Reklam
Temiz Magazin
24 Ocak 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 3 Nisan haftasının ve 3 Nisan haftasında burcunuzun yorumları.

Astroloji
02 Nisan 2017
Astrolog Sema Sidar'dan 3 Nisan haftasının ve 3 Nisan haftasında burcunuzun yorumları.

Herkese Merhaba

Nisan ayının hepinize güzellik, bolluk ve pozitif enerjiler getirmesi dileğiyle haftalık öngörülerime başlıyorum.

 

VENÜS, BALIK BURCU'NA GEÇİYOR

İlk gezegen hareketimiz, 3  Nisan itibari ile yaşanacak.

Venüs; aşk, sevgi, ilişki gezegeni geri hareketine devam ederek, Balık Burcu'na geçecek.

Venüs geri hareket döneminde olmasına rağmen, Balık Burcu'nda yüceldiği pozisyonda olduğundan, en azından sevgi ihtiyacımızdaki eksikliği biraz olsun giderecek. Sevgi ihtiyacımızı sözel anlamda giderebileceğimiz olumlu bir etki yaratırken, geri hareket döneminde daha önceki yazılarımda bahsettiğim gibi; bu dönem yine büyük projelere girişmemelisiniz.

 

Bu dönemde ilişkilerin adını koymamalıyız. 

15 Nisan'a kadar büyük kararlar almamak gerekir.

Venüs'ün Balık Burcu'ndaki yolculuğunda en azından  daha rahat enerjilerle karşı karşıya kalacağız, romantik ilişki ihtiyacınız, sevgi ihtiyacınız artabilir, dengeyi sağlamanız önemli. Balıklar, Başaklar, Yengeçler ve Akrepler eski aşklara dikkat.

 

SATÜRN, 6 NİSAN'DA GERİ HAREKETİNE BAŞLIYOR

6 Nisan ile  Satürn  geri hareketine başlayacak ve gökyüzünde yeni  bir retro durumu  daha oluşacak.

Satürn, konu olarak zorlu enerjileri, kısıtlamaları, kararlılığı, kalıcılığı, yaşça büyük erkek figürlerini temsil ediyor.

Hayatta tecrübe ederek kazandığımız dersleri gösterir.

6 Nisan ile 25 Ağustos arasında Satürn geri harekette olurken,  bu süreçteyken gözümüzden kaçan, ihmal ettiğimiz, hatta ertelediğimiz problemlerimizi çözümlememiz için fayda sağlar.

 

Satürn'ün geri hareketi, özellikle geçtiğimiz 8 aylık periyotta aldığımız kararların doğruluğunu / yanlışlığını bize gösterir... 

Uzun yolculuklar, eğitim, yurtdışı ile alakalı konuların kalıcılığı ile ilgili minik bir sınav verebiliriz. Daha dirayetli olmamız konusunda çabalarken,  yaşadığımız her olayın bize anlatacağı dersler, vereceği ödevler olurken yaşça büyük erkek figürleriyle yaşadığınız problemleri çözümleyebiliriz.

 

HAFTA ORTASI MARS ve PLUTO ARASINDA OLUMLU AÇI OLUŞACAK

Hafta ortası ise  Mars ve Pluto arasında olumlu bir açı oluşacak, Mars, mücadele gücümüzü ve şeklini gösterirken, Pluto gibi yıkıcı bir enerjiye destek vererek, yeni bir düzeni başlatma adına bize fırsat getiren bir etki ortaya çıkacak.

Bu anlamda özellikle, hayatımızda yoluna koymak istediğiniz para enerjileri, iş ve  ilişki enerjileri yeni bir başlangıç adına sonuç alabileceksiniz,özellikle  alacaklarınız  ile ilgili mücadeleden çekinmeyin ve sonuç alabilirsiniz.

Bana her konuda ulaşabilirsiniz, sosyal medya adreslerimi paylaşmak istiyorum:

iNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

 

HAFTANIN BURÇLARA ETKİSİ:

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Sevgili Koçlar, ilişkiler konusunda  korkularınızla yüzleşmek zorunda kalacaksınız.

Bu hafta ikili ilişkiler biraz ita kaka gidebilir...

İş ortamında canınızı sıkan durumlarda stratejik davranabilirseniz, hafta sonuna doğru olumlu bir gelişme sizi bekliyor olacak, zam ve  terfi alabilirsiniz, ama dediğim gibi hafta içindeki tutumunuz bunu belirleyecek.

Diğer yandan sürpriz bir seyahat  gerçekleştirebilirsiniz, yolculuk  açısından aktif bir dönem başladı sizin için. Ağustos sonuna kadar bu enerji hayatınızda olacak... 

Eğitim ile ilgili konularda son dakikaya iş  bırakmayın.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, kalabalık ortamlarda, sosyalleştiğiniz alanlarda  eski aşklar gündeme gelebilir, hayatınıza girebilir. 

Venüs'ün geri harekette olduğunu belirtmek isterim, bu dönemde eski ilişkilerden yeni ilişki olmaz!

Diğer önemli bir konu ise bu hafta para konularında girdiğiniz mücadelelerde sonuç alabileceksiniz.

Yine eğitim konularında  başarılı olduğunuz bir hafta olacak. Vereceğiniz eğitimlerde başarılı olacaksınız. 

Hem iş ortamında, hem de sosyal alanda iletişim yeteneğiniz yüksek olacak, bunu değerlendirmelisiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İddialı İkizler, kariyer adına yeni fırsatlar oluşurken, eski iş yerlerinizden, eskiden görüştüğünüz firmalar bu hafta önünüze fırsat olarak çıkabilir. Değerlendirmek için 15 Nisan'dan sonrası uygun hatırlatıyorum. 

Dikkat etmeniz gereken konu ise ikili ilişkiler, kalıcılığı sorgulayacaksınız.

Ortaklıklarınızda ya da evliliğinizde, halı altına süpürdüğünüz problemler sizi önümüzdeki süreçte, özellikle Çarşamba'dan itibaren zorlayabilir.

Bu hafta ödemeler konusunda şanslısınız hiç beklemediğiniz yeni maddi kaynaklar açısından sürpriz gelişmelere açıksınız.

Sağlık konusunda uyku düzenine dikkat edelim.

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Tatlı Yengeçler, seyahat planları ve  uzun yolculuklar adına ayın 15'ine kadar fayda sağlayacağınız olumlu etkiler var. Özellikle, gitmek zorunda olduğunuz, ama ertelediğiniz yolculuklarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İş ortamında da özellikle geçmişte yaptığınız hatalarla yüzleşip çözüm bulabilirsiniz. 0

İşle ilgili sıkıntılar bu hafta bir tık öne çıksa da çok zeki ve akıllıca davrandığınız süre zarfı içinde de oldukça olumlu sonuçlanabilecek.

Size faydası olacak bir diğer konu ise, sosyal çevreniz ve partneriniz . Eğer arkadaş ortamınız ile partnerinizi tanıştırmak istiyorsanız bu hafta oldukça güzel enerjiler var, değerlendirebilirsiniz.

Yine hayatınızda birisi yoksa arkadaş çevreniz aracılığı ile her an hayatınıza birisi gelebilir.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Dirayetli Aslanlar, mali konularda fırsatlar oluşurken, ödemeleriniz başkalarının para kaynaklarından destek görecek. 

Düzenli olmanız şart,  giderlerinizi yazmanız önemli, gözünüzden kaçan ayrıntılar bu hafta sizi zorlayabilir dikkat edin! 

Özellikle ayın 15'ine kadar ödemelerinizi takip etmeniz gerektiğinin altını şiddetle çizmek istiyorum.

Diğer yandan çocuklarınızla ilgili konularda daha kalıcı adımlar atarken, özellikle eğitim hayatında radikal kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Çocuk sahibi olmayan Aslanlar içinse önemli konu ve kalıcılık adına sınav vereceğiniz alan aşk ilişkileri..Önümüzdeki süreçte aşk ilişkinizin kalıcılığı sorgulanırken, kariyerde ise adım atmak, hamle  yapmaktan çekinmeyin potansiyeliniz çok yüksek.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, aşk /  ilişkiler ve evlilik adına  Venüs'ün etki alanına girdiniz. Özellikle geçmişteki ilişkilere daha çok dikkat etmeniz gereken bir süreç olduğunu belirtmek isterim.

Diğer yandan önümüzdeki dönemde ortaklıklarınız da minik bir testten geçecek. Ayın 15'ine kadar bu konu başlıklarında çok radikal kararlar almamanızı önemle tavsiye ediyorum!

Diğer yandan eviniz ve  aile düzeninizde  gözünüzden kaçan, ertelediğiniz durumlar, çözüme kavuşturmak için önünüze gelebilir.

Yine  evinizin  içinde ertelediğiniz tadilat durumlarını yaptırmak zorunda  kalabilirsiniz. Fayda sağlayacağınız alanlar çocuklarınız, uzun yolculuklar ve eğitim alanları... Hamle yaptığınız zaman çok rahatlıkla pozitif sonuç alabileceksiniz.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, çalışma ortamınız, çalışma arkadaşlarınız, patronlarınız olan ilişkilerinizde  Venüs'ün pozitif etkisini görebileceksiniz, yalnız ön bir koşul ile!.. Burada ertelediğiniz konuları çözüme kavuşturmanız gerecek ve bu durumda kafanızdaki dağınıklılığı çok kaldırmayacak.

Ayın 15'ine kadar sistemli çalışmadığınız taktirde sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz.

Kardeşleriniz ile iletişim anlamında da minik bir sınava tabi olacaksınız, gözünüzden kaçan detaylar ve kendinizi ifade etmekte yaşadığınız sıkıntılar sizi zorlayacak. 

Diğer yandan krediler, ödemeler konusunda da fırsatlar yakalayabilirsiniz, ödemelerinizi düzenleme adına önemli bir etki var; hamle yapabilirsiniz rahatlıkla.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Tutkulu Akrepler, aşk ilişkileri adına önemli bir döneme başladınız. Fakat yeni ilişkiler olduğu kadar eski aşkların da gündeme gelmesi adına da etki altındasınız. İlişkilere başlamak adına doğru zamanlama olmadığı için mayıs ayına kadar ilişkinin adını koymamanızı önemle belirtmek isterim.

Diğer yandan paranızı artırmak adına,  unuttuğunuz ve gözünüzden kaçan detayları yeniden düzenleyeceksiniz.

Bu hafta her detay çalışma, önümüzdeki süreçte daha fazla para kazanmanıza sebebiyet verecek.

Yine fayda sağlayacağınız diğer konu ise  yakın çevre ve partneriniz. Bu süreçte yakın çevrenizin her konuda desteği olurken. Mahkeme ile ilgili işleri olan Akrepler, Perşembe'den sonra beklediğiniz haberleri alabilirsiniz.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yay Burçları ve yükselen burcu Yay olanlar: eviniz, aileniz, anne / babanız ile ertelediğiniz problemlerinizi çözüme kavuşturabileceksiniz.

Eski konular çözümlenmek için gün yüzüne çıkacak, ilk  etapta canınızı sıksa da devamında çözüm oluşabilecek.

Özellikle ayın 15'inden sonra daha rahat enerjilerle karşı karşıyasınız.

Diğer yandan Satürn burcunuzda geri harekete başlayacak, hafta ortasıyla beraber geçtiğimiz 2 yılda gözünüzden kaçan konuların hepsini çözümleyerek, hayatınıza yeni bir yol  açacaksınız.

Önümüzdeki süreçte ne kadar çok gayret ederseniz o kadar büyük başarılar elde edebilirsiniz. Para enerjisi açısından da sizin için bereketli bir dönem başladı, özellikle çalışma ortamında revize edip, hamle yapıp, kazançlarınızı arttırabileceksiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, kısa yolculuklar adına olumlu etkiler varken, yolculuklarda  dağınıklıktan kaynaklı gözünüzden kaçar detaylar ise maddi kayıp yaşamınıza sebebiyet verebilir. Eşyalarınızı,  valizlerinizi mutlaka kontrol edin.

Diğer yandan iş ortamına, işe odaklanmak Çarşamba'dan sonra sizin için daha zor olacak.

Gözünüzden kaçırdığınız detaylar, problem yaşama riski doğurabilir.

İlişkiler ve aşk adına ise güzel bir dönem, eski ilişkilerinizi tamamen sonlandırırken, aşkta temiz sayfa açma adına da oldukça pozitif enerjilerle karşı karşıyasınız. Kalıcı bir birliktelik, bir söz birliğine varacağınız  bir aşk ilişkisi hayatınıza girebilir.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, maddi kaynaklarınızı artırmak adına yaptığınız hamleleri  kolaylıkla sonuçlandırabileceksiniz. Gelirleriniz adına oldukça önemli bir süreç. Dikkat etmeniz gereken nokta ise gelir gider dengesi. Harcamalarınızı yazarsanız daha da karlı enerjiler oluşur.

Önümüzdeki süreçte kalabalık ortamlardan,sosyalleştiğiniz alanlarda gözünüzden kaçırdığınız detaylar, ertelediğiniz problemler çözümlemek için önünüze çıkacak.

Diğer önemli etkilerden birisi de ev ve yuva kavramları, eviniz ile  bir durum, evle ilgili yeni bir düzen oluşturma, yeni bir kapı açılması adına da her an karşınıza fırsat çıkabilir. Kardeşlerinizin desteği de bu hafta hayatınızda olacak.

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, Venüs burcunuza  geçiş yaptı.

Aşk ilişkileri, ortaklıklar ve bireysel alanınıza hayatınıza sevgiyi getirme dönemi bu dönem... 

Özellikle eski ilişkilerinizi, eski bağlantılarınızı revize etme adına olumlu bir etki var. Yeni başlangıçlar için aynı olumlu etki ayın 15'ine kadar yok.

Diğer yandan kariyer anlamında da geçtiğimiz 2 yıldır ertelediğiniz yeni başlangıçlar adına fayda sağlarken, gözünüzden kaçan detayları çözüme kavuşturarak oldukça başarılı bir döneme girebilirsiniz. İletişim konusunda da pozitif bir dönem, ifade yeteneğiniz ile oldukça başarılı işlere imza atabilirsiniz. Yeni bir sosyal çevre, yeni bir arkadaş ortamı da bu süreçte oluşabilir. Eskiye sünger çekme dönemi sizin için.

 

Gökyüzündeki tüm pozitif enerjilerin sizin için çalıştığı güzel bir hafta dilerim...

SEMA SİDAR

Etiketler: 
Sema Sidar
Astrolog
Astroloji
burçlar
gezegenler
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
venüs
satürn
balık burcu

Facebook Google plus Instagram Twitter