Temiz Magazin
22 Temmuz 2018

24 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan Terazi Burcu'nun 2018 yılı analizi!

Astroloji
07 Ocak 2018
Astrolog Sema Sidar'dan Terazi Burcu'nun 2018 yılı analizi!

Sevgili Teraziler, sağlıklı, huzurlu, mutlu bir yıl olması dileğiyle yorumlarıma başlıyorum.

2018 sizin için bereketli bir yıl olacak...

Geçtiğimiz yıl yaptığınız hamlelerin meyvesini bu yıl toplayacaksınız. 

Hayatınızın ana başlığı ise ev, aile birliği, yuva kavramları olurken başka bir yerde yeniden düzen kurabilirsiniz. Ev almak için de radikal bir borçlanmaya gidebilirsiniz. 

Ayrıca ailenizin problemlerini çözmek için, onların sorumlulukları halletmek için bu yıl görev dağılımında en büyük payı siz alıyorsunuz. 

Diğer yandan çok fazla dışarı çıkmak istemeyebilir ev ve sosyal hayatı dengede yaşamak isteyebilirsiniz. 

Tüm bu konu başlıklarındaki olaylar yıl boyu sizi meşgul etse de temelleri Ocak ayında atılacak. Ocak ayınız size fener gibi yol gösterecek. 

Yılın en şanslı olduğunuz konularından birisi ise gelirleriniz,m! Jüpiter (şans, bolluk, bereket gezegeni) size bu konuda destek verecek; fakat detay var, harcamalarınızı gelirlerinizi çok fazla konuşmamalısınız! Böylece bereketi daha da artıracak enerjilerle gökyüzü destek verecek. 

6 Kasım’a kadar bir yatırımda bulunabilir, birikim yapabilirsiniz. 

Yılın en önemli etkilerinden olan tutulmaların ilki Ocak ayında gerçekleşecek; 31 Ocak ‘ta Aslan burcundaki Ay tutulması ile fiziksel görüntünüzde değişiklik yapabilir, sosyal çevre ve kalabalık ortamlarda parlayabilir, geleceğinize yönelik projelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu dönemde enerjiniz tavan yaparken girişken tarafınızı ortaya çıkartacak. 

2'nci tutulmamız 11 Şubat’ta Kova burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması ile hayata karşı pembe gözlükleri takabileceksiniz. Aşk enerjiniz, hayata bakış açınız çok pozitif olurken.  Çocuğunuzla daha eğlenceli ve kaliteli zaman geçirebileceksiniz. 

Eğer bu yıl çocuk düşünüyorsanız yılın bu periyodunu değerlendirebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise zihin olarak unutkanlığa meyilli olabilirsiniz, yazarak çalışmanızı tavsiye ederim. 

Yılın önemli gezegen hareketlerinden biri de Uranüs 15 Mayıs’ta Boğa burcuna geçiyor, size sıra dışı bir gelir kaynağı sağlayabilir, miras beklentiniz var ise Mayıs ile başlayıp devam eden 3 ay önemli.  

3 Temmuz’da gerçekleşecek Yengeç burcundaki Güneş tutulması ise kariyer alanınızda gerçekleşiyor. Eğer sürüncemede olan kariyer planlarınız, sıkıntılı durumlarınız varsa bu dönemi çok kaldırmayabilir problem yaşayabilirsiniz. 

Özellikle işle ilgili problemleriniz varsa bu döneme kadar netleştirmeniz ve çözmeniz çok önemli, yoksa sıkıntılı bir iş değişimi ile karşı karşıya kalabilir ya da mecburi bir düzen değişimine gidebilirsiniz. 

Şubat ayının devamı ağustos ayında tekrar hayatınıza çıkacak, bunun ilk belirtisi ise 27 Temmuz’da gerçekleşecek Kova burcundaki Ay tutulması olacak. Bu tutulma sizi ilişkiler ve aşk adına harekete geçirecek, kariyerde yaşadığınız problemleri aşk enerjisi ile üstesinden gelebileceksiniz.

Çocuklarınızla iletişimde bulunmak, çocuk sahibi olmak istiyorsanız başarılı sonuçlar edebilirsiniz. 11 Ağustos’ta gerçekleşecek güneş tutulmasında tatil ve seyahat programı düzenleyebilirsiniz. Ağustos ayı boyunca tutulmaların etkisi ile yeni bir arkadaş çevresiniz oluşabilir, bu çevre statü sahibi insanlardan oluşurken, devamında fayda sağlayabilirsiniz. 

Yılın önemli etkilerinden biri de Jüpiter’in burç değiştirmesi olacak, 6 Kasım itibari ile kendi yönettiği burç olan Yay burcuna geçecek. Bu enerji hayatınıza hız getirirken, şehir içi trafiğinde artış, yıl boyunca seyahatlerinizde fazlalaşma olabilir.

Kendinizi öne çıkartıp daha fazla insan ile iletişimde olabileceksiniz. Ayrıca kardeşleriniz ile ortak bir girişim içinde bulunmak istiyorsanız, 6 Kasım’dan sonra bir yıllık süreci değerlendirebilirsiniz.

Etiketler: 
terazi burcu
Sema Sidar