Reklam
Temiz Magazin
03 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan Yay Burcu'nun 2018 yılı analizi

Astroloji
11 Ocak 2018
Astrolog Sema Sidar'dan Yay Burcu'nun 2018 yılı analizi

Sevgili Yaylar, yeni yılın size sağlık, mutluluk, huzur getirmesi dileğiyle, 2018’in sizin yılınız olacağını belirtmek isterim.

Geçtiğimiz 2 buçuk yılda yaşadığınız tüm zorlukları aştığınız, hayatınıza yeniden yön çizdiğiniz, maddi sorumluluklarınızın artacağı güzel bir yıl yaşayacaksınız.

PARA

2018 size para anlamında sorumluluk yükleyecek, daha fazla kazanmak, paranızı yatırımaa dönüştürmek, hayatınızda parayla beraber güzel bir yön çizmek için fırsatlar sağlayacak... 

Sorumluluktan kaçmadığınız süre zarfı içinde yüksek ücretler, yüksek gelir kaynaklarınız oluşabilir. 

Jüpiter’in 6 Kasım’a kadar Akrep Burcu'nda olması size enerji çalışmalarına, yoga gibi kendi iç dengenizi bulduracak bir yola sokacak, kendinizi tanımak, içinizde yolculuğa  çıkma, kendinizi yeniden keşfetme adına fırsatlar sağlayacak.

2018’i şekillendirecek en önemli etkiler "tutulmalar" (ay ve güneş) olurken ilki 31 Ocak 2018’de Aslan Burcu'nda gerçekleşecek ay tutulması olacak.

Ay tutulması size kariyer ile ilgili fırsatlar sağlarken... Size çok iyi gelecek büyük bir enerji açığa çıkacak, hayatınızla ilgili birçok konuda akılcı, daha net adımlar atabileceksiniz.

Alacağınız güzel bir eğitim ile kalıcı başarı elde edebilirsiniz.

Aynı zamanda yurtdışı ile alakalı konularda da sonuç alabileceğiniz bir dönem olacak.

15 Şubat’ta gerçekleşecek Kova Burcu'ndaki güneş tutulmasının etkileri 2 ay boyunca hayatınızda etkisini sürdürecek...

Tutulmanın etkisiyle, yakın çevre; kardeşler, komşularla iletişiminiz artabilir.

Yılın  bu döneminde enerjinizi daha yüksek hissedeceksiniz...

Bu dönemde hareket enerjinizi kullanmalı ve spora yazılmalısınız.

Yine kendinize botox, dolgu, lazer gibi teknolojiyi kullandığınız fiziksel görünüşünüze iyi gelecek yeni yöntemleri de eğer istiyorsanız, aklınızda varsa deneyebilirsiniz.

Yılın diğer önemli bir etkisi ise 15 Mayıs itibariyle ise Uranüs Boğa Burcu'na geçecek ve 2018’de 3 ay boyunca Boğa Burcu'nda olacak. 

Sizi aktifleştirdiği konu ise çalışma ortamınız olurken,  iş ortamınızda kalıcı bir revizyon olabilir. 

Mesela; iş ortamınızı farklı bir yere taşıyabilirsiniz; kendi işinizi yapıyorsanız bu dönemde yeni bir eleman alabilirsiniz, yine yükselme adına olumlu da bir süreç olacak.

Sağlıkla ilgili boğaz ve omurga sorunlarına dikkat etmelisiniz.

Yılın en zor etkilerinden bir tanesi ise 13 Temmuz'da gerçekleşecek tutulma olurken bu tutulma krediler, borçlar ve para alanınızda gerçekleşecek, bir borcunuzu kalıcı olarak kapatabilir ama başka bir borca girebilirsiniz.

Hayatınızda maddiyatla ilgili birçok sorunu çözebilecek, başkasının finans kaynakları ile fırsatlar yakalayabileceksiniz ama yine de çok dikkat etmeniz gereken bir nokta var, borç para işine girmemeli, elinizdeki  parayı düzgün bir şekilde harcamalısınız.

Temmuz ayı ve ağustos ayında arka arkaya tutulmalar gerçekleşecek.

7 Temmuz’da Kova burcunda bir ay tutulması gerçekleşirken, bu tutulma şubat ayında başlattığınız birçok konunun netleşmesi, hayatınıza sonuç olarak dönmesi adına destek verecek.

Özellikle yakın çevreniz ile yapacağınız işler de artacak.

Bu süreçte kendinizle aynı fikir yapısına sahip insanlarla bir arada olmaya dikkat etmelisiniz.

11 Ağustos’ta gerçekleşecek Aslan burcundaki Güneş tutulması size enerji olarak çok iyi gelecek ve özellikle finansal anlamda size yukarıya çekecek enerjiler barındıracak.

Eğitim kurumları, eğitimle ilgili konular, eğitim alanlarında güzel başarılar elde ederken.

Yolculuk ve seyahat etkiniz yıl boyu devam edecek ama bu tutulma ile iyice öne çıkacak.

YILIN SON ETKİSİ SİZİN DÖNEMİNİZİ BAŞLATACAK!

Yılın son etkisi ise sizin döneminizi başlatıyor.

6 Kasım itibari ile yönetici gezegeniniz Jüpiter, burcunuza geçiş yapacak ve sizin için efsanevi 1 yıllık süreci başlatacak.

Bireysel anlamda ilerlemeniz, enerjinizi tavan yapması, her alandan fırsatlar oluşurken.

Artık hayatınızı 2018 Kasım’dan önce ve sonra diye ikiye bölebilirsiniz, hangi konularda ilerlemek istiyorsanız, yola çıkmaktan kesinlikle korkmamalısınız.

ASTROLOG SEMA SİDAR

Etiketler: 
yay burcu
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter