Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 27 Nisan haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları

Astroloji
26 Nisan 2020
Astrolog Sema Sidar'dan 27 Nisan haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları

 

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım, hepimize sağlığımızın yerinde olduğu bol bereketli bir hafta diliyorum.

Yeni haftaya astrolojik olarak güzel bir başlangıç yapacağız, üzerimizdeki gerginlikler biraz olsun etkisini kaybedecek.

Daha güvenilir ve emin adımlarla ilerleyebileceğiz.

Bu hafta gökyüzü bize istikrarı, güveni, güzel konuşmayı deneyimletecek.

Sosyal medya hesaplarımı paylaşmak istiyorum sizlerle:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

MERKÜR 27 NİSAN'DA BOĞA BURCU'NA GEÇİYOR

27 Nisan’da Merkür; (iletişim, haberleşme ve zihin gezegeni)nin Boğa Burcu'na geçmesi ile olumlu etkiler hayatımızdaki yerini almaya başlayacak.

Merkür'ün Boğa Burcu'ndaki dönemi 11 Mayıs’a kadar devam edecek.

Merkür’ün doğası Boğa burcuna uygun yapıdadır, gezegen kendini rahat hisseder ve güven odaklı iletişim kurmamızı sağlar. 

Merkür’ün Boğa Burcu'ndaki pozisyonuyla konuşmalarımız, aldığımız kararlar uzun vadeli olacak.

Kısa vadeli işler projelerde bulunmak istemeyeceğiz, kalıcı olarak neler yapabiliriz ve konfor alanımızı nasıl oluşturabiliriz; bunlarla ilgili reaksiyon alacağız.

Sanatla daha çok ilgileneceğiz, hobilerinizden kazanç sağlıyorsanız, işleriniz daha da açılır daha çok kazanç sağlayabilirsiniz.

ÇEVREMİZDEKİ GÜVENİLMEZ İNSANLARI HAYATIMIZDAN ÇIKARACAĞIZ

Ayrıca güvenilir bir iletişim ağı kuracağız, çevremizdeki güvenilmez insanları bu etki ile hayatımızdan çıkartacağız.

Sonuç odaklı olacağız, konuşmalarımızda, yazışmalarda gerçekçi düşünüp ilerleyeceğiz.  

Bu dönemde aldığımız kararlardan kolay vazgeçemeyeceğimiz için böyle minik kaprislerle "ben bunu istemem, bu böyle olmasın" dediğimiz durumlarda bilin ki sonuçlar kalıcı olabilir, sıkıntı yaşanabilir.

MERKÜR'ÜN AÇILARI BAŞLAYACAK

Merkür Boğa Burcu’na geçer geçmez açılarıyla gökyüzünü şekillendirmeye başlayacak.

MERKÜR VE SATÜRN'ÜN AÇISI HAYATIMIZDA BASKIN ETKİLERE NEDEN OLACAK

Merkür ilk olarak 27 Nisan’da Satürn ile zor bir açı yapacak.

Bu etki 1 Mayıs’a kadar aktif iken, iletişim anlamında sabit fikirli olacağız, kendi fikrimizi söylemeye çalışırken, insanlar bizi manipüle edip, sen doğru mu söylüyorsun acaba diye bizim düşüncelerimizi bloke etmek isteyebilirler.

Bu etkiden dolayı baskı altında, kıstırılmış hissedebiliriz.

Olaylara daha şüpheci bakabiliriz, aslında fikirlerimiz net olacak ama bu etkiden dolayı böyle hissedeceğiz.

Bu yüzden önemli konuşmanız varsa son dakikaya bırakmayalım, yazılı şekilde elimizde olsun ki problem olmasın.

MERKÜR'ÜN URANÜS'E AÇISI ÜZERİMİZDEKİ BASKIYA İYİ GELECEK

Bu baskıyı yönetebilecek harika etki ise 29 Nisan itibari gerçekleşecek.

Merkür Uranüs ile çok güzel bir açıda bulunacak, el birliği yapacaklar.

Böylece Satürn’ün yarattığı baskıya çok takılmayacağız daha farklı konularda yönelip, yaratıcı ve yenilikçi olacağız ve hep bildiğimiz yolu tercih edeceğiz ne kadar zor insanlar zor enerjilerle karşılaşsak zekâmız ile üstesinden geleceğiz.

Yeteneklerimiz iyice ortaya çıkarken, sanatla ilgilenebiliriz, yeni bir hobi edinebiliriz.

Merkür-Uranüs kavuşumu 3 Mayıs’a kadar devam ederken, 1 Mayıs itibari ile Güneş de bu ikiliye eşlik edecek.

Güç birliği sağlanacak, Merkür; Uranüs ve Güneş arasında da güzel bir köprü oluşturacak ve Stelyum dediğimiz açı kalıbı hayatımızda aktif edecek.

Böylece daha akılcı adımlar atıp, konuşmalarımızda net olacağız, doğru bilgiyi aktarırken, zekamızı konuşmalarımızda güzel bir şekilde ortaya koyacağız.

Matematik de sayısal işlemlerde, parayla ilgili konularda güzel sonuçlar sağlarken, zihnimiz hesap işlerine yatkın olacak.

YATIRIM YAPMAK İSTEYENLER İÇİN UYGUN ZAMAN

Yine yatırım yapmak istiyorsak gökyüzünden desteğin olduğunu belirtmek isterim.

VENÜS VE NEPTÜN'ÜN ETKİLERİ 

Son olarak hafta başında etkin olan ve uzun bir sürede hayatımızda olacak Venüs; aşk, sevgi, sanat gezegenin Neptün; hayal ve hayal kırıkları gezegeni ile yaptığı zorlu açıdan bahsedeceğim.

Venüs ve Neptün'ün etkileri 3 Haziran’a kadar devam edecek ve 13 Mayıs - 3 Haziran arasında Venüs bu zorlu etkiyi geri harekette iken yapacak.

3 Haziran’a kadar ilişkilerle ilgili beklentilerimiz karşılanmayabilir.

Sevgide hayal kırıklıkları yaşayabiliriz, kendimizi aldanmış kandırılmış hissedebiliriz.

Kolay bir etki değil maalesef değersizlik, sevgisizlik enerjisi aktif olacak.

Partnerinizle ilgili gerçeklikleri göremeyebiliriz.

Hayatımıza kendi rahatına düşkün partnerleri çekebiliriz.

ANESTEZİ DUYARLILIĞINIZ VARSA BU SÜREÇTE ERTELEYEBİLECEĞİNİZ AMELİYATLARI OLMAYIN

Estetik için yine uygun süreçler değil, anestezi ile ilgili duyarlılığınız varsa bu sürede yaptırmayın.

Çok radikal değişiklikler, radikal saç rengi değişimi için ideal değil.

Hayal ile gerçeği ayırt etmeliyiz, hayatımızdaki insanların söylediklerine değil yaptıklarına bakmalıyız.

İNSANLARDAN BEKLENTİ İÇİNDE OLMAYIN

Bu dönemin en önemli sözü şu “minimum beklenti maksimum verim” insanlardan beklentilerimizi, ne kadar aza indirirsek o kadar verim sağlarız.

HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki size para alanında olumlu etkilerken parayla ilgili yapacağınız tüm bağlantılar da hızlı ve güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Yine uzun vadeli işlerde destek var gökyüzünden.  Merkür’ün Satürn ile yaptığı zorlayacağı açı ve Uranüs ile yaptığı olumlu etkileşimler sizi kalabalık ortamlarda parasal konularda gelirlerinizde dikkatli olmanız gerektiğini vurgularken.  Tek başınıza ilerlersiniz çok olumlu sonuçlar alacağınızı vurgularken. Venüs’ün Neptün ile gerçekleştirdiği zorlayıcı açı ise hayat kırıklıklarını özellikle kardeşler ve yakın çevreniz tarafından yaşayabilirsiniz. Aile içindeki kadın figürlerinden beklenti içine girmemeniz gerektiğini yine gideceğiniz kısa yolculuklar da unutkanlığınıza dikkat etmeniz gerektiği konusunda uyarıyor.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Merkür’ün burcunuza geçmesiyle başlıyoruz. Bu etki bireysel anlamda size hayatın her alanında başarı sağlarken tek başınıza yol almalı, güven ve sabır sözcüklerini hayatınıza yerleştirmelisiniz ve bunu iletişim alanında kullanmalısınız. Kariyer dışındaki her konuda yüksek başarı sağlarken. Kariyer de  ise burcunuzda ki Merkür’ün Satürn ile yaptığı zor açı sizi gerebilir, yaşça büyük erkek figürlerinden gereksiz manipülasyon görebilirsiniz ama bunu Merkür’ün Güneş ve Uranüs ile yaptığı olumlu açıyla lehinize çevireceksiniz, gökyüzü tamamen sizin burcunuza hizmet ediyor o yüzden ileri adımlarla ile önünüze bakmalısınız. Venüs’ün Neptün ile yaptığı zorlayıcı açı ise kalabalık gruplardan dolayı para kaybına sebebiyet verebilir, başkalarından daha çok beklentiye girip gereksiz harcamalar yapabilirsiniz maddi konulara dikkat etmelisiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki size enerji olarak  yavaşlatacak iletişim hızınız düşebilir ve bağlantılarınız yavaşlayabilir,  kendi içinize dönme vakti diyebilirim. Yine Merkür’ün Satürn ile yapacağı zorlayıcı etki eğitim konularında sıkıntılar olabileceğini, kesinlikle son dakikaya iş bırakmamanız gerektiğini vurgularken, internet üzerinden yapacağınız işlerde aksamalar olabilir. 1 Mayıs’a kadar meditasyon yoga tarzı kendinize döneceğiniz ruhsal anlamda neyin iyi geldiğini deneyimleyeceğiniz dönem başlarken. Hafta Venüs’ün Neptün ile yaptığı zorlayıcı açı ile kapatıyoruz. Venüs bu etkiyi burcunuzdan yapıyor ilişkilerde özellikle iş ortamından birisi ile aşk ilişkiniz varsa, işlerinize negatif yansımasını görebileceğiniz gibi dedikodulara karşı dikkatli olmalısınız. Partnerinizden de beklentilerinizi netleştirmelisiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi popüler olma arkadaş gruplarınız da öne çıkma daha kalabalık gruplarla doğru iletişim kurma adına olumlu desteklerken. Merkür’ün Satürn ile yaptığı zor açı ise ödemeler, borçlarla ilgili konularda dikkat etmeniz gerektiğini, kalabalık gruplar adına söz vermemeniz, kimseye kefil olmamanız konusunda uyarıda bulunurken. Merkür’ün Uranüs ve Güneş ile yaptığı olumlu açı para konusundaki sıkıntıları çözeceğinizi gösteriyor, uzun vadeli güzel bir işe başlayabilirsiniz. Venüs’ün Neptün ile yaptığı zor açı ise içe dönmenizi ve eğitimle ilgili konularda yeni bir dönemin başladığını, yurtdışı ve uzun yolculuklara mevcut yaşadığımız süreçlerden dolayı gidememenin verdiği baskıya işaret ederken. Sağlığınıza da ekstra dikkat etmenizi tavsiye ederim.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki kariyerde sizi olumlu etkilerken uzun vadeli planlar da çok güzel sonuç elde edeceksiniz, sabır kelimesi çok önemli sizin için sabreden dermiş muradına ermiş diyebilirim ki bunu mayıs sonuna doğru hayatınızda net bir şekilde göreceksiniz. Merkür’ün Satürn’e yaptığı zor açı ikili ilişkiler, ortaklıklar, evliliği sıkıntıya sokarken. Kariyerde çok güzel bir dönem işe odaklanmalı ilişkileri rafa kaldırmalısınız. Venüs’ün Neptün ile zorlayıcı açı ise ödemeler ve borçlar konusuna parmak basıyor. Başkalarının sözüyle yaptığınız yatırımlar sizi zarara sokabilir, kesinlikle kendi sözünüzü dinlemelisiniz başkalarının fikirleriyle kredi çekip herhangi bir borçlanmamaya girmemelisiniz bu risk sizin için.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi eğitim, yurtdışı ile ilgili konular, uluslararası işler ve yolcuklar da etkileyecek. Yurtdışı ile bağlantılı işleriniz artabilir, eğitimle ilgili konularda daha akılcı adımlar atabilirsiniz. Merkür’ün Satürn ile yaptığı zorlayıcı açı ise iş ortamında  baskı altında kalabileceğinizi yine bağışıklık sisteminizin zayıf olduğu konusunda ihtarda bulunuyor.  1 Mayıs ‘tan sonra çok olumlu etkiler altında olacaksınız, Merkür’ün Uranüs ve Güneş ile yaptığı olumlu etkiler baskıyı üstünüzden alırken, yine eğitimle ilgili konular uzun yolculuklar ve yurtdışı ile alakalı konularda size fayda sağlayacak, ani fırsatlar getirecek. Venüs’ün Neptün ile yaptığı zor açı ise evlilik ve ilişkilerde sizi sıkıntıya sokabilir. İşteki yoğun temponuz partnerinize zaman ayırmamanıza neden olabilir daha dikkatli olmalısınız.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi ödemeler, krediler, borçlar adına etkilerken farklı alanlardan gelir elde edebilir, ödemelerinizi düzenleyebilirsiniz. Başkalarının paralarından gelir elde edebilirsiniz, miras ile ilgili beklentileriniz varsa 11 Mayıs’a kadar süreç lehinize. Merkür’ün Satürn ile yaptığı zor açı ilişkilerde sıkıntıya sebebiyet verirken, aşkta sorumluk sizin omuzlarınıza kalabilir. Merkür’ün Venüs ve Güneş ile yaptığı olumlu açı hafta sonuna doğru rahatlayacaksınız bu konudaki baskı azalacak hafta sonundan sonra aşk hayatınız düzene girebilir. Son olarak Venüs’ün Neptün ile yaptığı zorlayıcı açı sizi iş ortamında hayalperest yapının sıkıntıya sokacağını gösterirken, daha gerçekçi olmanız konusunda uyarırken. Şubeleşmiş bir işiniz varsa diğer şubelerde yaşanan dedikodular ve sıkıntılar sizin pozisyonunuza da yansıyabilir.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Merkür’ün karşıt burcunuza geçmesi ile başlıyoruz. Bu etki ilişkiler, ortaklıklar ve evlilik de size yeni bir dönemi getirirken. Güven odaklı ilişkiler kurmak isteyeceksiniz. Merkür’ün Satürn’e yaptığı zorlu açı aileden kaynaklı olarak sıkıntılar yaşamanıza neden olurken, ailedeki büyükler size baskı oluşturabilir. Hafta sonuna iletişim problemlerinin üstünden geleceksiniz. Hayatınızda kimse yoksa uzun zamandır tanıdığınız yeni bir insan ile ilişkiye başlayabilirsiniz. Yine ortaklık ilişkilerinde karlı döneme başladınız. Son olarak Venüs’ün Neptün ile sıkıntılı teması sizi evlilik, ilişkilerde, çocuklarınızla ilgili konularda sezgilerinizin kuvvetli olması adına  fayda sağlarken, hayalperest olmamanız gerektiği konusunda da uyarıda bulunuyor. Bu sizin para kaybetmenize neden olabilir.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. İş ortamınız da daha güvenilir insan olma, güvendiğiniz insanlarla iş yapma ve kalıcı adımlar için destek sağlarken, kiloyla ilgili probleminiz olabilir. Sağlık açısından iştahınız açık olacağı için kontrolü elden bırakmamalısınız açıklığınız artabilir Merkür’ün Satürn ile yaptığı zor açıdan kaynaklı kardeşlerinizle, yakın çevrenizle doğru iletişim kurmakta sıkıntıya girerken. Hafta sonuna doğru bu etki azalacak daha rahat bir süreç olacak. Gereğinden fazla çalışacağınız bir dönemde başladı diyebilirim.  Venüs’ün Neptün ile gerçekleştirdiği zor açı evlilik ve ilişkilerde hayal kırıklığına uğrama, yine aileden kaynaklı ilişkilerinizin sıkıntıya girmesine neden olurken, insanlardan beklentileriniz daha minimumda olmalı.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki size çok iyi gelecek bir enerji olurken, ilişki, aşk, çocuklarla ilgili konularda kalıcı adımlar atabilir, uzun vadeli ilişkiler kurabilirsiniz. Merkür’ün Satürn ile yaptığı zorlu açıdan kaynaklı maddi konularda beklediğiniz paralar gelmeyebilir ve sıkıntıya düşebilirsiniz hafta sonuna doğru etki azalacak ve para kaynaklarında daha rahat bir sürece başlayacaksınız. Son olarak Venüs’ün Neptün ile gerçekleştirdiği açıdan kaynaklı kardeşiniz ve yakın çevre tarafından kaldırılmalar sıkıntılı ilişkiler olabileceğini gibi iş ortamında dedikoduya karşı çok dikkatli olmalısınız bu konuda gökyüzü uyarırken, temiz hava çok önemli, mecburi bir yolculuğa gitmek zorunda kalırsanız mide ve bağırsaklarınıza dikkat etmelisiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizin aile ve ev ortamınızı etkilerken evinizdeki elektronik eşyaları değiştirebilir, evinize daha teknolojik cihazlar alabilirsiniz. Burcunuzdaki Satürn’ün Merkür’e yaptığı zorlu açı ise sizi gerecek, aileyle aynı yerde olmak evde vakit geçirmek istemeyeceksiniz ama hafta sonuna doğru bu etkinin baskısı azalacak, sizi rahat bırakacak ve dengeyi bulabileceksiniz. Bu arada sürpriz değişikliklere açıksınız, evinizin içinde tadilat yapabilirisiniz. Son olarak Venüs’ün Neptün’e gerçekleştirdiği zorlu açıdan kaynaklı maddi konularda hayal kırıklığına uğrayabileceğiniz gibi kesinlikle gereksiz harcama yapmamalısınız ve harcamalarınıza dikkat etmeniz konusunda uyarıyor para açısından riskli dönemler.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi yakın çevre, kardeşler ve günlük ilişkilerinizde çok güzel etkilerken, daha güvenli ilişkiler kuracağınızı gösterirken. Kısa işlerde size göre değil, uzun vadeli işlerde fayda sağlayacaksınız. Merkür’ün Satürn ile yaptığı zor açı ile hafta içi gerilebilirsiniz, daha sakin olmayı tercih etmelisiniz. İş ortamında ise daha fazla sorumluluk alma zamanı, hafta sonu itibari ile normal yapınıza döneceksiniz. İletişim açısından çok fazla insanla haşır neşir olup büyük bağlantılar yapabilirsiniz. Son olarak burcunuzda ki Neptün’ün Venüs ile yaptığı zor açı ile 3 Haziran’a kadar gereksiz işler, gereksiz insanlarla zor bağlantıları içinde olabilirsiniz hayatınızda fayda sağlamayacak insanlarla bu dönemde  görüşmemelisiniz ve gereksiz hayallerden uzak durmalısınız.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

 

Etiketler: 
Sema Sidar
Astrolog
Astroloji
uranüs
merkür
burçlar

Facebook Google plus Instagram Twitter