Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan Akrep Burçlarının 2019 yılı analizi. Akreplerin 2019'da en şanslı oldukları alan para ve gelirleri olacak!

Astroloji
26 Aralık 2018
Astrolog Sema Sidar'dan Akrep Burçlarının 2019 yılı analizi. Akreplerin 2019'da en şanslı oldukları alan para ve gelirleri olacak!

Merhaba Sevgili Akrepler. 

Ve tabii ki yükselen burcu Akrep olanlar... 

2019’un sizlere de sağlık ve mutluluk ve huzur getirmesi dileğiyle 2019 yılı analizime geçiyorum.

Bu sene en şanslı olduğunuz konu para ve gelirler olacak.

2018 yılında burcunuzda yer alan Jüpiter’in verdiği destek 2019 yılı itibari ile maddi konularda gelecek ve parayla ilgili olan her türlü girişiminizden  çok güzel bir şekilde sonuç alabileceksiniz.

Yatırım yapabilecek, gelirlerinizi arttırabileceksiniz!

Geride bırakmaya hazırlandığımız 2018’deki gayretlerinizi sonuçlandıracaksınız!

Oldukça verimli bir sene sizi bekliyor.

 

2 Aralık’ta şans, bolluk, bereket gezegeni Jüpiter, burç değiştirecek ve artık sizi bir yıllık süre itibariyle kardeşleriniz, yakın çevreniz ile olan ilişkilerinizde etkileyecek.

Fakat bu süreye kadar yani Jüpiter’in desteğini alana kadar Satürn zorlayıcı gezegeni bu konu başlıklarında zorluk çıkartacağı için aslında aralık ayına kadar bir nevi sınavınız devam ediyor.

Geçen seneden bu yana kardeşler, yakın çevre, iletişim, eğitim adına daha fazla sorumluluk almak zorunda kaldınız bu sorumluluk 2019 yılında da devam ediyor. Kardeşleriniz olan ilişkilerinizde maddi çıkarlar ön planda yer alabilir, biraz daha mantık üzerine kurmalısınız ilişkilerinizi.

Ayrıca her türlü iş bağlantınız, yolculuğa bağlanabilir.

Hep bir yol devamında her şey daha kolay ilerleyebilir. 

Satürn sınavını minimumda atlatabilmek için  yapabileceğimiz en iyi şey çok düzenli ve tertipli olmak insanlar iletişiminizi duygu değil mantık üzerine kurmak.

GÜNEŞ VE AY TUTULMALARINDAN ETKİLENECEKSİNİZ! 

Yılın geri kalanını  şekillendirecek olan tutulmalar da sizi etkileyecek.

İlk tutulma  6 Ocak itibariyle gerçekleşecek.

Oğlak Burcu’ndaki  güneş tutulması yakın çevreniz ile olan ilişkilerinizde mantıklı yol almanız gerektiğini, kime güvenip kime güvenmemeniz; kimlerle yol almanız gerektiğini gösteren bir etkide olacak.

Sezgilerinize güvenmeli artı buna kendi çıkarlarınızı da eklemelisiniz.

21 Ocak’ta gerçekleşecek tutulma ise kariyer alanında sizi tetikleyecek yaşça büyük figürlerden destek alabilirsiniz, iş yerinizde statü beklentiniz varsa hamle yapıp temmuz ve ağustos ayında sonuçlarını görebilirsiniz.

Tutulma ile gerçekleşen etkilerin sonuçlarını devamındaki tutulma döngüsünde görebilirsiniz.

Yani  6 aylık periyotda hayatınıza etkileri daha net yansıyacak.

Bu süreçler  2 Temmuz ve 16 Temmuz’da gerçekleşirken buradaki tutulmaların ana teması  yolculuk olacak, yaptığınız işleri  yurt içinden yurtdışına  taşımalısınız, şehir içinde de daha uzun mesafeyi hedef olarak seçmelisiniz.

Temmuz ayı itibariyle daha uzun yolculuklara, kendinizi geliştireceğiniz bir eğitim programı, seminer sizi mutlu edebilir ki bu dönemde başlattığımız eğitim programlarının sonucu da aralık ayı itibari ile sonuçlanacak.

26 Aralık’ta gerçekleşecek tutulmayla da sonuçlandırıp para kazanma yoluna girebilirsiniz.

Yılın son tutulması  26 Aralık’taki  olurken, gelirlerinizi  düzene sokma oturduğunuz evi, iş yaptığınız iş yerini sabitleme adına karar verebilirsiniz.  

2019 SİZE HANGİ YÖNDE İLERLEMENİZ GEREKTİĞİNİ GÖSTERECEK!

2019 yılı genel olarak  hangi yönde ilerlemeniz gerektiğini size gösterecek bir yıl! 

Bu yüzden  aşk ve ilişkiler biraz sekteye uğrayabilir.

Ama yılın en güzel zamanı 8 Ekim ile 1 Kasım arasında olacak, Venüs; aşk, ilişki, gezegeni burcunuzda olacak.

Yılın  ilişki açısından en verimli zamanı diyebilirim.

İletişim yetenekleriniz açısından 3 Ekim tarihinden  31 Kasım tarihine kadar  Merkür burcunuzda ve ileri hareketinde olacak ve burcunuza, yani size destek verecek.

Bu tarihlerde önemli imzalarınızı da rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

Fakat 31 Ekim-20 Kasım tarihlerinde ise  Merkür geri gidecek,  bu tarih aralığında  kesinlikle ve kesinlikle hamle yapmamalısınız. Nikah tarihi almamalı, önemli imzalarınızı bu tarihe bırakmamalısınız.

Merkür retro da yeni başlangıçlar devamında sıkıntı yaratırken.   20 Kasım ve 9 Aralık arasında yine burcunuzda yer alacak ve pozitif yönde etkileyecek. Bu dönemde radikal kararlar alabilir, büyük imzaları atabilirsiniz.

Sağlık açısından risk altında olduğunuz tarihler, 18 Mayıs’ta burcunuzda gerçekleşecek dolunay, mideyle ilgili rahatsızlıklar, hormonlarla ilgili hastalıklar ortaya çıkabilir.

28 Ekim de gerçekleşen yeni ay ise boyun bölgenize dikkat çekiyor. 

19 Kasım-3 Ocak arasında burcunuzun yönetici gezegeni Mars sizi harekete geçirecek, özellikle spordan kaynaklı sakatlanmalarda problemler olabilir,.

MUTLU YILLAR DİLERİM

ASTROLOG SEMA SİDAR 

Etiketler: 
Astrolog
Astroloji
akrep burcu
Sema Sidar
2019

Facebook Google plus Instagram Twitter