Reklam
Temiz Magazin
26 Haziran 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan İkizler Burcu'nun 2019 yılı analizi! Aşkta, işte, sağlık alanında İkizler Burcu'nu neler bekliyor?

Astroloji
18 Aralık 2018
Astrolog Sema Sidar'dan İkizler Burcu'nun 2019 yılı analizi! Aşkta, işte, sağlık alanında İkizler Burcu'nu neler bekliyor?

İkizler ve Yükselen İkizler burçları için 2019 Yılı

Merhaba Sevgili İkizler burçları, 2019’un size sağlık, mutluluk, huzur getirmesi dileğiyle, burcunuzun 2019 yılı yorumlarına başlıyorum.

BU YILIN SİZİN İÇİN ÖZEL BİR ANLAMI OLACAK

Bu yıl sizin için özel bir anlamı olan yıl olacak, çünkü ilişkiler adına radikal hamleler yapacağınız 12 yılda bir gelebilecek şanslı dönemdesiniz.

12 YILDA BİR GELECEK ŞANSLI DÖNEMDESİNİZ!

Şans, bolluk, bereket gezegeni Jüpiter karşıt burcunuza yani Yay Burcu'na geçti, bu sizi bireysel konularda zorlasa da 2019 yılı boyunca ikili ilişkiler, ortaklıklar, aşk ve evlilikte fırsatları hayatınıza getirecek.

Bu sene 2 Aralık 2019'a kadar yeni ve uzun süreli bir ilişkiye başlayabilir, evlilik yolunda adım atabilirsiniz. 

Ayrıca iş hayatınızda da gireceğiniz toplantılarda, konuşmalarınızda, arkadaşlık ilişkilerinizde birebirde olmayı tercih etmelisiniz ki gökyüzündeki bu olumluyu etkiden faydalanabilirsiniz.

2 Aralık 2019'dan sonra ise Jüpiter, Oğlak Burcu'na geçiş yapacak ve size finansal anlamda destekleyecek kalıcı bir yatırım yapabilir, ev ve toprakla ilgili alım satımın içinde yer alabilirsiniz.

Yine eğer miras beklentiniz varsa 2 Aralık'ta başlayan ve devam eden; bir yıl boyunca da bu konuda şanslı olacaksınız.

Geçen seneden bu yana zorlandığınız, sizin sınavınızın olan konular ise, önceden aldığınız krediler, vergiler,  borçlar, ödemeler, kendi paranızın tahsilatını alabilme, kazandığınız işleri paraya çevirme.

Başkasından elde edeceğiniz gelirlerde zorlanmalar yaşıyorsunuz. Burada muhakkak disiplinli olup tüm ödemelerinizi ve gelirlerinizi yazarak yol almalısınız. Para ile ilgili durumlarda duygu değil, mantık doğrultusunda yol almalısınız, sizi zorlayan bir konu olsa da Aralık ayı itibari ile daha rahat çözüm yakalayacaksınız.

2019 ‘u şekillendirecek olan en önemli etkilerden bir tanesi de tutulmalar, Ocak ayının başlangıcı ile beraber 2 tutulma bizi karşılayacak ve nerede ise ilk 6 aylık periyodu şekillendirecek.

6 Ocak'ta gerçekleşecek Güneş tutulması ile beraber finansal konularda radikal kararlar alma ödemelerinizi düzenleme özellikle geride bıraktığınız, temmuz ayından bu yana yaptığınız harcamaları bitirme imkanınız olacak.

21 Ocak'ta gerçekleşecek tutulma ise çok fazla şehirlerarası yolculukları aktif yapacak, iletişim yeteneklerinizi kullanabileceksiniz yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile irtibatta olabileceksiniz. Gayet güzel bir etki sizin için 21 Ocak'taki tutulma enerjinizi de çok yukarı çekecek.

Yılın diğer tutulmalarına da değinecek olursak, 2 Temmuz'da ve 16 Temmuz'da olacak ve aslında ocak ayında başlayan olayların sonuçlandıracak.

2 Temmuz'da özellikle gelirlerinizi yukarı çekilecek, yeni kazanç kapıları elde edebileceksiniz. 16 Temmuz'daki tutulmada da bunları yatırma dönüştürebileceksiniz, bu sene tutulmalarında gerçekleştiği akslar ile beraber gelirler ve harcamalarınız borçlar ve ödemeler üzerine dönecek. 

Bu konularda bir sistem oturtup, devamında yatırım yapabileceğiniz bir sene olacak.

Yılı kapatan tutulmamız ise 26 Aralık'ta gerçekleşecek ve Jüpiter'in de etkisi ile finansal anlamda yüksek bir boyuta geçirecek, yılın kapanışı maddi anlamda gayet güzel olacak ama burada tabii ki yıl içinde yaptığınız maddi düzenlemelerin faydasını da görebileceksiniz.

Eğer kendi işinizi kurmayı düşünüyorsanız, tutulma dönemlerinde atılım yapabilirsiniz.

AŞK VE İLİŞKİLER

 Aşk ve ilişkiler adına ise yılın genelinde Jüpiter tarafından destekleniyorsunuz ama daha spesifik olarak Venüs; aşk ,ilişki gezegeni 9 Haziran'da burcunuzda olacak ve 3 Temmuz’a kadar size yeni bir ilişkiye başlama ilişkiler adına gelecek yolunda karar alma adına destekleyecek.

SAĞLIK

Sağlık açısından ise metabolizma hızını arttırmak belki diyeti spora başlamak için burcunuzu döngüsü olan 21 Mayıs ve devam eden 1 aylık süreci değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca 17 Haziran'da karşıt burcunuzda gerçekleşecek dolunay dolaşım sistemi ile ilgili sizi sıkıntıya sokabilir, yine Aralık ayında farenjit, ses telleri ile sıkıntılar gündeminizde olabilir.

Son olarak size yıl içinde destek olacak tarihleri vermek istiyorum.

Büyük anlaşmalar, imzalar ve önemli kararlar almak için 21 Mayıs - 4 Haziran arasında burcunuzun da yönetici gezegeni olan Merkür, burcunuzda olacak ve size çok olumlu fırsatlar getirecek.

3 Haziran'da burcunuzda gerçekleşecek yeni ay ile beraber işlerinizi büyütme yönünde adım atıp , sonuç alabilirsiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR

Etiketler: 
ikizler burcu
2019
analiz
Sema Sidar
Astrolog
Astroloji
Belde evler

Facebook Google plus Instagram Twitter