Reklam
Temiz Magazin
09 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan Balık Burcu'nun 2018 yılı analizi

Astroloji
20 Ocak 2018
Astrolog Sema Sidar'dan Balık Burcu'nun 2018 yılı analizi

Sevgili Balıklar, 2018’in size sağlık, huzur, mutluluk  getirmesi dileğiyle, hemen sizin için 2018’in ana teması ile yorumlarıma başlıyorum.

Yılın genelinde arkadaş toplulukları ve  kalabalık gruplarla oldukça sosyal olacaksınız. 

Statünüzü belirleme, hayatın her alanında daha fazla yükselme ve yine isim sahibi olan insanlarla bir arada olma adına  çok güzel bir desteğiniz var.

Bu sene oldukça  önemli etkiler var, önünüz daha açık ilerleyebileceksiniz.

Çalışma azminiz geri gelecek, ilk etap biraz aykırı bir enerji gibi gözükse de gökyüzündeki disiplinli yapıyla birlikte hayatınızı programlayabildiğiniz anda yüksek başarı elde edebileceksiniz.

Diğer yandan 6 Kasım’a kadar eğitim konuları, uzun yolculuklar, seminerler, yurtdışı seyahatleriniz artabilir.

Sürekli yol enerjiniz  aktif olurken, kendinizi geliştirmek için arka arkaya fırsatlar gelecek.

Yılı  şekillendirecek  en önemli etki ise tutulmalar olurken, ilki  31 Ocak’ta Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulması...

Sizi çalışma ortamında, iş ortamınızdan etkileyecek.

Duygusal olarak kendi sınırınızı çizmeyi öğrenirken, statü sahibi insanlarla bir arada olmanız adına yönlendirirken, sağlıkla ilgili problemlere; özellikle kalp ile bağlantılı problemlere dikkat etmelisiniz. 

Diğer bir tutulmamız ise 15 Şubat’ta Kova Burcunda gerçekleşecek olan Güneş  tutulması olacak. Güneş tutulması, sizi ruhsal anlamda zorlayabilir, aynı enerjiyle temmuz ayında da karşılaşacaksınız, yine böyle bir zorlanma yaşayacaksınız.

O yüzden bu dönemde yaşadığınız etkileri bir şekilde not almanızı tavsiye ederim.

Çünkü hayata bardağın boş tarafından bakacak bir etki olacak sizin için.

Çalışma ortamınızda konsantrasyonunuzu kaybedebilirsiniz.

Size iyi gelecek enerjideki insanlarla bir arada olarak bu zorlu etkiyi lehinize çevirebilirsiniz.  

15 Mayıs’ta Uranüs Boğa burcuna geçecek, yakın çevreyle, kardeşlerinizle olan diyaloğunuz artarken, onlarla olan ilişkinizde para ön çıkabilir.

Parasal konular yakın çevrenizde zaman zaman sürtüşmelere sebep olabilir ve güven duygusunu kardeşlerinizle iletişiminizde önemseyeceksiniz.

Yılın en zor etkisi ise 13 Temmuz’da gerçekleşecek Yengeç burcunda Güneş tutulması ise  aşk, ilişkiler ve çocuklarınızla ilgili konuları tetiklerken.

Eğer sürüncemede olan bir ilişkiniz varsa bu dönemde ayrılabilirsiniz.

Aynı zamanda  çocuklarınızla ilgili sorumluluklar  bu dönemde biraz maddi olarak sizi zorlayacak, kendinizi daha fazla düşünüp bencil bir tavırda bulunabilirsiniz.

Yılın son tutulmaları ile Temmuz ve Ağustos ayı şekillenecek...

İki tutulma da Şubat ayının devamını yaşıyor gibi hissettirecek size,  27 Temmuz’da Kova burcunda gerçekleşecek ay tutulması sizi enerji olarak zorlarken...

Bu dönemde hisleriniz kuvvetli olacak birçok şeyi hissedebileceksiniz ama yine de kendi bildiğiniz ya da hayatın getirilerini uyguladığınız için zorlanacaksınız.

Meditasyon yoga  tarzı ruhsal dengenizi sağlayacak faaliyetleri yönelebilirsiniz.

Diğer yandan 11 Ağustos’ta gerçekleşecek tutulma ile sağlıkla ilgili konular gene öne çıkacak eğer rutin kontrol gerektiren problemleriniz varsa bu dönemde doktor randevularınızı ihmal etmeyin.

6 Kasım’dan sonra ise şans, bolluk, bereket gezegeni Jüpiter yay burcuna geçecek sizi kariyer anlamında zirvelere taşırken.

Aile içinde de sosyal çevrede tanınırlığınız artacak ve kendi işinizi kurmak istiyorsanız 6 Kasım’dan sonra devam eden bir yıl boyunca gökyüzü size destek verecek.

ASTROLOG SEMA SİDAR

Etiketler: 
balık burcu
2018
Sema Sidar
Astrolog

Facebook Google plus Instagram Twitter