Reklam
Temiz Magazin
03 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 26 Mart haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları. Bu hafta Venüs ve Dolunay'a dikkat!

Astroloji
25 Mart 2018
Astrolog Sema Sidar'dan 26 Mart haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları. Bu hafta Venüs ve Dolunay'a dikkat!

 

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım;

Bol bereketli, güzel bir hafta olmasını diliyorum.

Aklınıza takılan sorularınızı bana sosyal medya hesaplarım üzerinden sorabilirsiniz. 

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Bakalım  haftaya nasıl etkilerle başlıyoruz.

Aşk ve sevgide isyan enerjisi ile bizi karşılıyor yeni hafta... 

Venüs; (aşk, sevgi, ilişki, sanat gezegeni) Uranüs; (sınırları aştıran ,isyan ve uçarılık gezegeni) ile kavuşumda olacak.

VENÜS ve URANÜS'ÜN KAVUŞUMU NEDENİYLE İSYAN MODUNA GEÇECEĞİZ

Bize etkisi ise; ilişkilerde  atar gider yapacağız, tahammül gücümüz zayıflayacak, hemen isyan moduna geçeceğiz.  

Sakin olmak, sakin durmak bize göre olmayacak.

İkili ilişkilerde alttan almak zor gelecek.

Bir taraftan da alışveriş yapma isteğimiz artacak fakat işin enteresan tarafı giymeyeceğimiz kıyafetleri alabiliriz.

Standart olana değil,  farklı olana gideceğiz, buna ilişkilerde de dikkat etmelisiniz.

Fiziksel görüntünüzde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz, fakat bir yandan da Merkür’ün geri harekette olduğunu belirtmek isterim, içsel bir isteğiniz olsa da tam olarak gökyüzü buna destek vermiyor.

Venüs-Uranüs kavuşumunu en iyi kullanabileceğiniz alan spor olacak, çok iyi gelecek spor yapmak, sizi adeta yenileyecek.

HAFTANIN EN GÜZEL ETKİSİ: VENÜS, BOĞA BURCU'NA GEÇİYOR

Geldik haftanın en güzel etkisine.

31 Mart’ta Venüs; aşk, ilişki, sevgi, sanat  gezegeni Boğa Burcu'na geçiş yapacak ve 24 Nisan’a kadar bu burçta kalacak.

Boğa burcu Venüs’ün en mutlu olduğu burçlardan bir tanesidir, görevlerini hayatımıza pozitif bir şekilde yansıtır.

AŞK VE İLİŞKİLER İÇİN HARİKA BİR DÖNEM BAŞLAYACAK

Doğal olarak aşk ve ilişkiler için harika bir dönem başlayacak, sadakat ve güven kazanacak.

Sevmek ve sevilmek isteyeceğiz, yaşamın her alanında sevgi enerjisi artacak.

Yaşam standartlarımızı, daha yükseğe çıkartmak için fırsatlar yakalayabileceğiz, kalıcı başarılar isteyeceğiz.

Daha sabırlı ve azimli olacağız. 

Bu dönemde lüks harcamalarınız artabilir, yine para biriktirmek için de bereketli zamanlar bu zamanlar... 

Sevgide  bir  kişiye bağlı kalmak, güven duygusu önemli olacak, ilk beklentimiz ve isteğimiz bu yönde olacak.

Aşkta da çok güzel zamanlar ama yine de ilişkinin adını koymak için 16 Nisan’a kadar beklemelisiniz; merkür retro sonrasına kalmalı ki daha sağlıklı ve uzun soluklu bir ilişki olsun...

AŞK VE İLİŞKİLER ADINA ŞANSLI BURÇLAR:

Aşk ve ilişkiler adına şanslı burçlar ise  boğa, akrep, başak ve oğlak.

 31 MART'TA TERAZİ BURCU'NDA DOLUNAY BİZİ BEKLİYOR

Haftanın finalini ise önemli ve  özel bir şekilde yapıyoruz; çünkü önemli bir etki ile karşı karşıyayız.

31 Mart’ta 10 derece Terazi Burcu'nda bir dolunay meydana gelecek.

Dolunay; hayatınızdaki farkındalığı, duygusal olarak ortaya çıkartmanızı sağlar ve gözükmeyi görmenize sebep olur ve sonra yeni başlangıçları hayatınıza getirir.

ZOR BİR DOLUNAY OLACAK

Zor bir dolunay olacak ve etkisi bir hafta boyunca devam edecek.

Özellikle “Ben” ve “Biz” arasındaki savaşı vermemize sebep olacak; çünkü Mars (mücadele gezegeni) Satürn ile kavuşum halinde  dolunaya sıkıntılı bir açı yaparken,  geri harekette olan Merkür başrolde yer alacak.

Tüm bu etkiler içimizdeki karmaşayı büyütecek.

Hayattan ne istiyoruz, maddi koşullarımızı nasıl değiştirebiliriz, kendimiz de neyi beğenmiyoruz? 

Karşılaştığımız haksızlıklar neler tüm bunları önümüze getirecek.

Maddi konularda gereğinden fazla efor göstermemiz gerektiğini  ve  çalışmayı elden bırakmamamız gerektiğini vurgulayacak.

Ruhen hayattan çok fazla şey isteyebiliriz, rahat  hayat şartları, sevmek sevilmek, ön planda olmak için içsel olarak dürtüleceğiz.

Hayat  bize hafif hesap soracak, "maddi imkanlarla sen bugüne kadar ne yaptın, neler yapabilirsin" diye sıkıştıracak.

Ayrıca fiziksel görüntünüzde takık bir  ruh halinde olabilirsiniz.

Bu dolunayda karşımıza çıkan  insanlar ve olayların sonuçlarını, Eylül sonu itibariyle  tekrar karşınızda  görebileceksiniz.

Yaşadıklarınızı bir yere not etmenizi tavsiye ederim.

DEDİKODUYA DİKKAT

Dolunayın etkisinden kaynaklı, dedikoduya karşı dikkatli olmalısınız.

Kendinizle ilgili sırları kimseye söylememelisiniz.

Fayda sağlayabileceğiniz konular ise yarım kalan hukuksal işlerden sonuç alma, satış işlerinden  yarım kalan işleriz varsa sonuçlandırabileceksiniz.

Gökyüzünün enerjilerinin burçlara etkilerine bakalım:

Koçlar ve Yükselen Koçlar: Koçlar, burcunuzda gerçekleşen Venüs-Uranüs kavuşumu ile haftaya başlıyoruz. İkili  ilişkilerde tahammül gücünüz zayıflayabilir,  sabırsız bir yapıda olabilirsiniz. Ayrıca bu hafta  hiç tahmin etmediğiniz, geri dönüşünü beklemediğiniz eski sevgilinizden haber gelebilir. Venüs’ün  Boğa burcuna geçmesi ise size maddi konularda iyi gelecek, kalıcı başarılar ve fırsatlar elde edebileceksiniz. Para durumunuz yukarı doğru ivme kazanabilecek. Karşıt burcunuzda gerçekleşecek dolunay, her yönden kendinizi sorgulamanıza, hayatınızda neleri kaçırdığınızı anlamanıza sebebiyet verecek. Lüks ihtiyaçlarınız artabilir, aşk hayatınızda yaşadığınız karmaşa,  daha fazla alışveriş yapmanıza sebebiyet verebilir. Mevcut ilişkinizde gelecek adına  bir konuşma gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar: Boğalar,  haftaya Venüs- Uranüs kavuşum açısıyla başlıyoruz, bu etkiyle beraber ruhsal olarak çalışma isteğiniz azalabilir,  işe gitmek zor gelebilir. İş ortamında tahammül gücünüzle ilgili sıkıntı var. Size verebileceğim müjde ise  burcunuzun yönetici gezegeni Venüs, size tüm güzellikleri getirmek için burcunuzda... Maddi manevi hayatla ilgili her alanda kendinizi ön plana  çıkarabileceksiniz. Fiziksel görüntünüz ve  hayat duruşunuzla insanlara aktarmak istediğiniz her şeyi aktarabileceksiniz. Aşk adına da  güzel zamanlar mevcut; ilişkinizdeki problemleri çözebilir yeni ilişki için şans  yakalayabilirsiniz. Hayatın her alanında aşkı sevgiyi ortaya koyabileceksiniz. Gerçekleşecek dolunay  ise sizi iş ortamı ve sağlık açısından   tetikleyecek; iş ortamında uğradığınız haksızlıkları çözümleyebilme, hak ve adalet dengesini oluşturabilme adına fırsat yakalayacaksınız.Sağlık adına ise böbreklerinizin hassas olacağını belirtmek isterim.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya  Venüs-Uranüs kavuşum açısı ile başlıyoruz, size çok iyi gelecek bir etki, kalabalık gruplarda ve  sosyal ortamlarda popülerliğiniz  artarken, kendinizi çok sıra dışı bir grubun içinde bulabilirsiniz. Katıldığınız  davetlerde çok tarzınız olmayan insanlarla bir arada olabilirsiniz. Fakat bu insanlar yeni imkanlar sağlayabilir size... Venüs’ün boğa burcuna geçmesi  sizi  kırılgan ve hassas yapacak, iş ortamınızdaki ilişkiler size biraz yüzeysel gelebilir ve yorabilir. İş ortamının  dışındaki ilişkilerinizde gayet  güzel ama maddi konular iş ortamınızda dengeleri değiştirecek. Terazi Burcu’nda gerçekleşecek dolunay ise gerçekten sizi siz yapacak, hayat standartlarınızı değiştirip, kendinize vakit ayırmanızı sağlayacak. Kalabalık ortamlarda öne çıkarken çocuklarınızla ilgili konularda da, yine onların istediği maddi koşulları sağlayabileceksiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler: Yengeçler, haftaya Venüs-Uranüs  kavuşumu ile başlıyoruz, bu etki sizi kariyerde farklı alanlara  yönelip, fırsat yakalamanız adına destek verecek. Çalışma sisteminizde daha farklı bir strateji de geliştirebilirsiniz. Diğer yandan Venüs’ün burç değişiminden kaynaklı, çalışma  ortamınızdaki bayan figürleri ile iletişiminize  dikkat etmenizi öneririm. Venüs'ün enerjileri size  yeni bir arkadaş ortamı getirirken,  ilişkilerde güven duygusunu öne çıkartacak, hayatınızdaki bayan figürlerinin hepsini sorgulamanıza sebebiyet verecek. Geleceğe dair yatırımlarınızda maddi imkanlarınızı gözden geçirmek ise öne çıkan diğer bir konu olacak. Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay  ise sizin hayatınıza  aile kavramlarının öne çıkmasına sebebiyet verecek, ailenizle vakit geçirebilir ve onlara maddi anlamda destek olabilirsiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar: Aslanlar, Venüs-Uranüs kavuşumu ile  haftaya  başlıyoruz. Bu etki ile beraber seyahatleriniz artabilir. Sürpriz bir yolculukla haftaya başlayabilirsiniz, aynı zamanda  eğitim konularında, yurtdışı ile alakalı alanlarda  yaratıcılığınız yüksek, bu alanda  tıkanıklık yaşadığınız problemler varsa çözebileceksiniz. Venüs’ün boğa burcuna geçmesi sizi kariyerde çok iyi bir konuma ve statüye getirecek, kalıcı başarılar maddi koşullarda artışınız olabilir. Diğer yandan  iş değişikliği düşünüyorsanız ve bu anlamda beklediğiniz bir haber varsa bu hafta gelebilir. Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay yakın çevreniz ile ilişkilerinizi sorgulamanıza ve  haksızlığa uğradığınız  konularda hak ve adaleti sağlamanıza destek olacak. Parasal konularda   yakın çevrenize güvenmemeniz gereken bir hafta; biraz daha bireysel olarak hareket etmenizi tavsiye ederim.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar: Başaklar, haftaya Venüs-Uranüs kavuşum açısı ile başlıyoruz, sizi başkasından elde edeceğiniz maddi imkanlarda destek sağlarken. Maddi açıdan yeni fırsatların gelmesine, çok kısa vadede para akışınızı hızlandırmaz için destekleyecek. Eşinizin, ailenizin imkanları sizin kullanımınızda  olacak. Finansal durumunuz daha iyi bir konuma gelecek... Venüs’ün boğa burcuna geçmesi ise sizi yolculuklar, seyahat ve eğitim konularında fayda sağlayacak. Şehir dışı işlerinizde artış olabilir. Uzak yolculuklar sonucunda maddi imkanlarınızı arttırabilirsiniz. Diğer yandan Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay size sizi maddi olarak  güzel bir imkan sunacak, iletişim yeteneklerinizi de artırarak hareket edeceksiniz. Çevrenizdeki insanların maddi imkanlarını kullanabileceksiniz. Hatta kendiniz için bir yatırım yapma imkânınız oluşabilir bu konuda yaşadığınız haksızlıklar da çözüme kavuşacak.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler: Teraziler, karşıt burcunuzda gerçekleşen Venüs-Uranüs kavuşum açısı ile haftaya başlıyoruz,  evlilikte ve  ikili ilişkilerde  isyankar davranışlar içinde olabilirsiniz, biraz atar gider yapmanıza sebebiyet verecek bu etkiler... Evliliğinizi sorgulayabilir, ilişkileriniz konusunda bir karar almak isteyebilirsiniz. Diğer yandan Venüs’ün Boğa burcuna geçmesi krediler, borçlar, ödemeler adına sizi destekleyecek,  para durumunuz için  daha iyi bir standart oluşturabilirsiniz. Burcunuzda gerçekleşecek dolunay sizi maddi konulara yöneltecek. Hayatınızda yaşadığınız  karışıklıkları çözümlemek için maddi koşullar önemli olacak. Ben-biz dengesi ise çok fazla  öne çıkacak. Yine  ilişkilerinizde yaşadığınız sıkıntılar da gündeme gelebilir, kendinizi biraz depresif hissedebilirsiniz, lüks harcamalarınız konusunda ise akılcı davranmalısınız.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler: Akrepler, haftaya Venüs-Uranüs kavuşum açısı başlıyoruz, bu etki sizi sağlık anlamında zorlayacak, özellikle migren ve baş ağrılarına karşı dikkatli olmalısınız. Rahatsızlıklara  açık bir haftadasınız .Venüs’ün karşıt burcunuza geçmesi ise ikili ilişkiler, ortaklık ve  davalarla ilgili konularda fayda sağlamanızı sebep olacak. Biraz evreni sorgulayacaksınız, yaşadığınız olayların  görünmeyen tarafını görmenize sebebiyet verecek.  Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay ise  ruhsal olarak sizi zorlayacak, iç dünyanıza çekilmenize neden olabilir. İş ortamındaki haksızlıklar gündeme gelebilir, burada yaşadığınız sorunlar Eylül sonuna kadar devam edebilir. Yine sağlıkla ilgili problemlerden dolayı işe gitmekte zorlanabilirsiniz , bağışıklık sisteminize dikkat etmeniz gerekebilir.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar: Yaylar,  haftaya Venüs-Uranüs  kavuşum açısı ile  başlıyoruz, bu etkiden kaynaklı olarak aşk ve ilişkilerde çok isyankar bir ruh halinde olabilirsiniz. Hayatınızı daha sıra dışı yönlendirmek ve mevcut olduğunuz koşulları değiştirmek isteyebilirsiniz. Ayrıca çocuklarınıza karşı sabırsız yapıdasınız, bu yüzden eşinize çocuğunuzu sorumluluklarını aktarmanız sizi rahatlatır. Venüs’ün Boğa burcuna geçmesi ile iş ortamında ki şartlarınızı daha iyi bir konuma getirerek, iş arkadaşlarınız arasından güven duyduklarınızla iş birliği yapabilirisiniz. Çalışma ortamınızı yeniden düzenleyebilir terfi atama bekliyorsanız da önümüzdeki 15 gün boyunca sonuç alabilirsiniz. Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay ise sizi daha popüler yapacak, maddi koşullardaki sıkıntılar gün yüzüne çıkacak, başka insanların sizi finansal olarak sömürme isteği olabilir,  kesinlikle kendi çıkarlarınızı korumalısınız, bu  doğrultuda hamle yapmalısınız.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar: Oğlaklar, Venüs-Uranüs kavuşum açısı ile haftaya başlıyoruz,  bu etkiden kaynaklı olarak ailevi konulardan sıkılabilir, uzak durmak isteyebilirsiniz. Ayrıca ev ortamı sizi daraltabilir, daha çok dışarda vakit geçirmek size iyi gelecek. Yine kendinizi aileniz açısından baskı altında hissedebilirsiniz. Diğer yandan Venüs’ün Boğa burcuna geçmesi, ikili ilişkiler, aşk ve çocuk ile alakalı konularda olumlu destekleyecek. Maddi durumlarınızı daha iyi bir konuma getirebilirsiniz. Çevrenizin imkanları ve olanakları yine bu dönemde size sonuna kadar açık olacak. Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay  kariyerde fırsat getirecek. Yükselme terfi adına istediğiniz koşullar oluşurken. Beklediğiniz bir iş görüşmesi haberi varsa bu hafta gelebilir.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar: Kovalar,  haftaya Venüs-Uranüs kavuşum açısı ile başlıyoruz, kısa seyahatleriniz artacak. Daha önce hiç görmediğiniz yerleri görebileceksiniz. İletişimdeki yaratıcılığınız  farklı insanlarla iş yapıp kazanç sağlamanıza destek olacak. Diğer yandan da sabırla alakalı sıkıntınız var, tahammül gücünüz çok düşük. Venüs’ün Boğa burcuna geçmesi ise sizin evin içinde tadilat ve tamirat durumları ile karşı karşıya bırakabilir. Bunu özellikle mutfak için yaparken, tencere, tava alışverişiniz olabilir; yani kısaca demek istiyorum ki mutfakta değişiklik zamanı. Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay ise yurtdışı ile alakalı konularda fırsat yakalamanıza, kendinizi geliştirmek istediğiniz bir eğitim programına dahil edebilir. Seyahat döneminiz açıldı. Dikkat etmeniz gereken kısım ise  sizin maddi imkanlarınızdan yararlanmaya çalışan insanlar olabilir. Bu konuda dikkatli olmalısınız.

 

 

Balıklar ve Balıklar Kovalar: Balıklar, haftaya Venüs-Uranüs  kavuşum açısı  ile  başlıyoruz. Gelirler alanınız tetikleyen bir etki olurken. Özellikle maddi anlamda ummadığınız  fırsatlar gelirken, beklemediğiniz giderlerde oluşabilir. Duygusal hayatınızdaki  iniş ve  çıkışlar maddi harcamalara yöneltebilir, dikkatli olmalısınız. Akarken doldurmanız daha iyi bir tercih olacak. Venüs’ün Boğa burcuna  geçmesiyle, yolculuklarınızın sonucunda para kazanma olanaklarınız artacak... Yakın çevreniz ve kardeşleriniz size maddi açıdan destek verecek. Terazi Burcunda gerçekleşecek dolunay ile  mevcut borçlarınızı yeniden yapılandırabileceksiniz. Gelirden gelir elde etme imkanınız oluşurken,  partnerinizin, eşinizin ve yakın çevreniz maddi olanakları size hizmet edecek. Yaşayacağınız sağlık problemlerinde minik bir operasyon geçirme durumunuz oluşabilir.

ASTROLOG SEMA SİDAR

Etiketler: 
dolunay
venüs
uranüs
Sema Sidar
Astrolog
Astroloji
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti

Facebook Google plus Instagram Twitter