Reklam
Temiz Magazin
09 Temmuz 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 4 Kasım haftasının yorumları ve yeni haftada burcunuzun yorumları

Astroloji
02 Kasım 2019
Astrolog Sema Sidar'dan 4 Kasım haftasının yorumları ve yeni haftada burcunuzun yorumları

 

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım, geride bıraktığımız haftaya nazaran daha rahat etkilerle karşı karşıyayız.

Sadece haftanın ilk etkisi zorlu ama devamında harika etkiler var, duygularımız öne çıkacak, kendimizi güvende hissedeceğiz ve en önemlisi enerjimizi toparlayıp daha kontrollü ilerleyebileceğiz.

HAFTANIN İLK ETKİSİNDE BAŞROLDE MARS VAR

MARS, PLUTO İLE ZORLU BİR AÇI GERÇEKLEŞTİRECEK

Haftanın ilk etkisinde Mars; mücadele, savaş gezegeni Pluto; değişim, dönüşüm, yıkım gezegeni ile zorlu bir açı yapacak.

Gökyüzünün 2 kötücül gezegeninin bu minik hesaplaşması bizi daha inatçı, daha yıkıcı, hırslı bir yapı ile karşı karşıya bırakacak ki mücadele etmek zorunda kalacağız birçok konuda hem de bu mücadeleyi istemesek de yapacağız.

GEREKSİZ MÜNAKAŞALARA GİREBİLİRİZ

Gereksiz münakaşaların içinde yer alabilir, kavga ortamında bulunabiliriz.

Davranışlarımız fanatikleşebilir, orta yolu bulmak zor olacak.

Özellikle iş ortamında gri hiç olmayacak ya siyah ya beyaz diyerek netlik isteyeceğiz.

Burada yapılacak en iyi şey kurallı gitmek, elinizdeki tüm verilerin yazılı olması havada kalan sözcüklerle gireceğiniz mücadeleler kaybetmenize sebebiyet verebilir.

İnsanlara karşı daha kibar ve zarafet içinde çözüm bularak sonuç elde edebilirsiniz.

Kaba kuvvet hiçbir zaman kazanç getirmeyecek, disiplinli ve kurallı gitmek bize kazanç sağlayacak.

ZORLU ETKİ 15 KASIM'A KADAR DEVAM EDECEK!

15 Kasım'a kadar zorlu etkiler devam edecek.

HAFTANIN 2. ETKİSİNDE GÜNEŞ VAR.

GÜNEŞ VE SATÜRN'ÜN ETKİLERİ...

Haftanın güzel etkilerine gelirsek Güneş; kimliğimizi, kişiliğimizi temsil eden gezegen Satürn; büyük öğretmen, ders gezegeni ile sextile açı yaparken aynı zamanda Neptün; hayal ve hayal kırıklıklarını temsil eden gezegenlerde üçgen açı yapacak.

Bu üçlünün (Güneş, Satürn, Neptün) iş birliği bize hayallerimize kavuşma, kendimizi rahat ifade etme rahat bir şekilde ilerleme fırsatları sonuçlandırma, kalıcı başarılar elde etme adına çok destekleyecek.

Sezgilerimizi kullanabileceğiz daha empatik olacağız.

Başkalarının düşüncelerine önem vereceğiz.

Zaman zaman savurgan olabiliriz ama bunu da Satürn dengeleyecek, kontrollü olmamızı sağlayacak.

Stres içeren koşullarda yüksek başarı elde edebiliriz.

GÖKYÜZÜ "HAYAL KUR, PLANLA, İLERLE" DİYOR!

Enerjisi çok güzel, hayal kur, planla, ilerle diyor gökyüzü bize.

Mars ve Pluto’nun zorlu etkisini de hafifletecek harika bir güç birliği.

Aynı zamanda ödemelerinizi borçlarımızı düzenleyebileceğimiz de bir etki.

Duygusal olarak iyi hissedeceğimiz için enerjimizi de dengeleyebileceğiz.

HAFTANIN SON ETKİSİNDE MARS VAR.

MARS'IN JÜPİTER'E YAPTIĞI AÇI ETKİLERİ!

Haftanın kapanışını Mars; mücadele gezegeninin Jüpiter, bolluk, bereket gezegeni ile yaptığı güzel açı yapacak.

Bu etki ile sıkıntılarımızı çözümleyebileceğiz, fırsatları daha kolay elde edeceğiz.

Özellikle eğitim konuları, yurtdışı ile alakalı konularda problemler rahat çözümlenecek.

Maddi ve manevi olarak fırsatları daha kolay ve kısa zamanda yakalayacağız, daha cesaretli olacağız, bilgiye bilgeliğe önem vereceğiz.

Gereksiz boş konuşmalardan, boş ortalama ortamlardan uzaklaşacağız.

Enerjimizi daha güzel kullanırken ve daha enerjik bir ruh halinde olacağız gayet güzel.

Bu etki 23 Kasım'a kadar devam edecek.

Sağlıkla ilgili olarak, diyet için ideal zamanlar olurken, ayrıca yaptığımız spor daha hızlı sonuç verecek.

Son olarak Jüpiter büyüteç görevi yapan bir gezegen, içinde bulunduğumuz etkilerin pozitif yanlarını büyütebileceği gibi negatif taraflarını da büyütebilir. Bu yüzden pozitif bakalım, güzellikler büyüsün ve hayatımızda ki yerini alsın.

HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Mars, Pluto zorlu açısı ile merhaba diyoruz. Bu etki sizin ikili ilişkiler ve evlilikte sıkıntı yaşamanıza, hatta işte ki problemlerin evliliğinize yansımasının sebebiyet verebilir. Özellikle eşinizle yürüttüğünüz ortaklaşa bir iş varsa bu hafta dikkat etmenizde fayda var. Önümüzdeki süreçte dengeleri kurmak zorlu olabilir. Haftanın güzel etkileşimlerinden Güneş, Satürn ve Neptün ortaklığı ödemelerde destek sağlayacak. Bilgilerinizi çok rahat kullanabileceksiniz, çok sıkıştığınız darda kaldığınız her konu bu hafta rahat sonuçlanacak, daha çözüm odaklı olacaksınız. Son olarak Mars, Jüpiter etkileşimi ise size sürpriz bir yolculuğa çıkartabilir. Güzel bir eğitim programından destek sağlayabilirsiniz. Ayrıca uzun yolculuklardan gelen fırsatlar adına oldukça pozitif bir süreç.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Mart, Pluto zorlu etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki iş ortamında gereksiz sorumluluklar almanıza neden olurken, hatta bu sorumluluklardan kaynaklı olarak kendinizi baskı altında hissetmenize neden olurken. Sağlıkla ilgili operasyon geçirme riskiniz var, dişlerinizin hassas olduğu bir dönem. Bu arada eğitimle ilgili konularda da risk altındasınız son dakika ya iş bırakmamanız önemli. Haftanın güzel etkisinde Güneş, Satürn, Neptün ortaklığı ise size ikili projelerden fırsatlar, ortaklıklardan para getirirken, kalabalık gruplardan güzel fırsatlar elde edebilirsiniz. Sosyalleştiğiniz ortamlar bu hafta size kazanç kapısı olacak. Haftanın son etkisinde Mars, Jüpiter temasın da ise iş ortamında hafta başında yaşadığınız sıkıntıları paraya dönüşmesine gelirlerinizi arttırmada destek oluştururken ödemelerinize çok güzel bir düzen getireceksiniz ve maddi olarak rahatlayacaksınız.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Mars, Pluto zorlu açısı ile başlıyoruz. Bu etkiden kaynaklı ve ödemelerde zorlanabilir ve daha önce yaptığımız gereksiz harcamaların faturasını bu hafta ödemek zorunda kalabilirsiniz. Yine çocuklarınızdan kaynaklı olarak giderleriniz artabilir. Bunları düzenlemeniz önemli Kasım'ın 15'ine kadar finansal açıdan zorlayabilirsiniz. Haftanın güzel etkisinde Güneş, Satürn, Neptün güç birliği ise harcadığınız paraları, mesaiye kalarak kazanabilme, iş ortamınızı güzel bir şekilde revize etme, iş de yaşadığınız problemleri çözüme kavuşturma adına destek olurken. Kariyerinizde daha güzel bir sürece başlıyorsunuz. Son olarak Mars, Jüpiter etkileşimi ise aşk adına mükemmel bir döneme başlatıyor. İlişkilerde gerçekten harika bir dönem, kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Yine uzun süredir devam eden ilişkinizde ciddi bir karar alabilirsiniz. Bu anlamda da destekleyici.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Mars, Pluto zorlu etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sizi ikili ilişkiler, evlilikler ve ortaklıklarda sıkıntılı bir sürece sokarken. Aile ile ilgili konularda zorluk yaşayacaksınız, partneriniz ile problemleriniz ailenize yansıyabilir. Dengede, hak ve adalete düşkün olarak ilerlemeniz önemli bu sizin yaşadığınız olaylarda haklılığınızı kanıtlamak için önemli olacak. Haftanın güzel etkisinde Güneş, Satürn, Neptün güç birliği yapacak. Hobilerinize zaman ayırabilir, güzel bir eğitime katılarak içsel sıkıntılarınızı çözebileceksiniz. Haftanın gerginliğini üzerinizden atmanıza destek oluşturacak güzel bir etki. Aynı zamanda yolculuklar seyahat, çok iyi gelecek. Bu arada bir ödev tesliminiz varsa destekleyici sonuçlandırabilirsiniz. Haftanın kapanışını Mars Jüpiter etkileşimiyle yapıyoruz. Hafta başında yaşadığınız aile gerginliğini çözümlenmesine yine sağlıkla ilgili özellikle diyet ve spor faaliyetlere destek verecek.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Mars, Pluto zorlu etkisi ile başlıyoruz. Bu etki sizin özellikle yolculuklarda yaşayacağınız sıkıntılara işaret etmekte. Sağlık açısından da hassas olduğunuz bir döneme girdiniz, gideceğiniz yolculuklardan, hava değişimlerinden negatif etkilenebilirsiniz. Ayrıca reklamla ilgili işleriniz varsa bu hafta biraz aksayabilir. Yine kariyerde yaptığınız bağlantıların teyidini muhakkak alın. Haftanın güzeli etkisinde Güneş, Satürn ve Neptün olumlu etkileşimi size yakın çevre ve kardeşlerden gelecek destekler adına olumlu etkilerken ödemelerinizde revize etmeniz gerektiği ve hatta bununla ilgili eğer kredi çekip yapacağınız bir yatırım varsa pozitif sonuç alacağınızı gösteriyor. Son olarak Mars Jüpiter etkileşimi ise sizi aşka yönlendirecek, yeni bir aşk gelebileceği gibi, mevcut ilişkinizde ki problemleri de çözüme kavuşturabileceksiniz.  Ayrıca çocuklarınıza vakit ayırmak gayet güzel bir etki değerlendirebilirsiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Mars, Pluto zorlu etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sizi maddi konularda zorlayacak, özellikle daha önce hobilerinize harcadığınız gereksiz paralar varsa bu hafta sıkıştırabilir. Gelirlerinizi arttırmak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca alacaklarınızı tahsil etmek için daha efor sarf edeceksiniz. Diğer yandan haftanın güzel etkisi Güneş, Satürn, Neptün iş birliği ise size seyahatlerden gelecek ekstra para kaynaklarına yöneltecek. Aşk ve ilişkiler adına ise uzun zamandır bu kadar güzel etkiler altında değildiniz, ilişkilerinizdeki sıkıntıları rahatlıkla çözebilirsiniz. Yeni bir insan ile tanışabilirsiniz. Mars, Jüpiter etkileşimi ise aileden gelecek maddi desteğe işaret ediyor hafta başında yaşadığınız zorlukları ailenizin desteği ile üzerinden atabileceksin.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Mars, Pluto zorlu etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sizi yakından ilgilendiriyor. Çünkü Mars burcunuzdan bu etkiyi gerçekleştirecek. İnsanlar tarafından yanlış anlaşılabilir, aile ile ilişkilerinizde sürekli bir dönüşüm içinde olmak ve ailevi durumları netleştirmeye gayret edebilirsiniz. Tahammül gücünüz zayıf olabilir ve onlardan daha çok beklenti içinde olabilirsiniz. Burada size Güneş, Satürn, Neptün güç birliği destek verecek. Çalışma ortamınızı düzenleyerek gelirlerinizi arttırıp aile içindeki maddi sorumlulukları da çözebileceksiniz. Birçok konuda bu etki size destek verecek. İş ortamınızla ilgili yaşadığınız sıkıntılar varsa bu hafta çok rahat bir şekilde çözümlenecek. Haftanın kapanışını Mars, Jüpiter etkileşimi gerçekleştiriyor. Bu etki ile yakın çevreniz, kardeşleriniz onlarla vakit geçirebilecek ve hafta başında yaşadığını yanlış anlaşılmaları çözümleyebileceksiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Mars, Pluto Zorlu etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sizin olaylara çok negatiften bakmanıza çok fazla insan içine girmeden daha kapalı kutu pozisyonu almanıza neden olabilir. Biraz asosyalleşmenize sebebiyet verebilir. Burada yakın çevrenizin desteğini beklerken, bunun istediğiniz zaman gelmemiş olması sizi yalnızlık hissi ile karşı karşıya bırakabilir. Meditasyon, yoga gibi faaliyetlere yönelmek daha iyi olur. Burcunuzda bulunan Güneş’in, Satürn ve Neptün ile yaptığı güzel açılar, sıkıntılarınızda partnerinizin desteğini alacağınızı gösteriyor. Ayrıca sürpriz bir seyahatle modunuzu değiştirebileceksiniz. Bu hafta bireysel davranabilirsiniz daha az üzülürsünüz. Haftanın kapanışını ise Mars, Jüpiter etkileşimi yapıyoruz. Parayla gelecek güzel fırsatlara hafta başında yaşadığınız bunalımı başarılarınız ile üzerinizden atmanıza destek oluşturacak.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Mars, Pluto zorlu etkisi ile başlıyoruz. Bu etki sizin kalabalık gruplardan dolayı para kaybetmenize, aşırı sosyalleşmekten kaynaklı para kaybına sebebiyet verebilir. Yine girdiğiniz kalabalık ortamlarda gereksiz mücadeleler sizi yorabilir. Bu etkiyi Güneş, Satürn ve Neptün güç birliği ile daha kendi içinize dönerek kendinizi dinleyerek üstesinden gelebileceksiniz. Programınızı bu doğrultuda yapabileceksiniz. Evde vakit geçirmek, ev ortamında yemek yapmak size terapi gibi gelebilir deneyebilirsiniz. Haftanın kapanışını ise burcunuzda ki Jüpiter'in Mars ile yaptığı güzel etkileşim ile kapatıyoruz. Bu da hafta başında zorlandığınız etkileri daha rahat çözümlemeye, kalabalık gruplar da popüler olmanızı sağlayacak. Sıkıntı yaşadınız konularda aydınlığa kavuşmuş olacak.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya burcunuzda bulunan Pluto'nun Mars ile gerçekleştireceği zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki en çok kariyer de etkileyecek. Bu alanda yaptığınız mücadelelerde çok zorlanabilir insanlara köprüden geçene kadar daha iyi davranmak zorunda kalabilirsiniz ki bu sizin yapınıza ters, dengeleri bulmak zor olacak kariyerde. Burcunuzda bulunan Satürn’ün, Güneş ve Neptün ile yaptığı olumlu açılarsa biraz olsun rahat nefes almanızı arkadaş çevreniz ve girdiğiniz kalabalık grupların desteği ile yaşadığınız kaosun biraz olsun aydınlanmasına sebebiyet verirken sürpriz bir seyahat gelişebilir. Yine haftanın kapanışını Mars, Jüpiter etkileşimi yaparken. Hafta başında yaşadığınız sıkıntıları çözebilecek fırsatları getirirken. Kariyerle ilgili sezgilerinizi dinlemeniz, kendi içinizde cevaplar bulacağınıza dair olumlu açılar yapıyor ve çözüm odaklı olmanızı sağlayacak.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Mars, Pluto zorlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki içinize kapanmanızı sebebiyet verebilir, gideceğiniz yolculuklarda kendinizi doğru anlatmak zor olabilir. Yine yurtdışı, seyahat ile alakalı olarak buralarda kendinizi evinizde gibi hissetmek ile ilgili sıkıntılar olabilir. Eğitim ile konularda istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Güneş, Satürn, Neptün güç birliği ise gelirlerinizi arttırmak için destek sağlayacak ve bu size çok iyi gelecek. En azından bu duygusal içe dönme travmasından sizi çıkartacak. Daha sosyalleşmenize sebebiyet verecek. Mars, Jüpiter etkileşimi ile haftanın kapanışını yapıyoruz. Size çok iyi gelecek bütün uzun yolculuklar dan gelen zorluğu atmanıza, kalabalık gruplarda popüler olmanıza, sezgilerinizi dinlemenize, zekanızı kullanmanıza destek sağlarken. Özetle yeniden ben buradayım demenize neden olacak.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Mars, Pluto zorlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki kalabalık gruplardan kaynaklı maddi açıdan sıkıntı yaşamınıza neden olurken. Daha önce maddi açıdan size verilen sözlerin tutulmamasına sebebiyet verebilir. Kalabalık gruplar sizi biraz yoracak. Bunu Güneş, Satürn ve burcunuzda bulunan Neptün'ün güzel iş birliği ile üzerinden atabileceksiniz. Hayallerinizi gerçekleştirme yolunda size destek sağlayacak. Ayrıca uzun bir yolculuğa da çıkabilirsiniz ve size iyi gelecek. Diğer yandan Mars Jüpiter etkileşimi ise hafta başında yaşadığınız maddi kayıpları telafi etmeye karar verip yola çıktığınız zaman olumlu sonuç elde etmenize sebebiyet verirken. Ödemeler borçlar anlamında da olumlu bir hafta ve birçok maddi sıkıntıyı da çözümleyebileceksiniz. Ödemelerinizi planlayarak daha da güzel bir döneme başlayabilirsiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter