Temiz Magazin
22 Mayıs 2018

24 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 30 Ekim haftasının ve 30 Ekim haftasında burcunuz yorumları. Dolunay geliyor!

Astroloji
29 Ekim 2017
Astrolog Sema Sidar'dan 30 Ekim haftasının ve 30 Ekim haftasında burcunuz yorumları. Dolunay geliyor!

 

 

 

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım;

Haftaya gayet güzel bir başlangıç yapıyoruz.

Güneş ile Neptün arasında gerçekleşecek olumlu etkileşim, bizi hayallerimizi gerçekleştirme yolunda daha idealist ve azimli bir ruh haline sokacak.

HAYAL KIRIKLIĞI YAŞADIĞINIZ KONULAR ÇÖZÜMLENECEK

Neptün şu an geri harekette olduğu için geçmişin konularını da önünüze getirecek, hayal kırıklığı yaşadığınız mevzular çözümlenebilecek.

Özellikle Mart ve Nisan 2018 ile ilgili problemlerinizi, bağımlılıklarınızı sonuçlandıracaksınız.

Bu hafta yardımseverlik etkisi de mevcut, fakat burada çok dikkatli olmalısınız, “tırnağınız varsa başınızı kaşıyın” diyebilirim.

Bir yanda Akrep burcunun etkisi varken, çok  güvendiğiniz sizi hak eden insanların da sınavını verebilirsiniz.

RÜYALARINIZA DİKKAT!

Hisleriniz hayatınız için çok önemli olurken, rüyalarınızın size mesajı olacak, muhakkak dinlemelisiniz.

Vücudunuza aldığınız sıvı, su tüketmeniz ayrıca önem taşıyacak! Çünkü gökyüzündeki bu kadar çok vurgulanan  “su elementinin” enerjisi bize de “içtiğiniz suya dikkat et” diyor.

Ayrıca alkol alımlarınız, anestezi, ilaçlar daha çabuk etki eder bu dönemde.

Eviniz ile tadilat ve tamiratlarda banyo ve tuvaletlerdeki tesisat problemlerine dikkat etmenizi öneririm. Su basmaları konusunda da genel bir risk altındayız.

ÇARŞAMBA’YA DİKKAT!

Çarşamba itibari ile Venüs ve Uranüs arasındaki karşıt açının etkisi netleşecek, Venüs aşkı, sevgiyi, görselliği güzelliği  temsil eden gezegen,  geri harekette olunca isyana sebep olan ve sınır aştıran Uranüs’le  karşı karşıya gelecek.

Astrolojide karşıtlıklar  zordur ve insanı gerçekten ne tarafa gideceği konusunda sıkıntı yaşatır.

Bir yanımız zarafetten, asaletten yana olurken, bir yanımız daha böyle harala güreleden, bağırma çağırmadan yana olup sürekli terk edip gitme isteğinde olacak.

Daha çok bir şeyleri bırakmak, gitmek ayrılmak isteyebiliriz.

ÇOK ÖNEMLİ KARARLAR VARSA LÜTFEN HAFTAYA ERTELEYİN!

Çok  kritik  estetik operasyonlara  kesinlikle girmemelisiniz.

Çok önemli kararları bir hafta daha ertelemelisiniz, pişman olacağınız ani hamleler yapmamanız lazım. Bir anlık öfke  ilişkilerde yıkıcı olabilir. 

AŞKTA PROBLEMLER SU YÜZÜNE ÇIKACAK!

Özellikle aşk ilişkilerinde mevcut problemler çok fazla su yüzüne çıkacak. Dikkatli olup orta yolu bulmak ani karar vermeden olaylara dışardan objektif bir gözle bakmaya çalışmak daha olumlu olur.

Sevgi ihtiyacınız da hat safhada, partnerinizden göremediğiniz sevgiyi alışverişe yönelerek  bulmak isteyebilirsiniz böylece lüks harcamalarınız artabilir.

4 KASIM’DA DOLUNAY VAR

Haftanın en önemli gökyüzü  olayı ise 4 Kasım’da  11 derece Boğa Burcu’nda gerçekleşecek dolunay olacak.

BU DOLUNAY’DA EN ÇOK “GÜVEN” DUYGUSU ÖN PLANDA OLACAK!

Etkilerini bir hafta boyunca yaşayacağız, dolunayda en çok vurgulanacak tema güven duygusu olacak.

Güven arkasından parayı getirecek, kısa ve net olarak para anlamında kime ne kadar güvenmemiz gerektiği konusunda sınanacağız.

Neye ve kime yatırım yapmamız, beklenti içine girmemiz gerektiği konusunda  sınanacağız.

Dolunay; şans, bolluk, bereket gezegeni Jüpiter’e karşıt  bir şekilde gerçekleşeceği için, önce bu konuların sınavını verip, sonra fırsatlara kavuşabileceğiz.

Diğer bir değiş ile  önce içinde bulunduğumuz durumun görünmeyen yüzünü görmek zorunda kalıp, sonra çözümü gelecek.

Dolunay esnasında  Venüs-Uranüs karşıtlığının etkisi de artacak, derecesi derecesine dakikası dakikasına gerçekleşecek bu etkileşim ve ilişkilerde para mevzularını öne çıkartıp, bitme noktasına getirebilir.

Dolunayın destek verdiği konu ise hislerimize güvenmek olacak. Hayatınızla ilgili en doğru cevabı kendiniz vereceksiniz çünkü gene size gökyüzünden bu anlamda destek gelecek.  Geldik Dolunayda neler yapabilirsiniz?

BU DOLUNAY’DA NELER YAPMALI?

Yeni ve güzel yatırımların içinde bulanabilir, paranızı değerlendirebilirsiniz.

Arkanızdan iş çevirdiğini düşündüğünüz, şüphelendiğimiz insanlarla ilgili şüphelerinizi giderebilirsiniz.

Zayıflamak adına çok kararlıysanız, başlayacağınız  diyetlerden kalıcı bir şekilde  sonuç alırsınız.

Peki nelere dikkat etmeliyiz?

Arkanızdan dönen ihanetlere, para ve imkanlarınız için kullanılmaya, gıda zehirlenmelerine
dikkat etmelisiniz.

HAFTANIN BURÇLARA ETKİSİ:

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, maddi konuları sonuçlandırmak için, olumlu etkiler altında olmak için hafta başından itibaren gayret içinde olacaksınız.

İş ortamınızdaki mevcut sıkıntılarınız, iş arkadaşlarınız ile problemleriniz  daha fazla öne çıkacak. Hatta şüphelendiğiniz ne varsa önünüze gelecek.

Aşk ilişkilerinde de yine çok zorlu bir hafta sizi bekliyor. Burcunuzda bulunan Uranüs’ün Venüs’e yapacağı karşıt açı, sizi içinizde çok farklı bir isyana sürükleyecek. Sürekli bir çekip gitme isteği ve öfke kontrol problemi yaşamınıza sebep verecek.

Pozitif bir şekilde etkileneceğiniz konu ise dolunayın da tetiklemesiyle, gelirleriniz olacak. Güzel ve gelecek odaklı bir yatırım yapabilir, paranızı doğru bir şekilde değerlendirebiliriz. Kazançlarınızı hiç beklemediğiniz şekilde artırabileceksiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, ikili ilişkiler ve aşk ilişkilerinde oldukça yoğun bir hafta sizi bekliyor. Birden fazla insan hayatınıza girmek isteyebilir ve sizin ile aktif bir biçimde etkileşim içinde olabilir. Özellikle geçmişte ilişki yaşadığınız, insanlar hayatınıza  yeniden girmek isteyebilir.

Sağlık ile ilgili problemler konusunda hassas bir hafta olurken, rahatsızlıklarınız iş ortamınıza da sıkıntılı bir biçimde yansıyacak ve  kendi problemlerinizle ilgilenmekten kaynaklı, partnerinize zaman ayıramayacaksınız.

Bu da mevcut ilişkinize sıkıntılı bir şekilde yansıyacak.

Burcunuzda gerçekleşen dolunay sizi aşk ilişkilerinde, ailevi konularda ve para ile ilgili konularda, kısaca hayatın her alanında beklentilerinizin netleşmesi ve isteklerinizi gerçekleştirmek için gerekli enerjiyi bulmanıza yardımcı olacak.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, iş ortamınız, iş ortamındaki arkadaşlık ilişkileriniz adına oldukça verimli bir hafta fakat bir yandan da arkanızdan dönen işler konusunda dikkatli olmanız gerekli.

Kafanızın dağınık olmasından kaynaklı odaklanma problemi yaşayabilirsiniz.

Bu zihin dağınıklığı bir çok konuda detayların gözünüzden kaçmasına sebebiyet verebilir. Farkındalığınızın artması için 4 Kasım’da gerçekleşecek dolunaydan destek alabilirsiniz. Ruhsal anlamda Dolunay, size daha fazla destek olacak ve kim sizi aşağıya doğru çekiyorsa anlayabileceksiniz. Daha gerçekçi olup hayatınıza dışarıdan baka bildiğiniz zaman, çok büyük farkındalık yaşayacaksınız. Bu farkındalıkla hayatınızda çözümlenmeden kaçtığınız her problemi, para temasını da ekleyerek çözebileceksiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, hafta başı ile birlikte çıkacağınız seyahatler, uzun yolculuklar artabilir.

Bu yolculuklar size ekstra yorgunluk verirken, çıkacağınız yolculuklarda hastalanma riskiniz var. Soğuk algınlığı ve gribal enfeksiyonlara dikkat etmeniz gerekli.

Bu hafta sizi  sizi zorlayacak etkilerden birisi de  aileniz, eviniz  ve kariyer ortamınız. Ya işe gitmek zor gelecek ya da ev de kalmak. İkisinden birisini tercih edeceksiniz, bu da motivasyonunuzu olumsuz etkileyebilir.

Gerçekleşecek dolunay sizi ev ortamınızda sosyalleşme, arkadaşlık ilişkilerinizde güven duygusuna daha fazla önem vererek, kalabalık ortamlarda arkanızdan dönen işlerle yüzleşme gücünü sağlayacak. Ayrıca geleceğe dair planlarınızı da gerçekleştirebileceksiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, evle ilgili yatırım yapabilir, evinizi değiştirebilir, özellikle su tesisatınızla ilgili mevcut   problemlerinizi çözebilirsiniz.

Ödemeleriniz, borçlarınız konusunda ise oldukça  dikkatli olmalısınız. Gözünüzden kaçan detaylar olabilir, devamında borçlarınızı faizli bir şekilde ödemenize sebep olacak durumlar oluşabilir.

Hafta ortası ile birlikte sürekli yer değiştirmek isteyebilir, isyankar ve   agresif ruh haline sahip olabilirsiniz.

4 Kasım’da gerçekleşecek dolunay sizi kariyer alanında etkileyecek, mevcut imkanlarınızı yukarı çekmek, zam istemek, kendinize hedef olarak yeni bir pozisyon belirlemek, iş değiştirmek için olumlu etkiler söz konusu iken tabii ki sizin de en çok güveninizin test edileceği yer burası. Kariyer ortamında kime güvenip, kime güvenmeyeceğinizi dolunay sayesinde görebileceksiniz.

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, hafta başı ile beraber hem kardeşleriniz ile  daha çok vakit geçirme imkanı bulacaksınız hem de eşiniz ile problemlerinizi çözebileceksiniz.  Aile  bağlarını kuvvetlendirmek adına daha fazla bir gayret içinde olabilirsiniz, bu konuda oldukça hassas olacaksınız.

Diğer yandan ödemelerinizle ilgili  sıkıntılarınızı çözmek için kredi çekebilir, kredi kartlarınızı yapılandırabilir ve mevcut borçları kapatabilirsiniz.

Gerçekleşecek dolunay  ise sizi uzun yolcuklar konusunda tetiklerken, önümüzdeki senenin tatil planlarını oluşturup bu konuda birikim yapabilirsiniz. Yurtdışına gitme planınız varsa gerekli maddi olanakları sağlayabileceksiniz.

Yine dolunayın etkisi ile  kendinizi geliştirmek istediğiniz bir eğitim programına  kayıt olabilirsiniz.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, maddi konularda daha ciddi adım atmanız, gerçekçi olmanız gerekecek. Beklentileriniz biraz fazla olurken, bu iş ortamınıza pozitif yansıyacak.

Çalışma ortamınızda sıkıntı yaratan konularda çözüm bulabileceksiniz.

Gelirlerinizi yukarı çekmek adına yeniden bir yapılanma içinde olabileceksiniz.

Sizi zorlayacak etki ise burcunuzda ki Venüs’ün Uranüs ile yaptığı karşıt açı. Evlilik ve ikili ilişkilerde zorlarken, eğer problemli bir ilişkiniz var ise ayrılmanıza sebep olacak.

Gerçekleşecek dolunay ise  krediler, ödemeler konusunda garantici olma maddi konulara aşırı derece kafa yorma, hatta eşinizin bile  parasını sorgulamanıza sebebiyet verecek. Gelirinizi arttırmak için bir çabanız, sıkıntılarınızı gidermek için bir kredi çekme durumunuz oluşabilir. Kısaca ruhsal anlamda parasal güven arayışınız olacak.

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, sizin için oldukça güzel bir hafta zaman zaman ruhsal dengenizi bulmada zorlansanız da, hem aşk hem sezgileriniz hem de kendinizle ilgili gözden kaçırdıklarınız teker teker önünüze gelecek. Çok enerjik olacaksınız hafta sonuna kadar, hafta sonu dolunay biraz sizi yavaşlatabilir.

Çarşambadan sonra ise iş  ortamında zorlanabilir, çalışmak istemeyebilirsiniz. İzin alma imkânınız var ise izin almanızı tavsiye ederim.

Dolunay karşıt burcunuz olan Boğa burcunda  gerçekleşiyor ve sizi ikili ilişkilerinizde beklentilerinizin gerçekleşmesi konusunda  zorlayacak. Ortaklı işleriniz, girişimlerimiz varsa ay sonuna doğru pozitif bir şekilde sonuç alabileceksiniz acele etmeyin.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, hislerinizin çok kuvvetli olduğu bir hafta başlıyor, ailevi ilişkilerinizi yeniden yapılandırabilir ve ev ortamında daha çok vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Bu hafta evden iş yürütmek oldukça cazip bir seçenek olurken.

Sıkıntı yaşayabileceğiniz konu ise arkadaş ortamınız, partneriniz ve sosyalleştiğiniz  insanlar arasında bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Aynı zamanda çocuklarınızın dışarı çıkmak istemesi  daha fazla sosyal olma isteğiyle sıkıntı yaşayabilirsiniz.  Sizin burç doğanıza aykırı bir hafta diyebilirim.

Gerçekleşecek dolunay ise sağlık ilgili konularında etkileyecek, mide problemleriniz varsa dikkat etmenizi boyun  ve boğazla ilgili sıkıntılarınıza da kontrol etmenizi öneririm.

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, oldukça sosyal olduğunuz bir hafta. Gireceğiniz kalabalıklar, katılacağınız etkinlikler size çok fayda sağlayacak. Yakın çevreniz ve kardeşleriniz de sizinle birlikte vakit geçirebilir.

Ayrıca kariyerinizle ilgili girişimlerde, yakın çevrenizin de fikirlerini alabilirsiniz fakat onlar sizinle aynı fikirde olmayabilir  sizi zorlayabilir. Bu anlamda yakın çevreniz ile  güven duygunuz  sınanabilir. Bu daha çok sizinle kötü gün dostu olup olmama konusunda bir sınav diyebilirim.

Gerçekleşecek dolunay sizin aşk ilişkileriniz, çocuklarınız ile ilgili alanda tetikleyecek. Biraz maddi güvence isteğiniz olabilir, partnerinizden destek bekleyebilirsiniz. Çocuğunuzun varsa, maddi açıdan onu garanti altına almak isteyebilirsiniz.

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, maddi imkanlarınızı yukarı çekebilir, kariyeriniz adına beklediğiniz imkanlar gerçekleşebilir.

İşlerinizden olumlu sonuç uzun süreli getiri elde edebilirsiniz.

Özellikle geçtiğimiz mart ayının problemli işlerini çözüme kavuşturabilirsiniz.

Diğer yandan sağlıkla ilgi konularda hassassınız, uzun yolculuklar sizi sağlık açısından zorlayabilir. 

Gerçekleşecek dolunay sizi ev, aile konularında etkileyecek. Evinizden konfor alanınızdan uzaklaşmak istemeyebilirsiniz. Evinizi daha iyi standartlara çekmek adına  gayretiniz olabilir. Para harcamalarınız   özellikle mutfak ve kiler alışverişinize yoğunlaşabilir.

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, burcunuzda bulunan Neptün'ün Güneş ile gerçekleştireceği olumlu açı sizin hislerinizi çok kuvvetli yaparken, beklentileriniz konusunda da hassaslaştıracak.

Gerçekçi adımlar atmalı beklentilerinizi netleştirmelisiniz. Ancak bu şekilde doğru hamle yapabileceksiniz.

Diğer yandan özellikle, yolculuklarınız artabilir, kendinizi seyahat programı ile daha iyi hissedebilirsiniz. Fakat ödemeleriniz ve borçlarınız anlamında da bir tık zorlanacaksınız. Krediler, borçlar konusunda bir gelgit yaşayabilir paranızı yeniden yapılandırmak zorunda kalabilirsiniz. Borçlarınızı ödeyecek sıra dışı yollar ve yöntemler arayabilirsiniz.

Gerçekleşecek dolunay kısa yolculuklarınızı  artırırken, kardeşleriniz ile ilişkilerinizi sorgulamanıza sebep olacak.

Hepinize harika bir Kasım diliyorum, tüm istediklerinizin gerçekleştiği bir  ay diliyorum.

 

Etiketler: 
Astrolog
Astroloji
burçlar
gezegenler
dolunay
neptün
satürn
boğa burcu
uranüs
Sema Sidar
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
biinçaltı terapisti