Temiz Magazin
19 Ocak 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 30 Ocak haftasının ve burcunuzun yorumları

Astroloji
28 Ocak 2017
Astrolog Sema Sidar'dan 30 Ocak haftasının ve burcunuzun yorumları

BYepyeni bir haftanın yazısıyla, yorumlarıyla, analizleriyle; yeniden herkese, tüm okuyucularıma merhaba;

Bu hafta gezegen hareketliliği açısından daha sakin bir hafta olsa da, etkileri uzun soluklu olacak ilk  etkileşimimiz; Oğlak burcunda gerçekleşecek Merkü-Pluto kavuşumu olacak.

Bu etki ile beraber, hayatımızda sözel olarak sürüncemede olan tüm olayları sonlandıracak gücü bulacağız. Özellikle maddi konularda iş bitirici konuşmalar yapabileceğiz. Maddi konular ön plana çıkarken; net ve kesin konuşmalar yapmamız gerekecek. Düşünce yapımız  "ya hep ya hiç" olacak; kısaca bu hafta gökyüzünde gri renk yok. Siyah ya da beyaz var...

 

BU HAFTA GÜVENMEDİĞİNİZ İNSANLARLA PARA ALIŞVERİŞİNE GİRMEYİN

Güvenmediğimiz tüm bağlantıları sonlandıracağız; eğer biz sonlandırmazsak ve diretirsek bir kriz durumu karşımıza çıkabilir, bu yüzden bu hafta güvenmediğiniz insanlarla para alışverişine girmeyin.

 

YENİ BAŞLANGIÇ YAPMAK İÇİN ETKİLER OLUMLU

Yine kariyerde  yeni bir başlangıç yapmak yeni iş bağlantıları kurmak için oldukça olumlu bir etki varken, yeni bir sektöre yönelmek, büyük adımlar atmak için riske girmek adına önemli bir hafta.

 

3 ŞUBAT'TA VENÜS, KOÇ BURCU'NA GEÇİYOR

Bu haftanın diğer önemli etkisi ise 3 Şubat itibariyle Venüs Koç burcuna geçiş yapacak.

Venüs; aşk, sevgi, ilişki, sanat ve  bayan figürlerini temsil eden bir  enerji, Koç burcuna geçmesi onun çok doğasını yansıtacağı bir durum oluşturmazken, astroloji sözlüğünden konuşacak olursak Venüs, Koç burcunda zararlı yerleşimde . İlişkilerimizde  tüm durumları netleştirmemiz önemli olacak, çünkü sevgi anlayışımız çabuk tüketime yönelik olacak... Hızlı başlayan ilişkiler ön plana çıkarken bayan figürleriyle, ve çevremizdeki yakınlarınız ile  tartışmamaya özen gösterin... Kariyer açısından bu süreçte kısa sürede gelir getirecek işlere yönelmek dönemi karlı kapatmanıza yardımcı olacak.

Bu dönemde aşk hayatımızda saman alevi gibi hızlıca yanıp sönecek durumlar söz konusu olurken, agresif bir yapıya  meyilli olacağız. Ani kararlar alabilir, aniden  ilişkilerimizi bitirebiliriz. Venüs'ün Koç Burcu'na geçişiyle aşk adına şanslı burçlar ise; Koç, Terazi, Aslanlar ve Yay burçları olacak...

 

 

HAFTANIN BURÇLARA ETKİSİNE BAKALIM:

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar,  bu hafta kariyer adına yeni başlangıçlar sizi bekliyor özellikle sözel anlamda söylemek istediklerinizi karşınızdakilere  rahatsızlıkla paylaşabileceksiniz, fakat burcunuzda bulunan hem Mars hem de Venüs mevcut hareket enerjinizi iyice yukarı çekecek. Kendiniz için yeni başlangıçlar söz konusu olurken, riske girecek bir pozisyondasınız. Yine mevcut enerjilerden daha kırıcı bir yapıya bürünürken, özellikle sözleriniz yıkıcı olabilir. Diğer yandan nakit para akış açısından da güzel bir dönem başladı özellikle bir aylık süreçte hem ilişkiler hem de hayatınızdaki diğer alanlarda fırsatlar açısından güzel periyot.

 

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, uzun yolculuklar ve eğitim açısından güzel bir periyoda başladınız fakat, burada  konuşmalarınızın net olması size kar sağlayacak. Eğitim alanında yapacağınız başlangıçlar adına ya hep ya hiç mantığınız var olacak.

Dikkat etmeniz gereken bir hafta, özellikle maddi konular; gideceğiniz yolculuklar ön plana çıkabilir. Venüs'ün Koç burcuna geçmesi ise  sizi iş ortamınızdaki bayan figürleri ile problem yaşamınıza sebebiyet verebilir, korkularınızla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Önümüzdeki bir aylık süreçte sağlık açısından risk altındasınız migren ve baş ağrılarına dikkat.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, kredi ve ödemeler adına yeni bir hafta, özellikle başkalarının maddi kaynaklarından da faydalanabileceksiniz, yalnız burada dikkat etmeniz gereken: verilen sözler. Çevreniz  tarafından verilen sözler konusunda bir sınavınız var. Bir güven sınanması, çevrenizde maddi konularda hesap yapan enerjiler ortaya çıkabilir dikkat edin. Venüs'ün koç burcuna geçmesi sizi kalabalık ortamlardan  hayatınıza gelecek yeni bir ilişki için desteklerken yine girdiğiniz sosyal ortamlardan kazancınızı artırabilirsiniz. Sizin için haftanın  teması para ve bunun için güvenip güvenmeyeceğinizi öğrenmek diyebiliriz.

 

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, ikili ilişkiler ve ortaklıklar bu haftanın ana teması olurken, maddi konular bir şekilde karşınıza çıkabilir.

Verilen sözlerin tutulmamasından dolayı, yeni başlangıçlara yeni ortaklıklara girişebilirsiniz. 

Bitirici konuşmalarınız dikkat çekici olacak. Karşıt burcunuzda gerçekleşen Merkür-Pluto kavuşumu sizin ilişkilerinizde restleşmenize sebep olacak dikkatli olun. Diğer yandan Venüs'ün Koç burcuna geçmesi ise kariyerde güzel bir dönemi başlattı, yalnız çok ani karar vermemeli ve çevredeki bayan figürlerle düzgün iletişim kurmaya özen göstermelisiniz. Kısa süreli işlerde de kazanç durumunuz var kısa vadeli projelere yönelmeniz önemli.

 
 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, bu hafta sorumluluklarınız artacak, her işe siz koşturmak zorunda kalabilirsiniz.

Arkadaşlarınızın da sorumlulukları sizi bulurken, bu iş ortamınızda  fazla mesai durumuna bile neden olabilecek.

Sağlık açısından riskli bir hafta,  bütün kontrollerinizi yaptırın; özellikle dişler ve kemikler konusunda oldukça hassassınız. Diğer yandan Venüs'ün Koç burcuna girmesi sizin yolculuklar alanınızı  aktif hale getiriyor. Kısa süreli iş seyahatleri gündeminizde olacak. Aynı zamanda aşk adına da oldukça güzel bir dönem başladı sizin için, bir den fazla kişi hayatınıza girmek isteyebilir. Seçici olmanız, ilişkinizin uzun süreli olması adına önemli nokta olacak.

 

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, çocuklar aile yuva kavramları, kendinize ayırdığınız vakit konusunda  sınav döneminiz devam ediyor.

Merkür-Pluto kavuşumu sizi bu konu başlıklarında "ya hep ya hiç" mantığına sokarken, kendinizle ilgili konularda sınır çizmekde zorlanabilirsiniz.

Diğer yandan Venüs'ün Koç burcuna girmesi  sizi maddi anlamda  yeni para kaynakları bulmanız adına destekliyor. Eşiniz, aileniz, sevdikleriniz mali anlamda size destek olurken. Ödemelerinizin kontrolünü elden bırakmamanız gerekli. Vergi ve  kredi kartı ödemelerinize ekstra dikkat edin, gözünüzden atladığınız durumlar olabilir.

 

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Sevgili Teraziler, aile ve yuva kavramlarında  minik bir sınav döneminiz var. Çevrenizdeki insanlar tarafından  güven duygunuz sınanacak, size verilen sözlerin tutulmaması ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Özellikle maddi konuda  mecburi bir sorumluluk  alma durumunuz oluşurken. Diğer yandan Venüs'ün Koç burcuna geçmesi de, sizler için ilişkilerde yeni bir dönemi başlattı. Aşk adına  aktifsiniz yalnız kısa süreli ilişkiler için destek alırken, uzun süreli ilişkiye çevirmek için aşırı bir gayret göstermeniz gerekiyor. Önümüzdeki bir ay boyunca bayan figürlerine  dikkat etmelisiniz, kıskançlık problemi yaşama durumunuz söz konusu.

 

 

 

 Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, yakın çevrenizin, kardeşlerinizin  desteğini gördüğünüz bir hafta. Yine yolculuklar alanınız aktif.

Bu hafta başlattığınız olaylarda çift dikiş gitme durumunuz oluşacak. Bu yüzden hem hemen pes etmeyin hem de  hamle yapmaktan kesinlikle  çekinmeyin. 

Diğer yandan  Venüs'ün Koç burcuna geçmesi  sizin iş ortamında gerginlik  yaşamınıza sebebiyet verebilir. Özellikle bayan figürlerine  ve çevrenize dikkat edin. Sağlık açısından risk altındasınız, saç dökülmeleri saçla ilgili yaşayacağınız problemler ön plana çıkabilir.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, para alanınız oldukça hareketli, yeni projeler, farklı iş bağlantıları, büyük  atılımlar söz konusu... Diğer yandan aşk ve ilişkiler adına da güzel bir dönem başladı kısa süreli bile olsa bile aşk alanınız oldukça aktif olacak.

Yine hobilerinize yönelmek, kendinize zaman ayırmak adına çok olumlu bir dönem iken. Venüs'ün Koç burcuna geçmesi  sizin ailevi konularınızı yöneltecek, ailenize karşı olan tutumunuzda sakin davranmanız önemli iken. Sevgi ihtiyacınız aratacak...

Önümüzdeki bir ay boyunca taşınma durumu, evinizin içinde yeni bir düzen oluşturma durumu gündemde olacak. Sizi böyle bir karar alma adına destekleyen bir dönem.

 

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Sevgili Oğlaklar, burcunuzda gerçekleşen Merkür-Pluto kavuşumu sizi yeni bağlantılar için destekiyor. Kariyerinizde sürüncemede olan konuları bitirip yeni başlangıçlar yapabileceksiniz. Konuşmalarınızda sonda söyleyeceğiniz şeyleri başta söyleme durumunuz var, dikkat edin.

Venüs'ün Koç burcuna geçmesi, sizin hareket enerjinizi harekete geçirdi ve bu özellikle yeni yerleşik bir düzen oluşturma adına olurken. Ani bir evlilik kararı alabilirsiniz.Yine hayatınızda birisi yoksa , görücü usulü bir aşk her an sizi bulabilir. Aileniz bu konuda size tam destek verecek.

 

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, iş ortamında  bitirici konuşmalar yapabilirsiniz dikkatli olmanız gereken bir hafta. Özellikle mali konularda uğradığınız haksızlıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Diğer yandan dişlerinize, kemiklerinize dikkat etmeniz gereken bir hafta.

Venüs'ün Koç burcuna geçmesi sizin kısa  yolculuklar açısından aktif olmanızı sağlarken. Yakın çevredeki bayan figürleri (kuzenler özellikle) birtakım problemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Yine hayatınızda birisi yoksa kısa yolculuklar sonucu hayatınıza girecek yeni bir aşk için harika bir hafta.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, kalabalık ortamlar,sosyal gruplar ve arkadaşlarınız tarafından parasal konuda minik bir teste tabi olacaksınız. Bu dönemde güvenmediğiniz arkadaşlarınız ile  iş yapmamanız önemli.

Venüs'ün Koç burcuna geçmesi, size maddi anlamda yeni fırsatlar getirecek fakat nakit akışınız hızlanacak. Fakat projelerden  para kazanabileceksiniz unutmayın.

Diğer yandan para akışı olduğu kadar hızlı para  gidişi de söz konusu. Gelir gider dengesi yapmanız  önemli. Yine eşyalarınızı kaybetme durumunuz söz konusu, dağınık çalışmayın.

Gireceğiniz tüm mücadeleleri kazanacağınız bir hafta olması dileğiyle.

 

SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

iNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Sema Sidar
Astroloji
Astrolog
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
koç burcu
venüs
burçlar
gezegenler

Facebook Google plus Instagram Twitter