Reklam
Temiz Magazin
07 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 6 Mart haftasının ve 6 Mart haftasında burcunuzun yorumları.

Astroloji
05 Mart 2017
Astrolog Sema Sidar'dan 6 Mart haftasının ve 6 Mart haftasında burcunuzun yorumları.

Sevgili Okuyucularım; yepyeni bir hafta için hepinize merhaba;

Gün geçtikçe çoğalan ilginiz için teşekkür ederim... Hepinize sosyal medya adreslerimden yanıt vermeye çalışıyorum; sosyal medya hesaplarımı hatırlatarak bu haftanın yorumlarına başlıyorum:

iNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

 

 

GÖKYÜZÜNDE OLUMLU ETKİLER VAR...

Astrolojik olarak daha rahat geçirebileceğimiz, kendimizi rahat ifade edebileceğimiz olumlu etkiler varken gökyüzünde, bir noktayı belirtmek isterim... 

Hafta içinde de yazmıştım sizlere, Venüs'ün geri hareketi başladı, bu gezegen hareketinin detaylı yazısını sitemizde bulabilirsiniz.

 

VENÜS RETROSU YAZISINI OKUMAK İÇİN:

http://www.temizmagazin.com/gundem/astrolog-sema-sidar-venus-retrosu-bas...

 

 

Özet olarak, 4 Mart 15 Nisan arasında Venüs, geri hareketini sürdürecek, bu süreçte çok radikal kararlar almak, özellikle ilişkiler ve yatırımlar adına uygun değilken, yarım kalan işlerimize odaklanmak daha uygun... Sevgiyi çok hızlı tüketeceğiz, ilişkiler adına kritik süreç diyebilirim. Venüs'ün geri hareketi yazımı mutlaka okuyun, çünkü şu an yaşadığınız bir çok problemin sebebini böylelikle çözmüş olacaksınız.

 

MERKÜR, GÜNEŞ İLE KAVUŞUM YAPACAK!

Diğer bir etki bu hafta içinde yaşanacak ve  Merkür- Güneş ile kavuşum yapacak ve Pluto ile olumlu bir açı gerçekleştirecek!

İletişim konusunda kendimizi rahat ifade edebileceğiz, bağlantı kurmak istediğiniz insanlarla Çarşamba'dan itibaren görüşebilirsiniz, büyük toplantılar büyük girişimler için çok ideal bir dönem olacak... 

İlham perileri bu hafta bizimle olurken; yaratıcılık gerektiren işlerinize yönelebilirsiniz.

Aklımız ile duygularımız  aynı  yönde olurken, hayatınızda zihinsel anlamda dönüşüm zamanı diyebilirim, maddi konularda da güzel ve olumlu girişimlerde karşı karşıya kalabilirsiniz.

 

10 MART'TA MARS BOĞA BURCU'NA GEÇECEK!

Haftanın diğer bir etki ise  10 Mart itibariyle Mars; mücadele, harekete geçme enerjinizi, mücadele ettiğimiz alanları  gösteren gezegen, Boğa Burcu'na geçecek.

Bu burçta zararlı olduğu konumda olduğu için temsil ettiği mücadele konusu hayatımızda sekteye uğrarken. 21 Nisan'a kadar; özellikle standartlarımızı bozmamak ve  maddi konular için bir mücadelemiz olacak... 

Çok hırslı ve hedeflerimize ulaşmak için bir gayretimiz olmayacak.  

Bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyerek, devam edeceğimiz bir dönem.

 

BENCİL OLACAĞIZ!

Birçok konuda geri tarafta kalıp konuşmadan, harekete geçmeden durabiliriz, biraz bencil olacağız. Cesaret gerektiren konular da bu sürede geri planda kalacak, bilginiz olsun.... Rekabete girmek zor olacak, kısaca  pasif agresifiz :))

Bu haftanın durumu ve yorumu böyle, artık burçlara geçelim:

 

HAFTANIN BURÇLARA ETKİSİ:.

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koçlar; Venüs burcunuzda geri harekete başladı ve gerçekten hayatınızda birçok konuda gergin enerjiler sizi bulacak, sevginizi daha sert ve bencilce kullanabilirsiniz.

Bu dönemde özellikle nakit akışınız ile ilgili aksaklıklar oluşabilir. En  önemli şey sabır  etmeniz. Bu süreçte  yarım kalan işlerinize  yönelmeniz sizi  rahatlatır... 

Ruhsal konular, meditasyon, yoga tarzı faaliyetler size çok iyi gelirken. Bireysel çalışmanız önemli, maddi konularda ise kendi standardınız  bozulmasın diye bir ekstra bir çabanız olacak. Konforunuz için yeni imkanlardan  vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, Venüs'ün geri hareketi sizi zor bir  alanda etkiliyor, duygularınızı rahat ifade edememek, korkularınız ile  yüzleşmek ve bundan dolayı bir tık geri kalabilirsiniz...

Daha sakin geçireceğiniz ortamları tercih etmelisiniz. Çok fazla sizi ilgilendirmeyen alanlarda risk almamalısınız. Sosyal çevreniz size yeni imkanlar konusunda yardımcı olurken, kalabalık ortamlar , uzun yolculuklar önümüzdeki 20 günlük süreçte hayatınızda olacak.

Yine mücadele gezegeni Mars burcunuza geçiyor, bu hafta itibariyle  hayatınızdaki imkanları yaşama şekliniz ve lüksünüz için  daha fazla efor sarf etmeniz gerektiğini gösteriyor. Bu süreçte istekleriniz için mutlaka adım atmalısınız.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

Sevgili İkizler, Venüs'ün geri hareketi, sizi projeleriniz ve sosyal alanlarda  negatif etkileyecek, kalabalık gruplardaki tüm etkinlik ve sosyal faaliyetleriniz sekteye uğrayabilir... İşlerinizin gecikmeli olacağını net olarak söyleyebilirim. Bu yüzden yeni değil, yarım kalan işlere yönelmelisiniz. Bireysel davranmanız önemli olurken. Maddiyatla ilgili durumları yeniden revize etmek zorunda  olabilirsiniz. Yeni kaynaklar elde edip işe yatırım yapabilirsiniz.

Mücadele gezegeni Mars'ın Boğa burcuna geçmesi ise sizin özellikle iş ortamında çalışma saatleri ile  daha fazla mesaiye kalma adına zorlarken... Özellikle maddiyat anlamında ki dengeleri sağlamak için daha fazla efor sarf etmek zorunda bırakacak.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler,  özellikle kariyer konusunda Venüs'ün geri hareketinden etkilenirken,  iş konusunda yarım kalan işleri sonuçlandırmak için bu etkiyi olumlu  kullanabilirsiniz. Eksikleri tamamlamak için uygun, yeni projeler için ideal bir zaman değil.

Parasal konularda net konuşmalar yapmak, isteklerinizi ifade etmek için Çarşamba'dan sonra uygun olur...

Partneriniz ile beraber çıkacağınız uzun yolculuklar sizi çok rahatlatacak, yolculuk enerjisi çok aktif hayatınızda. Mars'ın Boğa Burcu'na geçmesi ise size genel olarak sosyal ortamlardan ve kalabalık enerjilerden çok ikili ilişkilere yöneltecek, girdiğiniz kalabalık ortamlarda sıkıntıya girebilirsiniz.

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Sevgili Aslanlar, Venüs'ün geri hareketi sizi özellikle eğitim alanları, yurtdışıyla bağlantılı işlerde, uzun yolculuklar alanında gecikme ve sıkıntı yaşamınıza sebebiyet verecek. Planladığınız seyahatlerde  yanınızdaki eşya ve  evraklara  aynı zamanda gideceğiniz insanlara dikkat edin ,sizi biraz zorlayabilecek enerjilerle karşı karşıyasınız.

Güzel haber ise, iş ortamında değerinizin bilinir iken, çevrenizdeki insanların imkanları size fayda sağlayacak. Arkadaşınız, eşiniz dostunuz kim varsa size destekler! 

Mars'ın Boğa Burcu'na geçmesi sizi kariyer alanında,  standartlarınız konusunda katı bir düşünce yapısına itebilir. Daha az çalışma saatleri ve rahat koşullar için gayret göstereceğiz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, Venüs'ün geri hareketi sizi birazcık sağlık anlamında zorlayacak! Özellikle yaşadığınız sağlık problemleri operasyon gerektirebilir. Aynı zamanda ruhsal anlamda kendinizi  yenilemek isteyebilirsiniz. Aynı zamanda  maddi anlamda yeni kaynaklar isteseniz de çok yeni işlere girişmeyin, eski bildiğiniz kaynaklara  yönelin. Maddi ve manevi anlamda yarım kalan işleri bitirin.

Diğer yandan özellikle partneriniz bu süreçte size destek olabilecek, ilişkisi olmayan Başaklar bu dönemde ilişkilerle ilgili şanslı periyottasınız ama ilişkinin adını koymak için  Nisan 15'den sonrayı seçmelisiniz. Mars'ın Boğa  Burcu'na geçmesi ise size özellikle uzun yolculuklar ve  yolculuklarınızdaki  standartlarınızı zorlayacak.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Tatlı Teraziler, Venüs'ün  geri hareketi karşıt burcunuzda gerçekleşirken, ilişkiler konusunda etki altındasınız. Bu dönemde sürüncemede olan tüm ilişkileriniz bir şekilde bitebilir ve sizi sıkıntıya sokabilir.

Diğer yandan özellikle aşk ve sevgi ihtiyacınız tavan yaparken.... İlişkiniz ya da evliliğiniz için radikal kararları 15 Nisan'dan sonra vermeniz önemli.

İş ortamınızdaki durumlar daha olumlu olurken, iş ortamınız değişebilir. Ofisin dışındasınız, yeni iş ortamınız oluşacak. Mars'ın Boğa Burcu'na  geçmesi sizi başkasının finans kaynaklarından  elde ettiğiniz gelirler açısından bir mücadeleye itecek. Borçlanma adına doğru bir zaman değil kısaca. Kendi kaynaklarınıza yönelmelisiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Sevgili Akrepler, sağlığınıza dikkat!

Venüs'ün geri hareketi sizi sağlık anlamında zorlayacak; böbrekleriniz, genital bölge rahatsızlıkları, şeker konusunda hassassınız. Kontrollerinizi ihmal etmeyin,  önümüzdeki 1 buçuk ay boyunca risk altındasınız! 

Diğer yandan çalışma ortamında terfi /  atama bekliyorsanız ve yeni gelişmeler düşünüyorsanız, patronunuzla konuşmak için de 1 Mayıs ve sonrasını değerlendirerek çok başarı sağlamanız adına önemli.

Aşk ve ilişki adına ise çok güzel etkiler var, birden fazla insan sizden hoşlanabilir. Mars'ın Boğa Burcu'na geçmesi sizin ikili ilişkiler ve ortaklıklarda farklı bir kafa yapısında olmanıza sebebiyet verirken. Tek hareket etmek isteyebilirsiniz ve stratejilerinizden  uzaklaşabilirsiniz. Daha ılımlı olmak zorunda kalacağınız bir dönem.

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, Venüs'ün geri hareketi sizi hobileriniz, çocuklarla ilgili konular, aşk konusunda zorlayacak. Bu süreçte eski ilişkiler bir şekilde hayatınıza girebilir. 15 Nisan'a kadar başlayacak ilişkilerin çok sağlıklı olmadığını da belirtmek isterim.

Sizi rahatlatan yer ise kesinlikle eviniz!! Ev konularında olumlu gelişmeler olurken, arkadaşlarınız ile evinizde kalabalık toplantılar yapabilirsiniz.

Mars'ın Boğa Burcu'na  geçmesi, çalışma ortamındaki standartlarınızı bozmamak adına daha az çalışmak; kazançlarınızı kısmanıza sebebiyet verecek. Çok büyük işler ve projelere odaklanmayın, çünkü bunları gerçekleştirecek çalışma enerjiniz yok! Sağlık olarak boyun, omurilik bölgesine dikkat etmeniz gerekebilir.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Dirayetli Oğlaklar, Venüs'ün geri hareketi sizi aileniz ve evle ile ilgili konularda sıkıntıya sokacak. Özellikle ev almak, evle ilgili tadilat işleri olan Oğlaklak, ya da düşünen Oğlaklar; 15 Nisan'a kadar beklemenizi şiddetle öneriyorum.

Yine işe odaklanmakta zorlanabiliriz, hareket enerjiniz kısıtlanacak. Sosyalleşme isteğiniz Çarşamba'dan sonra  aktif olurken, konuşmalarınız, insanlarla bağlantılarınız sizi çok başka yerlere getirebilir.

Mars'ın Boğa Burcuna geçmesi sizi özellikle aşk enerjisine itecek, kendi istekleriniz de önceliğiniz olacak, hatırlatıyorum! Çevrenizdeki insanlar bunu negatif karşılayabilir, kafa olarak lale devrini yaşamak isteyen enerjileriniz var, o yüzden işe odaklanmakta zorlanabiliriz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Akıllı Kovalar;  seyahat enerjiniz, hareket enerjiniz çok yüksek fakat Venüs'ün geri hareketi sizi bu konuda olumsuz etkiliyor! 15 Nisan'a kadar ilk olarak şehir içindeki seyahatlerde, trafikte dikkatli olacağız. Aksaklıklara karşı hazırlıklı olmalıyız.

Maddi gelirler anlamında ise çok rahatsınız istediklerinizi, projelerinizi dillendirip, harekete geçebileceksiniz. Bu dönemde gelirleriniz artabilir.

Diğer yandan Mars'ın Boğa Burcu'na geçmesi  evdeki standartlarınızı daha iyi konuma getirmek için uğraşmanıza; evin içindeki minik değişiklikler için gayret göstermenize sebep verecek. Ev ortamını tercih ettiğiniz bir dönem başladı. Aile ilişkilerinizde sıkıntılar varsa çözüm süreci başladı.

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Sevgili Balıklar,  Venüs'ün geri hareketi sizi gelirler konusunda etkiler iken, nakit ihtiyacınız artarken, ödemelerinizi almakta gecikmeler olabilir! Gelirinizden daha fazla gideriniz olabilir. Giderlerinizi ve gelirlerinizi yazın mutlaka.

Özellikle burcunuzda hafta içinde olumlu etkiler var, Çarşamba gününden itibaren  konuşmak; iletişim kurmak kendinizi ifade etmek önemli, güzel kariyer fırsatları elde edebileceksiniz.

Kalabalık gruplardan destek görebilirsiniz gayet olumlu bir süreç. Sadece uzun yolculuklar sizi  zorlayabilir. Kendi standartlarınızı bozmamak için daha fazla efor sarf edebilirsiniz. Kardeşleriniz ile gereksiz gerginliklere de dikkat edin.

 

Kalbi temiz insanlarla karşılaşacağınız bir hafta diliyorum...

SEMA SİDAR

Etiketler: 
Astrolog
Astroloji
Sema Sidar
burçlar
gezegenler
venüs
boğa burcu
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti

Facebook Google plus Instagram Twitter