Reklam
Temiz Magazin
19 Haziran 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 3 Ağustos haftasında burcunuzun yorumları. Kova Burcu'ndaki Dolunay hangi burcu nereden etkileyecek?

Astroloji
02 Ağustos 2020
Astrolog Sema Sidar'dan 3 Ağustos haftasında burcunuzun yorumları. Kova Burcu'ndaki Dolunay hangi burcu nereden etkileyecek?

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya dolunay ile başlıyoruz. Bu etki sizi kalabalık gruplarda daha fazla öne çıkartırken, enerjinizi iyi gelecek sadece zihniniz, düşünceleriniz çok aktif bunu kontrol etmek yönetmek zor olabilir. Karşınızdaki insanı da dinleyerek hareket edin. Diğer yandan internet üzerinden yapacağınız işler artabilir, sosyal medyayı bu hafta oldukça aktif kullanacaksınız. Burcunuzdaki Mars’ın Jüpiter ile yaptığı zorlayıcı açı ise fırsatlar için ekstra mücadele etmeniz gerektiğini gösteriyor. Öfke kontrolünü yapmakta zorlanabilirsiniz. Bu hafta nerede hareket orada bereket olacak sizin için. Merkür’ün burç değiştirmesi ise aşk adına çok güzel bir döneme başlatırken, doğru insanı bulabileceksiniz. Hayatınızda kimse yoksa yeni bir aşk gelebileceği gibi hayatın her alanında da aşkı paylaşabileceksiniz.  Sorularak Venüs’ün burç değiştirmesi evle ilgilenmek, aile ile ilgilenmek aile hayatınızı düzenlemek adına size çok iyi gelecek.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya dolunay ile başlıyoruz.   Bu etki burcunuza zorluk çıkaracak hareket halinde olmalı ve hayat standartlarınızı gözden geçirmelisiniz, karar verememekten kaynaklı birçok fırsatları kaçırabilirsiniz. İnternet sosyal medya üzerinden yapacağınız işler de harekete geçme zamanı. Diğer yandan Mars Jüpiter zorlu açısından dolayı dengeli olmak zor olabilir. Eğitim ile ilgili konularda başarıyı çok zor elde edeceksiniz, son dakikaya iş kesinlikle bırakmayın. Merkür’ün burç değiştirmesi ise aileyle daha fazla vakit geçirip iletişiminizi aktifleştirirken. Bir yandan da Venüs’ün burç değiştirmesi sizi kardeşler alanın da etkileyecek, ailecek bir yolculuğa çıkabilir. Aile gibi sevdiğiniz insanlarla bir arada olabilirsiniz, aileyle vakit geçirmek için güzel bir dönem, evinizin içindeki teknolojik aletleri yenileyebilirsiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya dolunay ile başlıyoruz. Enerjisi size çok uygun bir etki duygusal karmaşalarınızı çözümleyebileceksiniz, partnerinizle bir yolculuğa çıkabileceğiniz gibi eğitimle ilgili konularda da bu dolunay size şans getirecek. Online bir eğitime katılabilirsiniz. Mars’ın Jüpiter ile yaptığı zorlu açı kalabalık gruplardan kaynaklı para kaybına sebebiyet verebilir, başka insanların yanlış yönlendirmeleri sizi yatırım yapmaya zorlayabilir, kesinlikle başka insanların sözlerine göre hareket etmemelisiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi sizi yakın çevreniz ile daha haşır neşir yaparken, iletişimde zekanızı aktif kullanarak çok parlak yerlere gelebilirsiniz. Şehir içi yolculuklarınız artabilir. Haftanın kapanışını ise Venüs’ün burç değiştirmesi ile yapıyoruz, para kaynakları olarak birden fazla fırsat yakalayabilirsiniz. Ailenizde size destek verebilir.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya dolunay ile başlıyoruz. Bu etki size ödemeler, borçlar, krediler alanında etkileyecek. Gereksiz bir borçlanmaya girmemeli içinizdeki isyan duygusuyla herhangi bir mecburi yatırıma girmemelisiniz, başkasının finans kaynaklarından da eğer destek bekliyorsunuz bu etkiyle beraber gelebilecek bir destek maalesef yok. Mars’ın Jüpiter ile yaptığı zorlu açı ise evliliğinizde ki problemlerin işinize yansıyacağını, yine işinizde sıkıntılara dikkat etmeniz gerektiğini gösterirken. Bu ilişkinize de yansıyabilir. İş ve aşk dengesini bu hafta oturtmak zor olacak. Merkür’ün burç değiştirmesi ise para kaynakları adına daha çok iletişimde olmanızı sağlarken çok destekleyici etki değil, insanların egosal problemleri para kaybetmenize sebebiyet verebilir. Kesinlikle kaporasız iş yapmamalısınız. Son olarak Venüs burcunuza geçiyor, bu size çok iyi gelecek bir etki hayatın her alanını aşka yansıtırken maddi anlamda da rahat edebileceksiniz, hafta başında yaşadığınız ilişki sıkıntısını da çözebileceksiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya karşıt burcunuzda gerçekleşen dolunay ile başlıyoruz. Bu etki sizi evlilikte daha özgür bir ruh haline sokarken, karar vermeniz adına sizi mecbur bırakabilir, sürüncemeli olan ilişkinizde bitme noktasına gelebilir dikkat etmelisiniz verilen kararların geri dönüşü olmayacak. Mars’ın Jüpiter ile yaptığı zorlu açı ise iş ortamınızdaki bütün sorumluluğun üstünüzde olması ve gitmek istediğiniz yolculuğa bu yoğunluktan çıkamamanıza neden olacak. Yine bu hafta sevmediğiniz insanlarla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Merkür burcunuza geçiyor, iletişim için parlama zamanı. Doğru insanlarla güzel iletişimler kurarken kendinizi iyi hissedeceksiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise sizin biraz içe dönmenizi sağlayacak, aşkta doğru insanı bulma adına daha fazla efor sarf edeceksiniz ve iş ortamı açısından sürekli tetikte bulunmanız gerekli işteki bayanlara güvenmemeniz gereken bir aylık bir süreç başladı diyebilirim daha dikkatli davranmalısınız.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya dolunay ile başlıyoruz. Bu etki sizi sağlık alanında etkileyecek dolaşım yolu rahatsızlıkları açısından risk altındayken, iş ortamınız da angarya işler sizi bulabilir, özgürlüğünüzü kısıtlayacak ikili ilişkileriniz olabilir. İş ortamında daha sakin olmanızı tavsiye ederim. Mars’ın Jüpiter ile yaptığı zorlu açı ise ikili ilişkilerden, aşktan kaynaklı para kaybedebileceğinizi yine çocuklarınızla ilgili konularda minik krizler olabileceğini gösteriyor. Hep kontrol altında ilerlemelisiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise sizin daha çok içe dönmenize yalnızlık ile karşı karşıya kalmanızı sağlarken, statü sahibi insanların egoları ile mücadeleye girebilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise sizin geleceğe dair daha kararlı olmanıza duygularınızı kontrol etmenize sebebiyet verirken, geleceğinizle ilgili gelişmeler olabilir. Yine hayatınızda kimse yoksa arkadaş gruplarınızdan daha önce tanıdığınız bir insanla yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya dolunay ile başlıyoruz. Sizi astrolojik olarak çok güzel bir alandan etkiliyor. Hobiler, çocuklar, kendinize ayırdığınız vakit anlamında oldukça güzel enerjiler söz konusu, sizi yukarı çekecek. Kendinize vakit ayırmak çok iyi gelecek, özgürlüğünüzü ilan edebileceksiniz. Diğer yandan Mars’ın Jüpiter ile yaptığı zorlu açı ailedeki konuların ikili ilişkilerinize yansıması, ilişkilerdeki problemin aileye yansımasına neden olacak. Evliyseniz eşinizin ailesin de problemler olabilir. Merkür’ün burç değiştirmesi sizi kalabalık gruplarda iletişim açısından ön plana çıkartıp parlatırken. Statü sahibi önemli insanlarla çalışabilir ve işlerinizi sonuçlandırabilirsiniz. Popüler bir çevreye sahip olabilirsiniz. Son olarak Venüs’ün burç değiştirmesi ise kariyerde duygusallıktan fırsatları kaybedebileceğinize dikkat çekiyor. Yine hayatınızda kimse yoksa iş ortamından yeni bir insanla tanışabilirsiniz ama bu kişinin kırılgan bir ruh hali olacak şimdiden belirtmeliyim.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya dolunay ile başlıyoruz. Bu etki sizi aile, yuva ve ev kavramların da etkileyecek. Evinizin içindeki elektronik aletlerde teknolojik yenilikler yapabilirsiniz, aile içinde kısıtlanmalara dikkat etmelisiniz. Özgürlüğünüz aile bireyleri tarafından kısıtlanabilir, sakin olmalısınız. Evde vakit geçirmek evde olmak ise size iyi gelecek. Mars’ı Jüpiter ile yaptığı zorlu açı ise iş ortamında angarya işlerini üstleneceğinizi özellikle iletişimde bazı sıkıntılar yaşayabileceğinizi gösterirken farklı insanlarla bir arada olmak sizi gerecek. Merkür’ün burç değiştirmesi ise kariyerde parlamanıza ve yaptığınız her konuşmandan fayda sağlatırken. Gücünüzü ve zekanızı da aktif bir şekilde kullanabileceksiniz. Son olarak Venüs’ün burç değiştirmesi, sezgilerinizi çok kuvvetli yaparken güzel bir eğitim programına yazılabilirsiniz. Yine yurtdışı, eğitimle ilgili konular size ekstra para kazandıracak.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya dolunay ile başlıyoruz. Enerji olarak size iyi gelirken seyahatleriniz artabilir çok fazla insanla bir araya gelip iletişim kurabilirsiniz. Özellikle sosyal medya, internet üzerinden yapacağınız bağlantılar size ekstra para kazandıracak.  Mars’ın Jüpiter ile yaptığı zorlu açı ise hobilerinizden ve lüks ihtiyaçlarınızdan dolayı para kaybetmenize, gelirleriniz için ekstra mücadele etmeniz gerektiğini gösterirken, daha çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi ise size çok iyi gelecek gideceğiniz yolculuklarda deneyim ve güzel hatıralar biriktirirken, eğitimle ilgili konularda gerçekten parlayacaksınız yıldızınızın parlak olduğu bir dönem. Son olarak Venüs’ün burç değiştirmesi ise size ödemeler, borçlar ve krediler de etkilerken. Ev yatırımı yapabilir, miras beklentiniz varsa olumlu haber alabilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya dolunay ile başlıyoruz. Bu etki sizin gelirler alanında etkilerken, sosyal medyadan internetten ve hiç ummadığınız kaynaklardan gelirlerinizi artırabilirsiniz fakat oldukça mantıklı davranmalısınız çünkü burcunuzda geçen haftadan devam eden zorlu açılar mevcut bu yüzden doğru iletişim kurmak ve mantıklı olmak size para kazandırır. Yine burcunuzdaki Jüpiter’in Mars’a yaptığı zorlu açı, aile bireyleri ile zor anlaşacağınızı, onlarla mücadele etmeniz gerektiğini gösterirken. Evinizin içindeki elektronik cihazlara dikkat etmelisiniz bozulabilir. Merkür’ün burç değiştirmesi ise sizi yine başkalarının finans kaynaklarından para kazanmasınız için desteklerken doğru insanlarla kaliteli iletişim kurmaya dikkat etmelisiniz. Son olarak Venüs burç değiştirip karşıt burcunuza geçmesi ikili ilişkiler, evlilikler, ortaklıklar da size iyi gelecek. Hayatınızda birisi yoksa yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya burcunuzda gerçekleşen dolunayla ile başlıyoruz. Bu etki şubat ayından bu yana aklınızda olan konuları sonuçlandırmaya sizi hazırlayacak... Özellikle kendiniz ile ilgili daha radikal ve gerçekçi olmaya, özgürlüğünüzü ilan etme, belki yer değiştirmenize sebebiyet verecek. Artık harekete geçme zamanı diyebilirim. Mars’ın Jüpiter ile yaptığı zorlu açı ise özellikle kardeşlerinize dikkat etmeniz gerektiğini onlar yüzünden fırsatların kaçabileceğini gösteriyor. Merkür ise karşıt burcunuzda geçiyor. İkili ilişkiler ve ortaklıklarda parlamaya daha iyi iletişim kurmaya yönlendirirken, yeni bir ortaklığa girebilirsiniz ama bu insanın statü sahibi biri olması önemli. Son olarak Venüs burç değiştiriyor bu etkiyle beraber iş ortamındaki alınganlıklar artabilir, çalışma arkadaşlarınızın gelgitleri sizi gerebilir daha sakin kalmalı duygusal davranmamalısınız.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya dolunay ile başlıyoruz. Bu etki sizi oldukça zor etkileyecek daha çok korkularınız yüzleşmek zorunda kalacaksınız, korkularınızı tedavi etmek için çok önemli. Mars’ın Jüpiter ile yaptığı açı ise sosyal gruplardan kaynaklı maddi kayıplar yaşamanıza sebebiyet verebilir. Kesinlikle kimseye borç para vermemelisiniz. Diğer yandan Merkür’ün burç değiştirmesi iş ortamınızdaki insanların problemleri ile karşı karşıya bırakacak, iş ortamınız da egolu insanlara dikkat etmelisiniz. Onların tavırlarında daha sakin olmalısınız. Son olarak Venüs’ün burç değiştirmesi sizi biraz rahatlatacak en azından aşk için iyi gelecek. Çocuklar ve aşkta destek sağlarken. Uzun zamandır beklediğiniz aşk yaşamak istediğiniz bir insan varsa 7 Ağustos’tan sonra açılmanın ve bunu ilişkiye dönüştürmenin tam zamanı.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

Etiketler: 
Sema Sidar
Astrolog
burçlar
kova burcu
kova dolunayı
dolunay

Facebook Google plus Instagram Twitter