Reklam
Temiz Magazin
05 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 9 Nisan haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları

Astroloji
08 Nisan 2018
Astrolog Sema Sidar'dan 9 Nisan haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları

 

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım;

Haftayı Pluto ve Neptün’nün yapacağı açılar şekillendirecek.

İlk olarak Pluto; hayatımızdaki dönüşümden ve yıkımlardan sorumlu gezegen, kimliğimizi temsil eden gezegen güneş ile kare açı gerçekleştirecek.

Yaşadığımız sıkıntıları yoluna koymak da, sindirmek de kolay olmayacak.

ÜZERİMİZDE BASKI YARATACAK

Önümüzdeki 8 gün boyunca Pluto ve Güneş'in etkisini hissedeceğiz, ama   haftanın ilk 2 günü bu enerji üzerimizde baskı yaratacak.

Kendimizi ortaya çıkartmak, istediklerimizi elde etmek adına yoğun bir gayret içinde olacağız.

Maddi konularda ve kariyerde zorluklarla mücadele etmek zor olacak.

Mecburi evet dediğimiz bazı olaylar ve gelişmeler yaşanabilir.

Pazartesi ve Salı  günü karşılaştığımız sorunlara karşı hemen bir dönüşüm sağlamak,  otorite figürleri ile aynı çerçeveden bakmaya çalışmak önemli olacak.

JÜPİTER ÇARŞAMBA GÜNÜ DEVREYE GİRECEK

Çarşamba itibari ile  Jüpiter; şans, bolluk, bereket gezegeni  devreye girecek; Pluto’ya olumlu açı yaparak en azından zorluklardan kazanım elde etmemize yardımcı olacak.

Ayrıca   daha kolay çözüm bulmamızı sağlayacak. Yani bir yerde zorluk varken bir yerde muhakkak çözümü de yanında olacak.

BU HAFTA PLUTO RUHSAL ANLAMDA FARKINDA OLMADIĞIMIZ GERÇEKLERLE YÜZLEŞTİRECEK BİZİ

Bu hafta Pluto, ruhsal anlamda farkında olmadığımız gerçeklerle yüzleşmemizi sebebiyet verecek, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.

NEPTÜN, VENÜS VE MARS İLE OLUMLU AÇILAR YAPARAK HAFTAMIZI ŞEKİLLENDİRECEK

Haftanın devamında ise Neptün; hayal ve hayal kırıklıklarını temsil eden gezegen, Venüs; aşk ilişki ,sanat gezegeni ve Mars; mücadele gezegeni ile  olumlu açılar yaparak haftayı şekillendirecek.

Çarşamba itibari ile ikili ilişkilerde güzel bir dönem başlayacak, hayallerimizi elde etmek için içimizdeki mücadele aşkı yeniden doğacak.

Yalnız bir ön koşulu var gökyüzünün, gerçekçi hayaller kurmamızı ve etap etap gitmemiz gerektiğini vurguluyor, bunun altını çizmek istiyorum.

BU HAFTANIN OLUMLU ETKİLERİ İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ?

Gelelim bu hafta bu olumlu etkilerle ile neler yapabileceğimize...

Sanat ve yaratıcılık ile alakalı bir işiniz varsa, ilham perileri sizinle. Özellikle yazı işlerinde, duygular yazı ile buluşabilecek.

Ayrıca hayallerimizi gerçekleştirecek maddi imkanları da bulabileceğiz, bu yönde bir gayretimiz olacak.

Hafta sonuna doğru Jüpiter de  bu üçlüye olumlu bir açı gerçekleştirecek.

İçimize sinen her konuda fırsat yakalayabileceğiz, bizi neyin engellediğini fark edip çözüm bulabileceğiz.

Hislerimiz kuvvetli olurken, rüyalarımız oldukça anlamlı.

Evinizde sıkıntı yaşadığınız tesisat problemleriniz varsa, bu hafta yaptırabilirsiniz.

Empati yeteneğiniz çok yüksek olacak, danışmanlık işi ile uğraşıyorsanız verimli bir hafta, iş yükünüzü arttırmanızı tavsiye ederim.

Özetle gerçekçi hayal kur, bu doğrultuda yol al diyor gökyüzü.

Aşk adına ise yara sarma, istediğimiz aşkı bulabilmek için koşullar bizden yana. Partneriniz ile yaşadığınız sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Özellikle maddi koşullardan kaynaklı yaşanan sıkıntıları kolaylıkla aşabileceksiniz. Hayatınızda bir insan yok ise iş ortamlarınızdan, iş arkadaşlarınız aracılığı ile biri ile tanışabilirsiniz.

BU HAFTA UYKU İSTEĞİ ARTACAK

Son olarak dikkat etmeniz gereken bir noktayı belirtmek istiyorum, uyku isteğimiz bu hafta artacak, hatta Perşembe gününden itibaren çalışmak istemeyebiliriz bu şeker tüketimi ile doğru orantılı, şeker kullanımını minimum da tutmalısınız, rehavete sebep olabilir.

Haftanın burçlara etkilerine bakalım,

Koçlar ve Yükselen Koçlar: Koçlar, haftaya maddi koşullarınızı ayarlamak adına yoğun bir uğraş ile başlayabilirsiniz. Özellikle  beklediğiniz paraları tahsil etmek ile ilgili bazı problemler olabilir. Daha doğru iletişim kurmak adına Çarşamba gününü bekleyebilirsiniz.  Çünkü, Çarşamba günü itibari ile  hafta başında yaşadığınız problemler, olumlu sonuçlanabilecek. Hafta sonu çok fazla hareket etmek istemeyebilirsiniz, kendinize vakit ayırmak, rutin bakımlarınızla ilgilenmek için güzel etkiler var değerlendirebilirsiniz. Ayrıca hafta sonu partnerinizden bir iş teklifi, ortak girişimin konuşması gelebilir ama kabul etmek için 16 Nisan’dan sonrayı tercih etmelisiniz.

Boğalar ve Yükselen Boğalar: Boğalar, haftaya  evlilik ve ikili ilişkiler adına sıkıntılı bir hafta başlangıcı var, partnerinizle iletişimsel anlamda sıkıntılar olabilir.  Programladığınız bir seyahat programının iptal edilmesi ya da ertelenmesinden kaynaklı problemler olabilir. Kendinizi kalabalık ortamlarda ve ikili ilişkilerde sıkıntılı bir pozisyonda görebilirsiniz fakat çarşamba günü itibari ile  buradaki problemleri çözebileceğiniz gibi kendinizi daha rahat ifade edebileceksiniz. Burcunuzda bulunan Venüs’ün yaptığı olumlu etkileşimlerle hayatınızda kimse yoksa uzun yolculuklar sonucunda yeni bir insanla tanışabilir, yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Diğer yandan  kendinizi geliştirmek istediğiniz bir eğitim programı gündeme gelebilir.

İkizler ve Yükselen İkizler: İkizler, maddi konularda Pluto'nun zorlu etkileri ile  karşı karşıya kalabilirsiniz, özellikle güvendiğiniz insanlarla para muhabbetlerine girmek, onlardan istediğinizi alamamak sizi ruhsal açıdan çok bunaltacak. Maddi konularda en çok güveneceğiniz insan kendiniz olmalısınız. Pazartesi ve Salı günü siz de parasal konularda tutamayacağınız sözler vermemelisiniz. Çarşamba günü itibari ile Jüpiter’in desteği ile problem çözümü bulacaksınız. Çalışmak yerine gezmek isteyebilirsiniz. Sağlık açısından ayaklarınız oldukça hassas, rahat ayakkabılar giymeye özen göstermelisiniz. Ayrıca gıda zehirlenmelerine açık bir haftadasınız dikkatli olmalısınız.

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler: Yengeçler, haftaya ikili  ilişkiler ve evlilikte bazı sıkıntılar ile başlıyorsunuz. Kariyerinizdeki zor koşullar ve çalışma şartları ilişkinize problem olarak yansıyabilir. Haftayı güzel bir şekilde programlarsanız sıkıntıları daha kolay yoluna koyabilirsiniz. Pluto, Mars, Satürn karşıt burcunuzda, çok kolay etkiler değil bunlar. Mecburi bir dönüşüm sürecindesiniz ve bunun en çok evlilikten kaynaklı olduğunu belirtmek isterim. Ayrıca bu hafta ortaklık teklifleri de artabilir ama temel amacın maddi çıkar olacağını belirteyim, buna göre sizin de koşullarınıza uygun ise kabul edin. Hafta sonu rahatlayacaksınız, arkadaşlarınızla vakit geçirmek ve kendinize vakit ayırmak için cumartesi ve pazarı değerlendirebilirsiniz.

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar: Aslanlar, haftaya sağlık problemleri ile başlıyorsunuz, dişleriniz  ve kemikleriniz oldukça hassas olurken, bir yandan da gittiniz yolculuklar sizi zorlayabilir. Eğer mecburi değilseniz, çarşambadan sonra seyahat etmenizi tavsiye ederim. Çarşamba itibari ile  maddi konularda destekler oluşmaya başlayacak, sağlıkla ilgili yaşadığınız problemlere ise hafta sonunda çözüm elde edebileceksiniz. Kariyer adına ise çok güzel fırsatlar ile karşı karşıyasınız. Aileniz ve partnerinizden destek görebilirsiniz. Aile büyüklerinin referansı ile iş ortamında  problem yaşadığınız konularda destek ve güç elde edebilirsiniz. Eviniz için yapacağınız tadilat ve tamiratlar içinde uygun bir hafta.

Başaklar ve Yükselen Başaklar: Başaklar, haftaya Pluto’nun sıkıntılı etkileri ile başlıyoruz, sizi çocuklar adına etki altında bırakırken, onlara maddi açıdan destek olmak adına daha fazla sorumluluk üstlenebilirsiniz bu da sizi tedirgin edebilir. Ayrıca pazartesi ve salı günü partnerinizin ilgisizliği kafanızı çok fazla meşgul edebilir. Ama hafta sonuna doğru bu yaşadığınız sıkıntıları çözüme kavuşturabileceksiniz. Karşıt burcunuzdaki Neptün’ün Venüs ve Mars ile yapacağı olumlu açılar, aşk için olumlu etkileyecek, bu konuda istediğiniz fırsatları size verebilecek. Hayatınızda kimse yok ise yakın  çevreniz ile  beraber katılacağınız bir etkinlikte yeni bir insan ile tanışabilirsiniz. Sağlık açısından saçlarınız ile problemler olabilir, bu hafta şampuan değiştirmemelisiniz.

Teraziler ve Yükselen Teraziler: Teraziler, haftaya ailevi konular ile ilgilenerek başlayacaksınız, onların arasındaki gerilimlerden kaynaklı partnerinizle olan ilişkinizde sıkıntı  olabilir. Eşinize ya da ortaklarınıza ailevi konuların yansımasından dolayı problemler  yaşayabilirsiniz. Sağlık konusunda ise uyku düzeniniz  problem yaratabilir, yediklerinize ve  kafein tüketimlerinize özellikle önem vermelisiniz. Çarşamba günü itibari ile maddi konularda yeni kazançlar oluşurken, özellikle kredi ödemeleri, borçlar anlamında oldukça pozitif bir hafta sıkıntısız bir şekilde ödemelerinizi ayarlayıp, maddi konuları yukarı çekebileceğiniz  döneme giriyorsunuz, sıkıntısız bir şekilde borçlarınızı ödeyebileceksiniz.

Akrepler ve Yükselen Akrepler: Akrepler, haftaya Pluto’nun  zorlayıcı etkileri ile başlıyoruz, sizi iş ortamında sıkıntıya sokacak ve  yine sağlıkla ilgili konularda depresyondan kaynaklı problemler size zorlayabilir. Pazartesi ve Salı yakın çevreniz ve kardeşlerinizle giriştiğiniz projeler sıkıntıyla sonuçlanabilir. Çok önemli konuşmaları  çarşambaya kadar yapmamanızı tavsiye ederim. Aşk açısından ise çok güzel bir hafta  Neptün’ün burcunuzdaki Jüpiter ile yaptığı olumlu açı, hem hislerinizi kuvvetli yaparken  hem de ikili ilişkilerde uzun süreli  aşkı hayatınıza getirecek. Hayalinizdeki aşk diyebilirim. Mars’ın ve Venüs’ün size desteği ile kazanç sağlayacak seyahatler gündeme gelebilir, kesinlikle hamle yapıp yolculuğa çıkmalısınız.

Yaylar ve Yükselen Yaylar: Yaylar, gökyüzünün maddi konularda desteği devam ederken, bu alanda yeni bir strateji ve plan geliştirebilirsiniz. Pluto’nun sebep olduğu mecburi bir dönüşüm etkisi mevcut, bu sizi maddi konularda etkilerken, ödemelerinizi ayarlamak ve güzel bir hesap yapmak zorunda  kalabilirsiniz. Partnerinizle maddi konularda farklı düşünceleriniz olabilir. Ayrıca bu hafta  lüks harcamalara dikkat edip bunları düzenlemelisiniz. Maddi kaynaklarınızı  ihtiyaç dahilinde harcamalısınız. Diğer yandan sağlığınızla ilgili konularda destek var,  hem sağlığınıza hem de ev ve yuva kavramları ilgili hayalleriniz gerçekleştirmek adına çok olumlu etkiler varken; diyet yapıp ideal kilonuza kavuşabilirsiniz.

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar: Oğlaklar,  gökyüzünün tüm ağır topları burcunuzda!  Pluto, Mars, Satürn burcunuzda!  Hayat sizi bilmediklerinizi öğretmek adına  dönüşüm dönemine soktu. Çarşambaya kadar baskı altında hissedebilirsiniz, maddi konularda da tutumlu olmanız çok önemli. Diğer yandan  aile içindeki karmaşa da bir yandan devam ediyor,  fakat çarşamba itibari ile kardeşinizin desteğiyle durum lehinize dönecek. Aşk ve iş hayatı adına güzel etkiler çarşamba itibariyle başlarken... Hafta sonu işiniz ile alakalı minik bir seyahat ve eğitim programı oluşabilir. Ayrıca aşk adına yine harika etkiler var, hayatınızdaki insanı aileniz ile tanıştırabilirsiniz.

Kovalar ve Yükselen Kovalar: Kovalar, Pluto'nun zorlayıcı etkilerinden kaynaklı olarak kendinizi ruhsal anlamda baskı altında hissedebilirsiniz. Özellikle seyahatlerde bazı sıkıntılar sizin canınızı sıkabilir, trafikte beklemekte bu hafta zorlanabilirsiniz. Çarşamba günü itibari ile  maddi konularda istediklerinizi  gerçekleştirmek için ise çok olumlu bir hafta, özellikle gideceğiniz yolculuklar size iyi gelecek. Çarşamba'dan itibaren krediler, borçlar, ödemeler adına şanslı etkiler altında olacaksınız. Maddi ve manevi olarak yükselme dönemi çarşamba günü itibari başlarken. Bu hafta  ilaç kullanımlarınıza dikkat etmelisiniz. Özellikle antidepresan kullanımları çok önemli, kendi kafanıza göre kullanmamalısınız, problem yaratabilir.

Balıklar ve Balıklar Kovalar: Balıklar, Pluto’nun zorlayıcı etkileri sizi mantık doğrultusunda karar vermeniz için baskı yapacak. Maddi kaynaklarınızı düzgün harcamak zorunda kalabilirsiniz. Maddi  konularda disiplinli olmanız şart. Çarşamba itibariyle burcunuzda bulunan Neptün’ün olumlu etkilerinden kaynaklı gideceğiniz kısa yolculuklar size maddi gelirler sağlarken partnerinizin desteği ile de yukarı doğru ivmeniz başlayacak. Çarşambadan sonra güzel bir dönem başlarken hayatınızdaki insanla evlilik kararı alabilirsiniz. Eğer hayatınızda kimse yoksa evlilik  yolunda ilerleyecek bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Gerçekçi hayalleriniz için mücadele etme ve kazanma dönemi başladı.

ASTROLOG SEMA SİDAR

Etiketler: 
Astrolog
Astroloji
Sema Sidar
Ankara
burçlar
gezegenler
venüs
pluto

Facebook Google plus Instagram Twitter