Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 28 Aralık haftasının burç yorumları

Astroloji
28 Aralık 2020
Astrolog Sema Sidar'dan 28 Aralık haftasının burç yorumları

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Venüs’ün Neptün’e yaptığı zor açı ile başlıyoruz. Bu etki sizin zaman zaman moralinizi düşürecek etkiye sahip, özellikle eğitimle ilgili konularda negatif bir bakış açısına sahip olabilirsiniz. Yine uzun yolculuklarla ilgili yapacağınız işler varsa bu hafta hareket etmek zor olacak. Gerçekleşecek dolunay ise size iyi gelecek, ailenizin desteğini üzerinizde hissedeceksiniz. Yine de insanlardan bu hafta beklentilerinizi minimumda tutarsanız daha az üzülürsünüz. Haftanın kapanışını Merkür’ün Neptün’e yaptığı olumlu açı ile kapatacağız. Bu hafta başında yaşadığınız rehaveti ve negatif enerjiyi kırabilecek bir etki olurken, kariyerde yükselme adına güzel haberler alabilirsiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Venüs-Neptün zorlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizi özellikle ödemeler, borçlar, krediler de zorlarken başkaları yüzünden gereksiz borçlanmalara girebilirsiniz. Para açısından tutamayacağınız sözler vermemelisiniz. Gerçekleşecek dolunay ise sizi aile ziyaretlerine yönlendirecek, kardeşlerinizle beraber yine ortak bir girişim içinde yer alabilirsiniz. Aile bireylerine vakit geçirmek kuzenler yiyenlerle bir arada olmak güzel zaman geçirmek için gayet güzel. Haftanın kapanışını ise Merkür Neptün olumlu açısı ile yapıyoruz. Bu etki eğitimle ilgili konularda size destek sağlarken, kalabalık toplumlarda sunum organizasyon işleriniz varsa güzel sonuç almanızı neden sağlayacak.

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Venüs’ün Neptün’e yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizin ikili ilişkilerde sıkıntı yaşamanıza sebebiyet verirken, aşkta, evlilikte yaşayacağınız problemler kariyerinize zorlu bir etki olarak yansıyabilir. İşe odaklanmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz, dikkatli olmalısınız. Gerçekleşecek dolunay ise maddi alanda size destek sağlayacak, para anlamında özellikle yatırım yapmak için yeni bir birikime niyet edebilirsiniz. Birikim yapmak, para kazanmak, gelirleri arttırmak için destekleyici etkiler var. Merkür’ün Neptün’e yaptığı olumlu açı ise hafta başında yaşadığınız işle ilgili krizi daha rahat atlatabileceksiniz belki daha fazla çalışarak bunu telafi edebileceksiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Venüs’ün Neptün’e yaptığı zor açı ile başlıyoruz. Bu etki sizin iş ortamında sıkıntılar yaşamanıza neden olurken, sağlık anlamında da mecburen gideceğiniz yoldan kaynaklı sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Kendinize dikkat etmeniz de fayda var. Sağlık adına riskli bir hafta. Burcunuzda gerçekleşecek dolunay size aşırı duygusal yaparken, en büyük faydası ise sezgilerinizin kuvvetli olması olacak. Yine kendinizle ilgili yeni bir dönüşüm sürecinin başladığını söylemek isterim. Merkür’ün Neptün’e yaptığı olumlu açı ise ortaklık ve ilişkilerde uzun vadeli bir plan yapabileceğinizi gösterirken, mevcut ilişkinizde gelecek adına bir adım atabileceğinizi gösteriyor.

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Venüs’ün Neptün’e yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki aşkta ve ilişkilerde sıkıntı yaşamanıza sebebiyet verirken, ilişkilerden kaynaklı olarak parasal kayıp yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Yine hobileriniz ve lüks harcamalarınızda şu an yapacağız gereksiz harcamalar devamında ödeme zorluğu yaşamanıza sebebiyet verebilir. Gerçekleşecek dolunay ise sizi zorlu etkileyecek. İçe dönmenize, korkularınızla yüzleşmenize neden olurken, daha önce iş ortamınız da yaşadığınız problemler tekrar gün yüzüne çıkabilir. Bunları çözmeye odaklanabilirsiniz. Merkür’ün Neptün’e yaptığı olumlu açı ise evlilik, ortaklık, ilişkilerde hafta başında yaşadığınız problemleri çözmenizi sağlayacak. Fakat yine de beklentilerinizi minimumda tutmanızı tavsiye ederim.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

 Başaklar, haftaya Venüs’ün Neptün’e yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki aile, yuva ve ev kavramları da sizi sıkıntıya sokarken, aile içindeki problemler çok fazla gün yüzüne çıkabilir. Onlardan beklentileriniz artsa da istediklerinizi elde edemeyebilirsiniz. Yine eşinizin ailesinden kaynaklı bazı problemler evliliğinize negatif yansıyabilir. Gerçekleşecek dolunay ise arkadaşlarınızla yaşadığınız sıkıntılar varsa aşmanızda destek sağlarken. Geleceğe dair plan yapmak, çocuğunuzla ilgili karar almak için uygun etkiler var. Merkür’ün Neptün’e yaptığı olumlu açı ise sizi özellikle yolculuklardan kaynaklı yeni bir iş oluşumuna yönlendirirken, iş ortamımızda da güzel bir süreç başlayacak.

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

 Teraziler, haftaya Venüs Neptün zorlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizi yakın çevre ile olan iletişiminizde etkileyecek. Kardeşleriniz ve yakın akrabalarınızla bazı problemler olabilir. Yine onların sağlık problemleri ile de siz ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Biraz gergin enerjiler var. Ayrıca iş ortamında odaklanma problemden kaynaklı sıkıntılar yaşanabilir. Gerçekleşecek dolunay direkt kariyerinizi etkileyecek, burcunuz doğasına yatkın bir etki değil. Özellikle duygusal tavrınızdan kaynaklı iş kaybı ve statü kaybı yaşayabilirsiniz. Merkür’ün Neptün’e yapacağı olumlu açı ile biraz bu etkiyi üzerinizden atarken, evden çalışmak imkânınız varsa evden iş yürütüyorsanız, bu süreç dahilinde size çok iyi gelecek.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:  

Akrepler, haftaya Venüs-Neptün zorlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizi ödemeleriniz ve gelirlerinizi de etkileyecek. Emin olmadığınız ürünlere yaptığınız, gereksiz harcamalar devamında maddi zarar yaşamanıza sebebiyet verirken, para algınızı açık tutmanız lazım. Yine çocuklardan kaynaklı parasal sıkıntılar gündeme gelebilir. Gerçekleşecek dolunay ise size çok iyi gelecek. Sürpriz bir yolculuğa çıkmanıza yol açarken, yine kendinizi geliştirecek bir eğitim programının içinde yer alabilirsiniz. Bu arada bütün hafta boyunca sezgileriniz oldukça kuvvetli olacak. Merkür’ün Neptün’e yaptığı olumlu açı ise sürpriz bir ilişkinin başlayabileceğini gösterirken, bu kişiyi yakın çevreniz aracılığıyla tanıyabilirsiniz.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

 Yaylar, haftaya burcunuzdaki Venüs’ün Neptün’e yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki size aile, yuva ve ev kavramları da sıkıntıya sokarken, aile içindeki problemler gün yüzüne çıkabilir. Yine ailenizin sizden parasal beklentileri artabilir. Gerçekleşecek dolunay ise maddi anlamda sizi sıkıntıya sokabilir. Krediler, ödemeler, borçlar alanınızda gerçekleşen bu dolunaydan dolayı ödemeleriniz artabilir. Merkür’ün Neptün’de gerçekleştireceği olumlu açı ise gelirlerinizi bir yandan artıracak böylece dolunaydan dolayı yaşadığınız parasal açığı yeni kazanç kapılarıyla telafi edip ödeyebileceksiniz. Evle ilgili yapacağınız alışverişlere dikkat etmenizi tavsiye ederim.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Venüs’ün Neptün’e yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizin özellikle uyku düzeninizi zorlu etkileyecek. Uyumakta tüm hafta boyunca zorlanabilirsiniz. Yine gideceğiniz mecburi yolculuklarda adaptasyon probleminden dolayı huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bir yere aitlik hissi ile ilgili hafta boyunca sıkıntılar var. Diğer yandan gerçekleşecek dolunay ise karşıt burcunuzda olacak ve ikili ilişkiler, evlilikler, ortaklar da duygusal tarafınız öne çıkacak. Kendi kurallarınıza göre ilerlersiniz bazı sıkıntılar olabilir, bu yüzden duygularınızı dinlemelisiniz. Son olarak Merkür’ün Neptün’e gerçekleştirdiği olumlu açı ise size yeni iş fırsatları getirecek. Aynı zamanda bu hafta yeni insanlarla tanışmanız için olumlu etkiler var.

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Venüs’ün Neptün’e yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizin kalabalık gruplardan kaynaklı para kaybı yaşayabileceğinizi gösterirken, maddi anlamda da gerçekten kendinizi frenleyerek ilerlemelisiniz. Parasal konularda beklentilerinizin dışında harcamalar gerçekleşebilir. Dolunay ise iş ortamınızı tetikliyor, başka insanların duygusal problemleri sizin işe odaklanmanızda sıkıntı yaratabilir. Yine sağlık açısından göğüs hastalıkları adına risk altındasınız dikkatli olmanız lazım. Merkür’ün Neptün’e yaptığı olumlu açı ise para kaynakları açısından hafta başında yaşadığınız sıkıntıları çözmenizi ve sezgilerinizi dinleyerek yeni gelir kaynakları elde etmenizi sağlayacak.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Venüs’ün burcunuzdaki Neptün’e yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu kariyerde hayal kırıklığı yaşamanıza sebebiyet verebilir. Kariyerle ilgili konularda bazı sıkıntılar gündeme gelebilir, beklentilerinizi minimumda tutmamız lazım. Gerçekleşecek dolunay ise ilişkilerle ilgili sıkıntı yaşamanıza sebebiyet verirken, aşkta hüsran enerjisi var. Bu hafta partnerinizden beklentilerinizi kısıtlı ve minimum  tutmalısınız. Merkür’ün Neptün’e yaptığı olumlu açı ise hafta başında yaşadığınız sıkıntıları çözecek, kalabalık arkadaş grupları ile güzel toplanabilirsiniz. Ayrıca yeni bir sosyal çevre ile geleceğe dair projenizi gerçekleştirmek için adım atabilirsiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

Facebook Google plus Instagram Twitter