Reklam
Temiz Magazin
26 Haziran 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 29 Ekim haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları. Haftanın en önemli etkisi Merkür'ün Yay Burcu'na geçişi olacak!

Astroloji
27 Ekim 2018
Astrolog Sema Sidar'dan 29 Ekim haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları. Haftanın en önemli etkisi Merkür'ün Yay Burcu'na geçişi olacak!

Yepyeni bir haftanın astrolojik yorumuyla yeniden merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım...

Cumhuriyetimizin 95. yıldönümünü bir Cumhuriyet kadını olarak gururla kutluyorum...

GERİ BIRAKTIĞIMIZ HAFTA GEZEGENLER VE ETKİLERİ AÇISINDAN ÇOK YOĞUNDU

BU HAFTA İSE "GEZEGENLER AÇISINDAN" SAKİN GEÇECEK!

Geride bıraktığımız hafta gezegen hareketleri açısından ne kadar yoğun ise bu hafta bir  o kadar sakin... Fakat belirttiğim gibi; gezegenler açısından!

Zira  haftaya içimizdeki isyankar ruhu ortaya çıkartarak başlayacağız! 

HAFTAYA İÇİMİZDEKİ İSYANKAR RUHU ORTAYA ÇIKARARAK BAŞLAYACAĞIZ!

Devamında ise kendi içimizdeki dengeleri oturtup sakin bir hafta geçireceğiz.

VENÜS VE URANÜS'ÜN KARŞIT AÇISI!

İçimizdeki asi ruhu ortaya çıkartacak etki ise Venüs; (aşk, ilişki, sevgi gezegeninin) Uranüs; (isyan ve sıra dışılığı temsil eden gezegen) ile yapacağı karşıt açı! 

Astrolojide  karşıt açılar bizi zıtlıklarla karşı karşıya getirirken, bir yanımız  ikili ilişkilerde kalmak isterken bir yanımız ise gitmek isteyecek.

Sadakat çok önemli olacak, duygusal ihtiyaçlarımızın karşılanması adına efor sarf edeceğiz.

Aşk hayatımızda sıra dışı ilişkiler bizi bulabilir, ayrıca  problemli ilişkiler için perşembeye kadar oldukça sıkıntılı süreç devam ederken, perşembeye kadar aylık kararı alabilirsiniz; fakat Venüs geri harekette gerçekleştirdiği için bu etkiyi, gerçek bir  ayrılık olmayacağını da  belirteyim.

Bu yüzden ilişkinizde  yıpratıcı bir etki olmaması için daha orta yol bulmanızı tavsiye ederim.

Hafta başında  tüm ikili ilişkilerde istikrarı sağlamak zor olacak!

Sanatsal faaliyetler zor olacak.

Venüs'ün temsil ettiği konu başlıkları  ikili ilişkiler, ortaklıklar, aşk, sanat, nakit para akışı ile  ilgili konularda çok fazla bireysellik öne çıkabilir ve yine öngörülmeyen hareketler ilişkide sıkıntı yaratabilir, zor bir etki  ile  haftayı karşılıyoruz.

VENÜS GERİ HAREKETİNİ DEVAM ETTİRİRKEN, TERAZİ BURCU'NA GEÇECEK!

31 Ekim'de Venüs geri hareketini devam ettirirken Terazi burcuna geçecek; böylece bir tık daha  rahat olacağız.

Venüs'ün yönetici burcu Terazi olduğu için retro hareketine mutlu halde devam edecek. Sıkıntılı etkileri üzerimizden alacak, tamamen kendi içimizdeki dengeleri kurmak; "eski ilişkiye mi dönmeliyim yoksa  yeni ilişkiler mi" kendi içimizdeki bu karmaşayı çözeceğiz.

Aynı zamanda yakın arkadaşlarımıza karşı  beklentilerimizi netleştirmek adına önemli etki, yavaş yavaş sevgi beklentimizdeki tutku ve zor enerji huzura dönüşecek.

Geçmişle yüzleşmeden önümüzdeki ilişkinin problemlerini çözeceğiz.

Sanatsal faaliyetlerde daha rahat olurken nakit akışında sıkışıklık yaşıyorsanız daha rahat çözümleyebileceksiniz.

HAFTANIN SON ETKİSİ 31 EKİM'DE

MERKÜR, YAY BURCU'NA GEÇECEK

Haftanın son etkisi ise 31 Ekim’de.

İletişim, haberleşme, bilgi, zihin, şehir içi trafiğini simgeleyen gezegen Merkür, Yay Burcu'na geçecek ve 17 Kasım itibariyle geri hareketine de bu burçta başlayacak.

Merkür; Yay Burcu'nda hiç rahat edemediği, zararlı olduğu bir yerleşimdedir.

Bu yüzden özelliklerini ve potansiyelini hiç ortaya koyamaz ve bir nevi  geri hareketteymiş  gibi sıkıntılı bir şekilde çalışır.

Çok fazla zihnimizin dağılıp odaklanma sorunu yaşadığı, düşüncelerimizi cümlelerimizle doğru aktarmakta zorlanırken, unutkanlıktan dolayı randevularımızda sıkıntılar yaşayacağımız etkiler söz konusu. 

YOLCULUKDA RÖTARLARA VE ELEKTRONİK CİHAZLARA DİKKAT!

Yolculuklar da ise rötarlar olabileceği gibi elektronik cihazlarda bozulmalar  olabilir.

Yaptığınız her işin, yolladığınız her  mailin teyidini almanızı tavsiye ederim.

Bu etkinin faydalarını ise kültürel faaliyetlere yönelerek, kendimizi geliştirecek yabancı değil dahil birçok kursa kayıt olarak görebiliriz. 

Diğer yandan trafik sorunları artabilir,  iletişim ve haberleşmede problem yaratabilir.

Daha dışa dönük bir insan olacağız, ama konuşmalarımızda patavatsızlık olabilir.

DÜRÜST OLMAK ADINA KARŞIMIZDAKİ İNSANLARI KIRABİLİRİZ

Yay burcunda gerçekleştiği için bu etki; düşündüğümüzü hemen söylememize neden olacak, böylece patavatsızlık yapabiliriz, dürüst olmak adına karşımızdaki insanları kırabiliriz.

HAFTANIN ENERJİLERİNİN BURÇLARA ETKİLERİ: 

YENİ HAFTANIN BURÇ YORUMLARI

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Venüs Uranüs karşıtlığı ile başlıyoruz. Bu etki sizi maddi konularda karar almaya gelirinizi daha düzenli bir duruma getirmeye belli bir bütçe yapıp borçlarınızı ödeme konusunda haftayı uyarılarla karşılaşmanıza sebebiyet verecek. Çarşamba itibariyle ise artık ikili ilişkiler adına söz sahibi olabilecek, ilişkinizin içinde yaşadığınız krizleri çözümleyebileceksiniz. Ayrıca maddi konularda  size problem yaratacak yaratan insanlara çözüm odaklı olurken Merkür'ün burç değiştirmesi ise sizin enerjinize iyi gelecek daha hızlı düşünüp ani kararlar alabilirsiniz ama yine de seyahatler yolculuklar ve kendinizi geliştireceğiniz kurslar adına önemli bir dönem. Yabancı dil kursuna başlayabilir, yabancı dilde ki eksikliklerini gidermek için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz,  zihin odaklı olduğunuz  süreç olacak, hızlı düşünüp hızlı hareket etmek isteyebilirsiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya burcunuzda ki Uranüs'ün Venüs ile  yaptığı karşıt açı ile başlıyoruz. Kendi istekleriniz ile partnerinizin istekleri arasında gelgit yaşayabileceğiniz. İkili ilişkiler, ortaklıklar mı yoksa tek başına mı devam etmeliyim diye karar almamız gereken bir hafta olacak. Ancak çarşambadan sonra daha rahat deyip özellikle kendi istekleriniz doğrultusunda düzen oluşturabileceksiniz. Maddi konuda bu düzeni oluşturmak için yeni giderler oluşabilir. Paralarınızı düzenleme adına da bir gayretiniz olacak. Ayrıca yine çarşamba günü itibariyle iş ortamınızda ki arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Sağlık konusunda da minik bir check-up programına dahil olabilirsiniz. Merkür'ün burç değiştirmesi ise size yine para konularında karar almanız yönünde tetiklerken.  Sağlıkla ilgili de kendinizi revize edeceğiniz problemleri çözeceğiz bir süreci başlatacak.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Venüs, Uranüs karşıtlığı ile başlıyoruz. Bu etki sizi biraz zorlayacak alandan etkiliyor, özellikle işe gitmek işe konsantre olmak iş ortamındaki süreçleri ayarlamak hafta başından itibaren zorlayacak. Perşembeye kadar iş odaklı ortamlarda sıkıntılar olabilir. Karşınızdaki insanlarla maddi manevi fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. Perşembe günü itibariyle aileden gelecek  destek sizi bu konularda rahatlatacak. Yine kendinize vakit ayırmak hobilerinize yönelmek size iyi gelecek. Yönetici gezegeniniz  Merkür karşıt burcunuza geçiş yapıyor, bu etki ile beraber iletişim, ikili ilişkiler ortaklıklar ve davalarla ilgili süreçte daha yapıcı olurken. Bu konu başlıklarında yapacağınız yeni başlangıçlar rötarlı olabilir. Herhangi bir dava açma mahkemelik bir durumunuz varsa, imkanınız çerçevesinde ise 7 Aralık’a kadar beklemenizi kadar tavsiye ederim. Diğer yandan daha önceden tanıdığınız bir insanla yeni bir ilişki başlangıcınız da oluşabilir.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya  Venüs Uranüs karşıtlığı ile başlıyoruz. Bu etki size kalabalık ortamlardaki  ile partneriniz arasında gelgit yaşamınıza, arkadaş çevreniz ve ilişkiniz arasında bir karar almaya zorlayabilir. Herkesin ilişkiniz hakkında konuşması size negatif yansıtacak. Yine başka insanların hayatlarını düzeltmek için bir gayret içinde olabilirsiniz. Çarşambadan itibaren  ailenize yönelmek iyi gelecek ve böylece içinde yaşadığınız  karmaşayı tek bir alana çekmiş olacaksınız. Merkür'ün burç değiştirmesi ise sizi iş ortamında etkileyecek, elektronik eşyalardaki problemler işlerinizin aksamasına sebep olabilir, sıkıntı yaratabilir. Lütfen yolladığımız mailleri aldığımız randevulara ekstra dikkat edin. Dalgınlığınız maddi kayba  sebebiyet verebilir.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya  Venüs, Uranüs karşıt açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizi aile ve kariyer konusunda bir seçim yapmaya. İş hayatım yoksa ailemin istediklerine mi kulak vermeliyim diye zorlu bir sürece sokabilir. Fikir ayrılıkları ailevi konulara yansıyabilir. Çarşambadan sonra bu etki kardeşlerinizin desteğiyle düzene girebilir yine gideceğiniz kısa yolculuklar ve seyahat programı sizi rahatlatacak. Merkür'ün burç değiştirmesi de size iyi gelecek. Aşk adına hiç tarzınız olmayan hiç ummadığınız birinin hayatımıza gelmesi sürpriz etkisi yaratabilir. Hobileriniz, sanat, aşk ve çocuklarla ilgili konularda kendinizi öne çıkartabilecek, ben diyebilecek ve bu doğrultuda karar alabileceksiniz. Bu anlamda da gayet iyi bir etki sadece ateş elementi bir burçta olduğu için risk içeren karar almanıza da sebep olabilir, bildiğiniz seçenekleri seçmenizi tavsiye ederim.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Venüs, Uranüs karşıtlığı ile başlıyoruz. Bu etki size yolculuklar ve eğitimler konusunda karar almaya , yapacağınız işlerde daha stabil kalmak mı olduğunuz yerde çalışmak mı yoksa başka alanlara yayılmak mı adına karar almanızı sağlayacak. Bu karar verirken maddi çıkarlarınızı düşünmeniz önemli ki çarşamba gününden itibaren Venüs'ün burç değiştirmesi ile beraber daha rahatlayacak, maddi konuları halledebileceksiniz ve doğru karar verebileceksiniz. Bu hafta bütün kararlarınızı maddi çıkarlarınız doğrultusunda almanızı tavsiye ederim. Burcunuzun yönetici gezegeni Merkür'ün burç değiştirmesi ise sizin aile içindeki sıkıntı yaşadığınız sorunları çözmeye fakat yine de doğru karar almanız adına  zorlarken. Evinizin içindeki elektronik eşyalarda da bozulmalar sıkıntılar olabilir. Beyaz eşyalarınız da sıkıntılar olabilir.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Venüs, Uranüs karşıt açısı ile başlıyoruz. Bu etki para anlamında sizi zorlayacak bir durum. Çünkü nakit akışınızdaki sıkışıklık ödemelerinize yansıyabilir yine harcamalarınız ve  ödemelerinizi gelirleriniz  karşılamayabilir. Çarşamba gününe kadar haftanın ana konusu sizin için bu olacak. Çarşambadan sonra  burcunuzun yönetici gezegeni Venüs'ün burcunuza geçmesi ile beraber en azından geçmişteki  maddi sıkıntıları çözümleyebilecek, kendinize güveninizi yeniden kazanabileceksiniz ve beklentilerinizi isteklerinizi netleştirebileceksiniz. Çarşamba gününden sonra sizin için rahat etkiler söz konusu. Diğer yandan Merkür'ün burç değiştirmesi ise seyahat alanınızda etkileyecek  yolculuklarınız artarken, şehir içi trafiğinizde yoğunlaşacak. Yine iletişim yeteneklerinizi size fayda sağlayacak.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, burcunuzda ki Venüs karşıt burcunuzda ki Uranüs ile zorlu bir etki gerçekleştirecek. Bu zorlayıcı etki ben biz dengesini kurmanızı zorlaştırırken. Tek başına mı yol almalı, yoksa partnerinizi planlarınıza dahil etmelisiniz buna karar vermenizi sağlayacak. Sürüncemede olan ilişkileriniz bitme noktasına gelebilir. Bu yüzden daha sakin daha kontrollü yol almanızı tavsiye ederim. Diğer yandan Venüs Çarşamba gününden itibaren burcunuzdan çıkacak ve Terazi burcuna geçiş yapacak, korkularınızla yüzleşmek, takkeyi önünüzde koyup harekete geçmeniz adına tetikleyecek. Bugüne kadar  neleri halı altına süpürdünüz görebileceksiniz.  Merkür'ün burç değiştirmesi ise maddi konuları düzenleme ve farklı alanlarda para kazanmaya  yönlendirirken. Seyahat açısından önemli bir süreç maddi anlamda yeni kaynaklar sağlayabilirsiniz yolculuklar sonucunda.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Venüs, Uranüs  karşıtlığı ile başlıyoruz ki sizin için aslında sorunlu bir etki diyebilirim. Sağlıkla ilgili problemler çok fazla sizi etkilerken, bağışıklık sisteminiz  zayıf düşerken, mikrobik rahatsızlıklara yatkın olabilirsiniz, sağlık anlamında çarşambaya kadar zorlu etkiler mevcut. Çarşambadan sonra katılacağınız kalabalık gruplar, sosyalleştiğiniz alanlar size iyi gelecek. Yeni insanlarla tanışabilir ve tanıştığınız insanlarla da güzel iş birlikleri oluşturabilirsiniz. Çarşamba günü iletişim gezegeni Merkür  burcunuza geçecek sizin için konuşmak, ön plana çıkmak, iletişimde olmak ve parlamak için güzel bir etki ama ne kadar da olsa bu gezegen burcunuzu sevmiyor zihin dağınıklığından odaklanma probleminden dolayı sıkıntılar olabilir. Planlı, programlı gitmenizi kar sağlamak için tavsiye ederim.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Venüs, Uranüs karşıt açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizi kalabalık gruplar ve partneriniz arasında sıkıntı yaşamanıza sebebiyet verebilir. Arkadaşlarınız ile  yaşadığınız sıkıntılardan dolayı teselliyi sevgiliniz de bulmak isteyebilirsiniz. Fakat istediğiniz desteği size  vermeyebilir. Çarşamba günü kariyerdeki parlamalar iş alanındaki fırsatlar bu sürüncemeleri çözecek gücü bulmanıza destek olacak. Daha rahat etmenizi sağlayacak kariyerde parlama ve öne çıkma zamanı diyebilirim. Merkür'ün burç değiştirmesi ise sizi laranjit, faranjit, ses telleri ile ilgili sıkıntılar yaşamınıza sebep olabilir. Sağlık açısından zorlarken, uyku düzeninizi oturtmakta da zorlanabilirsiniz. Meditasyon, yoga ve kendi içinize dönmek ise size iyi gelecek.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Venüs, Uranüs karşıt açısı ile başlıyoruz. Bu etki kariyer  ve ev , aile arasında ikileme sebep olurken, evden işlerinizi halletmek zorunda kalabilirsiniz. Yine kariyerde sıkıntıları  çözmek adına kendinizden fedakarlık yapma durumu ile karşı karşıya bırakabilir. Venüs'ün burç değiştirmesi ile beraber çarşamba günü zorlu etkiler yerini rahat bir etkiye bırakırken. Seyahat gündeminiz yoğunlaşacak, uzun yolculuklarsa size iyi gelecek. Minik bir tatil planın sonrasında da kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Diğer yandan Merkür'ün burç değiştirmesi ise size çok iyi gelecek zihin olarak konsantrasyon problemi yaşasanız da enerjiniz ile her alanda aktif olup,  kendinizi daha dinamik ve çözüm odaklı olabileceksiniz. Yalnız cep telefonunuz bozulabilir, elektronik eşyalarda sıkıntıların olduğu bir dönem. 

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar :

Balıklar, haftaya Venüs, Uranüs karşıt açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizin seyahat programınız da aksamalara, uzun yolculuk diye planladığınız programların gerçekleşmemesi adına zorlayıp planlarınızı sürekli revize etmenize sebebiyet verebilir. Ayrıca eğitim alanında  radikal bir hamle yapmak istiyorsanız bu etkiden dolayı sekteye uğrayabilir. Venüs'ün burç değiştirmesi ise size  maddi konular alanında  etkileyecek kredilerinizi ödemelerinizi ve borçlarınızı ayarlamak nakit para akışını hızlandırmak adına daha fazla gayret içinde olmanıza sebebiyet verecek. Ama çözümde elde edebileceksiniz. Merkür'ün burç değiştirmesi ise kariyer de yeni planlamalara farklı ülkeler ve insanlardan destek bulmanızı sağlayacak. Bu anlamda da bayağı önemli bir etki, işleriniz ve projelerinize yeni finans kaynakları da bulabilirsiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Astrolog
Astroloji
astrology
Sema Sidar
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
merkür
yay burcu
Belde evler

Facebook Google plus Instagram Twitter