Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

ASTROLOG SEMA SİDAR'DAN OĞLAK BURCU'NUN 2019 YILI ANALİZİ

Astroloji
29 Aralık 2018
ASTROLOG SEMA SİDAR'DAN OĞLAK BURCU'NUN 2019 YILI ANALİZİ

Oğlaklar sizin için çok önemli bir yıl 2019

Çünkü yılı şekillendiren tutulmaların çoğu burcunuzda gerçekleşecek ve burcunuzun yönetici gezegeni Satürn’de sizi sorumluluk anlamında üzerinize çok fazla yük bindirecek.

Tüm bu etkiler   hayatınızı yeniden inşa etmenize neden olacak diyebilirim.

 

Üzerinizde çok fazla sorumluluk olurken hayatı algılama biçiminiz değişecek. Geride bıraktığımız seneden kaçırdığınız fırsatlar, ertelediğiniz konular, iş, kariyer ve evlilik adına disipline olmanız gereken tüm konularda bu sene harekete geçme ve sonuçlandırma zamanı.

Jüpiter; şans, bolluk, bereket gezegeni size ruhsal anlamda kendi içinizdeki dengeleri kurma, içsel anlamda büyüme, sıkıntılarını çözme konusunda cesur olma, korkularınızla yüzleşme adına destek verecek. Zaman zaman gelgitler yaşayabilir, içinize çekilebilirsiniz.

Bu anlamda da oldukça enteresan bir sene sizin için kendinizi keşfediyorsunuz diyebilirim. Kaç yaşında olursanız olun kendi iç yolculuğunuza çıktığınızı bir 2019 sizi bekliyor.

Ay ve güneş tutulmaları inanılmaz önemli ve size yol gösterici olacak.

Özellikle 6 Ocak'ta yılı karşılayan ilk tutulma burcunuzda gerçekleşen Güneş tutulması ile beraber istediklerinizi ve  hayattan tüm beklentilerinizi netleştireceksiniz.

Bu yıl ki tutulma döngüleri Ocak ve Temmuz dönemlerinde olurken, sizin için iki etaplı olayların gerçekleşeceğinin habercisi.

Daha iyi anlamanız için örnekleyecek olursam, Ocak’ta başlattığınız bir işin sonucunu temmuz ayında alabileceksiniz. 

Ocak ve temmuz aylarını siz bir bütün olarak yorumlayın, bu dönemler sorumluluklarınız artarken,  aile  büyüklerinizin sağlık sorunları oluşabilir.

Burcunuzu direkt etkilemeyen tek tutulma 21 Ocak'ta gerçekleşecek Aslan burcundaki ay tutulması olurken, krediler, borçlar açısından yılın maddi kısmını halletmeniz için gerekli bağlantıları yapma adına fırsat oluşturacak.

Geldik yılın en önemli ayına, 2 Temmuz ve 16 Temmuz'da gerçekleşecek tutulmalar ile beraber evlilik kararı alabilir, çok radikal bir şehir değişikliğinde girişebilir ve işle ilgili çok büyük bir atılım yapabilirsiniz.

Karşıt burcunuz Yengeç’te gerçekleşecek olan güneş tutulması ile ilişkileriniz için önemli kararlar aldıracak.

16 Temmuz’da ki burcunuzdaki ay tutulması ise daha mantıklı almaya ve daha kalıcı bir düzene  yönlendirecek.

Bu sene kendi işinizi kurmak istiyorsanız hamle yapmak için çok uygun özellikle 26 Aralık’taki son tutulma ile  beraber yılın kapanışı ile yeni bir hayat kurabilecek kurabileceksiniz.

2 Aralık'ta Jüpiter; şans, bolluk, bereket gezegeni de burcunuza geçecek yılın sonu başından daha verimli olacak.

Önümüzdeki süreçlerin en şanslı dönemi aralık ayı ile başlayacak yıl içinde ise gerçekten bir yeniden yapılanma, hayatınızı inşa etme süreciniz varken. 

Doğru yol almak adına da bu inşaatı sağlam temellere atmak  çok önemli.

Yılın genelinde küçük adımlar atmanız size başarı sağlayacak.

Aşk adına ise temmuz ayı güzel etkilere sahip, eğer hayatınızda kimse yoksa uzun süreli bir ilişkiye başlayabilir evlilik yolunda bir adım atabilirsiniz. Yine 25 Kasım -20 Aralık tarihleri arasında Venüs; Aşk, ilişki gezegeni burcunuzda olacak. Zaten ikinci yarısı ilk yarısını oranla daha sonuç aldığınız daha meyvelerin topladığınız dönem olurken.

Yıl için de 20 Mart’ta burcunuz da Satürn-Pluto kavuşumu olacak, önemli bir etki. Bu tarihte hayat çok griyi kaldırmayacak net olmanız gerekiyor. Burcunuzun yönetici gezegeni Satürn 30 Nisan -18 Eylül arasında geri hareketini gerçekleştirecek bu dönemde bir çok konunun sağlamlığını deneyimleyebilirsiniz.

Sağlık anlamında aralık ayına kadar gelgitli süreçler var, bağışıklık sisteminizi güçlü tutmalısınız. 

Tutulma dönemlerinde ise diş ve kemikleriniz hassas olurken, kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

Etiketler: 
Sema Sidar
oğlak burcu
2019

Facebook Google plus Instagram Twitter