Reklam
Temiz Magazin
27 Temmuz 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 29 Mayıs haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları!

Astroloji
28 Mayıs 2017
Astrolog Sema Sidar'dan 29 Mayıs haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları!

Sevgili Temiz Magazin okuyucuları, danışanlarım, takipçilerim; herkese merhaba, harika bir hafta olması dileğimle analizlerime başlamak istiyorum...

Bu hafta açıların enerjisi hakim olacak gökyüzünde ve Haziran ayındaki güzel enerjilere yavaş yavaş bizi hazırlayacak.

 

KOÇ BURCU'NDAKİ VENÜS ve URANÜS KAVUŞUM AÇISINA DİKKAT!

İlk oluşumumuz Koç Burcu'nda bulunan Venüs ve Uranüs kavuşum açısı gerçekleştirecek,

İkizler  Burcu'ndaki Mars, (mücadele gezegeni) de olumlu bir şekilde destek verecek.

Tüm bu açılar, aşk adına bizi desteklerken; güzel , farklı, sıra dışı ilişkiler yaşamımıza sebebiyet verecek.

Sanatta, müzikte,  sıradışılık ön planda olurken; ani başlayan ve  biten durumlara dikkat etmeliyiz. Kendi özgürlüğümüzü çok fazla düşünmekten kaynaklı çevremizdeki insanların alanlarına girebiliriz.

 

YENİ OLUŞUMLAR İÇİN GAYET GÜZEL BİR HAFTA...  

Bu hafta teknolojik aletlerinizi yenilemek,  internet sitesi, blog açmak, yeni oluşumlarda bulunmak adına gayet güzel...

Yine internetten işlerini yönetenler için fırsatlarla dolu bir hafta! Bu hafta Mars'da  işin içinde olduğundan dolayı özgürlüğümüze gelecek her türlü müdahale bizi sinirli hale sokabilir, tahammül gücümüz çarşamban sonra zayıflayacak dikkat edelim.

Diğer yandan sözel olarak, kararlarımızı fikirlerimizi karşı tarafa kabul ettirip, konuşarak çözüm sağlayabileceğiz.

Tekrar belirtmek istiyorum  ilişkiler adına  güzel hafta, aklınızda olan, bir partner adayınız varsa açılmalısınız.

Sorun yaşadığınız insanlarla da problem çözme, nakit akışını hızlandırma adına oldukça  pozitif etkiler altındayız.  Zekamızı kullanabileceğiz, yaratıcılık gerektiren işlerde ilham perileri bizimle olurken.

Uranüs / Venüs kavuşumu spora başlamak için doğru bir hafta olduğunu bize söylerken, bildiğiniz dışında, size vizyon katacak her başlangıca da destek veriyor.

 

MERKÜR - PLUTO OLUMLU AÇISI!

Diğer olumlu bir etki ise Merkür -Pluto olumlu açısı da, tüm bu etkiler ile beraber olacak... 

Kendimizi güven duygusuyla birlikte dönüştürmeye başlayacağız.

Yeni iş arayanlar için de oldukça olumlu bir hafta, iletişim gücümüzü kullanabilme, olayları her yönüyle kavrayabilme,  kariyerde fırsat yakalama, iş başvurularında olumlu sonuç alma bu açı oluşumunun hayatımıza getirileri olurken.

Devlet dairelerinde  bekleyen işlerimizde gerçekten olumlu bir etki yaratacak.

Bu hafta sadece   maddiyat bir tık öne çıkabilir, ilişkilerimizde mantıklı ilişkiler kurmak zorunda kalabiliriz.

Ayrıca kredi çekmek, ödemelerimizi planlamak, yatırım yapmak için de uygun koşullar var.

Sosyal medya adreslerimi de yazarak, haftanın burç yorumlarına geçeceğim:

İNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

 

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, bu hafta burcunuzda gerçekleşen Venüs-Uranüs  kavuşumu sizi sıra dışı  aşk ve iş ilişkilerine, ortaklıklara  yönelmenize sebebiyet verecek.

Yeni başlangıçlar haftası sizin için. Özellikle yakın çevrenizin, kardeşlerinizin de size desteği olacak.

Diğer yandan para enerjisi adına olumlu bir hafta, zam beklentiniz ve isteğiniz varsa, konuşmak için gayet uygun.

Çarşamba itibari ile  gökyüzü gerçekten sizin yanınızda olacak tüm potansiyelinizi, bilgi birikiminizi kullanabilirsiniz.

Fayda sağlayacağınız en önemli nokta ise "ben" diyebilmek,  "ben" enerjisi ile  beraber geleceğe dair projelerinizi netleştirebileceksiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, maddi kaynaklar açısından harika bir haftayken, mücadelesini vereceğiniz, hamle yapmaktan çekinmediğiniz her konu sizin lehine sonuçlanacak.

Diğer yandan spiritüel konulara eğilmek, meditasyon tarzı faaliyetlere yönelmek için de oldukça olumlu etkiler var.

Venüs-Uranüs kavuşumu sizin  iç dünyanızda ki problemlerinizi çözüp,  geleceğe dair olumlu planlar yapmanıza fırsat sağlayacak.

Diğer harika bir etki ise  çıkacağınız yolculuklarda,  tatil planı yapmak yurtdışıyla ilgili projelerde bulunmak içinde harika bir dönem. Burcunuzdaki Merkür'ün Pluto ile  yapacağı olumlu açı  hayatınızdaki sürüncemedeki her konuya çözüm için size destek verecek.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

Sevgili İkizler, burcunuzdaki Mars (mücadele gezegeni), Uranüs ve Venüs de çok güzel bir açı yapacak.

Kalabalık gruplardan destek almak, kendinizi ön  plana çıkartmak, düşüncelerinizi net olarak karşı tarafa aktarmak ve planlarınızı hayata geçirmek için sizi çok olumlu etkileyecek.

Vizyon sahibi, geleceğinize yön verebilecek insanlarla bir arada olabilir, projelerinizi netleştirebilirsiniz. Diğer fayda sağlayacağınız konu ise  ödemeleriniz, krediler ödemeler borçlar anlamında fırsatlar var. Maddi olarak yeniden yapılanma süreciniz olabilir, çevrenizdeki  insanlar kaynakları ile  size bu anlamda destek verebilir; kullanmanızda fayda var.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, kariyer alanında harika bir dönem! Geleceğe dair projelerinizi netleştirmek, fırsatlar elde etmek,  vizyon sahibi insanlarla kariyer planlaması yapmak için harika etkilerle karşı karşıyasınız. Sadece dikkat etmeniz gereken nokta  sağlık problemleri; soğuk algınlığı, gribal enfeksiyonlar açısından risk altındasınız.

Haftanın diğer olumlu etki altında kaldığınız konu başlıkları; ikili ilişkiler, evlilik, ortaklıklar. Partneriniz ile  gideceğiniz sosyal ortamlardan  fayda sağlayacak, mevcut problemlerinizi çözebileceksiniz. Ev ortamınızda  yeniden bir düzen oluşturmak, kendinize ait bir köşe oluşturmak, misafir ağırlamak planlarınıza rahatlıkla dahil edebileceğiniz haftanın enerjisine uygun konular.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, yolculuk enerjiniz oldukça aktif olacak, Venüs-Uranüs  kavuşumu  sizi yurtdışı, ithalat ,ihracat  ve  eğitim konularında yeni başlangıçlar için teşvik edecek. Yalnız tüm başlangıçların  standardın dışında olacağını belirtmek isterim.

Diğer yandan kalabalık gruplarda  arkadaşlarınız  size gerçekten fayda sağlayacak. Onlarla beraber yeni projelere katılabilirsiniz.

Diğer yandan kariyerinizde harika bir etki ile karşı karşıyasınız, fakat birtakım sağlık problemleri zaman zaman işe odaklanmakta size sıkıntı yaratabilir. Özellikle dişler ve kemikler bu hafta hassas,  kontrolleriniz varsa lütfen ertelemeyin.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, kariyerde harika bir hafta özellikle kendi işini yapan Başaklar para içinde para kazanma etkiniz var, parayı kullanabilme yeteneğiniz çok yüksek olacak. Yaptığınız yatırımlar size oldukça karlı bir şekilde dönüş yapacak.

Aynı zamanda  borçlar, ödemeler ve yeni finansal kaynaklar adına da çevrenizden destek alacaksınız.

Kariyerde ise konuşabildiğiniz kadar, kendinizi ifade edebildiğiniz sürece yukarıya giden bir ivmeniz söz konusu. O yüzden konuşmaktan çekinmeyin.

Diğer yandan yolculuklar artabilir, yalnız  partnerinizle gelişen sürpriz bir yolculuğun gerçekleşmesi daha olası olurken. Tek başınıza hareket etmek istemeyeceğiniz etkilerle karşı karşıyasınız.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, partneriniz ile gideceğiniz kısa yolculuklar, ikili ilişkilerde yeni başlangıçlar adına harika bir hafta.

Yalnız bu hafta hayatınıza gelecek insan var ve yaşadığınız tüm birlikteler  sıra dışı olacak.

Bekar teraziler her an hayatınıza yeni bir insan girebilir ve size hayatınızın aşkını da yaşatabilir; bu haftayı değerlendirmeyi unutmayın.

Yine uzun yolculuklar, yurtdışıyla alakalı konularda pozitif etkiler var. Bu hafta iletişim yeteneğinizi kullanmanız şart. Ev ve yuva kavramlarıyla ilgili fayda sağlarken.Sadece evinizdeki giderlerin artmasından kaynaklı yeni giderler oluşabilir, ödemelerinizi ve borçlarınızı planlamanız şart

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, bu hafta sağlıkla ilgili konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz, yaşadığınız sağlık problemlerinde  operasyon riski ile  karşı karşıyasınız. Eğer  rutin kontrol gereksinimi olan sağlık probleminiz varsa ertelemeyin.

Diğer yandan iş ortamınızda, patronlarınız  ve iş arkadaşlarınızla olan iletişimde gayet olumlu bir hafta kendi fikirlerinizi rahatlıkla karşı tarafa anlatıp fırsat sağlayabileceksiniz.

Sizi mutlu edebilecek güzel bir konu ise kısa yolculuklar, partnerinizle eşinizle gideceğimiz kısa bir yolculuk size iyi gelecek ve mevcut problemleri çözmenize sebebiyet verecek. Yalnız maddi konuları yapacağınız yolculuklarda ön plana çıkartmayın, para enerjisi ön plana çıkıp sizi sıkıntıya sokabilir.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, bu hafta aşk haftası sizin için! Özellikle flört anlamında başlayan sıra dışı bir ilişkiniz, evlilik yoluna gidebilir ve uzun süreli bir ilişki yaşamak için de olumlu bir  hafta.

İkili ortaklıklar, yeni projeler, birliktelikler açısından da oldukça önemli etkilerle karşı karşıyasınız, fırsatları değerlendirmelisiniz. İlk adımı siz atabilirsiniz.

Yine bu hafta ile birlikte  hobilerinizden kazanç elde edebilecek ve yeni  girişimlerde bulunabileceksiniz.

Yeni bir iş fırsatı kapınızda. Aynı zamanda  para alanınızda çok güzel oluşum var, doğru insanlarla konuşup  mevcut maddi problemlerinizi çözüp gelirlerinizi sabitleyebileceksiniz. Yeni oluşturacağınız sosyal çevre, iş ortamınızdaki başarınızın ve  paranız artmasına sebebiyet verecek.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, işteki problemler ev ortamınıza yansıyabilir, evinizde yeni bir taşınma, yer değişimi ve lokasyonla ilgili radikal bir girişimde bulunabilirsiniz.

Venüs-Uranüs kavuşumu evinizi yenilemek, tadilat ve tamirat durumlarında bu hafta sizi destekliyor.

Diğer yandan iş ortamındaki problemler, iş yoğunluğu sizi zorlayacak. Planlı davranmanız çok önemli.

Fayda sağlayacağınız  etki  ise aşk ilişkileri ve  çocuğunuz ile kuracağınız olumlu iletişim.

Partneriniz ile  güzel vakit geçirebilir, aşk tazeleyebilirsiniz.

Burcunuzdaki Pluto'nun Merkür ile gerçekleştireceği olumlu açı hayatınızda birçok konuyu yeniden başlatmak için gerekli enerji ve  fırsatı size sağlayacak.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, kısa yolculuklar ve yolculuk enerjisi adına harika bir hafta, sevdiğiniz insanlarla yolculuğa çıkabilir, bu yolculuklarda fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Venüs-Uranüs kavuşumundan kaynaklı çıkacağınız yolculuklar oldukça sıra dışı olabilir.

Bu hafta  flörtöz bir yapıdasınız, hayatınıza yeni ve farklı bir ilişki her an girebilir yada mevcut ilişkinizdeki problemleri çözebilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken konu ise sağlık dişler, kemikler oldukça hassas.

Aynı zamanda  evinizde ilgili yeni düzenlemeler olabilir, ama bu sefer mutfakla ile değişikler söz konusu. Yeni mutfak gereçleri alabilir,   mutfağınızı yeni bir yapılanma sağlayabilirsiniz. Fırın, pişirme ekipmanlarını yenileyebilirsiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, yeni kaynakları; finans kaynakları; yeni gelirler elde etmek için çok harika bir hafta.

Venüs-Uranüs kavuşum açısı  size sorunsuz ama bir o kadar da sıra dışı maddi kaynaklar adına destek verecek. Yalnız bu kaynakları hesaplı bir şekilde  harcamak zorunda kalabilirsiniz.

Çünkü evinizdeki  standartları değiştirmek zorunda kalabilirsiniz, bu da maddi kazanç kadar kayba sebebiyet verebilir.

Diğer yandan gideceğiniz kısa yolculuklar size yeni fırsatlar olanaklar getirecek ve sosyalleştiğiniz sürece enerjinizin yükseleceği  bir hafta o yüzden dışarı çıkmayı ertelemeyin.

Diğer yandan mideniz bu hafta oldukça hassas zararlı gıdalardan uzak durmalısınız.

Herkese tüm problemlerini çözüp, güzel başlangıçlar yapacağınız bir hafta diliyorum.

Etiketler: 
Astrolog
Sema Sidar
Astroloji
burçlar
gezegenler
merkür
pluto
uranüs
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
bilinçaltı terapisi
Bilinçaltı Terapisti

Facebook Google plus Instagram Twitter