Reklam
Temiz Magazin
03 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan Boğa Burcu'nun 2018 analizi!

Astroloji
23 Aralık 2017
Astrolog Sema Sidar'dan Boğa Burcu'nun 2018 analizi!

Sevgili Boğa burçları, yeni yılın hayatınıza başarı, huzur, mutluluk getirmesi dileğiyle yorumlarıma başlamak istiyorum.  

Yılın geneli birazcık sizi zorlayacak etkilere sahip, hayatınızdaki bir çok konuda 2 kez hamle yapmak zorunda kalabilirsiniz. Çünkü, Jüpiter; şans, bolluk, bereket gezegeni burcunuza karşıt bir şekilde konumlanıyor. 

6 Kasım’a kadar ilişkiler, ortaklıklar dışındaki her konuda aşk ile yapmadığınız  her işte birden fazla kez hamle yapmak, beklentilerinizi minimumda tutmak zorunda kalabilirsiniz. 

EĞİTİM ÖN PLANDA OLACAK

2018 yılında  eğitim konusu ön planda olurken, eğitimle ilgili konular, yurtdışı, uzun yolculuklarda kalıcı başarılar için çok olumlu etkiler altında olacaksınız. 

Özellikle Ocak ayı bu anlamda yeni kariyer odaklı bir eğitim durumunuzunve seyahat gündeminizin aktif olduğu bir ay olacak .

Ocak ayında oluşturduğunuz şehirler arası ağ,  yılın geri kalanı için  radikal bir şehir değişikliğine  sebep olabilir. 

ŞUBAT'TAKİ AY TUTULMASINDAN AİLE VE YUVA KAVRAMLARINDA ETKİLENECEKSİNİZ

Şubat ayı ise 2018 için çok önemli etkilere sahip 31 Ocak 2018’de gerçekleşecek ama etkisini şubat ayında hayatımıza yansıtacak Aslan burcundaki ay tutulması sizi aile ve yuva kavramlarında etkileyecek.

Taşınma, ev alma özellikle geçtiğimiz ağustos ayında başlattığınız bir çok konuyu sonuçlandırma açısından destek verecek. 

Bu dönemde ailevi problemler gün yüzüne çıksa da 11 Şubat’ta gerçekleşecek Kova burcundaki güneş tutulması ile bu sorunları çözebileceksiniz. Yine bu tutulmanın etkisi ile üstleriniz, yaşça büyük otorite figürleri ile de yaşadığınız sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.

 
 

AİLEDEKİ BİREYLERİN SAĞLIKLARINA DİKKAT!
 

Ayrıca ailenizdeki yaşça büyük erkek figürleri başta babanız olmak üzere Şubat ayında sağlığına dikkat etmeli, eğer kontrolleri varsa gerçekleştirmeli. 

Yıl içinde önemli dönemlerden birisi de Mayıs ayı, hem burcunuzun dönemi hem de Uranüs sıra dışılığı, farklı olmayı temsil eden Uranüs 15 Mayıs itibari ile burcunuza geçiş yapacak. Farklı alanlara ilgi duyabilir, hayatınıza farklı insanları alabilir ve farklı gelir kaynaklarına yönelebilirsiniz. 

Sıradan olan hiçbir şey   uzunca bir dönem hayatınızda olmayacak. Yılın zor olan dönemi 13 Temmuz, Yengeç burcundaki Güneş tutulması, sizi birebir kardeşler alanında etkilerken, yakın çevreniz ile  iletişim açısından sıkıntılar olabilir. 

Doğru iletişim kurmak adına zorlanırken aşırı duygusal bir ruh hali, yanlış karar vermenize sebebiyet olabilir. 

Hisleriniz yerine mantığınızı da kullanmanız gereken bir süreç diyebilirim.

 
 

TEMMUZ'DA YAŞANACAK AY TUTULMASI İLE KARİYERİNİZDE ÇOK GÜZEL BİR DÖNEME BAŞLAYACAKSINIZ!

Diğer yandan  28 Temmuz’da gerçekleşecek Kova burcundaki Ay tutulması ile kariyerinizde çok güzel bir döneme başlayacaksınız. İş değiştirmek istiyorsanız, yükselmek, terfi ile ilgili görüşmelerde bulunmak için ve yine sosyal medyayı kullanarak işlerinizi büyütmek için çok olumlu bir tutulma. 

Kova burcunun enerjisi ile daha fazla sosyalleşeceksiniz. Kalabalık toplumlarda da mutlu olabileceksiniz. 

2018’in genelinde aşk olarak enerjiniz çok yüksek, bireysel olarak değil iki kişi olarak hareket etmek isterken, yine 27 Temmuz’un etkisi ile  beraber iş ortamınızdan biri  aşk  hayatınızı hareketlendirebilir. 

11 Ağustos’ta gerçekleşecek Aslan burcundaki güneş tutulması ile aile, yuva kavramları tetiklenirken, evlilik kararı alabilir, ilişkinizi evlilik boyutuna taşıyabilirsiniz. 

Aynı zamanda ev kurmak, düzen oluşturmak, aile kurmak için gökyüzü yanınızda olacak... 

Sağlık açısından kalp ile ilgili problemleriniz varsa, bu süreçte  dikkat etmeniz de fayda var. 

2018'in önemli etkilerinden bir tanesi de 6 Kasım itibariyle Jüpiter’in kendi yönettiği burç olan yay burcuna geçmesi diyebiliriz ve önümüzdeki bir yıl boyunca  sizin için artık şanslı konular;  başkasının finans kaynakları, parasal durumlar, krediler, vergiler, miras yolu ile elde edebileceğiniz maddi kazançlar olacak. 

Kendi içinizde huzursuz olduğunuz, baskı altında hissettiğiniz dönem de bitecek. 

6 Kasım itibariyle finansal anlamda başkasından elde ettiğiniz kaynaklar açısından artış olacak... 

Aynı zamanda kredi çekmek, kredi çekip yatırım yapmak için de şans bulabileceksiniz. 

Yılın geneli sizi zorlamayacak fakat ruhsal baskı altında hissedebilirsiniz bunun dışında gerçekten olumlu etkilere sahipsiniz hamle yapmayı ihmal etmeyin. 

Harika bir yıl olması dileklerim ile...

ASTROLOG SEMA SİDAR

Etiketler: 
boğa burcu
Sema Sidar
Ankara
bilinaçaltı eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
2018

Facebook Google plus Instagram Twitter