Reklam
Temiz Magazin
10 Temmuz 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 24 Nisan haftasının ve 24 Nisan haftasında burcunuzun yorumları.

Astroloji
23 Nisan 2017
Astrolog Sema Sidar'dan 24 Nisan haftasının ve 24 Nisan haftasında burcunuzun yorumları.

Sevgili Temiz Magazin Okuyucularım ve danışanlarım;

Güzel bir hafta olması dileklerimle, analizlerime başlıyorum.

Bu hafta “enerji” olarak hayatımızda bir dönem kapanacak!

Geçen 1 yıldır hayatımızda olan ve  detay gerektiren, bizi yoran konular  önümüze teker teker gelecek ve verdiğimiz akılcı kararlar ile çözüme kavuşacak.

Özetle haftanın ana  enerjisi, geçtiğimiz bir yılı çözümle, hesabını yap önüne bak!

 

MERKÜR VE SATÜRN ARASINDA OLUMLU AÇIYA DİKKAT!

Detayları incelediğimizde; haftanın önemli etkileşimi Merkür - Satürn arasındaki olumlu açı.

İletişim gezegeni Merkür; sınırlarımızı çizen kalıcılığımızı test eden Satürn; konuşmaların, verilen sözlerin önemi vurgulatacak.

Özellikle tutamayacağımız sözler vermemek konusunda uyarırken, kalıcı başarılar elde etmek adına bildiklerimizi uygulamak zorunda kalacağız. Aynı zamanda yüksek mevkideki insanlarla iletişim kurma açısından bize destek verecek.

Özellikle eğitim, yurtdışıyla ilgili konularda beklediğiniz haberler bu hafta gelebilir…

Pasaport ve vize işlemlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.

Ticaret, ithalat, ihracatla uğraşan sıkı takipçilerim; okuyucularım, bu hafta  yeni fırsatlar, yeni insanlar ve yeni bağlantılar adına güzel bir etki var. Fakat bilginize: “Hayatınıza hareket enerjisini kalıcı hale getirebilirsiniz yani zor spor yapanlar, hareket etmeye üşenenler bu hafta karar verip uygulama zamanı.

 

HAFTANIN OLAYI 26 NİSAN’DA GERÇEKLEŞECEK YENİ AY

Haftanın olayı ise 26 Nisan'da 6 derece Boğa Burcu’nda gerçekleşecek “yeni ay.”

Hayatımızdaki standartları, kendimiz için beklentilerimize karar vermemizi sağlayacak bir etkisi var.

Önümüzdeki 10 gün boyunca etkilerini hissedeceğiz.

Özellikle para ve gelirlerle ilgili konularda sonuç almamıza yardımcı olurken, “yeni ay” esnasında, gökyüzünde  Jüpiter ve Pluto arasında gerçekleşen zorlu  açıdan da kaynaklı olarak yeni kaynaklar oluşturmamız gerekecek ve imkanlarımızı, standartlarımızı gerçekleştirmek adına daha çok çabalayacağız.

 

“YENİ AY” BİZE NELER GETİRECEK?

Bu “yeni ay” bizlere nelere getirebilir bir bakalım.

Toprak, arsa ve  parayla ilgili  konularda fayda sağlayabilir…

 

GIDA ZEHİRLENMELERİNE DİKKAT!

Önümüzdeki 10 gün iştahımız artarken, yemekle ilgili birtakım sıkıntılarla karşı karşıya kalabiliriz. Zehirlenmeye açık bir dönemdeyiz, bilmediğiniz yerlerde yemek yememenizi önemle rica ediyorum.

Bankacılık işlemlerinde, kredi çekmek ve borçlanmayla ilgili konularda fırsatlar oluşurken. Daha önce çalıştığınız bildiğiniz kurumlarla iş yapmanız, karınızı artırır.

Özellikle hafta sonu, “bana dokunmayan yılan bin yıl  yaşasın” diyerek  harekete geçmekte zorlanabiliriz, risk gerektiren işlere yönelmek de zorlaşabilir.

Vücudunuzda oluşan ödemlere dikkat etmemiz gerekecek, bu süreçte toprak altında yetişen gıdalar bize daha iyi gelirken, pancar, havuç, yer elması gibi.  Fiziksel dünya'ya odaklı yaşayacağız.

 

27 NİSAN’A DİKKAT!

Bu haftanın diğer bir olayı ise 27 Nisan ile birlikte  “Kuzey Güney Ay düğümü” dediğimiz karma noktalar burç değiştiriyor, astroloji terminolojiyle Aslan-Kova aksında olacaklar.

Bu noktasal hareket yeni bir dönemi başlatıyor ve başlı başına özel bir konu; Salı günü sizin için özel bir yazı yazacağım, Temiz Magazin’i ve tabiiki de Astroloğunuz beni takipte kalın.

Ama bir kelime ile özetlersem; “önümüzdeki bir yıl hayat bize nasıl parlamamız gerektiğini öğretecek.”

 

 

HAFTANIN BURÇLARA ETKİSİ

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, uzun yolculuklar ve eğitim konularında fırsat yakalayacağınız bir  haftadasınız.

Özellikle konuşmalarınız, bağlantılarınız size para olarak gelebilecek ve ileriki süreçte de, Haziran'ın ortasıyla da  kalıcı bir kar oluşabilecek.

Yeni ay ise sizin gelirlerinizi, kazançlarınızı etkileyecek.

Maddi konularda yeni fırsatlar elde ederken, artık para durumunuzu belli bir standarta getirebileceksiniz.  Aşk ilişkilerinde ise eski ilişkilere dönüş yapmak adına duygusal bir isteğiniz olsa da, çok kalıcı duygular olmadığını belirtmek isterim. Hatta aşkta hata yapmamak adına 4 Mayıs'a kadar beklemeniz önemli.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftanın ilk etkisi Merkür - Satürn etkileşimi sizi iş ortamında bazı sıkıntılarla karşı karşıya bırakabilir, yanlış anlaşılmalar sizi zorlayabilir.

Diğer yandan fırsat sağladığınız konulardan bir tanesi ödemeleriniz, bir borç kapama ve sıkıntı yaratan maddi probleminizi destek alarak olumlu sonuçlandırabileceksiniz.

Burcunuzda gerçekleşen yeni ay, kendinizi ortaya çıkartma, "ben" diyebilme, hem duygusal hem de maddi olarak kafanızda olan  hayat standartlarını sağlamak için fırsat yaratırken... Fiziksel görüntünüzde kalıcı bir değişikliğe gidebilirsiniz, bu hafta gökyüzü sizin yanınızda olacak.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, kalabalık topluluklar bu hafta sizi bulurken, sosyalleşmeniz oldukça önemli. Yeni arkadaş gruplarınız oluşabilirken,  güzel bir aşk da bu ortamdan hayatınıza gelebilir.

Mevcut ilişkinizde evlilik kararı alabilirsiniz. Aşk adına önemli bir haftayken, ortaklıklar açısından gayet önemli bir süreç.

Gerçekleşecek yeni ay size iş bağlantılarınızı, projelerinizi sonuçlandırma adına desteklerken bunun için daha fazla bir iş yükü altında kalabilirsiniz. Sorumluluklarınız artarken, yine sağlık açısından özellikle gıda alımlarınız ile ilgili problemler açısından en çok etkilenen burçlardan biri de sizsiniz. Zehirlenme riskiniz var, yemek yediğiniz yerlere dikkat etmelisiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Sevgili Yengeçler, kariyerle ilgili konular, işle ilgili konularda sonuç elde edebileceksiniz.

İş ortamınızda kalıcı bir başarı, önemli maddi bir kazanç elde ederken; özellikle iş ortamınızdaki sıkıntılarınıza kalıcı çözüm bulabileceksiniz.

Gerçekleşecek yeni ay sizi geleceğe dair olan projelerinizi gerçekleştirmek adına bunlarla ilgili güzel bağlantılar  yapmak için fırsat verecek... 

Sosyalleşmek ve eğlenmek için fırsatlar da oluşacak. Yeni çevreler, yeni arkadaş grupları edinebileceksiniz.

Özellikle maddi açıdan da yeni birliktelikler, size kazanç getirebilecek bu ortamlar.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, özellikle yolculuk enerjiniz açık bu hafta, partneriniz de size  bu konuda  destek verebilir ve güzel bir seyahat planı yapabilirsiniz.

İşlerinizde ise hobilerinizi kullanarak, kariyerinizde yeni bir alan açılabilirsiniz.

Hobilerinizden elde edeceğiniz para kaynakları adına çok olumlu bir hafta.

Yeni ay ise sizi kariyer ortamında etkileyecek, yükselme, başarı kazanma, maddi gelirlerinizi artırma adına fırsat yakalayabileceksiniz. 

Sadece dikkat etmeniz gereken nokta, yeni gelecek iş tekliflerinde standartlarınızı bozmamak adına riskten kaçabilirsiniz. Riske girmeniz gereken enerjiler var gökyüzünde o yüzden önceliğiniz maddi konu olup devamında diğer noktalara odaklanmalısınız.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar aileniz ilgili geçen hafta yaşadığınız sıkıntılar bu hafta çözüme kavuşacak, fakat geçtiğimiz 4 gündür yaşadığınız çevrenizdeki insanlara gereksiz söz verme durumunuz bu hafta da devam edecek. Bu yüzden gereksiz iş yükü ve sorumluluk üstlenmenize sebebiyet verecek.

Ağzınızdan çıkan sözcüklere dikkat edin. 

Gerçekleşecek yeni ay sizi eğitim, uzun yolculuklar adına tetikleyecek.

Yurtdışı için de maddi konuda beklediğiniz fırsatı yakalayabileceksiniz.

Önümüzdeki 10 gün  tatil imkanınız doğabilir, yine yazın tatil planları için planınızı oluşturabileceksiniz.

Okul hayatı devam eden okuyucularım bu hafta sizin için fırsatlarla dolu, girdiğiniz her sınavda bildiklerinizi kağıda net olarak yansıtabileceksiniz.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, ikili ilişkiler ve evlilik adına güzel bir hafta, özellikle partneriniz, ortağınız ile gideceğiniz için kısa yolculuklar hayatınızda bir şekilde yer edecek ve devamında da kalıcı yolculuklara dönüşebilecek. Yani ilk kez çıkacağınız bir yolculuk, hayatınızda rutininiz olacak. Arkadaşlarınız, kardeşleriniz, yakın çevreniz de size bu yolculuklarda eşlik edebilir.

Gerçekleşecek yeni ay ise  size maddi kaynaklar açısından bir fırsat yaratacak, kredileriniz, ödemeleriniz borçlarla ilgili konularda sonuç alabileceksiniz.

Çevrenizinde bu konuda size faydası dokunabilecek fayda sağlayabileceksiniz

Başkalarının maddi olanaklarını değerlendirmek adına oldukça önemli bir hafta bilginiz olsun.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, sağlık konuları bu hafta canınızı sıkabilir, dikkatli olun.

Yine iş ortamında "her şeyi ben hallederim" dediğiniz her konu bu hafta hayatınıza ekstra sorumluluk olarak yansıyacak. Özellikle iş ortamında ağzınızdan çıkan sözler sizi zorlayabilir ve para kaybetmenize sebebiyet verebilir.

Karşıt burcunuzda gerçekleşen yeni ay ise sizin ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık alanınızı tetikleyecek.

Ciddi bir ilişki başlangıcı, güzel bir ortaklık ve bunun maddi olarak da size fayda sağlayacağı olumlu etkiler açısında oldukça önemli sizin için. 

Mevcut ilişkinizde  evlilik kararı alabilirsiniz.

Yine maddiyatla ilgili sonuçlanmasını beklediğiniz davalarda olumlu sonuç alabileceksiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Sevgili Yaylar; aşk ve ilişkiler adına harika bir hafta. Mevcut olan ilişkinizi bir sonraki aşamaya geçirebilir, daha ciddi adımlar atabilirsiniz.

Yine  hobilerinizden maddi kazanç elde etme adına bu hafta gökyüzü sizin yanınızda...

Yeni ay sizi iş ortamınız, patron ve çalışanlarınızla olan ilişkilerinizi etkileyecek. İş ortamında istediğiniz standartları sağlama, yeni bir  düzen belirleme adına size fırsat verecek bir hafta olurken...

Diğer yandan dikkat etmeniz gereken konu, özellikle sağlık problemleri açısından da risk altındasınız. Gıda zehirlenmeleri, zehirlenmeler, dolaşım sistemiyle ilgili bozukluklara dikkat etmeniz gerekli.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, ev ve yuva kavramlarıyla ilgili sıkıntı yaşama durumunu söz konusu iken, özellikle yatak odası, yatakla ilgili, uyuma ile ilgili problemler bu hafta bir şekilde hayatınızı programlamada  aksaklıklara sebebiyet verebilir dikkat edin.

Aynı zamanda  iş ortamında  minik değişiklikler ise, iş yükünüzün  artmasına sebebiyet verebilir. 

Gerçekleşecek yeni ay sizi aşk alanınızda tetikliyor, bu hafta aşk ve ilişkiler gündeminizde olacak... Özellikle aile bireylerinin tanıştırdığı bir insanla bir birlikteliğe başlayabilirsiniz. Yine çocuğu olan Oğlak Burçları, bu hafta çocukların tüm sorumluluklarını siz üstleneceksiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Sevgili Kovalar, yolculuk enerjiniz hakim olurken inanılmaz sosyalleştiğiniz bir hafta, yeni gruplarla güzel sözleşmeler ve başlangıçlar yapacağınız enerjiler aktif olacak...

İletişim yeteneğiniz ön plana çıkacak ve size fayda sağlayacak.

Yeni ay ise  ev ve yuva kavramlarını tetikleyecek,  eviniz ile ilgili  geçtiğimiz 20 gündür süregelen değişiklikler sonuçlanacak. Bu anlamda maddi bir destek dahi alabilirsiniz. Yine geçtiğimiz 20 gündür ev alma enerjiniz yeni bir düzen kurma enerjiniz bu hafta sonuçlanabilir, fırsat yakalayabileceğiniz kalıcı bir yatırıma dönüşebilir.

Taşınma yeni düzen kurma ve çekirdek ailenizi bir arada tutma adına olumlu bir hafta.

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Tatlı Balıklar, kariyer adına, kariyerdeki fırsatları maddiyata dönüştürme adına harika bir hafta; gerçekten fırsat diyebileceğimiz çok güzel etkilerle karşı karşıyasınız ve bunun paraya yansımasını da net olarak görebileceksiniz..

Gerçekleşen yeni ay sizi yolculuklar adına olumlu etkileyecek hem şehirlerarası, hem şehir içinde yolculuk enerjiniz aktif olacak. Kardeşler, yakın çevre, kuzenlerle alakalı geçen hafta yaşadığınız sıkıntıları bu hafta yeni ayın etkisi ile çözümleyebileceksiniz.

Özellikle ilköğretim eğitimine devam eden okuyucularım; okulla ilgili bir başarı durumu söz konusu. Kendinizi göstermek adına sadece adım atmalısınız.

 

Hayatınızda kalıcı başarıların geldiği, maddi konularda "oh" diyerek rahatlayacağınız harika, fırsatlarla dolu bir  hafta olması dileğiyle...

SEMA SİDAR

SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Astrolog
Astroloji
Sema Sidar
burçlar
gezegenler
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
satürn
Yeni Ay
yeniay
kuzey ay düğümü

Facebook Google plus Instagram Twitter