Reklam
Temiz Magazin
09 Nisan 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 27 Ocak haftasının ve burcunuzun yorumları

Astroloji
25 Ocak 2020
Astrolog Sema Sidar'dan 27 Ocak haftasının ve burcunuzun yorumları

 

Sevgili Temiz Magazin okuyucularım; gökyüzü hareketlerinin çok güzel olduğu bir haftaya başlıyoruz.

Haftayı genel olarak Venüs’ün açıları şekillendirecek...

Kalbimizin kapılarını sevgi ve aşk için sonuna kadar açacağız... Eros oklarını hazırladı her an bizi hedef alıp bizi güzel bir ilişkiye başlatabilir.

Bu güzel etkilerin yanında Mars’ın Neptün ile yaptığı zorlu açı da, olmayacak hayaller kurmamız konusunda bizi uyaracak.

Hemen ilk etkimiz ile haftanın yorumlarına başlayayım...

HAFTANIN İLK ETKİSİNDE VENÜS VE NEPTÜN VAR

VENÜS VE NEPTÜN KAVUŞUM HALİNDE OLACAKLAR

Venüs; (aşk, sevgi, ilişki gezegeni) ilk olarak Neptün; (hayal ve hayal kırıklıklarını temsil eden gezegen) ile kavuşum halinde olacak.

Her ikisi de çok mutlu pozisyonda güç birliği yaparken bize, aşkı, sevgiyi, sezgisel olmayı, yaratıcılığı, uyumu, ilhamı getirecekler.  

Gerçekten mükemmel bir etkileşim ile içimiz sevgi dolu olacak, kalbimizi sevgiye açacağız.

Önce sevmek ve sevilmek, ardından da sanatla iç içe olmak önceliğimiz olacak.

Hayatınızda kimse yoksa bu etki ile güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

3 Şubat’a kadar bizi oldukça olumlu etkileyecek bu etkinin "ilahi aşk" adına da çok olumlu bir yansıması olacak...

Daha merhametli, daha yapıcı olacağız.

ESTETİK OPERASYONLAR İÇİN UYGUN ZAMAN

Bu güzel etki ile estetik operasyon düşünüyorsak rahatlıkla gerçekleştirebiliriz.

BAĞIMLILIK DA YAPAR, BAĞIMLILIKLARINIZ VARSA DİKKAT!

Dikkat etmemiz gereken noktaların altını çizmem gerekirse, bağımlılıklarımız konusunda negatif yönde tetiklenebiliriz, çok Lale Devri gibi bir dönemi hayatımıza getirdiği için güzel olan her şeye duyduğumuz aşırı ilgi devamında bağımlılık yaratabilir!

Rehavet ve tembellik enerjisi doğurabilir.

Aşırı romantik ruh hali, sevgiye aç halimiz sevgi gördüğümüz herkesi hayatımıza almamıza neden olabilir, seçici olmayabiliriz.

Bunların dışında mükemmel bir etki.

SALI GÜNÜNE DİKKAT!

MARS VE NEPTÜN ETKİLERİ BAŞLAYACAK!

Salı günü itibari ile Mars; (mücadele ve savaş gezegeni) Neptün, (hayal ve hayal kırıklarını temsil eden gezegen) ile zorlu bir açı yapacak.

Hedeflerimiz doğrultusunda doğru stratejiyi belirlemek zor olurken, beklentilerimizle ilgili hayal kırıklıkları yaşayabiliriz

Kafamızı toplamakta, mücadelemizi gerçekleştirmekte zorlanabiliriz.

İstikrarı yakalamak çok kolay olmayacak, aşırı hayal kurmaktan dolayı, hayal kırıklıkları ile karşı karşıya kalabiliriz.

Bir yandan da boşa kürek çekmemize neden olabilir bu etki; çünkü beklentileriniz çok hızlı değişecek ve bu beklentilerden dolayı kendimizi iyi hissedemeyebiliriz ve yorulabiliriz.

HAYALPEREST OLABİLİRSİNİZ DİKKAT!

6 Şubat’a kadar mücadele ettiğiniz konularda aşırı hayalperestlikle ilerleyebilirsiniz buna dikkat etmemiz lazım...

Burada yapılacak en iyi şey tabii ki de sezgilerimize güvenmek, önce izleyip sonra harekete geçmek olacak.

SAĞLIĞINIZA DİKKAT! 

Yine bu etkiyle beraber anesteziye karşı aşırı duyarlılık gösterebiliriz, bağımlılıklarımız artabilir.

İlaçların yan etkisi konusunda daha hassas olurken, gıda zehirlenmesine açık olacağız.  

HAFTANIN SON ETKİSİNDE HARİKA ETKİLER VAR

Haftanın kapanışını Venüs’ün harika açıları ile yapacağız.

Venüs, Satürn’e ve Pluto’ya çok güzel açılarda da bulunacak.

Bu da aşkla başlayan haftamızı kalıcı ilişkiler adına destek sağlayarak bitirmemiz konusunda tüm desteği sağlayacak.

UZUN SÜRELİ, GÜVEN DOLU İLİŞKİLER KURABİLECEĞİZ

Uzun süreli güven dolu ilişkiler kurabileceğiz, ilişkilerimizin sağlamlığı teste tabi olmayacak ama mevcut ilişkimizde şüphelerimiz varsa orada durmak istemeyeceğiz!

Çünkü hayatımıza daha sağlam ilişkiler gelebileceğini göreceğiz; yine sadakat duygusunu çok arayacağız.

Hem mantığımızı hem duygularımızı aynı anda verimli bir şekilde kullanabileceğiz.

Başarı odaklı olacağız, işlerimiz konusunda nakit alışverişi için çok destekleyici bir etki olduğu için işlerimiz de çok rahat ilerletebileceğiz.

Aşk, sadakat, tutku, sahiplenici ruh hali, cinsel çekim başta ilişkiler ve kariyer olmak üzere, hayatın her alanında ön sırada yer alacak.

Tüm bu etkiler 8 Şubat’a kadar devam edecek.

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

YENİ HAFTADA BURCUNUZU VE SİZİ NELER BEKLİYOR?

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Venüs, Neptün kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etkiyle beraber spritüal konulara daha çok eğileceksiniz. Meditasyon yoga gibi faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Sezgileriniz gerçekten çok açılacak sadece dağınıklık ve programsızlık zarar verebilir, ona dikkat edin. Haftanın devamında Neptün, Marsla zorlayıcı bir açı oluşturuyor. Size aşırı hayalperest yapabilir, aynı zamanda yolculuklar ilgili radikal kararlar almanıza sebebiyet verebilir, ani bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Kendi hayallerinizi gerçekleştirmek için Venüs’ün Pluto ve Satürn ile yaptığı olumlu açıdan destek alacak. Hafta başındaki güzel etkiye takviye yapacak, ruhsal anlamda güzelleşmek büyümek aynı zamanda para ile ilgili konuları halletmek için çok destekleyici olacak, kariyer planı düşünüyorsanız şubatın ilk haftasına kadar bu etkiyi kullanarak hem statünüzü artırabilir hem de çalıştığınız işteki para kaynaklarını düzenleyebilirsiniz. Sadece sağlıkta kilo almaya meyilli bir döneme başladınız dikkat etmenizi tavsiye ederim.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya harika etkilerle başlıyoruz. Burcunuzun da yönetici gezegeni çok mutlu olduğu pozisyonda Neptün; hayal ve hayal kırıklıklarını temsil eden gezegen ile kavuşum halinde olacak. Sizin için aşk filmi başlıyor diyebilirim, kendinizi çok iyi hissedebileceğiniz aşkı hayatın her alanına da yaşayabileceğiniz mükemmel bir etki. Kalabalık gruplar, arkadaş toplulukları, sosyalleştiğiniz alanlarda daha çok etki sağlayacak ve hatta bu ortamlarda geleceğe dair projelerinizi de rahatlıkla gerçekleştirebileceksiniz, hayatınızda kimse yoksa girdiğiniz kalabalık ortamlar sayesinde güzel bir aşka yelken açabilirsiniz. Mars, Neptün zorlayıcı açısı sosyalleştiğiniz alanlarda çok para harcamanıza gereksiz borçlanmaya neden olurken. Haftayı Venüs’ün Satürn ve Pluto ile yaptığı olumlu açı ile kapatıyoruz, daha çok sosyalleşip eğitimlere katılıp bu alanlardan maddi güç sağlayabileceksiniz. Ama gereksiz borçlanma konusunda gerçekten bu hafta sizi uyarıyorum.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Venüs, Neptün olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizin kariyerde hayallerinize ulaşma kalıcı işler, kalıcı başarılar elde etme ve bunları kazanca çevirme adına sizi çok destekleyecek. Daha çok çalışıp, hedefleriniz doğrultusunda yön bulabileceksiniz. İstediğiniz statüyü elde etmek adına şubatın ilk haftasına kadar çok güzel bir destek var. Haftanın devamında Mars’ın Neptün’e yaptığı zorlayıcı açıdan kaynaklı ikili ilişkiler adına sıkıntı yaşayabilirsiniz bir iş ortaklığınız varsa sizi tatmin etmediği için bitirebilirsiniz, yeni bir ortakla bir başlangıç yapacaksınız kesinlikle 8 Şubat’a kadar bunu gerçekleştirmeyin. Haftayı Venüs’ün Satürn ve Pluto ile yaptığı güzel açı ile kapatıyoruz, bu etki ekstra bir para kaynağı oluşturabilir. Yine miras ile ilgili beklentiniz varsa Şubat’ın 7’sine kadar sonuç almanızı sağlarken, beklediğiniz kayıp para varsa gelebilir, para konusunda destek sağlayabilirsiniz haftanın ortasında yaşadığınız ortalıkta işlerdeki zararı da telafi edebileceğiniz güzel bir etki.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, Haftaya Venüs’ün Neptün ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu güzel etki sizin sezgilerinizi çok güçlü yaparken, kariyerde de destek sağlayacak. Yine eğitimle ilgili konularda kendinizi geliştireceğiniz bir eğitim programına dahil olabilirsiniz, aklınızda kimse yoksa gideceğiniz bir uzun yolculuk sonunda yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Haftanın zor etkisinde Mars’ın Neptün ile yapacağı zorlu açı ise sizi sağlık konusunda etkiliyor, dolaşım yolu rahatsızlıkları konusunda risk altındayken, sakatlanmalara, kasla ilgili problemlere dikkat etmeniz lazım, haftanın kapanışını ise Venüs’ün Pluto ve Satürn ile yaptığı olumlu açı ile gerçekleştireceğiz, size ikili ilişkiler, evlilik adına desteklerken partnerinizle ortaklaşa bir proje içinde yer alabilirsiniz , ikiniz birden para kazanabilirsiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Venüs’ün Neptün ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki size ödemeler, borçlar krediler alanında destek sağlarken, hayallerinizi gerçekleştirmek adına bir borçlanmaya gidebilirsiniz. Mirasla ilgili konularda yine destek olurken, başkalarının finans kaynaklarından rahatlıkla faydalanabileceğiz para açısından destekleyici bir hafta. Mars’ın Neptün ile gerçekleştirdiği zorlu açı ise sizi ikili ilişkiler ve çocuklardan kaynaklı ödemelerinizin artmasına sebebiyet verebilir, lüks harcamalarınızdan dolayı devamında sıkıntıya girebilirsiniz, para açısından destek olsa da ödemeleri düzenleyip daha fazla harcamaya yönelmelisiniz. Haftaya Venüs’ün Pluto ve Satürn ile gerçekleştirdiği olumlu açı ile kapatıyoruz. Bu etkiyle beraber iş ortamını güzel bir şekilde yenileyebileceksiniz ve yine sağlıkla ilgili konularda rutin kontrolleriniz var yaptırabilirsiniz, olumlu sonuçlar adına gökyüzü yanınızda olacak.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya karşıt burcunuzda gerçekleşecek, Venüs Neptün kavuşumu ile başlıyoruz. Çok güzel bir etki ikili ilişkiler, evlilik, ortaklıklar adına çok olumlu yansıyacak. Mevcut ilişkinizde aşk duygusunu en üst seviye de yaşayacaksınız, hayatınızda kimse yoksa yeni bir aşka başlayabileceğiniz harika bir etki. Haftanın zor etkileşimi yine karşıt burcunuzda bulunan Neptün’ün Mars ile yapacağı kare açı olacak, bu etkiyle beraber ailevi ilişkilerinizde sıkıntılar olabilir, aşkta güzel etkiler olsa da partnerinizin ailesi ya da kendi aileniz size sıkıntı çıkartabilir, fikir aylıkların sizi zorlayabilir. Haftanın kapanışını ise Venüs’ün Satürn ve Pluto ile gerçekleştireceği olumlu açı ile yapacağız. Bu etki size aşkta ilişkilerde harika bir döneme sokarken, belirttiğim gibi hayatınızda kimse yoksa çok güzel bir aşka, şubatın ilk haftalarında kadar başlayabilirsiniz, ayrıca hobilerinizden para kazanabilirsiniz.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Venüs’ün Neptün ile gerçekleştireceği olumlu etki ile başlıyoruz, bu etkiyle beraber iş ortamınızı hayalinizdeki gibi yenileyebileceksiniz. Yine çalıştığınız ortamdan hayatınızda kimse yoksa yeni bir aşka başlayabilirsiniz. Sağlık açısından ise kilo almaya meyilli bir haftadasınız. İştahınız oldukça açık olacak dikkatli olmalısınız. Haftanın zor etkisinde Mars ile Neptün kare açı gerçekleştirecek. Bu zorlu açı kardeşler ve yakın çevre adına hayal kırıklığına uğratabilir, onlar için aşırı fedakâr ruh haliniz karşı taraftan aynı ilgi ve evde desteği görmemenizi neden olabilir. Haftanın kapanışını ise Venüs’ün Satürn ve  Pluto ile  gerçekleştireceği güzel etki olacak,  bu etki size ev ve aile konularında destek sağlarken, hafta ortasında yaşadığınız problemleri daha içinize dönerek çözümlemenizi sağlayacak yine aynı zamanda ev ortamından çalışabileceğiniz ya da konfor alanınızı eviniz gibi yapacağınız bir iş ortamıyla size destek oluşturacak.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Venüs Neptün kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki ile gerçekten sezgileriniz çok kuvvetli olacak, hobilerinize vakit ayırabileceksiniz, hayatınızda istediğiniz güzel aşkı elde edebileceksiniz. Aşk adına harika bir etki olduğunu belirtmek isterim ve burcunuzun enerjisine çok uygun iken bir yandan da hafta ortasında Mars’ın Neptün ile gerçekleştireceği zorlu açı aşk ve ilişkiler yüzünden para kaybını yaşayabileceğinizi, partinize destek oluşturacağım derken kendi kaynaklarınızı boşaltmanıza neden olabilir, hak etmeyene para vermemenizi tavsiye ederim. Haftanın kapanışını ise Venüs’ün Satürn ve Pluto ile yaptığı olumlu açıyla yapacağız. Böylece yakın çevreniz size çok olumlu destek oluşturacak, kardeşlerinizle beraber güzel bir girişimin içinde yer alabilirsiniz. Ayrıca uzun zamandır görmediğimiz arkadaşlarınızı görebileceksiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Venüs’ün Neptün ile gerçekleştireceği olumlu açı ile başlıyoruz.  Her ne kadar olumlu etki olsa da sizin içe dönmenizi korkularınız ile yüzleşmenize, aileyle olan problemlerinizi çözmeniz adına pozitif destek sağlayacak. Hem problemi hem de çözümü yanında getirecek bir etki olduğunu belirtmek isterim, yine burcunuzdaki Mars’ın Neptün ile gerçekleştireceği zorlu açı sizin ailevi konularda daha mücadeleci olmanıza onlarla yaşadığınız fikir ayrılıklarına odaklanmanıza neden olacak, haftanın enerjisi güzel olsa da sizin mücadeleniz biraz çetin olacak burcunuzdaki Mars’tan dolayı, Venüs’ün Pluto ve Satürn ile gerçekleştirdiği olumlu açıyla haftayı kapatırken. Bu etki sizin para kaynaklarınızda kalıcı çözümler elde etmenize güzel bir yatırım yapmanıza veya bu yatırımın kalıcı olmasını sağlayacak.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Venüs’ün Neptün ile gerçekleştirdiği kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu etki ile beraber yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile iletişiminiz harika olurken, gideceğiniz yolculuklar size ekstra para kaynakları sağlayacak, nakit para akışında verimli bir hafta. Haftanın zor etkisinden Mars’ın Neptün ile gerçekleştirdiği zorlu açı sizi yoracak içe dönmenize sebebiyet verebilir. Başka insanların problemlerini çözmek adına gereksiz bir mücadeleye girebilirsiniz, ayaklarınız yere basarak ilerlemenizi tavsiye ederim. Burcunuzdaki Satürn ve Pluto, Venüs ile harika bir etkileşimde bulunacak, böylece kendinizi para kaynakları açısından oldukça verimli hissederken, yakın çevrenizin desteği olabilir. Aynı zamanda hayatınızda hiç kimse yoksa, yakın çevrenizin tanıştırması sonucu güzel bir aşka yelken açabilirsiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Venüs, Neptün kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizin para kaynaklarınızı çok olumlu tetiklerken gerçekten hayatın her alanından gelir kaynağı elde edebilir, nakit akışınızı hızlandırabilirsiniz. Sanatsal yaratıcılığınız, ilham perileriniz çok verimli çalışacak ve bunu da paraya çevirebileceksiniz. Haftanın zor etkisinde Mars’ın Neptün ile gerçekleştirdiği zorlu açı, para gelse bile arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz adına daha çok harcamanıza neden olacak parayı çok fazla harcayabilirsiniz, gereksiz harcamalar ortaya çıkabilir dikkatli olun. Haftanın kapanışını ise Venüs’ün Satürn ve Pluto ile gerçekleştirdiği verimli açıyla kapatıyoruz. Sizin iş ortamınızı revize etme adına kalıcı adımlara yönlendirirken, sağlık konusunda diş ve kemiklerin hassas olduğunu belirtmek isterim. Ayrıca güzelliğinize takık bir döneme girdiniz şubatın ilk haftasına kadar fiziksel görüntünüze yoğunlaşabilirsiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftayı burcunuzdaki Venüs’ün enerjisi şekillendirecek, bu hafta ilk olarak burcunuzda Venüs, Neptün kavuşumu gerçekleşirken çok pozitif yansımaları olacak ama bağımlılıklarınız konusunda uyarmak istiyorum her şeyi aşırı yapabilirsiniz onun dışında aşk ve hayalleriniz için verimli bir etki olduğunu belirtmek isterim, hayatın her alanında maddi kaynaklar, aşk ve para sizinle olacak. Burcunuzdaki Neptün’ün Mars ile gerçekleştirdiği zorlu açı işlerinizi yaparken, daha fazla efor sarf etmenize işi yaparken birden fazla kez uğraşmanıza neden olabilir, planlı ve programlı gitmeniz bu sorunun üstesinden gelmenizi sağlar. Haftanın kapanışını ise burcunuzdaki Venüs’ün Satürn ve Pluto ile  gerçekleştirdiği olumlu açı yapacak, bu etkiyle beraber  kalabalık ortamlarda çok popüler olacaksınız ve bu maddi kaynaklarınıza  yansıyacak,  ikili ilişkilerden  kalabalık gruplarda söz sahibi olmanızı daha fazla insanı bir arada toplamanızı tavsiye ederim.

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

 

 

Etiketler: 
Sema Sidar
venüs
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
mars
kova burcu
Muazzez Ersoy & Gökhan Sezen

Facebook Google plus Instagram Twitter