Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 27 Mayıs haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları

Astroloji
25 Mayıs 2019
Astrolog Sema Sidar'dan 27 Mayıs haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım,

Haftaya sakin bir başlangıç yapacağız, gökyüzü Çarşamba'dan sonra hareketlenecek. 

Haftanın ilk 3 günü, hayatımızın kontrol mekanizmasını ele geçirmek isteyeceğiz...

HAYALLER ÖNE ÇIKACAK

Çarşamba gününden itibaren ise hayallerimiz öne çıkacak ve bunların ne kadarını gerçekleştirebileceğimiz ile yüzleşeceğiz.

Bunu bize Neptün; hayal ve hayal kırıklıklarını temsil eden gezegenin yaptığı açılar yansıtacak...

NEPTÜN, VENÜS İLE OLUMLU AÇI GERÇEKLEŞTİRECEK

İlk olarak Neptün, Venüs; aşk, ilişki, sanat gezegeni ile olumlu bir açı yapacak.

Neptün ve Venüs'ün bu etkisi ile beraber, ikili ilişkilerde  istediklerimize, hayal ettiğimiz aşka  kavuşma şansımız olacak,.

Karşı tarafa isteklerimizi sevgi dilini kullanarak aktarabileceğiz.

İlişkilerde beklentilerimizin netleşmesi ve sanatsal konularda yaratıcılık için önümüzde harika bir hafta var.

RÜYALARIMIZ ÖNEMLİ!

Rüyalar bu etki ile çok önemli olacak, hep mesaj içeren bir tarafı olacak... 

Yine yapı olarak daha merhametli ve kendimizi karşı tarafa sevgi dolu ifade ederken, ilişkilerde beklediğimiz güveni, daha iyi standartları elde edebileceğiz.

Hatfanın devamında Neptün; Merkür; (iletişim gezegeni) ile zorlu bir açı gerçekleştirecek.

Bu etkiden kaynaklı olarak konuşmalarda iletişimde beklentilerimiz yüksek olabilir; fakat bu beklentiler hayal kırıklığına neden olabilir.

ÖNEMLİ İŞ BAĞLANTILARINA DİKKAT!

Sevgide beklediklerimizi bulurken, iletişimde ve konuşmalarda; önemli iş bağlantılarında istediğimiz sonuçları bulamayabiliriz.

Ayrıca aşırı alıngan ruh hali, kırılgan yapıdan kaynaklı arkadaşlıklarınız ve ailevi ilişkilerde küslükler olabilir.

YENİ HAFTADA BAĞIMLILIKLARA DA DİKKAT!

Bağımlılıklarımız bu hafta artabilir, bununla ilgili bir mücadeleniz varsa dikkatli olmalısınız.

KANDIRILMAYA, KURNAZ İNSANLARA DİKKAT!

Diğer yandan kandırılmaya müsait etkiler söz konusu, kurnaz insanlar tarafından aldatılmaya, duygularımızın istismara uğraması ile karşı karşıya kalabiliriz.

Çok bilmediğimiz insanlardan alışveriş yapmamak ve para trafiği oluşturmamak önemli.

Bu etkiden kaynaklı paranoyak olmayalım ama yine her konuşmanın altında bir bit yeniği ararsak fena olmaz.

HAFTANIN EN ÖNEMLİ ETKİSİ MERKÜR VE JÜPİTER ARASINDA GERÇEKLEŞECEK!

Haftanın en önemli etkisi ise  Merkür; iletişim gezegenin Jüpiter; şans, bolluk, bereket gezegeni ile yapacağı karşıt açı oluşturacak.

Karşıtlıklar astrolojide zorluklara neden olurken, Perşembe günü netleşecek bu etkiden kaynaklı da çok konuşmak, elde etmek istediğimiz fırsatların kaybolmasına sebebiyet verebilir.

DEDİKODUYA DİKKAT!

Dedikodudan kaynaklı sıkıntılar olabilir, canınız sıkılabilir...

İnsanların önyargıları sizi bunaltabilir.

Fazla iyimser ruh halinden "yok bu böyle değil" desek de günün sonunda büyük yüzleşmeler yaşayabiliriz.

İNSANLARIN BİR SÖYLEDİĞİ BİR SÖYLEDİĞİNİ TUTMAYACAK

Burada en önemli detay insanların bir söylediğinin bir söylediğini tutmaması olacak, kesinlikle önümüzdeki 8 gün boyunca, söylenenlere değil, icraata bakmak gerekli.

KARARSIZLIK DURUMU YAŞAYABİLİRİZ

Bu arada bizim isteklerimiz de sürekli değişebilir, değişken burçlarda gerçekleşeceği için (Jüpiter; yay burcunda olacak, Merkür; İkizlerde) sürekli bir kararsızlık durumu oluşabilir tabi ki de bu da maddi ve manevi kayıp yaşamımıza sebebiyet verebilir.

Fırsatlarımızı icraat yolu ile elde edebiliriz, çok konuşarak değil.

Eğitim, yolculuk, yurt dışı ile ilgili işlerinizde sıkıntılar oluşabilir, işler aksayabilir. Kontrolü elden bırakmayın.

MARS VE VENÜS'ÜN GÜZEL ETKİSİYLE YENİ HAFTAYI KAPATACAĞIZ

Haftanın kapanışını güzel bir şekilde yapıyoruz.

Mars; mücadele gezegeni ile Venüs, aşk, sevgi, ilişki gezegenin olumlu açısı ile, sevgi ve şefkat her kapıyı açacak.

Bu harika etki ile,  ilişkilerde  hem sevginin desteği hem de güven ile beraber daha güzel ve uzun süreli ilişkiler yaşayabileceğiz.

Aşkta karşınızdaki insanın sizi koruyup kollaması, güven duygusunu vermesi adına pozitif bir dönem olacak.

Özellikle sürüncemede olan biri varsa, ilişkinizin başlayıp başlamaması adına bir karar alınması gerekiyorsa, Cuma gününden itibaren önümüzdeki 1 haftalık süreç size bu ilişkinin adını koymak adına bu etki ile destek oluştururken.

Mücadele etmek isteğiniz alanlarda kavga, gürültü ile sonuç alamayız, her yol sevgiye çıkıyor çünkü.

Misafir ağırlamak, sevdiklerimizle güzel sofralarda kaliteli vakit geçirmek içinde yine Mars-Venüs etkileşiminden faydalanabiliriz.

 

YENİ HAFTADA BURCUNUZU VE SİZİ NELER BEKLİYOR? 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Neptün'ün yaptığı açılar ile başlayacağız, çarşamba günü itibariyle hareketlenen gökyüzünde. Bu etkiler size maddi konularda istediğiniz fırsatları yakalamada destek oluştururken, yakın çevreniz ve  kardeşleriniz ile olan iletişiminiz de birtakım sıkıntılara sebebiyet verebilir. İş ortamında yine iletişim ağını oluşturmak, sizin üzerinize kalırsa istediğiniz sonuçları elde edemeyebilirsiniz. Çok sorumluluk almamanızı tavsiye ederim. Merkür, Jüpiter karşıtlığı özellikle yolculuklarda eşyalarınızın kaybolmasına, beklediğiniz vize ve pasaport işlemleri varsa sürecin uzaması adına sıkıntıya sokabilir sizi. Haftanın son etkileşimi ise Mars, Venüs arasındaki olumlu temas size aile ilişkilerinde destek oluşturup yine maddi konularda fırsat getirecek. Maddi açıdan destek gördüğünüz güzel bir hafta.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Neptün'ün gerçekleştirdiği açılarla başlıyoruz. Çarşamba günü itibariyle hareketlenecek gökyüzünde burcunuzda ki Venüs’ün, Neptün ile gerçekleştirdiği olumlu etkileşim size hayallerinize kavuşma, hayalleriniz için kalıcı adımları atma adına pozitif desteklerken. İletişim anlamında ise para adına gereksiz sözler vermemeli tutamayacağınız yapamayacağız işlere kalkışmamalısınız, bunun farkındalığı zaten sizde olacak ama yine de uyanık olmanız önemli. Aynı zamanda Merkür, Jüpiter karşıtlığı para konusunu tekrar masaya yatırmanız neden olacak, krediler, ödemeler, borçları anlamında bir yön çizmenize neden olacak. Haftanın kapanışını yapan Mars, Venüs etkileşimi yaparken, maddi konularda yaşadığınız sıkıntılara kardeşlerinizin, yakın çevrenizin desteği ile yeni bir yön çizebileceksiniz, ayrıca gideceğiniz kısa yolculuklarda bu hafta size destek oluşturacak.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Neptün’ün açıları ile başlıyoruz, çarşamba gününden itibaren hareketlenecek gökyüzünde sizin için ana tema kendi korkularınızla yüzleşmek olacak, kariyerde neleri yapabileceğinizi anlayacaksınız. İş dünyasında yer ve statü değişikliği adına beklediğiniz haberler varsa alabileceksiniz, ayrıca bu konuda daha girişken bir yapıda olabileceksiniz. Dikkat etmeniz gereken konu ise burcunuzda bulunan Merkür'ün zorlu açıları, hem Neptün hem de Jüpiter ile zorlu temaslarda bulanacak. Aşırı hayalperest ruh hali kariyer dışındaki diğer konularda hayal kırıklığı yaşamanızı sebebiyet verebilir. İkili ilişkilerle yanlış anlaşılmalar olabilir, evlilikte de yüksek beklentiler sizi yorabilir. Haftanın kapanış etkisi Mars, Venüs etkileşimi ile cuma günü itibari ile daha rahat hissedebileceksiniz ve iş ortamındaki destekler bu süreçleri olumlu atlatmanızın temel sebebi olacak.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Neptün’ün açıları ile başlıyoruz. Çarşamba gününden itibaren hareketlenecek gökyüzünde sizi etkileyen ana konu yolculuklar, seyahat olacak uzun zamandır istediğiniz bir yolculuğa çıkabileceksiniz. Girdiğiniz ortamlarda popülerliğiniz artarken, aynı zamanda iletişim gezegenin zorlu açılarından dolayı, dikkat etmeniz gereken konu ise tutamayacağınız sözler vermemek olacak. Söz verme açısından sosyal çevreniz, yakın arkadaşlarınız sizi yorabilir. Merkür- Jüpiter karşıtlığı ise iş ortamında iletişim sıkıntıları ve hastalıklarla ilgili konularda baskı hissetmenize neden olabilir. Larenjit farenjit tarzı kronik rahatsızlıklara çok açık bir haftasınız. Son olarak Mars Venüs etkileşimi ise kalabalık gruplar da popülerliğinizi arttırırken, hayatında birisi yoksa yine bu kalabalık ortamlarda yeni bir aşkı getirebilir.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Neptün’ün açıları ile başlıyoruz. Çarşamba gününden itibaren hareketlenecek gökyüzünde ana temanız, maddi durumlarınızı ayarlamak olacak. Yeni finans kaynakları oluşturmak ve kariyer de daha fazla nasıl fayda sağlarsınız bunu anlayacaksınız. Diğer yandan kalabalık arkadaş guruplarında verilen sözlerin verilen  tutulmaması ve para kaybına sebebiyet verebilir. Çok büyük işler ve organizasyonlarda birebir ilişkileri seçmenizi tavsiye ederim. Merkür, Jüpiter karşıtlığı ise aşk ilişkilerinde, sosyal çevre ve aşk arasında kalmanıza sebebiyet verebilir. Yine daha kendi içinizde kalmanız gerekirken, mecburi kalabalıklara girebilirsiniz. Son olarak Mars-Venüs etkileşimi ise hayallerinize kavuşmaya, istediğiniz işi elde etme ,işte kazançlı sürece yine destek oluşturacak.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Neptün’ün açıları ile başlıyoruz. Çarşamba günü itibariyle hareketlenecek gökyüzünde ana temanız, ikili ilişkiler olacak. İkili ilişkiler, ortaklıklar adına yeni adımlar atabileceğiniz gibi sürpriz bir seyahat programı gerçekleştirebilirsiniz. Diğer yandan kendinizi geliştireceğiniz bir eğitim programı size çok fayda sağlayacak. Dikkat etmeniz gereken nokta iş ile alakalı tutamayacağınız sözler vermemek insanların sizden beklentileri çok yüksek olabilir. Siz de bunları karşılamak için herkese okey diyebilirsiniz ama devamında işin içinden çıkamayabilirsiniz.  Merkür, Jüpiter karşıtlığı da yine bu noktanın altını çiziyor. Hatta ailevi ilişkileri de dahil ederek, aile ilişkilerimizde de iletişim konusunda uyarıyor. Haftanın kapanışını yapan Mars, Venüs olumlu etkileşimi ise size yolculuklar açısından destek sağlarken,  uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınız bu hafta karşılaşabilirsiniz.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Neptün’ün açıları ile başlıyoruz. Çarşamba günü itibariyle hareketlenecek gökyüzünde ana temanız iş ortamı olacak. İş ortamınızı, iş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi revize ederken. Sağlıkla ilgili ise soğuk algınlığına yatkın bir haftadasınız. Dikkat etmeniz gerekiyor. Maddi konularda ise kazançlı bir hafta özellikle borçlarınızı düzenleyebileceksiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken nokta yolculuklar ve eğitim burada hem tutamayacağınız sözler vermeyin hem de beklentilerinizi daha düşük tutun. Diğer yandan Merkür, Jüpiter karşıtlığı da yine kardeşlerle ilgili konularda ve  yolculuklarda istediklerinizi elde etme adına sizi zorlayabilir ve haftanın kapanışını Mars Venüs olumlu etkileşimi yaparken. Bu etki size kazanım elde etmek istediğiniz işlerde ki mücadelelerinizi olumlu sonuçlandırmak için  maddi olarak destek oluşturacak.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftaya Neptün’ün açıları ile başlıyoruz. Çarşamba günü itibari ile hareketlenecek gökyüzü size  ana tema olarak, ikili ilişkileri, aşk ve çocuklarla olan konuları ön plana çıkaracak. İkili ilişkilerde harika bir hafta olacak bu etki ile bir yandan da ortaklıklar  kar sağlayabileceksiniz. Mevcut ilişkiniz daha ciddi bir boyuta gelmesi açısından gökyüzü yanınızda olacak. Dikkat etmeniz gereken konu ise borçlar Neptün’ün Merkür ile yaptığı zorlu aço, yine Merkür-Jüpiter karşıtlığı sizin maddi konularda istediğiniz fırsatları elde etme adına zorlayacak, aynı zamanda ailevi ilişkilerinizde beklentileriniz yüksek olsa da bunları elde etmede sıkıntılar çıkabilir. Burada en iyi destek partnerinizden ya da ortağınızdan gelirken. Venüs, Mars etkileşimi ile haftanın kapanışını yaparken. Bu etki beraber çıkacağız yolculuklar size ekstra güzel bir süreci getirecek.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya  Neptün’ün açıları ile başlıyoruz. Çarşamba gününden itibaren hareketlenecek gökyüzü ile ana temanız ev, yuva ve aile konuları olacak. Evde vakit geçirmek, evden çalışmak  size iyi gelecek. Böylelikle iş ortamınızı revize edebileceksiniz ve enerjinizi daha kendinize yönlendirileceksiniz. Dikkat etmeniz gereken konu ise ikili ilişkiler karşıt burcunuzda bulunan Merkür'ün Neptün ile yaptığı etkileşim ve yine burcunuzda bulunan Jüpiter'le yaptığı karşıtlık sizi ikili ilişkilerde karar almaya hayal kırıklıklarınız ile yüzleşmeye, daha gerçekçi bir ruh haline sevk edecek. Bu hafta ortakları desteklemeyen etkiler var, yeni bir iş girişimi yapmamanızı tavsiye ederim.  Mars- Venüs etkileşim ile maddiyatınızı toparlayıp, ödemelerinizi, borçlarınızı iş ortamınızı da revize ederek ödeyebileceksiniz. Cuma gününden sonra maddi açısından yukarıya doğru ivme kazanma başlıyor.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Neptün’ün açıları ile başlıyoruz. Çarşamba gününden sonra hareketlenecek gökyüzü ile ana temanız kardeşler, yakın çevre ve yolculuklar olacak. Bu konularda güzel fırsatlar elde edebileceğiniz gibi hayatınızda birisi yoksa gideceğiniz sürpriz bir yolculuktan yeni bir aşka yelken açmış olarak dönebilirsiniz. Aşk adına çok harika etkiler var. Dikkat etmeniz gereken nokta ise iş ortamı ve sağlığınız…Sağlık açısından dişler ve  kemiklerin hassas olduğunu gösteren etkiler mevcut. İş ortamında da aşırı sorumluluk yüklenebilirsiniz. Merkür-Jüpiter karşıtlığı ile iş ortamında aklınıza gelen , yaşayacağınızı düşündüğünüz tüm korkularla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden pozitif düşünmenin önemi çok olacak. Mars-Venüs olumlu teması, çok olumlu etkileyecek. Kısa süreli diye başladığınız ilişkiniz ciddi bir boyut alabilir, daha mutlu olabilirsiniz. Ortaklıklar, aşk adına mükemmel bir hafta.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Neptün’ün açıları ile başlıyoruz. Çarşamba günü itibariyle hareketlenecek gökyüzü ile ana temanız gelirleriniz olacak. Gelirlerinizi arttırmak parayı dengelemek para düzeninizi oluşturmak adına çok pozitif etkiler var. Burada ailenizin desteği olabilir. Yine ev, yuva kavramları ile ilgili beklentileriniz varsa netleşebilir. Taşınma durumu ile ilgili gelişmeler oluşabilir. Dikkat etmeniz gereken nokta ise hem aşk hem de hobileriniz, buradan para kazanmak istediğinizde kayıp yaşayabilirsiniz. Yeni bir iş dalına girmek için destekleyen bir hafta değil. Merkür- Jüpiter karşıtlığı sizi burada popüler olma yolunda ya da sosyal çevrenize destek olma adına zarara uğramanıza sebebiyet verebilir. Daha içinize dönmenizi destekleyen etkiler var. Venüs-Mars olumlu etkileşimi ise sağlıkla ilgili yaşadığınız göğüs ve mide problemleri varsa bunlar için destek oluşturacak.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya burcunuzda bulunan Neptün’ün açıları ile başlıyoruz. Çarşamba günü itibariyle hareketlenecek gökyüzünde sizin için ana tema “ben” demek olacak. Kendi istekleriniz üzerine şekillendirirken hayatı. Hayallerinizi, umutlarınızı yakın çevrenizde paylaşabilirsiniz burada kardeşleriniz ve yakın çevreniz size destek oluştururken. Dikkat etmeniz gereken nokta ailevi ilişkiler hem burcunuzdaki Neptün’ün Merkür  ile yaptığı zorlu etkileşim hem de Merkür-Jüpiter karşıtlığı ailenizin kariyerde sizi zorlamasına, aile ilişkilerinin kariyerde sıkıntılara sebep olmasına neden olabilir. Burada dikkatli olmalısınız. Diğer yandan Mars-Venüs  olumlu etkileşimi ise size partnerinizin desteği ile kısa bir yolculuğa çıkmaya, seyahatlere ve yakın çevreniz sayesinde pozitif bir sürece  yöneltecek. Bu anlamda ne varsa  ilişkilerinizde var diyebilirim.

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

 

Etiketler: 
Sema Sidar
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter