Reklam
Temiz Magazin
02 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 3 Eylül haftasının ve burcunuzun yorumları! Eylül'e çok hızlı bir giriş yapıyoruz. Marjinal ilişkilere dikkat!

Astroloji
02 Eylül 2018
Astrolog Sema Sidar'dan 3 Eylül haftasının ve burcunuzun yorumları! Eylül'e çok hızlı bir giriş yapıyoruz. Marjinal ilişkilere dikkat!

 

Yepyeni bir haftadan ve Eylül ayından hepinize merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım;

Çok yoğun bir hafta bizi bekliyor!

Gezegenlerin birbiriyle yaptığı açılar, Satürn'ün geri hareketini sonlandırması, son olarak da Merkür ve Venüs'ün burç değiştirmesi ile yeni haftaya ve Eylül'e başlayıp; yeni haftayı "yeni ay" ile kapatacağız.

Yani gündemimiz dopdolu.

Haftanın ilk etkisi ile başlayalım yeni haftanın astroloji yorumuna...

 

Merkür; (iletişim, haberleşme  gezegeni) Venüs; (aşk, ilişki, sevgi gezegeni) ile çok olumlu bir açı gerçekleştiriyor.

SEVİYORSAN "GİT KONUŞ", BEĞENDİYSEN "GİT AL" ETKİLERİ VAR GÖKYÜZÜNDE!

Tamamen seviyorsan git konuş, beğendiysen git al diyebileceğim etkiler söz konusu.

Hem iletişim yeteneklerimizde hem de konuşmamızda; hem de sevgiye ihtiyaç duyduğumuz alanlarda rahat hareket edip, bu sevgiyi hayatımıza yansıtabileceğiz.

Perşembe'ye kadar bu olumlu etki ile beraber hayat bayram edasında geçecek.

Önemli toplantılarınızı gerçekleştirmek, yapmak istediğiniz ikili ilişkilere dair konuşmalar varsa rahatlıkla adım atabilirsiniz.

Özellikle pazartesi salı bu görüşmeleriniz için ekstra güzel etkiler mevcut.

Yine maddi anlamda pazarlık yapmanız gereken alım-satım işleriniz  varsa hafta başı gayet uygun.

 

SATÜRN 6 EYLÜL'DE GERİ HAREKETİNİ SONLANDIRACAK

6 Eylül itibariyle ise Satürn; kısıtlanmayı, tecrübeyi, kuralları temsil eden  gezegen geri hareketini sonlandırıyor.

Bu etki ile beraber hayatta kalıcı olmasını istediğiniz işlerde, köklenmek, büyümek ve geliştirmek istediğiniz girişimlerde daha kolay bir dönem başlayacak...

Satürn geri harekette iken kazandırdığı deneyimleri, ileri hareket döneminde kullanmamızı ister.

Hepimizin sorumluluk alması gereken ve sorumluluğumuzu arttırmamız gereken etkiler söz konusu olacak, disiplin şart.

Satürn'ün bize başarı sağlaması ve  problem çıkarmaması için hayatımızdaki işleri kuralına göre yürütmek,  mantık çerçevesinde hareketlerde bulunmak ve çok çalışmak gerekli.

Olumlu tarafı ise  tereddütte kaldığımız olaylarla hayat bizi  sınamayacak, yani ruhsal olgunluk sürecimiz bitti daha rahat kendinizi baskısız hissedeceğimiz bir dönem başlayacak ama, yukarıda belirttiğim gibi çalışmak ve disiplinli olmak Satürn'ün doğasında var, bunu da gerçekleştirmemiz önemli.

6 EYLÜL'DE GERÇEKLEŞECEK DİĞER ETKİ MERKÜR

MERKÜR, 6 EYLÜL'DE BAŞAK BURCU'NA GEÇECEK

6 Eylül’de gerçekleşecek diğer bir etki ise  Merkür; iletişim, haberleşme, zihin gezegeni  burç değiştirecek Başak burcuna geçiş yapacak.

Merkür, Başak Burcu'nun hem yönetici gezegenidir, hem de Başak Burcu'ndayken yüceldiği pozisyondadır.

Bu yüzden kendinizi çok rahat hissederken, gezegen tüm görevlerini kusursuz bir şekilde yerine getirecek.

 

22 Eylül'e kadar devam eden bu olumlu etki ile beraber, kuracağınız iletişimde  başarı sağlarken, iletişimde olmak, konuşmak konuşarak sonuç elde etmek ,büyük bağlantılar kurmak, detaycı tavrımız, iş bitiriciliğimiz çok yüksek olacak.

Eğer iletişim alanı, basın yayın, sağlık sektörü, hizmet sektörü, öğretmenlik ve öğrenim işlerinde çalışıyorsanız; harika bir dönem başlayacak... 

BÜYÜK SÖZLER VERMEMEYE DİKKAT EDİN!

Dikkat etmeniz gereken nokta ise çok büyük sözler vermemek çünkü Başak enerjisiyle Merkür güzel çalışsa da  değişken bir burç olduğu için, kararlarımız  değişkenlik gösterebilir, büyük sözler için olumlu etkiler yok.

22 Eylül'e kadar zihin kapasitemiz , organizasyon yeteneğimiz yüksek olduğu için kalabalık gruplarla  yapacağınız işlerde fayda sağlarken. Özellikle çalışma ortamınızda, iş odaklı ortamlarda yine yükseliş dönemini getirecek bu yönde konuşmalar yapacağınız etkiler altında olacaksınız.

9 EYLÜL'DE VENÜS, AKREP BURCU'NA GEÇECEK

9 Eylül’de ise Venüs; aşk, ilişki, sevgi, sanat gezegeni Akrep burcuna geçiş yapacak.

Venüs’ün sevgi dolu, kibar  doğasıyla Akrep Burcu'nun gücü temsil eden yapısı ters düşmektedir.

Bu yüzden gezegen bu burçta zarar görür, kendi zarafetini, sevgi isteğini rahat bir şekilde bize yansıtamaz; huzursuzdur.

SEVGİNİN YERİNİ TUTKU ALACAK, CİNSELLİK BİR TIK ÖNE ÇIKACAK

Venüs’ün Akrep burcu ile birleşimi ile  aşk ve ilişkilerde sevginin yerini tutku alacak ve ilişkilerimizde cinsellik bir tık öne  çıkacak.

Ayrıca  hırslarımız yüzünden ilişkilerimizi yürütemeyebiliriz.

FARKLI, SIKINTILI, YAŞANMAMASI GEREKEN İLİŞKİLERLE DOLU BİR DÖNEM VENÜS İLE AKREP'İN BİRLEŞİMİ

Daha farklı, sıkıntılı, yasak, yaşanmaması gereken ilişkilerle dolu bir dönem diyebilirim.

İlişkilere sevginin gözünden değil de gücün gözünden  bakabiliriz.

Beğendiğiniz insana "illa benim olmalı illa birlikte olmalıyız" diye bir inadınız olabilir.

Bunun için resmen savaştaymışsınız gibi mücadeleye girebilirsiniz.

Tek başınıza olmak isteyebilirsiniz.

Aşk mı nefret mi bu ikilemde kalıp ikisini birbirine karıştırabiliriz.

Çok baskıcı ve manipülatif hareketlerle karşınızdaki insanı bunaltabilirsiniz, yine o da aynı şekilde bunu yapabilir.

Hisleriniz  kuvvetli olurken, bunu en çok ilişkilerde hissedebiliriz.

ALDATMAYA VE ALDATILMAYA MEYİLLİ BİR DÖNEM OLACAK

Aldatmaya, aldatılmaya  meyilli bir dönem.

Diğer yandan nakit akışını sağladığınız alanlarda karşınıza  tehlikeli  güç odaklı insanlar çıkabilir.

Yeraltı ile alakalı işler, petrol, maden işlerinden yüksek başarı elde edilebilir.

Sanata, sanat çevresine, yine kadınlara yönelik şiddete meyilli davranışlar görebiliriz biraz sıkıntılı bir süreç.

Bu sıkıntılı süreç 5 Ekim’e kadar bir nebze olsun daha iyi giderken ve 5 Ekim itibari ile Venüs geri hareketine başlayacak ve bu döneme kadar ilişkilerinizde problemler varsa lütfen çözümlemeye odaklanın!

Eğer karşınızdaki insanın sizi aldattığını düşünüyorsanız bu konu önünüze gelebilir ve artık ertelemeden çözmek zorunda kalabilirsiniz.

Aşk adına  şanslı burçlar ise Akrepler, Boğalar, Yengeçler ve Balıklar.

HAFTAYI BAŞAK BURCU'NDA GERÇEKLEŞECEK "YENİ AY" İLE KAPATACAĞIZ 

Haftayı  17 derece  Başak Burcu'nda gerçekleşecek "yeni ay" ile kapatıyoruz

"Yeni ay" doğası gereği hayatımıza hem duygusal hem maddesel yeni başlangıçları getirir.

Yeni ayın toprak elementi olan Başak Burcu'nda gerçekleşmesi ,Oğlak Burcu'nda bulunan Pluto ile  yaptığı olumlu açı bizi hayatta sağlamlık, kalıcılık, para  ilgili destek sağlarken dönüşmemizi de sağlayacak.

Fakat Neptün; hayal ve hayal kırıklıklarını temsil eden  gezegen ile  karşıt açı  oluşturuyor, bu yüzden bazı durumları gerçekçi görmemiz zorlaşabilir.

Arkamızdan dönen işler, entrikalar artabilir.

Ayağımızı sağlam basmadığımız konularda birazcık sınanacağız ne kadar gerçekçi bakıyoruz ne kadar hayallerimiz doğrultusunda yol alıyoruz çok önemli.

Üzerine  hayaller kurduğunuz insanların doğru olup olmadığını gösterecek yeni  ay; fakat bize zararı dokunmayacak, çünkü yaptığı olumlu açılarla kendi içimizde dönüşümü sağlayıp belki yeni bir başlangıç yaratıp güzel bir iş fırsatıyla da bu sıkıntılı durumdan çıkacağız.

Ama bir noktanın da altını çizmek istiyorum. Bu etki Başak burcunda olduğu için hayatımızda detaylar,  takıntılar, depresif bir ruh hali ile bunları yapabiliriz.

Yeni ayın etkisi bir hafta boyunca hayatımızda olurken, gerçekten hayatımıza düzen isteyen alanlara yönelip buraları düzenlemek, dolabınızdan giymediğiniz eşyaları çıkartmak enerji olarak iyi gelir.

Yeni başlangıçlar ve  dönüşümler için alt yapı yaratır.

Yeni ay ile birlikte neler yapabiliriz?

Sağlıklı beslenmeye yönelebiliriz, hayatımızda sıkıntıya sebebiyet veren takıntılarımızı çözümlemeye yönelebiliriz, dip köşe ev temizliği yapabiliriz,  kitap, tez ve herhangi bir basım yayın işiniz varsa başlayıp bitirebilirsiniz.

Sağlık sektörü ve hizmet sektöründe iş arıyorsanız yine olumlu bir hafta olur sizin için.

Son olarak bağırsak problemlerine yatkın etkiler söz konusu olacak, probiyotik içeren gıdalarla beslenmenize takviye alıp bu sorunu aşabilirsiniz.

Yeni haftanın burçlara etkilerini incelersek:

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar,  haftaya Merkür ve Venüs arasındaki olumlu etkileşim ile başlıyoruz. Bu etki size aşk ve ilişkilerde çok yüksek bir enerji verirken, hayatınızda kimse yoksa  aşkı yaşayabileceğiniz güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz.  Satürn’ün geri hareketini sonlandırması size kariyerde daha fazla sorumluluk yüklerken, işinize disiplini ve çalışmayı oturttuğunuz da  yüksek başarıları ve statü sahibi konumu sunacak. Merkür iletişim gezegenin burç değiştirmesi ve gerçekleşecek yeni ay sizi sağlıkla ilgili konular, hizmet sektörü, iş ortamınız, iş  arkadaşlarınız ile olan ilişkilerinizde   çok olumlu etkileyecek. Bu konu başlangıçlarında yeni başlangıçlar olurken uzun zamandır ertelediğiniz konularda da başarı sağlayacaksınız. Yarım kalan işlerinizi rahatlıkla sonuçlandırabileceğiniz gibi dikkat etmeniz gereken nokta ise takıntılı ruh hali, detaylara takılmadan yol almalısınız. Son olarak Venüs’ün burç değiştirmesi ise size krediler, ödemeler, ameliyatlarla alakalı alandan etkileyecek. Minik bir sağlık operasyonu geçirebilirsiniz özellikle genital bölge rahatsızlıklarında operasyon durumunuz söz konusu olabilir.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Merkür ve Venüs arasında gerçekleşen olumlu etki ile başlıyoruz. bu etki sizi sağlık konusu, ailevi ilişkiler ve hizmet gösterdiğiniz alanlardaki sıkıntılarınızı çözmeniz yolunda olumlu etkileyecek. Uzun zamandır beklediğiniz evrak işlerinizde yine bu hafta çözülebilir. Satürn’ün  geri hareketini sonlandırması iş ile alakalı, yeni yolculukları hayatınıza getirirken, kendinizi geliştirmek istediğiniz bir eğitim, üniversite, yüksek lisans, doktora tarzı yeni bir başlangıcı da yöneltecek. Merkür’ün burç değiştirmesi ve gerçekleşen yeni ay  size aşk ,ilişkiler, çocuklar konusunda problem yaşadığınız konular çözmeye hayatınızda sıkıntı yaratan insanları çıkartma adına güç verecek. Son olarak Venüs’ün karşıt burcunuza geçiş yapıyor, aşk adına  yeni bir dönemi başlarken. İkili ortaklarda ise  entrikalar olabilir biraz dikkat etmelisiniz. Yine ilişkilerinizde tutku sevginin önüne geçebilir,  güven duygunuz sınanabilir.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Merkür ve Venüs arasında gerçekleşen olumlu etki ile başlıyoruz. Bu etki sizi  kardeşleriniz, yakın çevreniz  ile bir arada olmaya hatta onlarla sosyalleşip  yeni bir çevre edinmeniz için destek verecek. Satürn’ün geri hareketini sonlandırması ise krediler, ödemeler, borçlar da sorumluk sahibi olmaya burada yaşadığınız problemleri çözmeye ve akılcı olma yönünde destek verecek. Paranızı yazarak hesap yaparak harcamanızı tavsiye ederim. Burcunuzun yönetici gezegeni diğer mutlu olduğu burç olan Başak burcuna geçiyor, yine bu burçta bir yeni ay gerçekleşecek. İletişim yeteneklerinizi yükseltirken,  aileyle ilgili konular ve onların sağlık problemleri öne çıkabilir. Yine evinizin içinde  düzenlemeler, tadilat ve tamirat durumları olabilir. Kendinize yeni bir ev düzeni kurabilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi  ise sizi iş ortamında, entrikalarla, karşı karşıya kalmanıza sebep olurken. Özellikle bayan figürlerine karşı dikkatli olmanızda hayatınızda bu alandan gelebilecek yasak bir ilişkiye dikkat çekiyor. Konuşmalarınızı dikkat etmenizi tavsiye ederim.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Merkür ve Venüs arasında gerçekleşecek olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi maddi konularda yeni fırsatlara yöneltirken, gelirlerinizi düzenleyebileceksiniz. Biraz ailevi konulardan kaynaklı ödemeleriniz artabilir ama  kaynakta yaratacaksınız. Satürn’ün geri hareketini sonlandırması sizin karşıt burcunuzda gerçekleşen bir etki olduğu için, ikili ilişkiler, ortaklıklarda, evlilikte sorumluluk almak zorunda bırakacak. Biraz sıkıntılı bir süreç diyebilirim ilişkiler adına kesinlikle yaşadığınız tecrübelerden ders çıkartmanız şart. Merkür’ün burç değiştirmesi ve gerçekleşen yeniay ise kısa yolculuklara yönlendirirken, kardeşleriniz ile  ilişkiler  öne çıkabilir. Onlarla gerçekleştireceğiniz yolculuklarınız olabilir. Son olarak Venüs’ün burç değiştirmesi  size yeni bir aşk yeni bir ilişki durumu oluşmasını sağlarken, çocuk yapmak istiyorsanız yine de olumlu süreci hayatınıza getirirken hobilerinize yönelebilirsiniz.

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya burcunuzdaki Merkür’ün Venüs ile gerçekleştirdiği olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi bireyselliğe iterken, ben diyebildiğiniz alanlarda yüksek başarı sağlayacaksınız. Ayrıca  hayatınızda kimse yoksa gideceğiniz  kısa yolculuk sonucunda yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Satürn’ün geri hareketini sonlandırması ise sizi iş ortamınızdaki  bağlantılar ve sağlıkla ilgili konularda sorumluluk almaya daha disiplinli olmaya yöneltecek. Kesinlikle işe gidiş saatlerinizi de gecikmemelisiniz daha disiplinli olmalısınız dikkat edin. Merkür’ün burç değiştirmesi ve gerçekleşecek yeni ay maddi konularda fırsatlarla karşı karşıya bırakırken. Hizmet ve sağlık sektöründen yeni gelir kaynakları elde edebilirsiniz. Maddi anlamda düzenlemelere gidebilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise ailevi ilişkilerinizi sorgulamaya aile içinde dönen entrikalara dikkat etmeniz konusunda uyarıyor ve kendi evliliğinizdeki sorunları gündeme getirmenize sebep olacak, bir çözüm ve karar dönemi diyebilirim.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya  Merkür ile Venüs arasında gerçekleşen olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi spritüel konulara yönlendirilirken, kendinizi daha depresif bir ruh halinde hissedebilirsiniz. Size olumlu yansımalarını görebilmeniz için özellikle meditasyon ve yoga tarzı faaliyetlerle kendinizi ruhsal bir bütünlük içinde olmanız gerekli. Satürn’ün geri hareketi sonlandırması ise  çocuklar ilgili konular, aşk ve sanatla ilgili alanda sorumluluk almaya kendinizi hobileriniz doğrultusunda geliştirmeye ve burada disiplinli olmaya yöneltiyor. Burcunuzun yönetici gezegeni Merkür’ün sizi ziyareti ve burcunuzda gerçekleşecek yeni ay dönüşüm dönemini başlatıyor. Yeniden başlamak, bireyselleşebilmek   adına olumlu bir  süreç hayatınızda olacak. İletişim yetenekleriniz çok yüksek olurken,  sıkıntı yaşadığınız konularda da çözüm bulabileceksiniz. Son olarak Venüs’ün burç değiştirmesi ise sizi maddi konularda olumlu etkileyecek daha rahat bir süreç olacak parasal anlamda kardeşleriniz yakın çevreniz ile daha baskıcı ilişkiler yaşayabilirsiniz, dikkatli olmalısınız.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya burcunuzda bulunan Venüs’ün Merkür ile gerçekleştireceği olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi sosyal ortamlarda, popüler olmaya, kalabalık ortamlarda kendinizi iyi hissetmenize  ben diyebilmeniz için fırsatlar sağlamaya yöneltirken. Kendinizi öne  çıkartma dönemi. Satürn’ün geri hareketini sonlandırması ise sizi ailevi ilişkilerde test dönemini devam ettirecek. Sorumluluk almadığınız taktirde sıkıntılara sebebiyet verebilir. Aile içinde kendi kurallarınızı koymanız şart. Merkür’ün burç değiştirmesi ve gerçekleşecek yeni ay  iş ortamında takıntılı bir ruh halinde olmanıza sebebiyet verebilir. Kendinize yeni bir düzen kurmak ve rahatlamak isteyebilirsiniz. Bardağın boş tarafından bakmaya müsait bir  yapıya sahip olsanız da yine çözüm kendi içinizde  olacak. Venüs’ün burç değiştirmesi ise maddi anlamda size yeni bir dönem başlatacak, güçlenebilirsiniz. Özellikle farklı iş dallarından yeni başlangıçlar olabilir fakat arkanızdan dönen işlerde maddi konularda para kaybına da sebebiyet verebilir bu konuda algılarınızı açmalı ve sezgilerinize güvenmelisiniz.

 

 Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftaya Merkür ve Venüs arasında gerçekleşen olumlu etki ile başlıyoruz. Bu etki sizi kariyerde sorumluluk almaya yöneltirken, iş ortamında yaşadığınız sıkıntıları gündeme getirse de çözüm bulabileceksiniz. Önce problem sonra da çözümü de bu hafta içinde mevcut. Satürn’ün geri hareketini sonlandırması ise sizi kardeşler, yakın çevre ile ilgili konularda biraz sorumluluk almaya, kendi gücünüzü kullanmaya. İnsanlarla yaşadığınız problemlerden ders çıkartmaya yöneltecek. Merkür’ün burç değiştirmesi ve gerçekleşen yeni ay ise sosyalleştiğiniz kalabalık ortamlarda, kazanç sağlamaya, yeni bir iş kurmaya adına olumlu etkiliyor. Geleceğe dair projeleriniz adına altyapı yaratmanızı sağlayacak. Birebir ilişkilerden ziyade, kalabalık topluluklardan sonuç elde edebilirsiniz. Son olarak Venüs burcunuza geçiş yapıyor. Bu olumlu etki sizi fiziksel görüntünüzde değişikliğe yönlendirirken. Sevgide istediğiniz  güçlü bir konuma getirecek. Hayatta güç kaybı yaşıyorsanız bu süreç bunu kazanmanız için oldukça olumlu.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Merkür ve Venüs arasında gerçekleşen olumlu etkileşim ile başlıyoruz. Bu etki sizi yolculuklara yönlendirirken. Yeni bir eğitim programı, kalabalıklardan gelecek güzel bir projeye de başlayabilirsiniz. Yine okulla ilgili girişimlerde yüksek bir başarı var. Satürn’ün geri hareketi sonlandırması ise sizi maddi konularda sorumluluk almaya daha fazla çalışmaya istikrarlı olma konusunda uyarıyor, disiplin şart. Merkür’ün burç değiştirmesi ve gerçekleşen yeni ay ise kariyer alanınızda gerçekleşiyor, detaycılığınızla güzel bir iş başlangıcı yapabilirsiniz. Kariyerinizde yazılı ve görsel içeren konular, kartvizit, logo ve medya açısından olumlu etkiler var. Son olarak Venüs’ün burç değiştirmesi ise sizi ruhsal anlamda  zorlayacak kendi iç dünyanıza çekilebilirsiniz. İş ortamınzda bazı arkanızdan dönen  işler ve entrikalar olabilir. Özellikle bayan figürleri ile problem yaşayacağınız bir süreç. Kin tutan bir yapınız olmadığı için yaşadıklarınızı bir yere not almanızı tavsiye ederim.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Merkür ve Venüs arasında gerçekleşen olumlu etkileşim ile başlıyoruz. Bu etki sizin maddi anlamda beklentilerinizi netleştirip, hangi işten ne kadar kazanç sağlayabileceğinizi  görmenize destek sağlarken. Ödemelerinizi düzenleyeceksiniz. Burcunuzda bulunan Satürn ise geri hareketini sonlandıracak ve sizi hadi kalk ne bekliyorsun diye hareketlendirecek. Disiplinli bir şekilde  yolladığınız zaman başaramayacağımız iş yok sorumluluklarınız artacak. Merkür’ün burç değiştirmesi ve gerçekleşecek yeni ay seyahat ,eğitim ve yurtdışı ile alakalı konularda yeni başlangıçlara sevk edecek. Özellikle kariyerde  fırsat yakalayıp bunun için ön  hazırlık aşaması olacaksınız. Fakat duygudan yoksun hareket edebilirsiniz bu da sizi baskılayabilir. Son olarak Venüs’ün burç değiştirmesi ise kalabalık gruplarda arkanızdan dönen işler olduğunu gösterebilir, sevgi güç ile yer değiştirecek. Bu sizi daha da mesafeli bir insana dönüştürebilir.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Merkür ve Venüs arasında gerçekleşen olumlu etkileşim ile başlıyoruz. Bu etki sizi seyahatler, yolculuklar yönünde olumlu etkilerken. Yurt dışı ile alakalı bir  program gündeme gelebilir. Yine güzel bir ortak girişime  başlayabilirsiniz. Satürn’ün geri hareketi sonlandırması ise sizi ruhsal anlamda zorlayacak, iş ortamında çevrenizden daha fazla sorumluluk  alabilir. İnsanlar gezerken siz çalışmak zorunda kalabilirsiniz . Tavsiyem  bunu sürekli yazılı bir şekilde raporlamanız ileride lehinize kullanabilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi ve gerçekleşecek yeni ay size ödemeleriniz, borçlarınız,  para ile ilgili konularda daha rahat hareket etmenize destek verecek. Yeni kaynaklar oluşabilir, yine sağlıkla ilgili konularda bir tık fazla para harcayabilirsiniz. Venüs’ün Akrep burcuna geçmesi ise kariyerde yeni bir dönemi başlatırken doğru ilişkiler kurup kurmamayı deneyimleyeceksiniz, iş ortamındaki bayan figürleri ekstra dikkat etmenizi tavsiye ederim.

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Merkür ve Venüs arasında gerçekleşecek olumlu etkileşim ile başlıyoruz. Bu etki sizin iş ortamınızda daha fazla çalışmamıza ve mesaiye kalmamıza sebebiyet verecek ama  maddi olarak olumlu yansıyacak. Satürn’ün geri hareketi sonlandırması ise kalabalık gruplar ve dostlarınızla yeni bir dönemi  başlatıyor, sıkıntı yaşadığınız çevreyi bırakmanız konusunda uyarılarda bulunacak tecrübeleri yaşatabilir. Merkür’ün karşıt burcunuzda  geçmesi ve karşıt burcunuzda gerçekleşecek yeni ay ikili ilişkiler, evlilikler ortaklıklar da sıkıntılı bir sürece sokabilir. Detaylar önemli olacak detaylardan yüzünden problemler yaşayabilirsiniz dikkatli olmalısınız. Sevdiklerinize karşı bağımlılık enerjiniz artabilir. Son olarak  Venüs’ün  burç değiştirmesi ise zorluklardan sonra gelecek yeni bir ilişki yaşamanıza sebebiyet verecek. Yine yurtdışı ile alakalı işlerinizde nakit akışında teminatlı işlere girebilir, para yatırabilirsiniz. 

Etiketler: 
Astrolog
Astroloji
Yeni Ay
merkür
başak burcu
akrep burcu
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
tarot
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter