Reklam
Temiz Magazin
23 Ekim 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 28 Haziran - 5 Temmuz haftasının burç yorumları

Astroloji
27 Haziran 2021
Astrolog Sema Sidar'dan 28 Haziran - 5 Temmuz haftasının burç yorumları

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN

28 Haziran Haftasının Burç Analizleri

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftayı Mars’ın açıları şekillendirirken, Mars-Satürn-Uranüs arasında T-Kare dediğimiz zorlayıcı bir açı kalıbı oluşacak. Bu etkiyle beraber özellikle sosyalleştiğiniz alanlardan, arkadaş gruplarından dolayı para kaybı yaşayabilirsiniz. Yine başka insanlara verdiğiniz, gereksiz sözler para kaybına sebebiyet verebilir. Gelirlerinizi dengede tutmak, parayı yönetmek, para idaresini yapmak çok önemli olacak. Çocuklarınızla ilgili konularda da lüks harcamalara lütfen dikkat edin, gereksiz harcamalar Kasım sonuna kadar parayı dengelemeniz adına zorluk çıkartacak. Mars’ın Şiron ile  yaptığı olumlu açı ise bireysel olarak size iyi gelecek, tek başınıza hareket etmek bir çok sorunun üstesinden gelmenizi sağlayacak.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftayı Mars’ın açıları şekillendirirken, Mars-Satürn-Uranüs arasında t-kare dediğimiz zorlayıcı açı kalıbı oluşacak. Uranüs burcunuzdan bu açı kalıbını gerçekleştirirken, ruhen bir yere sığamayacaksınız. Dengede kalmak özellikle kariyer ve aile arasındaki dengeleri oturtmak çok zor olacak. Her şey sizin omuzlarınızda olabilir. Bu yüzden olduğunuz yerden gitme isteği doğabilir. Burada yapabileceğiniz en iyi şey size iyi gelen insanlarla bir arada olmak. Mars’ın Şiron’a yaptığı güzel açı ise belki profesyonel bir destek almanızı sağlayacak. Yine ev ortamında minik tadilat ve tamirat işleri ile ilgilenebilirsiniz. Ev ortamınızı düzenlemek bu sürede size iyi gelecek aktivitelerden bir tanesi olacak.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftayı Mars’ın açıları şekillendirirken, Mars-Satürn-Uranüs arasında t-kare dediğimiz zorlayıcı bir açı kalıbı oluşacak. Bu etkiden dolayı eğitim, yolculuklarla alakalı konularda son dakika iş bırakmamalısınız. Olduğunuz lokasyonu çok sevmediğiniz için yer değiştirme isteğiz olabilir. Çok ani karar kesinlikle vermemelisiniz. Diğer yandan yüksek lisans, doktora gibi eğitimle ilgili bir beklentiniz ve isteğiniz varsa bunu da 15 Temmuz ve sonrasında bırakmanızı tavsiye ederim. Mars’ın Şiron’a yaptığı olumlu açı ise sizin kalabalık gruplarda daha rahat hareket etmenizi sağlarken, sürpriz gelir kaynaklarının oluşmasına da destek verecek. Yine bu hafta uzun zamandır görmediğiniz insanlarla karşılaşabilirsiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, Haftayı Mars’ın açılan şekillendirecek. Mars-Satürn-Uranüs birlikte T-Kare dediğimiz zorlu açı kalıbını oluşturacaklar. Bu etki sizi ödemeler, borçlar ve krediler alanında zorlarken bir yandan da beklediğiniz paraları alamayabilirsiniz. Uranüs’ün de etkisiyle beraber kalabalık arkadaş gruplarındaki problemlerden dolayı kendinizi yorabilirsiniz, gereksiz bir iletişim sıkıntısı yaşanabilir.  Mars’ın Şiron’a yaptığı olumlu açı ise ikili ilişkiler ve evlilikte size çok iyi gelecek. Yine kariyerde özellikle beklediğiniz bir haber varsa, yeni bir iş bağlantısı bu hafta her an gelebilir.

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftayı burcunuzdaki Mars’ın açıları şekillendirecek. Sizin için oldukça kritik bir hafta özellikle ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilik ve kariyerdeki konular sizi zorlayacak. İş ve iş ortamındaki insanların egolarıyla baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Yıldızınızın parlaması diğer insanlar tarafından oldukça sıkıntılı bir algı yaratacak, kıskanılacaksınız. Mars’ın Şiron ile yaptığı olumlu açı iş ortamı ve sağlıkla ilgili konularda radikal karar almaya, kendinize bakmak adına harekete geçmenizi sağlayacak spora başlamak için oldukça olumlu bir hafta değerlendirmelisiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftayı Mars’ın açıları şekillendirirken, Mars-Satürn-Uranüs arasında t-kare dediğimiz zorlu açı kalıbı oluşacak, bundan dolayı sağlıkla ilgili konulara bu hafta ekstra dikkat etmenizi tavsiye ederim kontrolleriniz varsa muhakkak yaptırın, yine eğitimle ilgili konularda son dakikaya iş bırakmayın. Kendinizi geliştireceğiniz bir eğitim programına dahil olabilirsiniz. Mars’ın Şiron ile yapacağı olumlu açı ise sizi aşk ilişkilerine yönlendirecek. İkili ilişkiler, ortaklıklar aşkta size bu hafta destek var.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftayı Mars’ın açıları şekillendirirken, Mars-Satürn-Uranüs arasında t-kare dediğimiz zorlu açı kalıbı oluşacak. Bu etkiden dolayı arkadaş gruplarınız ve partneriniz arasında gelgit yaşayabilirsiniz. Yine başkalarının mali problemleri ile ilgilenmek sizi yoracak, kendi başınıza karar verip, kendi içinizde kalmanız ise sizi oldukça rahatlatacak. Mars’ın Şiron ile yaptığı olumlu açı ise yeni bir arkadaş çevresi oluşturmanıza sebebiyet verecek. Buradaki yaralarınızı sarıp hayatınızdan çıkması gereken insanları çıkartacaksınız.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftayı Mars’ın açıları şekillendirirken, Mars-Uranüs-Satürn arasında t-kare dediğimiz zorlu açı kalıbı oluşacak. Bu etkiden dolayı özellikle aile içindeki sorunlar gün yüzüne çıkabilir eşinizin, partnerinizin ailesindeki sıkıntılardan dolayı ilişkiniz zarar görebilir. Siz burada kendi kariyerinize odaklanırsanız daha verimli bir hafta olur. Başkasının problemlerini çözmektense kendi işlerinize yönelmelisiniz. Mars’ın Şiron ile yaptığı olumlu açı da destek verecek ve beklediğiniz iş haberleri gelebilir. Ayrıca işe yatırım yapma, işinizi doğru alanlara yönlendirme adına fırsatlar yakalayacaksınız.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftayı Mars’ın açıları şekillendirirken, Mars-Uranüs-Satürn arasında T-kare dediğimiz zorlu açı kalıbı oluşacak, bu etki sizi yolcuklar alanında zorlarken, yolculuklarda hasta olmamaya ve sağlığınıza ekstra dikkat etmelisiniz. Destek gıda takviyesi ile kendinize iyi bakmalısınız. Yolculuklarda beklenmedik zorluklar çıkabilir. Zaman yönetimini iyi yapın. Mars’ın Uranüs’e yaptığı olumlu açı ise yurtdışı bağlantılı beklediğiniz haberler varsa bunların gelmesine yine kendinizi geliştireceğiniz bir eğitim programına katılmanızı sağlayacak, eğitimle ilgili konularda rahat bir hafta.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftayı Mars’ın açıları şekillendirirken, Mars-Satürn-Uranüs arasında t-kare dediğimiz zorlu açı kalıbı oluşacak. Özellikle maddi konularda sizi zorlarken, çocuklarınızla ilgili yapacağınız harcamalara ekstra dikkat etmelisiniz. Gereksiz borçlanmalardan lüks harcamalardan uzak durmalısınız. Yatırım ve para ile ilgili konularda yazarak ilerlemesiniz ki ileri ki dönemde daha rahat edin. Mars’ın Şiron ile yaptığı olumlu açı ise mirasla ilgili bir beklentiniz varsa, bununla ilgili haber gelebileceği gibi prim ya da maaş artışı ile ilgili de destek sağlayacak.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftayı Mars’ın açıları şekillendirirken, Satürn burcunuzdan Mars ve Uranüs ile T-kare dediğimiz zorlayıcı açı kalıbı oluşturacak. İkili ilişkiler, ortaklıklar, evlilikle ilgili konularda zorlanırken, özellikle ev ve yer değişimine bağlı bazı kararlar alabilirsiniz. Burada başkalarının baskısı altında kalmamaya özen göstermelisiniz, özgürlük alanınız kısıtlanabilir. Diğer yandan Mars’ın Şiron ile  yaptığı olumlu açı ise sürpriz bir ortaklığa girişebileceğinizi gösteriyor, bir insandan yapacağınız başlangıçlar konusunda destek alabilirsiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftayı Mars’ın açıları şekillendirirken, Mars-Satürn-Uranüs ile T-kare dediğimiz zorlu açı kalıbını oluşturacaklar. Bu etkiden dolayı sağlık ilgili konularda birazcık zorlanacaksınız. Yine günlük rutin işlerinizde dalgınlıktan dolayı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Muhakkak doktora gitmeniz gerekiyorsa ve kontrolleriniz varsa ihmal etmeyin. Bu arada sürpriz misafiriniz gelebilir ve biraz planlarınızı altüst edebilir. Mars’ın Şiron’a yaptığı olumlu açı ise özellikle iş ortamında istediğiniz düzeni oluşturmak adına size destek verecek.

Etiketler: 
Sema Sidar
Burç Yorumları

Facebook Google plus Instagram Twitter