukça pozitif bir etki gerçekleşecek dolunay ise işle ilgili yeni başlangıçlara yöneltirken. Şubat ayından bu yana işlerinizin sonuçlanması ve iş dünyasında aldığınız yaraları tamir etmek için çok olumlu etkileyecek. Duygusal tarafınızı iyi bir şekilde yönetebilirseniz, daha da rahat sonuç alabilirsiniz. Şiron’un burç değiştirmesi ile gideceğiniz yolculuklar size iyi gelecek, eğitim konularında yaşadığınız sıkıntılar varsa çözüm bulabileceksiniz. Ayrıca hislerinizin de kuvvetli olacağı bir süreç. Haftanın son etkisi Güneş-Mars arasındaki etkileşim parasal konularda yeni fikirlere yönetebilir. Parayı harcama ve biriktirme adına radikal kararlar alabilirsiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:
Aslanlar, haftaya Merkür ve Mars arasında gerçekleşen olumlu etki ile başlıyoruz. Bu etki sizi kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile iletişiminiz açısından olumlu etkilerken. Yine partnerinizin aile fertleri ile problem yaşıyorsanız her şeyi yoluna koyabileceksiniz. Kendinizi daha iyi lanse edebileceğiniz bir süreç. Gerçekleşen dolunay ise size yeni bir eğitim programını yurtdışı ile alakalı projeler de fırsat yakalamaya yönlendirecek. Enerjinize çok uygun bir dolunay, hareketli bir süreç başlıyor diyebiliriz. Ayrıca spora başlama düşünceniz varsa hiç düşünmeden hayata geçirmenizi tavsiye ederim. Şiron’un burç değiştirmesi ise maddi konularda yara aldığınız alanlarda destek oluşturacak ve bu anlamda profesyonel yardım alabilirsiniz. Haftanın son etkisi Güneş-Mars arasındaki etkileşim sizi ilişkilerinizde evlilik kararına yönlendirebilir. Hayatınızda kimse yoksa uzun süreli bir ilişkiye de başlayabilirsiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:
Başaklar, haftaya Merkür ve Mars arasında gerçekleşen olumlu etkileşim ile başlıyoruz. Bu etki sizin sağlıkla ilgili konularda problemlerinizi çözmeye, parasal anlamda iş veren olduğunuz  insanlarla daha iyi bir süreç yaşamanızı sağlayacak. Yapıcı bir tavırla  ve akılcı zekanız ile sorunların üstesinden gelebileceksiniz. Gerçekleşen Dolunay ise sizi maddi konularda radikal kararlar almaya yönlendirebilir. Kredi çekmek, kredilerinizi yapılandırmak, borçlarını kapatmak bu alanda olumlu etkiler var sadece acele karar vermemelisiniz. Şiron’un burç değiştirmesi ise karşıt burcunuzda gerçekleşen bir etki olduğu için ikili ilişkiler, evlilikler ve ortaklıklar adına sıkıntılarınızı çözmeye ve bağımlılıklarınız konusunda profesyonel destek almaya yönlendirecek. Haftanın son etkisi Güneş-Mars etkileşimi ise sizin iş ortamınızda yaşadığınız problemleri çözmek adına yine olumlu bir destek oluştururken. Dolaşım sistemi ile ilgili rahatsızlıklar için doktora gitmeye yöneltebilir.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:
Teraziler, haftaya burcunuzda ki Merkür'ün Mars ile yaptığı olumlu etki ile başlıyoruz. Bu etki ile beraber aşk adına harika bir süreç başlıyor. Ayrıca sizi hobilerinize yönlendirebilir. Kendinizi yeniden revize edebilirsiniz, tamamen bir detoks haftası  diyebilirim sizin için. Karşıt burcunuzda gerçekleşen Dolunay  ise ikili ilişkiler evlilikler ve ortaklıklar adına  radikal karar almanıza sebep olabilir. Daha bireysel davranarak sorunları çözebileceksiniz. Aynı zamanda lider vasıflarınıza da öne çıkartacak, doğal olarak emir almaktan çok hoşlanmayabilirsiniz. Şiron’un burç değiştirmesi ise size iş ortamında, işle ilgili alanlarda yaşadığınız sıkıntılar için profesyonel destek almaya yöneltebilir. İş arkadaşlarınızın da sırlarına ortak olabilirsiniz. Haftanın son etkisi Güneş-Mars etkileşimi ise sizi çocuklarınızla ilgili konularda eşiniz ile fikir birliğinde  olmanız adına destek verecek. Yeni hobiniz oluşabilir, yeni bir kursa başlayabilirsiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:
Akrepler, haftaya Merkür ve Mars arasında gerçekleşen olumlu etki ile başlıyoruz. Bu etki sizi birazcık ruhsal anlamda bunaltabilir, insanların ne söylediğini anlamakta zorlanabilirsiniz ama çok olumlu bir etki olduğu için sezgilerinizle güvenip yol alabilirsiniz. Yine aile bireyleriyle rahat iletişim kurarak sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Gerçekleşecek Dolunay ise sizi sağlıkla ilgili konularda etkileyecek hayatınıza sağlıklı yaşamı getirmek güzel bir beslenme biçimi oturtarak ve en önemlisi spora başlamak için çok olumlu bir süreç.  Şiron’un burç değiştirmesi ise ilişkilerde yara aldığınız konularda, yarınızı sarmaya  bu anlamda hayatınıza sizi anlayacak bir insanın girmesi için destek olabilir. Yalnız bu etki Şubat 2019'a kadar devam edeceğini de söylemeden edemeyeceğim. Haftanın sonra etkisi Güneş- Mars etkileşimi ise size çocuklarınızla daha iyi bir sürece yöneltirken, evde vakit geçirmek onlarla evde olmak isteyebilirsiniz. Ayrıca evinizin içinde bir tadilat durumu da söz konusu olabilir.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:
Yaylar, haftaya  Merkür ve Mars arasında gerçekleşecek olumlu etkileşim ile başlıyoruz. Bu etki seyahat gündeminizi hareketlendirirken, özellikle şehir için kısa yolculuklarınız artabilir. Yine kalabalık ortamda popüler olurken, yeni insanlarla tanışabilir. Bu yönde geleceğe dair yine adımlar atabilirsiniz, gerçekleşecek dolunay ise  sizin Aşk alanınızda gerçekleşiyor. Yeni bir aşka yelken açabilirsiniz fakat özellikle geride bıraktığımız Şubat ayından gelen bir ilişki ile yeniden gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Diğer yandan Şiron’un burç değiştirmesi ise ailevi konularda yara aldığınız yerleri sarmaya aile bağlarını güçlendirme konusunda destek verecek ve ailenizin sözünden gitmek zorunda kalabilirsiniz. Haftanın son etkisi Güneş- Mars etkileşimi ise size yeni bir seyahat programı yapmaya yönlendirecek. Yakın çevrenizde aktif ilişkilerde bulunabilirsiniz, kendinizi bireyselliğinizi ortaya koyabileceğiniz harika bir hafta sonu olacak.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:
Oğlaklar, haftaya Merkür ve Mars arasında gerçekleşecek olumlu etkileşim ile başlıyoruz. Bu etki sizi finansal konularda rahatlamanızı, kariyerde kazanımlarınızı ve çalışmalarınızı maddiyata çevirme açısından oldukça önemli, disiplinli çalışmanızın mükafatını alabilir. Yine gelirlerinizi arttırmak için kaynaklar sağlayabilirsiniz. Gerçekleşecek Dolunay ise aile alanınızda etkiliyor ve aile içinde yaşadığınız bazı problemler gün yüzüne çıkabilir. Burada lider vasıflarınızı kullanarak sorumluluk üstlenmek zorunda kalabilirsiniz. Şiron’un burç değiştirmesi ise yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile aranızdaki mesafelerin daha iyi bir konuma gelmesine yine yolculukluğa çıkarak problem yaşadığınız alanlarda çözüm bulmanıza destek verecek. Haftanın son etkisi Güneş-Mars etkileşimi ise para kaynaklarınızı yatırma yönlendirebilir yine tek başınıza girdiğinizi işlerde yüksek başarı elde etmenizi sağlayacak.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:
Kovalar, haftaya  burcunuzda bulunan Mars’ın, Merkür ile yaptığı  olumlu etki başlıyoruz . Bu etki ile beraber ve uzun yolculuklardan yeni iş imkanları oluşabilir. Ayrıca  yeni bir eğitim programına yönlenebilirsiniz. Yurtdışı ile alakalı konularda da fırsat sağlayacaksınız. Gerçekleşecek Dolunay ise yolculuklarınızı şehir içine kaydırırken,  kardeşlerinizle aranızda iletişimlerinizi yeniden yapılandırılacak ve onlarla daha çok vakit geçirmenize sebep olacak. Şiron’un burç değiştirmesi size  para konusunda yaşadığınız  sıkıntıları çözümleme konusunda adım atmanızı sağlayacak. Hatta bu konuda destek aldırabilir. Bağımlılıklarınızı nasıl çözülmeyeceğinizi öğretecek, gereksiz harcamalarınıza son vereceksiniz. Diğer yandan burcunuzda bulunan  Mars, Güneş ile  olumlu etkileşimde olacak. Ben diye bildiğiniz alanlarda fırsat sağlamanıza kalabalık gruplar da popüler olmamıza destek verecek. İkili ilişkilerden ziyade kalabalık gruplara yönelerek işlerinizi arttırabilirsiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:
Balıklar, haftaya Merkür ve Mars arasında gerçekleşecek olumlu etki ile başlıyoruz. Bu etki sizi birazcık ruhsal anlamda bunaltabilir, size daha iyi gelen insanlarla vakit geçirerek zaten pozitif olan bu etkiden verim elde edebilirsiniz. Yine parasal anlamda sıkıntı yaşadığınız konularda doğru iletişim kaynakları ile yön bulabileceksiniz. Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay ise sizi bir tık rahatlatacak ve parasal anlamda yeni başlangıçlar için harika bir süreç oluşurken. Finansal anlamda da rahatlayabileceksiniz. Şiron’un burcunuza geçmesi özellikle Ağustos'tan bu yana yaşadığınız problemleri çözüm bulurken , yazdan kalma olan tüm sıkıntılarınızı da profesyonel destek alarak yön bulacaksınız. Sezgileriniz kuvvetlenirken, takıntılı ve  bağımlı olduğunuzu düşündüğünüz konulara  son verebileceksiniz. Haftanın son etkileşimi Güneş-Mars arasında gerçekleşen olumlu  krediler ve ödemeler açısından destek olurken, biraz uyku düzeninizi zorlayabilir.

 

Etiketler: 
Astrolog
Sema Sidar
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
burçlar
gezegenler
tarot
dolunay
merkür
mars
balık burcu

Facebook Google plus Instagram Twitter