Reklam
Temiz Magazin
04 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 25 Şubat Haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları

Astroloji
23 Şubat 2019
Astrolog Sema Sidar'dan 25 Şubat Haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları

Sevgili Temiz Magazin okuyucularım, harika bir hafta olması dileğiyle yorumlarıma başlıyorum.

Haftaya sakin başlayacağız, ama çarşamba gününden itibaren gökyüzü hareketlenecek ve haftayı şekillendirmeye başlayacak.

HAFTANIN İLK ETKİSİ GÜNEŞ VE MARS ARASINDA YAŞANACAK

İlk gökyüzü hareketimiz Güneş ile Mars arasındaki uyumlu açı olacak.

Kimliğimizi temsil eden Güneş’in, mücadele gezegeni ile Mars ile yaptığı iş birliği ile birlikte; maddi ve manevi konularda hedeflerimizi, başarmak istediklerimizi, hayat mücadelelerimizi getirmek için çabalarımızda başarılı olacağız.

Güneş ve Mars arasındaki bu uyumlu açı, daha rahat hareket edebileceğimizi, hatta sevdiklerimizden destek alarak yol alacağımızı gösteriyor.

Hedefimiz net olduğu takdirde, birden fazla alana ve konuya yönelmediğimiz sürece, sürekli isteklerimizi değiştirmediğimiz sürece gayet güzel bir etki bu, istediklerimizi gerçekleştirmek adına...

Bu etkiyi kullanarak önümüzdeki bir hafta, spora başlayabilir ve hareket enerjisini hayatımıza yansıtabiliriz.

Bu dönemde liderlik vasıflarımız da yükselecek daha rekabet isteyen konularda yön bulabileceğiz. Sadece duygu durumuna dikkat edip, duygusal bakış açısından uzaklaşıp daha fiziksel olanda kalırsak daha da başarılı olacağız.

ÇARŞAMBA GÜNÜ İTİBARİYLE BAŞLAYACAK ETKİLEŞİM, TEMMUZ AYININ SONUNA KADAR DEVAM EDECEK!

SATÜRN VE PLUTO KAVUŞUM HALİNDE OLACAK

Çarşamba günü itibariyle önemli bir etkileşim başlayacak ve temmuz ayı sonuna kadar etkisini hissedeceğiz.

Kısıtlanmayı, sorumluluğu, baskıyı temsil eden Satürn zorlayıcı gezegeni ve Pluto (değişim, dönüşüm gezegeni) kavuşum halinde olacak.

2 KÖTÜCÜL GEZEGENİN ORTAKLIĞI HİÇ KOLAY BİR ETKİ OLMAYACAK!

Gökyüzünün bu iki kötücül gezegeninin ortaklığı  hayatımızda gerçekten radikal bir dönüşüm sürecine sokacak.

Çok kolay bir etki değil!

Ne kadar pozitif açı gerçekleştirmiş olsalar da, yine de bizim büyük güç ile karşı karşıya kalabileceğimizi, bazen  kendimizi kısıtlayacağımızı, dış etmenlerden  manipüle olabileceğimizi, disiplinle, çalışkanlıkla ve azimle yol almamız gerektiğini ve özelikle  otorite figürlerinin baskılayıcı tavrına dikkatli olmamız adına  vurgu yapacak.

Temmuz ayına kadar devam eden bir etki olduğu için yeri geldikçe bahsedeceğim, daha da detaylandıracağım...

Şu an  kendi içimizde bir komutan edasıyla hareket edebiliriz! 

Bu döngüden kazançlı çıkmak için hayatımıza disiplini muhakkak oturtmalıyız.

Kendi kurallarımız ve yasalarımız olmalı ki sıkıntı yaşamayalım, yolalabilelim.

Kariyer ve  para ile  ilgili işlerimizde ise eğer zamanında gayret gösterdiysek hasat zamanı...

Devlet ile ilgili bir kurumda çalışıyorsanız bu süreçte dikkat etmemiz gereken bir dönüşümün içinde olduğunuzu belirtmeliyiz.

1 MART'TA GÜNEŞ VE NEPTÜN KAVUŞUM AÇISI GERÇEKLEŞTİRECEK

1 Mart itibari ile  gökyüzü bizi  bulutların üstüne çıkartacak bir etki ile karşı karşıya bırakıyor.

Güneş ile Neptün (hayal ve hayal kırıklıklarını temsil eden gezegen) kavuşum açısı gerçekleştirecek ve 12 Mart'a kadar devam edecek bu etkide  Neptün; hayalleri temsil ettiği için zihin, kafa, birey olarak  bulutların üstünde hayal dünyasında yaşayabiliriz.

hayallerimizi gerçekleştirmek adına bir maceraya atılabiliriz.

Bu etki pozitif yapıcı bir etki olsa da  bıçak üstünde diyebileceğimiz bir durumda da bizi bırakabilir.

Çünkü, Neptün; hayaller kadar hayal kırıklıkları da temsil eder aşırı, hayalcilik daha paramız olmadan, arabanın hayalini kurmak devamında ruhsal olarak zora sokar.

Olaylara gerçeklikten uzak bir şekilde bakabiliriz.

12 Mart’ kadar ayaklarımız ne kadar yere basıyor kontrol etmeliyiz.

Olumlu yansıması ise mutlu bir ruh hali, hislerimizin kuvvetli ve  rüyalarınızın anlamlı mesaj içerikli olması, daha sempatik bakış açısı, empati yeteneği ile ilişkiler ağını oluşturma ve sanatsal konulara ağırlık vermemiz olacak.

Sağlık yönünden ise  ödem tutmaya yatkın olacağız, bu yüzden su tüketimi çok önemli, yine ayaklarımızla ilgili şişmeler sıkıntılar gündeme gelebilir.

VENÜS, KOVA BURCU'NA GEÇECEK

Son olarak 1 Mart itibariyle Venüs; aşk, ilişki, sevgi gezegeni Kova Burcu'na geçecek ve 26 Mart'a kadar bu burçta kalacak.

Venüs, Kova Burcu'nda çok mutlu değildir.

Çünkü, onun sevgi dolu yapısı ile  Kova'nın özgürlükçü, marjinal yapısı ters düşer.

Doğal olarak ilişkilerde de sevgi yerini  özgürlüğe bırakır.

Bu süreçte aşk kısıtlamaya gelmezken, ilişkide sorumluluk almak istemeyiz ve  daha arkadaşlarımızla  vakit geçirmek istediğimiz  döneme başlayacağız.

Bire bir ilişkilerden ziyade ilişkimizi daha sosyal gruplarda, kalabalık ortamlarda yaşayabiliriz.

Ayrıca hayatınızda kimse yoksa yine bu ortamlardan yeni bir aşk gündeme gelebilir.

Grup aktivitelerinin içinde daha fazla yer alabiliriz.

Venüs; dış görünüşü ve modayı da temsil eder.

26 Mart’a kadar farklı kıyafetlere ilgi duyabilir, farklı tarzda görünmek için ekstra bir uğraş içinde olabilir, farklı saç modelleri kullanabiliriz.

Aşkta  sıradan olan bir insan ilgimizi hiç çekmeyecek, sıra dışı tiplere yönelebilirsiniz.

Bir de ruhumuz çok özgürlüğe yatkın olacak.

Neredesin? Ne yapıyorsun sözcüklerine, aynı zamanda eşyalarımızın izinsiz kullanımına da daha takık bir hale geleceğiz.

AŞK ADINA ŞANSLI BURÇLAR

Bu döngüde aşk adına şanslı burçlar başta Kovalar, sonra Aslanlar, İkizler ve Teraziler olacak....

Venüs'ün hava burcunda yer alması  hem kafası havada hem de ruhum özgür aşk enerjisine sokacak.

 

HAFTANIN ENERJİLERİNİN BURÇLARA ETKİLERİ

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Güneş, Mars etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki ile beraber özellikle maddi kaynaklarda adına verdiğiniz mücadeleler de sonuç elde ederken. Uzun süredir bu konu ile ilgili yaşadığınız sıkıntılara da çözüm bulabileceğiniz gayet güzel bir etki. Pluto, Satürn kavuşumu ise Temmuz ayına kadar sürecek bir etki iken, sizin kariyer de gerçekten uzun zamandan beri istediğiniz statü ve iş için  dönüşüm ,sorumluluk alma ile bir sınava sokup elde etmenizi sağlayacak. Güneş-Neptün etkileşimi ise daha hayata bir tık bardağın boş tarafından bakmanıza sebebiyet verebilir. Muhakkak hedefleriniz olmalı ve hedefler doğrultusunda yol almalısınız, sürekli fikir değişiklikleri karar değişikliği yapmamanız önemli yoksa maddi kayıp yaşayabilirsiniz. İş ortamında da kandırılmalara  dikkat etmelisiniz, iyi niyetiniz su istimale uğrayabilir. Venüs'ün burç değiştirmesi ise sosyalleşmek, arkadaş ortamında parlamak ve eğer hayatında birisi yoksa kalabalık ortamdan gelecek, güzel bir aşk enerjisine işaret ediyor.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya burcunuzda bulunan Mars’ın, Güneş ile gerçekleştirdiği etkileşim ile başlıyoruz. Bu etki ile beraber kalabalık ortamlardaki  projelerinizde daha girişken ve sonuç odaklı olurken. “Ben” dediğiniz alanlarda yüksek başarı elde edebileceksiniz, sizin için çok pozitif etki kendinizi ortaya koyarken de rahat hissedeceğiniz güzel bir süreç. Haftanın diğer etkisi Satürn-Pluto kavuşumu ise Temmuz ayına kadar devam edecek öncelikle bunu belirtmek isterim. Özellikle uzun yolculuklar, seyahat yurtdışı ile ilgili planlarınızı da kalıcı neler yapabilir. Eğer farklı bir düzende farklı bir yerde hayat kurmak istiyorsanız temmuz ayına kadar bu doğrultuda alacağınız kararları uygulayabileceksiniz. Güneş, Neptün etkileşimi ise kalabalık ortamlarda sosyalleşmeye, hayalleriniz için daha fazla insan ile bir arada olacağınızı gösteriyor. İsteklerinizde  ayaklarınız yere bastığı sürece kolay sonuç elde edeceksiniz.  Venüs’ün burç değiştirmesi ise size kariyer de sosyal medya, internet üzerinden gelecek iş fırsatları adına desteklerken, hızlı  para akışına takabilirsiniz, bunu artırmak için çabalayabilirsiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Güneş, Mars etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki özellikle kariyerdeki korkularınızı çözümleme, iş dünyasında yaşadığınız sıkıntılara çözüm bulma ve bu konuda mücadele edecek gücü elde etme ve bu güç doğrultusunda harekete geçme adına desteklerken. Sağlıkla ilgili konulara dikkat etmeniz gerekebilir, bu hafta iştahınız açık olabilir. Haftanın diğer etkisi olan Satürn,Pluto etkileşimi ise Temmuz ayına kadar devam edecek bir etki, sizin krediler, borçlar, ödemeler adına ciddi bir disipline sokarken, daha akılcı adımlar atmanız gerekecek. İstikrarlı, düzenli olmak önemli olacak. Güneş-Neptün etkileşimi  kariyer de daha yüksek hayallerin peşinden koşmanıza sebep verirken. Sezgilerinizi kariyer ortamında mutlaka kullanmalısınız. Yine üstleriniz ile güzel ilişkiler kurabileceksiniz, yalnız biraz kırılgan yapıda olabilirsiniz buna dikkat etmelisiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise çok iyi gelecek, modunuzu yükseltecek. Ayrıca eğitim konularında, yurt dışı ile alakalı konularda başarı sağlamanıza destek verecek. Hayatınızda kimse yoksa gittiğiniz bir yolculuk sonucunda yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Güneş, Mars etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sizin özellikle kalabalık ortamlarda kazanmak istediğiniz statü, konum ve mevki adına destek verirken. Kendinizi geliştirecek bir eğitim programının içinde yer alabilirsiniz. Satürn-Pluto işbirliği ise temmuz ayına kadar sürecek ve  karşıt burcunuzda gerçekleşen bir etki. Sizi evlilikler, ortaklıklar adına sorumluluk alma adına  teste tabi tutabilir. Bu dönemde partnerinizden daha yoğun bir baskı görebilirsiniz. Güneş-Neptün etkileşimi ise size çok iyi gelecek sezgileriniz artarken, bu dönemde tatile çıkabilir. Tatil ile ilgili planlar yapabilirsiniz. Ayrıca  çok fazla rüya görebilir bu yüzden biraz uyku düzeninizi bozabilirsiniz ama duygusal olarak kendinizi rahat hissedeceğiniz dönem. Son olarak Venüs'ün burç değiştirmesi ise maddi konularda yeni yatırımlara farklı fikirlere ve alanlara yönelmeniz de destek olurken. Sağlıkla ilgili teknolojiyi kullanacağınız  bir operasyon geçirebilirsiniz. Lazer ile göz ameliyatı gibi.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Güneş, Mars etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sizin kariyer de maddi olarak geride kaldığımız konuları çözümleme, parasal kaynakları değerlendirme ve bu yönde yeni iş girişimlerini yönlendirirken. Kalıcı bir statü elde etmenizi de sağlayacak. Temmuz ayına kadar etkili olacak Satürn Pluto teması ise sizin iş ortamınızda, sağlıkla ilgili konularda, günlük rutin işlerinizde disiplinli olmaya planlarınız doğrultusunda gitmeye ve sağlıklı açısından dişlerinizi yaptırma  döneminde sokacak. Güneş Neptün teması ise  maddi konularda hayalperest bir ruh haline sürükleyebilir. Çok fazla riski olan maddi kaynaklar yatırımlar yapabilirsiniz dikkatli olmalısınız. Yine başkalarından maddi  konularda ki beklentileriniz de ayaklarınız yere basmalı. Venüs ise karşıt burcunuzda geçiyor sizin için aşk dönemi evlilik döneminde başlıyor. İlişkilerin içinde özgürlük teması öne çıksa da,  sevimliliğiniz ile bu kısmı çözümleyebileceksiniz. Hayatınızda kimse yoksa aşk için çok güzel bir döngüdesiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Mars-Güneş etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki ile beraber aşk , ilişki ve  evlilikte yaşadığınız sıkıntıları çözebileceksiniz ve  daha yapıcı olup, güzel bir tatil programı ile bütün problemleri çözüm noktasında getirip sonuçlandıracaksınız. Satürn,Pluto etkileşimi ise sizi yine aşk adına, kendinizle ilgili hayattan beklentileriniz adına ve  çocuklarla ilgili konularda dönüşüm sürecine sokacak. Maddi ve manevi olarak bu konularda daha sistemli ve disiplinli olabilirsiniz. Çok fazla yüzeysel ilişkilere girmek istemeyeceğiniz bir döneme başladınız , temmuz ayının sonuna kadar. Güneş, Neptün etkileşimi ise karşıt burcunuzda gerçekleşiyor. Bu yüzden evlilik, ilişkilerde  daha hayalperest ruh halinde de olabilir. Gerçekleri zaman zaman görmeyebilirsiniz. Yine ortaklıklar adına kandırılmalara dikkat etmemiz gereken bir dönem son olarak. Venüs'ün burç değiştirmesi ise sizi günlük rutin işlerinizde teknolojiyi kullanmaya, iş ortamında teknolojik faaliyetleri yönlendirirken. Zihniniz çok açık ve yaratıcılığınızın üst düzeyde olacak.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Güneş, Mars etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sizin iş ortamınızda maddi kaynaklar açısından karar almaya günlük rutin işlerinizi ve gelecek adına  projelerinizi yaparken zekanızı kullanmaya ve bunu da paraya çevirme adına destek oluşturacak. Temmuz ayının sonuna  kadar  sürecek, Satürn-Pluto etkileşimi ise sizi aile, ev ve yuva alanlarında etkilerken. Bu konularda radikal hamleler yapabilir, risk içeren konulardan uzak durabilirsiniz. Radikal bir yer değişikliği, ev taşınma, ev alınması yine bu süreçte olabilir.Güneş-Neptün teması ise iş ortamında  yorarken, başka insanların hayalleri için gereksiz sorumluluk alabilirsiniz. Sağlıkla açısından ise  hassas bir dönemdesiniz, vücudunuz her zamankinden daha fazla ödem tutabilir. Yine bu dönemde evcil hayvan sahiplenebilirsiniz. Son olarak Venüs'ün burç değiştirmesi ise aşk adına sizi çok olumlu etkiliyor hayatınıza yeni bir insan girebileceği gibi hayatın her alanına da aşk enerjisini getirebileceksiniz. Modunuzun  iyi olacağı ve kendinize vakit ayıracağınız güzelliğinize ekstra önem göstereceğiniz bir dönem.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftaya Güneş, Mars' etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sizin evlilikte ve ilişkilerde kalıcı bir karar almanıza, eğer sürüncemede olan bir ilişkiniz varsa sonlandırmanıza sebep olacak. İlişkiler açısından daha sonuç odaklı düşünebilirsiniz. Farklı bir ortaklığı da imza atabilirsiniz ve maddi olarak  kazanç elde edebilirsiniz. Satürn-Pluto etkileşimi ise Temmuz ayına kadar sürecek bir etki sizin kardeşleriniz, yakın çevreniz ile olan iletişiminiz de daha  doğru ilişkiler kurma adına desteklerken. Doğru karar alma adına sınav verebilirsiniz. Güneş, Neptün teması ise sizi aşk adına flörtöz bir ruh haline sokabilir, romantik olabilirsiniz. Yine hobilerinize yönelmek, kendinize yeni bir iş kolu yaratmak için destek verirken, sezgileriniz çok kuvvetli olacak. Venüs'ün burç değiştirmesi ise ev ve ev ortamına sizi yöneltirken evinizin içinde teknolojik aletleri değiştirebilir,  beyaz eşyalarınızı yenileyebilirsiniz. Evinizi modern hale getirebilirsiniz. Aile içinde de fikirleriniz konusunda daha özgür davranmak isteyebilirsiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Güneş, Mars etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sizin daha fazla çalışmanıza sebebiyet verebilir, günlük rutin işlerinizi artacak. Ev işlerine odaklanabilir, evinizin içinde bir düzen oluşturmak isteyebilirsiniz. Ayrıca sağlık ile ilgili olarak, bir beslenme düzeni oturtabilirsiniz. Satürn,Pluto etkileşimi ise  sizi gelir kaynaklarınız alanından etkilerken. Temmuz ayının sonuna kadar sürecek bu etki ile kalıcı  gelir elde etme maddi kaynaklarınızı yukarı çekme, sabit gelirlerinizi arttırmada önemli bir etki. Güneş Neptün kavuşumu ise size yeni bir ev, yeni bir düzen adına hayalperest bir ruh haline sürükleyebilir. Ne istediğinize karar veremeyip, bu konularda  daha tedirgin olabilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi kardeşleriniz ve  yakın çevreniz ile olan ilişkilerinizi etkilerken. Bu alanda kendi özgürlüğünüzü kurabilirsiniz, aynı zamanda yine kısa yolculuklarınızda artabilir.  Kısa yolculuklar sonucunda hayatınıza yeni bir aşk gelebilir.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Güneş, Mars etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sizin yakın çevrenizde olan ilişkilerinizde kararlı olmaya burada yaşadığınız sorunları çözme adına destek verirken. Bu dönemde çocuklarınızla ilgili maddi ve manevi ve sorumluluklar sizin üzerinizde olabilir. Burcunuzda gerçekleşecek ve Temmuz ayının sonuna kadar net bir şekilde hayatınıza yansıyacak, Satürn-Pluto etkileşimi ise sizin  hayatınızda ne istiyorsunuz, Ne yapmalısınız , Nasıl bir döngüdesiniz bugüne kadar ertelediğiniz işlerde neler geldi başınıza tüm bunları değerlendireceğiz bir döneme sokuyor. Çok önemli bir süreç sizin için hayattaki tüm alanlarda sorumlulukların başına geçmeniz şart. Güneş, Neptün etkileşimi yakın çevre ile ilgili konularda  gerçekçi olmaya. Aynı zamanda şehirlerarası trafiğinizin de artmasına sebebiyet verecek. Günlük rutin işlerinizde dalgın olabilirsiniz. Son olarak Venüs'ün burç değiştirmesi  nakit para akışınızın hızlanmasına. Özellikle ulaşım ve haberleşme ile ilgili kanallardan ekstra para kazanmanıza destek verecek.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Güneş, Mars etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sizin aile içinde maddi konularda girdiğiniz mücadeleleri olumlu sonuçlandırma, yine maddi konularda beklentilerinizi  netleştirme adına desteklerken. Satürn, Pluto kavuşumu ise Temmuz ayına kadar sürecek ve sizi gerçekten ruhsal anlamda tamamen güçlü olma konusunda eğitecek, güçlü olmak, sağlıklı olmak ,dirayetli olmak adına bir mücadele içine gireceksiniz. Neptün- Güneş etkileşimi ise sizi parasal kaynaklarda radikal hamle yapmaya ayaklarınızı yere basmadığı ,ertelediğiniz ,ihmal ettiğiniz konularda sonuç almanız adına destek verirken. Venüs'ün  burcunuza geçmesi ise sizi sevgi olarak harekete geçirecek, ruhsal olarak daha rahat olacaksınız. Hayatınıza yeni bir aşk gelebileceği gibi,  maddi ve manevi olarak da rahatlarken. Hayatınızın her alanını aşkı yansıtabileceksiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya burcunuzda olan Güneş’in Mars ile gerçekleştirdiği olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki ile beraber özellikle yolculuk enerjiniz artarken, kısa yolculuklar sonucunda büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Maddi kazançlarınızda artış olacak bir dönem. Satürn-Pluto kavuşumu ise Temmuz ayına kadar devam ederken kalabalık ortamlarda güzel işbirliklerini  elde edebilirsiniz, sosyal ortamlarınızı belli bir standartta oturtma ,hayatınızda size bir şey vermeyen insanları  çıkartma adını test tabi olacaksınız. Burcunuzda gerçekleşen Güneş, Neptün etkileşimi sizi hayalperest yapsa da yine hayallerinizi ulaşmak için gücü elde etmeniz adını da destek oluşturacak. Son olarak Venüs'ün burç değiştirmesi ise sizin aşk ,ilişkiler ve hayatla ilgili konularda bardağın boş tarafından bakmanıza sebebiyet verebilir. Çok farklı insanlar karşınıza çıkabilir , düşüncelerinizi etkileyebilir. Bu yüzden  kendi kabuğuna çekilebilirsiniz. Söylenenlere kulak asmamalısınız.

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Sema Sidar
Astrolog
Astroloji
burçlar
gezegenler
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
venüs
kova burcu
güneş
pluto

Facebook Google plus Instagram Twitter