Reklam
Temiz Magazin
24 Ocak 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 25 Eylül haftasının ve 25 Eylül haftasında burcunuzun yorumları

Astroloji
24 Eylül 2017
Astrolog Sema Sidar'dan 25 Eylül haftasının ve 25 Eylül haftasında burcunuzun yorumları

 

Merhaba Sevgili Temiz Magazin Okuyucularım;

Çok güzel bir hafta olması dileğiyle, her zaman olduğu gibi gezegen hareketlerini anlatmaya başlıyorum.

 

HAFTANIN İLK HAREKETİ MERKÜR ve SATÜRN BAĞLANTILI

Bu hafta ilk olarak Merkür (iletişim gezegeni), Satürn ile zorlu bir acı yaparak haftaya açılışı yapacak.

Kararlarınızda dikkatli olmasınız, yapı olarak tam olarak ne istediğiniz konusunda oldukça kararsız olacaksınız, bu etkiden kaynaklı karar verseniz bile devamında pişman olma durumunuz oluşabilir.

2 kere düşünüp adım atmanızı öneririm.

Özellikle Cuma’ya kadar, tereddütte kaldığınız konularda seçim yapmamalısınız.

Her konuya şüpheci, detaycı, biraz abartılı yaklaşabilirsiniz.

 

TARTIŞMALARA DİKKAT!

TARTIŞMAMAYA DİKKAT!

Fikir ayrılıklarına oldukça açık gökyüzü enerjisi hâkim olduğu için aile büyükleriniz, otorite olarak gördüğünüz üstleriniz ile tartışmamaya dikkat edin lütfen.

Eğitim kurumlarında çalışıyorsanız, eğitim kurumları ile çalıştığınız işlerde vereceğiniz belge, evrak varsa bu süreçte birden fazla kez hamle yapmak zorunda kalabilir, bir seferde sonuç elde edemeyebilirsiniz. Yine devlet işleri, pasaport işleri ve vize işlemlerinde eksik evrakla gitmeyin, kontrolü elden bırakmayın, özen gösterin. Çünkü detaylar önem kazanacak.

 
 

VENÜS VE  MARS, BAŞAK BURCU’NDA KAVUŞUM AÇISI GERÇEKLEŞTİRİYOR.

Haftanın diğer etkisi ise Venüs ile Mars’ın Başak Burcu’nda gerçekleştireceği kavuşum açısı.

Mars ve Venüs’ü aynı yerde uyumlu bir şekilde görüyorsak orada aşk enerjisinin vurgusu artar, aşkın içine tutku da gelir. Birde Başak Burcu teması girince işin içine, sözel olarak konuşmak, aşkı yaşamak önemli olacak.

Bu hafta en önemli mücadeleyi, sağlık, aşk, görselimiz, güzelliğimiz için yapacağız.

Sanatsal çalışmalarda ekstra başarılı bir dönem diyebilirim. Bu etkiden kaynaklı daha yapıcı, daha pozitif bir enerji içinde olurken, kalabalık ortamlardan ziyade ikili ilişkileri tercih edebiliriz.

Yaratıcılığınızı konuşmalarınıza, fikirlerinize yansıtmanız çok rahat olacak.

Birden kendinizi  temizlik, titizlik, düzen  konusunda da bir mücadele içinde bulabilirsiniz burada aşırıya kaçmamanız önemli.

 

JÜPİTER, TERAZİ BURCU’NDAN AYRILMAK ÜZERE, URANÜS İLE KARŞIT BİR AÇI GERÇEKLEŞTİRECEK.

Hafta sonuna doğru ise Jüpiter (bolluk, bereket gezegeni) Terazi Burcu’nda son demlerindeyken, Uranüs   ile karşıt bir açı gerçekleştirecek.

İsyancı tarafımızdan fırsatları tepebiliriz, çok fazla idare etmeye, karşı tarafa tolerans göstermeye enerjiniz olmayacak.

Sıra dışı durumlar, konular daha çok ilginizi çekecek.

Kolay ve bildiğiniz yollardan gelmeyecek fırsatlar, başarı için farklı yolları denemeniz size başarı getirir.  

Dini konularda sıkıntılar yaşanabilir, herkes birbirinin inancını sorgular bir duruma gelebilir.

Cuma gününden sonraki 10 gün yapıcı davranmanız önemli ve ani değişimlere hazırlıklı olmalısınız. İçinizdeki isyan enerjine dikkat etmelisiniz, pire için yorgan yakmak yerine durumları çok geniş çerçeveden değerlendirmeniz size kazanç sağlayacak.

 

30 EYLÜL’DE MERKÜR, TERAZİ BURCU’NA GEÇİYOR

30 Eylül’de ise Merkür (iletişim, haberleşme gezegeni) Terazi Burcu’na geçecek, 18 Ekim’e kadar bu burçta kalacak. Merkür, Terazi’de kendini çok rahat ve güvende hissettiği için doğasını yani haberleşmeyi, bilgiyi taşıyabilecek bir konumdadır Terazi Burcu’nda.

Bu süreçte sosyalleşip iletişim kurabileceğiz, ikili ilişkilerde de uyuşmazlıkları çözebileceğimiz oldukça güzel bir etki ile karşı karşıya kalacağız.

Genel olarak uzlaşmacı olup dengeyi bulacağız.

Problemleri çözmek için hakem olacağız, objektif bir bakış açısı hayatımızda olacak.

Hukuki konular, eğitim alanları, moda sektöründeki işlerinizdeki yapılacak anlaşmalar ve ticari işlerde daha yüksek başarılar oluşacak.

Sosyal medyayı aktif olarak iş hayatınıza taşımak, web sitesi açmak bu anlamda ileriye yönelik hamle yapmak istiyorsanız 18 Ekim’e kadar olan dönemi değerlendirebilirsiniz. 

  

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

 

 

Haftanın burçlara etkilerini incelersek

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, iş ortamına  odaklanma, çalışma düzeninizi programlama  yapma, özellikle enerji olarak  kendinizi işe vermede zorlanacaksınız.

Sağlık problemleri de yine çalışmalarınızı negatif etkileyebilir. Bağışıklık sisteminiz bu hafta zayıf çok dikkat edin.

Diğer yandan yurtdışıyla alakalı konularda daha fazla gayret göstermek zorunda kalacaksınız.

Size en büyük desteği partneriniz verirken, hayatınızda birisi yoksa, iş ortamınızdan hayatınıza girmek isteyen bir partner adayı ile aşk hayatınız hareketlenebilir.

Diğer yandan mevcut ilişkinizdeki problemleri iki tarafında dengeli davranması çözebilecek, eğer yapıcı davranmazsanız Jüpiter-Uranüs karşıtlığı sizi olumsuz etkileyerek ilişkinizi geri dönülmeyecek bir yola sokabilir.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, maddi konularda dengeyi ayarlayamama, ödemelerinizde istediğiniz sonuçları elde edememenizden kaynaklı sıkıntılarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu da ilişkinizde partnerinizle aranızdaki problemlerin artmasına sebebiyet verebilir.

Parasal konuların ilişkinize olumsuz yansıması olabilir.

Diğer yandan kendinize vakit ayırma, fiziksel görüntünüzde radikal değişiklikler yapmak için Mars-Venüs kavuşumunun desteğini kullanabileceksiniz.

Kendi yaptığınız çalışmalarda ise   bardağın boş tarafından bakmaya çok meyillisiniz, burada aile bireylerinizden sizin için olayları değerlendirmesini talep edebilirsiniz.

Diğer yandan iş ortamında yaşadığınız haksızlıklar cuma gününden itibaren adalet ile sonuçlanıp; sıkıntıları aşmış bir şekilde yol alabileceksiniz.

 

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, ikili ilişkileriniz ve evliliğinizdeki problemlerin aile hayatınıza yansımamasına çok dikkat etmelisiniz.

Özellikle fikir ayrılıkları aile bireylerine de yansıyacak. Yine burada eşinizin ailesi ve kendi aileniz arasındaki dengeyi sağlamak sizi zorlayacak.

Diğer yandan özellikle evle ilgili konularda, ev alımı, satımı, kiralama, evin içindeki tadilatlarla ilgili konularda da oldukça başarılı ve güzel bir hafta. Evinizi düzenlemek, eskileri atıp yenilere yer açmak için harika enerjiler var.

Diğer yandan özellikle arkadaş gruplarınızla fikir ayrılıklarına dikkat etmelisiniz.

Eğer hayatınızda birisi yoksa, kendi çabanız ile tanışmanızı tavsiye ederim, her ne kadar arkadaş ortamlarınız sizi bu konuda desteklese de devamı için gökyüzünün buna  çok izni yok.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, iş ortamınızda yaşanan kararsızlıklar, üstleriniz ile yaşadığınız fikir ayrılıkları sizi zorlayacak.

Ayrıca şehirlerarası trafiğiniz de oldukça aktif, çok fazla seyahat durumunuz oluşurken, şehir içi trafiğiniz de artacak.

Diğer yandan kardeşlerinize destek vereceğiniz, onların işlerini çözümleyebileceğiniz, güzel etkilerle karşı karşıyasınız.

Bu hafta sevgi ihtiyacınız; sevmek ve sevilme isteğiniz artacak. Çevrenizden sosyal destek ve diğer insanlardan yardım talep edeceksiniz bilginiz olsun.

İş ortamınızdaki yeniliklere alışmak zor olabilir, önümüzdeki 15 günlük süreçte iş ortamınızda radikal değişiklikler olabilir, iş arkadaşlarınızdan bazılarının işten ayrılmasının sizi etkilemesi durumu konusunda uyarmak isterim.

Evinizin dekorasyonunu yenileyebilirsiniz, yalnız   lüks harcamalara da dikkat etmelisiniz, teknolojik aletlerde de istekleriniz artabilir.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, maddi konuda çok olumlu bir sürecin içindesiniz, yalnız  maddi gelirleriniz artması ile aile bireylerinin sizden  borç isteme durumu oluşabilir. Özellikle yaşça büyük figürler sizden maddi destek talep edebilir.

Hafta ortasındaki etkilerle  merhamet duygusunda aşırılığınızın da artacağını hesap ederken, yardımınızın dozunu kaçırabilirsiniz. Bunun dengesine dikkat etmeli, mantıklı bir şekilde para alışverişinizi yapmalısınız.

Diğer yandan yolculukların hayatınızda aktif olacağı 15 günlük döneme başladınız, fakat bunlar çok ani, programsız bir şekilde gerçekleşecek.

Kardeşlerinizle ilgili konularda aile bireyleri arasındaki iletişim ağını siz kuracaksınız, kırgınlıkları da çözüme kavuşturacak, hakemlik yapacaksınız.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, gökyüzü sizin enerjinizi yansıtırken, Başak Burcu’nun vurgusunun son demleri diyebiliriz.

Bu yüzden kendinizi geliştirmek istediğiniz her konuda hamle yapmalısınız, bu hafta çok önemli.

Burcunuzda gerçekleşecek Venüs-Mars kavuşumu sizi bir tık yukarı çıkartacak. Önemli iş bağlantılarınız, görüşmeleriniz, projeleriniz varsa lütfen ertelemeyin.

Diğer yandan hayatınızda birisi yoksa, aşk enerjiniz çok yüksek, her an yeni bir aşka başlayabilirsiniz.

Sağlıkla ilgili konularda da radikal kararlar alabilir, diyet ve sporla hayatınızı yeniden düzenleyebilirsiniz.

Maddi gelirleriniz olduğu kadar giderlerinizde söz konusu, hatta unuttuğunuz, son dakikaya kalmış kredi borçları, kredi kartı ödemelerine dikkat edin; farkında olmadan yaptığınız harcamalar bu ay bu hafta önünüze gelecek.

Güzel bir yapılanmayla tüm borçlarınızı, maddi durumunuzu çözümlemelisiniz, yoksa sıkıntılar yıl sonuna kalabilir.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, enerjilerinizin yavaş yavaş toparlandığı güzel bir dönem, gökyüzünde de Güneş sizin burcunuzda seyrederken, kendinizi daha dengeli ve iyi hissedebileceksiniz.

Özellikle bu hafta gideceğiniz kısa yolculuklar da size iyi gelecek.

Dikkat etmeniz gereken konu ise hayatınızdaki otorite figürleri ile olan ilişkileriniz, onlara karşı dengeli ve toleranslı olmaya dikkat ederseniz oldukça verimli bir hafta diyebilirim.

Mars-Venüs kavuşumu gereksiz konuları kafanıza takmanıza sebep verecek, sosyalleşmek, gireceğiniz sosyal ortamlar kendi içinizdeki dengeyi bulmanız adına destek verecek.

Kesinlikle yalnız kalmamalısınız.

İkili ilişkilerde çok sıra dışı bir aşk kapınızı çalabilir, yalnız eğer sorunlu bir ilişkiniz ya da evliliğiniz varsa bu hafta beklenmedik konuşmalar yapabilirsiniz.

Sınırlarınız zorlanabilir bilginiz olsun.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler,  maddi konularda yaşadığınız kararsızlıklar sizi zorlayacak, katılmanız gereken ortamlar, yapmanız gereken iş bağlantıları içinde parasal konulara takılabilirsiniz. Gelir gider dengenizi yapmak çok önemli olurken.

Hayatınızda birisi yoksa aşk adına çok olumlu etkiler var ve girdiğiniz kalabalık ortamlardan her an yeni bir aşk gelebilir. Fakat mevcut ilişkinizde maddi konular problem yaratabilir. Kalabalık gruplarda iletişim yetenekleriniz öne çıkarken, doğru arkadaşlarla iletişimde olmanız sizi bir tık öne çıkartırken cumartesiden sonra istediğiniz finansal desteği de bulabileceksiniz.

Hafta sonuyla beraber çevrenizdeki insanlardan maddi destek gelirken çok da başarılı bir şekilde bağlantılarınızı  paraya çevirebileceksiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, bu hafta burcunuzda bulunan Satürn, Merkür ile zorlu bir açı oluşturacak. Bu yüzden iletişim yeteneklerinizle ilgili bazı sıkıntılar olabilir. Aynı zamanda çalışma koşullarınız da ağırlaşabilir, detay gerektiren yazı işlerinde sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Fakat çarşamba itibari ile çok da başarılı sonuçlar elde edebileceksiniz, yapıcı  tavrınız ile  mücadelelerinizden başarılı sonuç alabileceksiniz.

Yalnız kalabalık gruplarda çok bulunmamaya enerjinizi karşıdaki insanlara vermemeye özen göstermelisiniz.

İkili ilişkilerde daha yapıcı bir dönem iken, Cumartesi’den itibaren mecburen böyle bir ortamda  bulunmanız gerekecek çünkü, bütün iş bağlantılarınız, bütün konuşmalar sizi kalabalıklara yönlendirecek.

Karşınızdaki insanların doğru insanlar olup olmadığı konusunda tedbiri elden bırakmayın.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, bu hafta yolculuk ile ilgili konular sizi zorlayacak, aynı zamanda  eğitim kurumları, yurtdışıyla ilgili konularda, ticaret ve  ihracat ile ilgili işlemlerinizi lütfen son dakikaya bırakmayın. Sizi sıkıntıya sokan durumlar olabilir, motivasyon probleminiz oluşabilir. Bu  yüzden programlı bir şekilde  çalışmak önemli.

Diğer yandan özellikle güzel bir projede kendinizi geliştirecek bir eğitimin içinde de oldukça başarılı ve pozitif etkiler olacak.

İş arıyorsanız, mevcut iş yerinizde yükselme bekliyorsanız, kendinizi yansıtacak, kafanıza uygun istediğiniz bir işi  cumadan sonraki 20 günlük süreci değerlendirerek, gerekli hamleleri yaparak bulabilirsiniz. Kariyer adına çok verimli bir döneme başladınız.

Aşk için ise dengeleri sizin oluşturmanız gerekecek.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, maddi konularda sosyal çevrenize, kalabalık gruplara verdiğiniz aşırı tepkiler sizi zorlayacak. Bu konuda hafta başında beklediğiniz destek hafta sonuna doğru gelecek. Çarşamba’dan sonra  ise siz arkadaşlarınıza yatırımları konusunda  destekleyici ve yol gösterici olacaksınız.

Başka insanlara aracı olarak yeni gelir kaynakları elde edebilirsiniz.

Diğer yandan ödemeleriniz ve finansal kaynaklar açısından  Cuma’dan itibaren yeni kazanç kapıları ve ekstra gelirler söz konusu olacak.

Sürpriz bir uzun  yolculuğa çıkabilirsiniz. Sizi ilk etapta zorlasa da  bunların hepsi size fırsat ve statü  olarak geri dönecek…

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, kariyerinizdeki bazı durumlar, ikili ilişkilerinize sıkıntı olarak yansıyabilir.

Daha zor çalışma şartları ile karşı karşıya kalabilirsiniz, işlerinizdeki kalıcılık ile  ilgili konularda oldukça zorlayıcı etkiler vark. Partnerinizin bu konuda size ekstra bir desteği olabilir, parasal konularda destek alıp olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

Yine önümüzdeki süreçte özellikle maddi konularda güzel fırsatlar yakalayabileceksiniz; ödemelerinizi ve borçlarınız sıra dışı, hiç beklenmedik bir destek ve sonuçlanırken, maddi konularda adalet beklediğiniz konular varsa, güzel bir şekilde adalete kavuşacaksınız.

 

Hak ve adaletin sizi bulacağı güzel bir hafta diliyorum…

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

 

Etiketler: 
Astrolog
Sema Sidar
Astroloji
burçlar
gezegenler
haftanın yorumu
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
tarot

Facebook Google plus Instagram Twitter